tylko na

100% do 1000 1050 zł od depozytu
150 zł bez ryzyka + 25 zł freebet

standardowa oferta 1175 PLN. z naszym kodem: 1225 PLN

Kod rejestracyjny
1225PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1050 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 150 zł
FREEBET: 25 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak zawsze, dla naszych czytelników mamy specjalną promocję przygotowaną we współpracy z bukmacherem. eWinner kod promocyjny w 2020 roku na Zagranie to możliwość uzyskania dodatkowych środków za czwarty depozyt w wysokości 50 złotych. Wystarczy przy rejestracji użyć naszego kodu promocyjnego do eWinnera – 1225PLN.

eWinner kod promocyjny 2020 – profit także za czwarty depozyt!

Jeżeli poszukujesz kodu promocyjnego do eWinnera, który da najlepsze profity, to dobrze trafiłeś. Jak wiecie, jako Zagranie zawsze staramy się załatwić dla Was jak najlepsze oferty. Sam bukmacher reklamuje się ze swoją ofertą powitalną jako hat-trickiem. Dlaczego tak? Ponieważ to propozycja aż trzech promocji – na początek zakład bez ryzyka oraz freebet (więcej szczegółów o freebecie w eWinner), a za drugą oraz trzecią wpłatę dodatkowe środki od depozytu. Pozostając przy piłkarskiej terminologii… co jest lepsze od trzech zdobytych goli? Cztery bramki! eWinner z naszym kodem promocyjnym – 1225PLN – to właśnie aż cztery możliwości na korzystanie z promocji przy kolejnych depozytach lub nawet pięć licząc freebet.

Cztery bonusy w eWinner z kodem promocyjnym

Przejdźmy do konkretów – jakie profity daje w eWinnerze nasz kod promocyjny? Już wyjaśniliśmy, że będzie to bonus za czwarty depozyt. Jaka kwota? Wpłata minimum 50 złotych pozwoli na 50 złotych dodatkowych środków. Może na pierwszy rzut oka nie będziesz zachwycony tą sumą. Jak z kolei wyglądają warunki obortu w eWinner?

  • Obrót depozytu kuponami z kursem minimum 2.50
  • 6-krotny obrót środkami bonusowymi kuponami z kursem minimalnym 2.50

W mojej opinii są to przystępne wymogi. Co prawda nie każdy bukmacher narzuca konieczność obrotu własnym depozytem, ale te warunki tak naprawdę nie są wielkim wymogiem, bo wielu i tak gra zakłady z mnożnikiem większym niż 2.50. Dokładając do tego fakt jednokrotnego obrotu, możemy być pewni otrzymania bonusu.

Jeżeli chodzi o sam obrót bonusem to tutaj już mamy poziom trudności ustawiony wyżej. Szczególnie uwagę zwraca wymóg 6-krotności obrotu. Jednak trzeba pamiętać, że w tym momencie wykorzystujemy dodatkowe środki, więc można sobie pozwolić na nutkę większego szaleństwa. Natomiast gdy najdzie brak weny na skonstruowanie właśnie takiego kuponu… to nie pozostaje nic innego jak zajrzeć do naszego działu typy dnia i zasięgnąć inspiracji;)

Podsumowując, z naszym kodem promocyjnym do eWinnera można uzyskać do 1225PLN. Jak wygląda sytuacja na coś więcej niż hat-trick?

Więcej o bonusach w eWinnerze pisaliśmy tutaj

[kkstarratings]

eWinner kod promocyjny 1225PLN przepustką do mega nagród jak konsola?

Na koniec warto zaznaczyć, że to nie musi być koniec profitów związanych z użyciem kodu promocyjnego do eWinnera z Zagranie. Słyszeliście o Typomanii? To rywalizacja bukmacherska z fajnymi nagrodami i wystarczy wymienić, że rozdaliśmy już konsole z grami, SmartWatche czy wycieczkę na Kretę! Na czym to polega? Złotówka postawiona w zakładach sportowych to punkt do rankingu. Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz. Co miesiąc nowy ranking oraz nowe nagrody.

Dlaczego o tym wspominam przy eWinnerze? Ponieważ w grze mogą uczestniczyć tylko gracze, którzy zarejestrowali się do danego bukmachera z naszym kodem promocyjnym. Co prawda na ten moment omawianego bukmachera nie ma jeszcze w Typomanii, ale pracujemy nad tym, aby w najbliższej przyszłości się to zmieniło. Wtedy warto użyć kodu promocyjnego do eWinnera z naszej strony – 1225PLN – nie tylko dla dodatkowych 50 złotych, bo profity mogą objawić się np. w najnowszej konsoli, SmartWatchu, rowerze, elektrycznej hulajnodze… i można wymieniać, wymieniać.

