Astralis bez szans! We wczorajszym pojedynku z NIPem nie byli w stanie nawet przekroczyć bariery 10 rund, a co dopiero mówić o wygranej mapie. Przez najbliższe dni czeka ich przerwa, więc zapewne będą mieli dużo czasu na poprawienie gry. Szczerze mówiąc, mecz był dość dziwny. Nie przypominali kompletnie nawet tego Astralis z Katowic. To jednak już za nami. Przed nami za to kolejny dzień EPL’a. Z tego eventu jednak dziś tylko jeden zakład. O wiele ciekawsze mecze moim zdaniem są w lidze MOSTBET, dlatego dołożyłem z niej dwa mecze.

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

Espada vs Tricked

O meczu:

 • Gra: CS:GO
 • Godzina: 16:00
 • Format: BO3
 • Wydarzenie: SECTOR: MOSTBET Season 2

Espada: #56 drużyna na świecie

 1. Finigan (1,08)
 2. S0tf1k (0,90)
 3. degster (1,24)
 4. Dima (1,19)
 5. Patsi (1,09)

Średni rating drużyny: (1,10)

Tricked: #77 drużyna na świecie

 1. kiR (0,91)
 2. Lucky (1,09)
 3. Toft (1,12)
 4. kwezz (0,94)
 5. torben (0,86)

Średni rating drużyny: (1,02)

ANALIZA:

Na start rosyjska legendarna Espada, zmierzy się z Duńskimi młodziakami spod bandery Tricked.

Espada przez dłuższy czas była drużyną, na którą nie zwracałem większej uwagi. Miałem świadomość tego, że są, że coś tam grają i próbują stworzyć drużynę, jednak ani ich mecze nie były na zbytnio wysokim poziomie, ani nie były interesujące. Moje podejście zmieniło się w zasadzie ostatnio, kiedy z braku zajęcia postanowiłem prześledzić ich grę i oglądnąć meczyk, w którym biorą udział. O dziwo moim oczom ukazała się drużyna, która mocno zagraża aktualnemu stanowi top20. Z ekipy walczącej w prelegacjach Rosyjskich, do drużyny grającej na równi z pro100 czy Spirit. Zrobili na mnie swoją grą ogromne wrażenie. Sądziłem, że po rozpadzie Vega Squadron, czy przebudowie Spirit scena się ustabilizuje. Powstanie równoprawny ranking i będziemy mase Rosyjskich drużyn określali tierami. Nic jednak mylnego, jak widać. Odpady ze Spirit, takie jak S0tf1k, czy z Vega, jak Dima stworzyły drużynę na miarę tych graczy, którzy ich w poprzednich składach wymienili. Espada to takie Rosyjskie Godsent. Ciekaw jestem, czy ich droga będzie podobna.

Tricked jest bardzo młodą ekipą. Po sprzedaży całej drużyny do MAD Lions, włodarze Duńskiej organizacji postanowili z duchem czasu, zainwestować w młodzież. Jest to naturalnie dobry ruch. Należy dawać szanse takim graczom, przez wzgląd na to, że w przyszłości to oni stanowić będą o sile danego regionu. Co jednak jest potrzebne w takich eksperymentach? Bardzo potrzebny jest lider. Lider doświadczony, otwarty i twardą ręką prowadzący drużynę. Bez tego gra takiej formacji z rundy na rundę się rozpływa, bo pomysłów zaczyna brakować. Dokładnie to możemy zauważyć w grze Tricked. Gdy wygrywają, wszystko idzie dobrze, bo robi się po prostu to samo z rundy na rundę, działa. Gdy jednak przychodzi zastój, towarzyszy im do końca meczu i prowadzi do przegranej.

Statystyki:

 • Drużyny nie grały ze sobą ani razu.
 • Espada wygrało 3 z 5 ostatnich spotkań.
 • Tricked wygrało 3 z 5 ostatnich spotkań.
 • Średni ranking przeciwników Espada to 44 pozycja.
 • Średni ranking przeciwników Tricked to 58 pozycja.

Mapy:

mapy esport 1

Co obstawić?

Nie odbieram Tricked potencjału. Wręcz przeciwnie. Uważam, że Duńczycy potrzebują kolejnego zastrzyku młodych talentów. Bez prowadzącego jednak średnio to widzę. Espada grę ma ułożoną. Nie ma niedomówień, bo gracze się znają. Są na scenie od dawna. Słyszałem, że Hunden szuka posady. Może będzie to odpowiedni ruch dla Tricked?

TYP: Zwycięstwo Espada

Kurs Betclic: 1.46

Natus Vincere vs North

O meczu:

 • Godzina: 18:00
 • Format: BO3
 • Wydarzenie: ESL Pro League Season 11 Europe

NaVi: #1 drużyna na świecie

 1. flamie (1,02)
 2. s1mple (1,27)
 3. electronic (1,16)
 4. Boombl4 (1,12)
 5. Perfecto (0,99)

Średni rating drużyny: (1,11)

North: #23 drużyna na świecie

 1. aizy (1,03)
 2. Kjaerbye (1,06)
 3. gade (1,01)
 4. MSL (1,01)
 5. cajunb (0,90)

Średni rating drużyny: (1,00)

ANALIZA:

Przyszedł ten moment. W końcu możemy znów zobaczyć top 1 świata na serwerze. Na serwerze to akurat dobrze powiedziane, bo Rosjanie meczu online nie zagrali od dobrych dwóch lat.

