Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak zawsze, dla naszych czytelników mamy specjalną promocję przygotowaną we współpracy z bukmacherem. eWinner kod promocyjny w 2020 roku na Zagranie to możliwość uzyskania wyższego zakładu bez ryzyka. Wystarczy przy rejestracji użyć naszego kodu promocyjnego do eWinnera – 655PLN.

Aktywne promocje do wykorzystania:
+25 PLN postaw na żużel
+100 PLN – futbol totalny
+50 PLN – cashback esport defuse

eWinner kod promocyjny 2020 – większy zakład bez ryzyka

Jeżeli poszukujesz kodu promocyjnego do eWinnera, który da lepsze profity niż standardowa oferta bukmachera, to dobrze trafiłeś. Jak wiecie, jako Zagranie zawsze staramy się załatwić dla Was jak najlepsze oferty.

Używając kodu promocyjnego – 655PLN – przy rejestracji do eWinner masz możliwość zagrać pierwszy kupon bez ryzyka do 155 złotych. Warto zaznaczyć, ze bukmacher przy zwrocie potrąca 12% stawki, więc maksymalny zwrot wyniesie w tym wypadku 155 złotych. Na uznanie zasługują przyjazne warunki – przegrana suma wraca na konto główne i można ją od razu wypłacić.

Przejdźmy do konkretów – jakie profity daje w eWinnerze nasz kod promocyjny? Już wyjaśniliśmy, że będzie to wyższy zakład bez ryzyka. Jaka kwota? Zakład bez ryzyka do 155 złotych, ale warto mieć na uwadze, że minimalna stawka kuponu musi wynieść 20 złotych. Cashback dotyczy tylko pierwszego zakładu na koncie i potencjalnie przegrana kwota, jak już wspomniałem, wraca na depozyt. Na wyróżnienie zasługuje także fakt żadnych wymogów związanych z kuponem – nie ma minimalnego kursu ani liczby zdarzeń.

Poza zakładem bez ryzyka na start, gracz może liczyć na bonus od drugiego depozytu do 500 złotych – 50% wpłaconej kwoty do 1000 złotych. W przypadku tej promocji do aktywacji konta z dodatkowymi środkami potrzebny jest jednokrotny obrót własnej kwoty, ale spokojnie – po minimalnym kursie 1,50. Gorzej to już wygląda w przypadku bonusu, bo wymagany jest 6-krotny obrót kuponami z mnożnikiem na poziomie co najmniej 2,50. eWinner daje na to zadanie 30 dni. Nie jest lekko, ale patrząc na to z pozytywnej strony, to mowa tylko o dodatkowych środkach.

Natomiast gdy najdzie brak weny na skonstruowanie kuponu… to nie pozostaje nic innego jak zajrzeć do naszego działu typy dnia i zasięgnąć inspiracji;)

Ewinner bonus

Podsumowując, z naszym kodem promocyjnym do eWinnera można uzyskać do 655PLN.

Więcej o bonusach w eWinnerze pisaliśmy tutaj

Jak użyć kod promocyjny w eWinnerze?

Omówiliśmy już profity oraz ich uwarunkowania. Czas na kwestię praktyczną, czyli jak poprawnie użyć kod promocyjny, aby móc liczyć na wspomniane dodatki do oferty powitalnej w eWinner. Kod promocyjny należy wpisać w wyznaczonym do tego miejscu. Na szczęście nie jest to nic trudnego, ponieważ takie pole mamy już przy pierwszym kroku rejestracji.

Cały proces zakładania konta wygląda tak samo, jak w innych zakładach sportowych – uzupełniasz niezbędne dane oraz zaznaczasz wymagane zgody. Wszystko trwa kilka minut, po czym możesz grać. Jednak nie zapomnij, że w eWinner już w pierwszym kroku umieszczasz kod promocyjny – wszystko po to, aby móc cieszyć się z dodatkowych profitów.

Kod promocyjny, a oferta bonusowa w eWinner

Już opisaliśmy jakie profity daje w eWinnerze nasz kod promocyjny, to czas na kilka słów o standardowej ofercie, na którą także możecie liczyć.

Pierwszą promocją do wykorzystania jest zakład bez ryzyka. Ten rodzaj bonusu powitalnego staje się w ostatnim czasie coraz bardziej popularny i widzimy to po naszych odbiorcach. Tutaj możemy obstawić maksymalnie do 155 zł na swój pierwszy kupon i liczyć na zwrot w przypadku niepowodzenia. Zakład bez ryzyka jest zawsze lubiany przez gracz. Nie inaczej jest w eWinner.

Drugi depozyt pozwala w eWinnerze (kod promocyjny pozwoli na wyższy zakład bez ryzyka) na dodatkowe środki od wpłaty. Z tego tytułu można uzyskać do 500 zł bonusach.

Bonus od depozytu w eWinner

eWinner kod promocyjny, a promocje dla stałych graczy

Opisaliśmy bonusy powitalne w eWinnerze z naszym kodem promocyjnym. Jednak prędzej czy później każdy z graczy skończy swój okres, kiedy ma dodatkowe środki na start. Potem pozostają promocje dla stałych graczy i jak w tej kwestii wypadają nowe zakłady sportowe? W tym momencie nie ma przyciągających promocji bukmacherskich.

Jednak jest inna kwestia, która wyróżnia eWinner na rynku. Każdy subiektywnie oceni co woli, ale wielu graczy na pierwszy miejscu stawia ofertę i kursy. Brakuje Ci jakiegoś zdarzenia do obstawienia? No to z nowym bukmacherem na rynku to żaden problem, bo samemu każdy może zaproponować analitykom swoje pożądane wydarzenie, które znajdzie się w ofercie! Muszę przyznać, że mimo braku promocji… jest to kwestia, która mnie przyciąga do tego bukmachera. Mowa o Custom Bet, o czym szerzej pisaliśmy już w osobnym tekście.

Od razu w imieniu wszystkich typerów Zagranie mogę napisać, że cieszy nas ta opcja i chętnie będziemy z niej korzystać. Z pewnością nie raz będziemy proponować Wam zakład specjalny, który na nasze życzenie przygotuje eWinner.

Custom Bet Postaw na swoim- eWinner bonus

eWinner to nowy bukmacher i już można zauważyć, że stopniowo wprowadzają zmiany i ulepszenia w swoim produkcie. W związku z tym zakładam, że być może w niedalekiej przyszłości bukmacher poza ofertą startową, z naszym kodem promocyjnym obejmująca cztery depozyty, rozwinie także swoje propozycje dla stałych graczy. Póki co zadaniem jest sprowadzenie Klientów, ale już niedługo zacznie się walka o ich utrzymanie i poza fajną ofertą oraz możliwością custom betów z pewnością promocje bukmacherskie mogą być jednym z aspektów, które w tym pomogą.

📲 Jaki jest kod promocyjny do eWinnera?

655PLN

🔁 Jakie są warunki obrotowe bonusu od depozytu w eWinner?

1-krotny obrót depozytu kuponami z kursem minimum 1,50 6-krotny obrót środkami bonusowymi kuponami z kursem minimalnym 2.50

❓ Jak poprawnie użyć kod promocyjny w eWinnerze?

Kod promocyjny należy wpisać w wyznaczonym do tego miejscu. Na szczęście nie jest to nic trudnego, ponieważ takie pole mamy już przy pierwszym kroku rejestracji.

🎁 Co składa się na ofertę powitalną w eWinner?

Bonus od depozytu do 500 PLN i zakład bez ryzyka do 155 PLN