Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
610PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

eWinner kod promocyjny

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Kod promocyjny w eWinner to 610PLN. Wystarczy przy rejestracji użyć naszego kodu i otrzymasz wyższy zakład bez ryzyka, który u nas to aż 110 PLN! Poza tym czeka na Ciebie ewinner bonus od depozytu do 500 złotych! Sprawdź już teraz i ciesz się z najlepszej oferty powitalnej w eWinner na start.

eWinner Kod Promocyjny 2021 – Pakiet 610 złotych ✔️
Kod promocyjny eWinner 610PLN
Bonus od depozytu 500 złotych
Bonus bez ryzyka 110 złotych
Ostatnia aktualizacja 14.06.2021

eWinner kod promocyjny 2021 – większy zakład bez ryzyka

Jeżeli poszukujesz kodu promocyjnego do eWinnera, który da lepsze profity niż standardowa oferta bukmachera, to dobrze trafiłeś. Jak wiecie, jako Zagranie zawsze staramy się załatwić dla Was jak najlepsze oferty.

Używając kodu promocyjnego – 610PLN – przy rejestracji do eWinner masz możliwość zagrać pierwszy kupon bez ryzyka do 110 złotych. Warto zaznaczyć, ze bukmacher przy zwrocie potrąca 12% stawki, więc maksymalny zwrot wyniesie w tym wypadku 110 złotych. Na uznanie zasługują przyjazne warunki – przegrana suma wraca na konto główne i można ją od razu wypłacić – to nie jest takie oczywiste przy bonusach bukmacherskich.

Promocje bukmacherskie w eWinner są dość przyjazne, jednak w przypadku np. cashbacku, trzeba pamiętać o tym, że aby otrzymać maksymalny zwrot, trzeba najpierw zagrać za stawkę powiększoną o podatek. Przejdźmy zresztą do kwestii właśnie gry bez ryzyka!

Cashback w eWinner

W eWinner możecie zdobyć cashback w postaci bonusu bez ryzyka do 110 złotych. Kody promocyjne o operatorów często dają takie rzeczy, ale tylko najlepsze kody dają dobre warunki. A jak jest w tym wypadku? Aby móc zdobyć cashback w eWinner trzeba przejść kilka etapów:

 • rejestracja konta
 • wpisanie kodu promocyjnego 610PLN
 • potwierdzenie konta

Z bonusów powitalnych w eWinner oprócz dodatkowej kasy od depozytu, otrzymacie także zakład bez ryzyka do 110 złotych. Jest to opcja przewidziana tylko dla nowych graczy. Samą promocję możecie wykorzystać na różne ciekawe zakłady sportowe lub esportowe. Wystarczy skorzystać z rejestracji konta i odebrać bonus powitalny ewinner.

Warto na pewno wspomnieć, że w przypadku eWinnera warunki są bardzo przyjazne. W końcu w przypadku porażki, środki otrzymacie od razu na konto depozytowe, skąd możecie je wypłacić. Jednak w związku z ustawą hazardową, trzeba odprowadzić także podatek, więc, żeby skorzystać z maksymalnych 150 złotych, trzeba zagrać za 176,14 złotych. 

W eWinner są wysokie kursy, dotyczące np. piłki nożnej, żużla, czy esportu, więc możecie spróbować to wykorzystać właśnie przy cashbacku. Dostęp do oferty jest również z poziomu aplikacji mobilnej, gdzie też można zagrać bez ryzyka. Bonus powitalny ewinner jest więc przyjazny dla nowych klientów.

Co daje kod promocyjny w eWinner?

Przejdźmy do konkretów – jakie profity daje w eWinnerze nasz kod promocyjny? Już wyjaśniliśmy, że będzie to wyższy zakład bez ryzyka. Jaka kwota? Zakład bez ryzyka do 110 złotych, ale warto mieć na uwadze, że minimalna stawka kuponu musi wynieść 20 złotych, co jest normalne w zakładach bukmacherskich. Cashback dotyczy tylko pierwszego zakładu na koncie i potencjalnie przegrana kwota, jak już wspomniałem, wraca na depozyt. Na wyróżnienie zasługuje także fakt żadnych wymogów związanych z kuponem – nie ma minimalnego kursu ani liczby zdarzeń.

