Już niedługo na Zagranie będzie pojawiać się więcej tenisa. Dotychczas o meczach na kortach pisałem na Bukmachersko i tutaj możecie zobaczyć moje analizy z tego roku – https://bukmachersko.pl/typy-tenis/. Nie było tego dużo, ale ważne, że na solidny profit 😉 W Miami możemy obserwować ciekawe spotkania i na środowy wieczór mam dla Was dubel z męskiej drabinki.

Tenisowy kupon na wygraną Federera i Isnera

Skuteczność typów Damiana w tenisie ziemnym w 2019 roku: 8/13

Profit/Strata Damiana w tenisie ziemnym w 2019 roku: +732,3

Na początek wielki maestro, czyli Roger Federer. Wygrana Szwajcara jest dla mnie w tym kuponie bardziej podbiciem kursu dla zwycięstwa Isnera. W poprzednim spotkaniu tenisista pochodzący z Bazylei zaprezentował bardzo solidną formę. Z resztą, jak w sumie w poprzednich tygodniach wygrywając turniej w Dubaju oraz dochodząc do finału Indian Wells. Federer kontynuuje dobry okres odnosząc kolejne, pewne wygrane. Miedwiedew nie miał łatwej przeprawy w poprzednim starciu, bo potrzebował trzech setów do pokonania Opelki. Co ciekawe, w tym pojedynku nie było żadnego przełamania. Mówi to wiele o dobrym serwisie Rosjanina… ale także słabym returnie, bo wygrał zaledwie 24% piłek z pozycji przyjmującego podanie. Obaj tenisiści mierzyli się ze sobą dwukrotnie i za każdym razem wygrywał Roger Federer. Nie można nazywać jakiejkolwiek pozycji pewniaczkiem, ale nie można też ignorować Szwajcara będącego w formie. Może nie będzie łatwo, ale doświadczenie i spokój wielkiego mistrza powinien zapewnić mu wygraną.

Rejestracja W Fortunie
Kod promocyjny: 120PLN

Nie ma żadnej tajemnicy, że największym atutem Johna Isnera jest serwis. Amerykanin nie przegrał jeszcze seta w turnieju w Miami i zapisał na swoim koncie aż 53 asy w ciągu trzech starć. Można rzec, że w Miami oglądamy klasycznego Johna Isnera. Tenisista serwujący na najwyższym, elitarnym poziomie, który nie ma problemów przechylić szali wygranej na swoją korzyść w decydujących tie-breakach. Pokazał to między innymi w poprzedniej rundzie z Edmundem. Nie mogę też lekceważyć Bautisty-Aguta, bo w końcu pokonał wczoraj Novaka Djokovica, czyli zawodnika numer jeden na świecie. Jednak to spotkanie kosztowało go wiele, bo spędził na korcie aż 2,5 godziny i nie był to spacerek. Hiszpan nie ma dużo czasu na regenerację po tak trudnym boju, co sądzę będzie miało znaczenie. Dodatkowo patrząc na cały turniej, to Bautista-Agut nie był zawodnikiem, którego typowalibyśmy do wielkiego sukcesu. Tym bardziej, że jego serwis nie jest regularny. Przy czym drugie podanie jest jak najbardziej do ogarnięcia, nawet dla Isnera. Już wspomniałem, że Amerykanin znowu serwuje na najwyższym poziomie i warto dodać, że zawsze gra mu się lepiej na swojej ziemi. Ten tenisowy gigant przed rokiem zwyciężył w Miami i w tym tygodniu wróżę mu co najmniej półfinał tej imprezy.

Skuteczność typów Bukmachersko w tenisie ziemnym w 2018 roku: 53/89 ze stratą 49,68 PLN