Polskie Nagrody Bukmacherskie 2021 by Zagranie rozdane! Poznaj najlepszych bukmacherów!

nagrody3

Na wczorajszej gali, która odbyła się w Amsterdamie, poznaliśmy laureatów Polskich Nagród Bukmacherskich. Był to pierwszy taki plebiscyt, którego celem było poznanie najlepszych bukmacherów w dziesięciu różnych kategoriach. Niektóre wybory okazały się oczywiste, ale nie zabrakło pozytywnych zaskoczeń. Sprawdź, jacy bukmacherzy okazali się najlepsi!

Polskie Nagrody Bukmacherskie 2021

W ciągu ostatnich 12 miesięcy firma Better Collective zebrała i przeanalizowała dane dotyczące wydajności bukmacherów w Polsce, Danii, Grecji, Rumunii i Szwecji. Analiza opierała się na obszernych badaniach rynku, w tym ankietach i wywiadach z graczami. Podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się 28 września 2021 r. w Amsterdamie, Better Collective ogłosiło wyniki tej analizy, przedstawiając zwycięzców pierwszego w historii ogólnoeuropejskiego plebiscytu tej firmy, którą w Polsce reprezentuje Zagranie.com. Proces ten będzie kontynuowany, a to oznacza, że nasze nagrody nie stanowią pojedynczej migawki w czasie, ale w pełni oddają pracę i funkcjonowanie polskich zakładów bukmacherskich. W kolejnym roku powtórzymy plebiscyt i wtedy wyłonimy najlepszych w 2022 roku. Do tego jeszcze jednak dość długa droga i teraz czas przedstawić najlepszych z najlepszych.

Nagroda najlepszego bukmachera w Polsce trafiła w ręce STS-u. Natomiast w głosowaniu graczy najlepiej wypadła Fortuna. Obaj wymienieni bukmacherzy otrzymali jeszcze inne nagrody – najlepsze opcje płatności (STS) oraz najlepsze wrażenia użytkownika (Fortuna). Najlepsi w dwóch kategoriach okazali się również Etoto (kursy piłkarskie i kursy tenisowe) oraz eWinner (najlepsze oferty powitalne i lojalnościowe). Po jednej statuetce zgarnęli LVBET (najlepsza oferta rynków) oraz Superbet (obsługa klienta).

Celem nagród jest pomoc graczom online w lepszym poruszaniu się po rynku i podejmowaniu możliwie najlepszych decyzji bukmacherskich.

Zwycięzcy we wszystkich kategoriach

Kategoria

Zwycięzca

NAJLEPSZE KURSY PIŁKARSKIE Etoto
NAJLEPSZE KURSY TENISOWE Etoto
NAJLEPSZA OFERTA RYNKÓW LVBET
NAJLEPSZA OBSŁUGA KLIENTA Superbet
NAJLEPSZE OPCJE PŁATNOŚCI STS
NAJLEPSZE WRAŻENIA UŻYTKOWNIKA Fortuna
NAJLEPSZE OFERTY POWITALNE eWinner
NAJLEPSZE OFERTY LOJALNOŚCIOWE eWinner
NAJLEPSZY BUKMACHER W POLSCE STS
NAJLEPSZY BUKMACHER W POLSCE — WYBÓR GRACZY Fortuna

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Ceremonia wręczenia nagród

Oficjalna ceremonia rozdania nagrów miała miejsce w Grand Hotel Krasnapolsky w Amsterdamie 28 września. Tego dnia uhonorowano najlepszych bukmacherów z Polski, Grecji, Rumunii, Szwecji i Danii. Większość nagród trafiła w ręce bet365, Stoiximan oraz Betano. Kolejny taki plebiscyt będzie miał miejsce w 2022 roku. Poniżej kilka zdjęć z ceremonii rozdania nagród!

nagrody4

nagrody1

nagrody2

nagrody5

Zaloguj się aby dodawać komentarze