Poza zakładem bez ryzyka na start, gracz może liczyć na eWinner bonus od drugiego depozytu do 500 złotych – 50% wpłaconej kwoty do 1000 złotych. W przypadku tej promocji do aktywacji konta z dodatkowymi środkami potrzebny jest jednokrotny obrót własnej kwoty, ale spokojnie – po minimalnym kursie 1,50. Gorzej to już wygląda w przypadku bonusu, bo wymagany jest 6-krotny obrót kuponami z mnożnikiem na poziomie co najmniej 2,50. eWinner daje na to zadanie 30 dni. Nie jest lekko, ale patrząc na to z pozytywnej strony, to mowa tylko o dodatkowych środkach.

Natomiast gdy najdzie brak weny na skonstruowanie kuponu… to nie pozostaje nic innego jak zajrzeć do naszego działu typy dnia i zasięgnąć inspiracji;)

Ewinner bonus

Podsumowując, z naszym kodem promocyjnym do eWinnera można uzyskać do 610PLN.

Więcej o bonusach w eWinnerze pisaliśmy tutaj

Jak użyć kod promocyjny w eWinnerze?

Omówiliśmy już profity oraz ich uwarunkowania. Czas na kwestię praktyczną, czyli jak poprawnie użyć kod promocyjny, aby móc liczyć na wspomniane dodatki do oferty powitalnej w eWinner. Kod promocyjny VIP eWinner należy wpisać w wyznaczonym do tego miejscu. Na szczęście nie jest to nic trudnego, ponieważ takie pole mamy już przy pierwszym kroku rejestracji.

Cały proces zakładania konta wygląda tak samo, jak w innych zakładach sportowych – uzupełniasz niezbędne dane oraz zaznaczasz wymagane zgody. Wszystko trwa kilka minut, po czym możesz grać. Jednak nie zapomnij, że w eWinner już w pierwszym kroku umieszczasz kod promocyjny – wszystko po to, aby móc cieszyć się z dodatkowych profitów.

Rejestracja w eWinner

Zakłady bukmacherskie ewinner postarały się o to, żeby bonus bez depozytu, czy dodatkowa kasa od wpłaty były łatwo dostępne. Rejestracja u legalnych bukmacherów zazwyczaj trwa tylko chwilę i nie inaczej jest w tym wypadku. Osobom wprawionym już w to może zająć zaledwie minutę lub dwie. Wystarczy:

W przypadku bukmachera ewinner Wasz bonus na start będzie dostępny już po zaledwie kilku minutach. Pamiętajcie jednak, żeby podać prawidłowe dane, bo bez weryfikacji konta później nie będziecie mogli wypłacić środków. Legalni bukmacherzy dbają o to, żeby dostęp był ja najszybszy. W przypadku cashbacku, to jak obrócić bonus Was nie musi interesować, a to też na pewno jest na plus wśród różnych zakładów bukmacherskich. 

Z zakładów wzajemnych możecie korzystać bez weryfikacji konta, jednak, żeby wypłacić środki należy już to zrobić. Wystarczy przesłać zdjęcie lub skan dowodu tożsamości i podać kilka dodatkowych informacji. eWinner posiada licencję ministerstwa finansów, więc nie trzeba się martwić o to, czy jest to legalne. 

eWinner bonus z kodem promocyjnym

Już opisaliśmy jakie profity daje w zakładach bukmacherskich eWinner nasz kod promocyjny, to czas na kilka słów o standardowej ofercie, na którą także możecie liczyć i powoduje ona, że opinie o eWinner są dość dobre.

Pierwszą promocją do wykorzystania jest zakład bez ryzyka. Ten rodzaj bonusu powitalnego staje się w ostatnim czasie coraz bardziej popularny i widzimy to po naszych odbiorcach. Tutaj możemy obstawić maksymalnie do 110 zł na swój pierwszy kupon i liczyć na zwrot w przypadku niepowodzenia. Zakład bez ryzyka jest zawsze lubiany przez gracz. Nie inaczej jest w eWinner.

Drugi depozyt pozwala w eWinnerze (kod promocyjny pozwoli na wyższy zakład bez ryzyka) na dodatkowe środki od wpłaty. Z tego tytułu można uzyskać do 500 zł bonusach.