Jak użyć kod promocyjny w eWinnerze?

Omówiliśmy już profity oraz ich uwarunkowania. Czas na kwestię praktyczną, czyli jak poprawnie użyć kod promocyjny, aby móc liczyć na wspomniane dodatki do oferty powitalnej w eWinner. Kod promocyjny należy wpisać w wyznaczonym do tego miejscu. Na szczęście nie jest to nic trudnego, ponieważ takie pole mamy już przy pierwszym kroku rejestracji.

Żeby było jeszcze łatwiej, w eWinner nie musisz nawet wpisywać kodu promocyjnego – wystarczy, że skopiujesz go z poniższego przycisku i przejdziesz do widoku rejestracji.

Cały proces zakładania konta wygląda tak samo, jak w innych zakładach sportowych – uzupełniasz niezbędne dane oraz zaznaczasz wymagane zgody. Wszystko trwa kilka minut, po czym możesz grać. Jednak nie zapomnij, że w eWinner już w pierwszym kroku umieszczasz kod promocyjny – wszystko po to, aby móc cieszyć się z dodatkowych profitów.

Kod promocyjny, a oferta bonusowa w eWinner

Już opisaliśmy jakie profity daje w eWinnerze nasz kod promocyjny, to czas na kilka słów o standardowej ofercie, na którą także możecie liczyć.

Pierwszą promocją do wykorzystania jest zakład bez ryzyka. Ten rodzaj bonusu powitalnego staje się w ostatnim czasie coraz bardziej popularny i widzimy to po naszych odbiorcach. Tutaj możemy obstawić maksymalnie do 150 PLN na swój pierwszy kupon i liczyć na zwrot w przypadku niepowodzenia. Zakład bez ryzyka jest zawsze lubiany przez gracz. Nie inaczej jest w eWinner.

eWinner - warunki zakładu bez ryzyka

Jednak to nie wszystko, bo na start przysługują Tobie także darmowe środki. Jak je otrzymać? Po zagraniu pierwszego kuponu, połowa stawki to Twój freebet (z zaznaczeniem, że darmowy bonus może wynieść maksymalnie 25 złotych). Drugi, trzeci i czwarty depozyt (tylko z naszym kodem promocyjnym 1225PLN) pozwala w eWinnerze na dodatkowe środki od wpłaty. W sumie można z nami uzyskać do 1225PLN w bonusach.

Specjalna oferta dla Zagranie z kodem promocyjnym w eWinner

eWinner kod promocyjny, a promocje dla stałych graczy

Opisaliśmy bonusy powitalne w eWinnerze z naszym kodem promocyjnym. Jednak prędzej czy później każdy z graczy skończy swój okres, kiedy ma dodatkowe środki na start. Potem pozostają promocje dla stałych graczy i jak w tej kwestii wypadają nowe zakłady sportowe? W tym momencie nie ma przyciągających promocji bukmacherskich.

Jednak jest inna kwestia, która wyróżnia eWinner na rynku. Każdy subiektywnie oceni co woli, ale wielu graczy na pierwszy miejscu stawia ofertę i kursy. Brakuje Ci jakiegoś zdarzenia do obstawienia? No to z nowym bukmacherem na rynku to żaden problem, bo samemu każdy może zaproponować analitykom swoje pożądane wydarzenie, które znajdzie się w ofercie! Muszę przyznać, że mimo braku promocji… jest to kwestia, która mnie przyciąga do tego bukmachera. Mowa o Custom Bet, o czym szerzej pisaliśmy już w osobnym tekście.

Od razu w imieniu wszystkich typerów Zagranie mogę napisać, że cieszy nas ta opcja i chętnie będziemy z niej korzystać. Z pewnością nie raz będziemy proponować Wam zakład specjalny, który na nasze życzenie przygotuje eWinner.

Custom Bet Postaw na swoim- eWinner bonus

eWinner to nowy bukmacher i już można zauważyć, że stopniowo wprowadzają zmiany i ulepszenia w swoim produkcie. W związku z tym zakładam, że być może w niedalekiej przyszłości bukmacher poza ofertą startową, z naszym kodem promocyjnym obejmująca cztery depozyty, rozwinie także swoje propozycje dla stałych graczy. Póki co zadaniem jest sprowadzenie Klientów, ale już niedługo zacznie się walka o ich utrzymanie i poza fajną ofertą oraz możliwością custom betów z pewnością promocje bukmacherskie mogą być jednym z aspektów, które w tym pomogą.