Bonus od depozytu w eWinner

Jak odebrać bonus eWinner?

 1. Zacznij rejestrację na stronie eWinner i wpisz kod promocyjny: 610PLN
 2. Zrób pierwszą wpłatę na konto depozytowe
 3. Na początku zagraj bez ryzyka za stawkę 176.50 złotych
 4. Jak przegrasz – odbierz zwrot cashback
 5. Dokonaj drugiego depozytu i odbierasz kolejny bonus 50% do 500 PLN
 6. Obróć x6 bonusowymi pieniędzmi i ciesz się wygraną!

Powyżej zaprezentowaliśmy kilka kroków, jakie możesz wykonać za kod bonusowy eWinner! 

eWinner bonus – jak obrócić?

To co ciekawi graczy, to na pewno kwestia związana z obrotem bonusu eWinner. Jak to wszystko wygląda w zakładach bukmacherskich eWinner? Już na starcie nowy gracz będzie usatysfakcjonowany. Dlaczego? Bo eWinner daje bonus bez obrotu – chodzi tutaj o zakład bez ryzyka. Cashback w eWinner nie jest uwikłany w obrót, więc jeśli nie wygrasz w pierwszy kuponu – możesz odebrać zwrot stawki i pójść w swoją stronę tj. wypłacić pieniądze. Podsumujmy – pierwszy eWinner bonus nie podlega pod obrót. Jak sprawa wygląda z bonusem od wpłaty?

Tutaj eWinner nie jest już tak rozrzutny, bo po przyznanym bonusie – wymaga też obrotu. Więc jak zrobisz drugi depozyt i otrzymasz 50% bonus eWinner, to przeczytaj dokładnie kwestię związaną z obrotem. Wygląda ona tak, że za bonus trzeba obstawić sześć razy w zakładach z kursem minimalnym 2.50

eWinner darmowy zakład?

Darmowy zakład od eWinner – czy możesz odebrać? eWinner kod promocyjny daje wiele bonusów, bo zakład bez ryzyka i promocje od wpłaty. Freebet jednak nie jest częścią oferty z kodem promocyjnym. Bonusy freebet, a więc darmowe zakłady można otrzymać za korzystanie z bukmachera w takich sekcjach jak piłka nożna, żużel, tenis czy e-sport. Za typowanie tych sportów eWinner pozwala odebrać darmowe zakłady w bonusach.

Pamiętajcie, że u bukmacherów klienci najcześciej obstawiają piłkę nożną, a zakłady na żywo są coraz popularniejsze. Dlatego też operator ten często wprowadza różne promocje bukmacherskie dotyczące właśnie freebetów za grę na live. Obserwujcie Zagranie, żeby być z tym na bieżąco!

eWinner kod promocyjny, a promocje dla stałych graczy

Opisaliśmy bonusy powitalne w eWinnerze z naszym kodem promocyjnym. Jednak prędzej czy później każdy z graczy skończy swój okres, kiedy ma dodatkowe środki na start. Potem pozostają promocje dla stałych graczy i jak w tej kwestii wypadają nowe zakłady sportowe? W tym momencie nie ma przyciągających promocji bukmacherskich.

Jednak jest inna kwestia, która wyróżnia eWinner na rynku. Każdy subiektywnie oceni co woli, ale wielu graczy na pierwszy miejscu stawia ofertę i kursy. Brakuje Ci jakiegoś zdarzenia do obstawienia? No to z nowym bukmacherem na rynku to żaden problem, bo samemu każdy może zaproponować analitykom swoje pożądane wydarzenie, które znajdzie się w ofercie! Muszę przyznać, że mimo braku promocji… jest to kwestia, która mnie przyciąga do tego bukmachera. Mowa o Custom Bet, o czym szerzej pisaliśmy już w osobnym tekście.

Od razu w imieniu wszystkich typerów Zagranie mogę napisać, że cieszy nas ta opcja i chętnie będziemy z niej korzystać. Z pewnością nie raz będziemy proponować Wam zakład specjalny, który na nasze życzenie przygotuje eWinner.

Custom Bet Postaw na swoim- eWinner bonus

eWinner to nowy bukmacher i już można zauważyć, że stopniowo wprowadzają zmiany i ulepszenia w swoim produkcie. W związku z tym zakładam, że być może w niedalekiej przyszłości bukmacher poza ofertą startową, z naszym kodem promocyjnym obejmująca cztery depozyty, rozwinie także swoje propozycje dla stałych graczy. Póki co zadaniem jest sprowadzenie Klientów, ale już niedługo zacznie się walka o ich utrzymanie i poza fajną ofertą oraz możliwością custom betów z pewnością promocje bukmacherskie mogą być jednym z aspektów, które w tym pomogą.

eWinner = Legalny bukmacher

Wiesz już wszystko o kodzie promocyjnym w eWinner? To super! Uspokoję Cię jeszcze na koniec i poinformuję, że eWinner jest legalnym polskim bukmacher. Ewinner Sp. z o.o. posiada siedzibę w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 – KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505. – Ministerstwo Finansów wydało temu bukmacherowi zezwolenie na przyjmowanie zakładów dnia 30 października 2018 r. i nosi ono numer: PS4.6831.29.2017.

eWinner wystartował prawie w tym samym czasie co inny legalny bukmacher Betfan. Obie firmy pojawiły się na rynku zakładów sportowych w 2019 roku. Nasz ranking bukmacherów – klasyfikuje eWinner na 10. miejscu.

eWinner aplikacja mobilna

eWinner bonus czeka także w aplikacji mobile na iOS i Android. Bonus powitalny można użyć obstawiając zakłady bukmacherskie przez telefon. Aplikacja eWinner udostępnia bonusy, zakłady przedmeczowe/live, metody płatności i sporty wirtualne.

Typy bukmacherskie w aplikacji eWinner mogą być robione na piłkę nożną, tenis ziemny oraz pozostałe sporty.

Metody płatności – wpłaty i wypłaty

Skoro już wiecie, jak w eWinner skorzystać z zakładu bez ryzyka i bonusu od drugiej wpłaty, to zapewne interesuje Was również system wpłat i wypłat. W przypadku tego bukmachera i wpłat, możecie korzystać z wielu różnych opcji. W przypadku BLIK możecie np. wpisać kod i środki będą niemal natychmiastowo. Dostępne są także inne opcje, jak Pay-By-Link, szybki transfer, czy karty płatnicze. Bukmacher nie pobiera prowizji, a minimalna kwota to złotówka. Wśród obsługiwanych banków są chociażby:

 • mBank
 • Santander
 • PKO
 • ING
 • Millenium

Gdy skorzystaliście już z bonusu powitalnego na dostępne w ofercie eWinner zakłady sportowe, to zapewne chcielibyście wypłacić swoje środki. Minimalna kwota u tego bukmachera to 20 złotych, można to zrobić jedynie na swój rachunek, a do tego każda wypłata przechodzi dział płatności. Jednak same metody płatności, a raczej wypłat, są dość ograniczone w tym wypadku i dostępne są jedynie przelewy na konto bankowe, ale można to zrobić w dowolnej chwili, ale realizowane są w:

 • poniedziałek – sobota pomiędzy 8:00, a 23:00
 • niedzielę i święta pomiędzy 8:00, a 16:00

Czas trwania wypłaty uzależniony jest od banku, w którym macie konto, ale może trwać nawet zaledwie kilka minut. To na pewno działa na plus i nic dziwnego, że nasz ranking bukmacherów wskazuje, że eWinner wyprzeda wielu bukmacherów. Jednak traci też do kilku innych, a do poprawy są chociażby formy wypłaty pieniędzy.

FAQ

📲 Jaki jest kod promocyjny do eWinnera?

610PLN

🔁 Jakie są warunki obrotowe bonusu od depozytu w eWinner?

1-krotny obrót depozytu kuponami z kursem minimum 1,50 6-krotny obrót środkami bonusowymi kuponami z kursem minimalnym 2.50

❓ Jak poprawnie użyć kod promocyjny w eWinnerze?

Kod promocyjny należy wpisać w wyznaczonym do tego miejscu. Na szczęście nie jest to nic trudnego, ponieważ takie pole mamy już przy pierwszym kroku rejestracji.

🎁 Co składa się na ofertę powitalną w eWinner?

Bonus od depozytu do 500 PLN i zakład bez ryzyka do 110 PLN

Comments are closed.