NaVi nie spocznie na laurach. To nie jest już młody nieokrzesany s1mple. Tak jak określałem to przed Katowicami, tak powtarzać będę to nadal teraz, że jest to dojrzała drużyna, która gotowa jest zdominować scenę. Perfecto świetnie wpisał się w zespół. Boombl4 mimo zadań stricte taktycznych nie odstaje aimowo, a electronic jest w stanie pomagać w entry s1mplowi. Nie wiele tutaj można dodać. Są najlepszą drużyną na świecie, a dobry wynik podczas EPL powinien być tylko zwieńczeniem świetnego początku roku.

North co dziwne nie poczyniło w swoim składzie żadnych zmian. Dziwne, bo znani są z ciągłych przetasowań. Niestety tak jak i wcześniej, tak i teraz, nie wróżę im świetlanej przyszłości. Od ponad pół roku powtarzam, że skład nie ma prawa bytu. gade, MSL i cajun nie mogą być w jednej drużynie. Są to bardzo podobni do siebie gracze, którzy dobrze czują się w roli supportów. Fire-powera jest zwyczajnie za mało, by konkurować na wysokim poziomie. Boli do tego brak snajpera z prawdziwego zdarzenia. No, chyba że określimy w ten sposób MSL’a, który czasem łapie za snajperkę. Moje słowa znajdują swoje potwierdzenie w wynikach. 3 rundy na Furia, porażka z Heroic.

Statystyki:

 • Drużyny grały ze sobą 15 razy.
 • Ostatnie spotkanie miało miejsce 01.10.2019 (16:8 dla NaVi)
 • North triumfowało w 10 meczach.
 • NaVi wygrało 5 z 5 ostatnich spotkań.
 • North wygrało 2 z 5 ostatnich spotkań.
 • Średni ranking przeciwników NaVi to 6 pozycja.
 • Średni ranking przeciwników North to 22 pozycja.

Mapy:

mapy esport 2

Co obstawić?

Nie widzę tu innego wyniku, aniżeli szybkie dwie mapy dla NaVi. Po prostu. Wyglądają lepiej na serwerze, na papierze i posiadają lepszy map pool.

TYP: Zwycięstwo 2:0 NaVi

Kurs Betclic: 1.72

Singularity vs Endpoint

O meczu:

 • Gra: CS:GO
 • Godzina: 19:00
 • Format: BO3
 • Wydarzenie: SECTOR: MOSTBET Season 2

Singularity: #71 drużyna na świecie

 1. TOBIZ (0,93)
 2. MERTZ (1,14)
 3. Celrate (1,06)
 4. Queenix (1,03)
 5. Jabbi (0,98)

Średni rating drużyny: (1,03)

Endpoint: #41 drużyna na świecie

 1. MIGHTYMAX (0,90)
 2. robiin (1,04)
 3. CRUC1AL (1,11)
 4. Thomas (1,20)
 5. tabz (1,07)

Średni rating drużyny: (1,06)

ANALIZA:

Na koniec mecz bardzo w moim mniemaniu jednostronny.

Singularity to drużyna bardzo podobna do Tricked. Można by powiedzieć, że bliźniacza, lecz z jednym wyjątkiem. Mertz, 21-letni snajper, który mimo młodego wieku, ma bagaż doświadczeń za sobą. To już jest coś, dzięki czemu możemy umieścić jedną drużynę nad drugą. Pozostawmy jednak kwestie wewnątrz Duńskie. Jak radzi sobie Singularity? Otóż radzi sobie bardzo słabo. Jedyną wygraną, jaką zanotowali w ostatnim czasie, była ta na Unicorns Of Love. Na drużynę, która nie mieści się nawet w top100 światowym. Reszta spotkań była dość jednostronna, no może oprócz spotkania na Espada, w którym udało im się wygrać jedną mapę.

Endpoint wydaje się już nie pamiętać o kryzysie z Juanflatro. Odejście tego gracza od drużyny było mocnym ciosem, jednak to już zdecydowanie za nimi. Wzięli do składu dwie nowe twarze i próbują swoich sił w międzynarodowym gronie. Z jakim skutkiem? Jeśli patrzeć miarą samych wyników, to ze średnim skutkiem. Warto jednak zwrócić uwagę na kogo grali i jak grali. FuriaForZeNorth. Drużyny ułożone, z którymi bądź co bądź trudno się mierzyć, gdy przychodzi się z zewnątrz. Większość tych spotkań przegrali. Zagrali jednak dobrze jak na swoje możliwości. Różnica była oczywiście na podłożu taktycznym, ale przez tydzień przygotowań niestety nie da się tego przeskoczyć. 

Statystyki:

 • Drużyny nie grały ze sobą ani razu.
 • Singularity wygrało 1 z 5 ostatnich spotkań.
 • Endpoint wygrało 1 z 5 ostatnich spotkań.
 • Średni ranking przeciwników Singularity  to 60 pozycja.
 • Średni ranking przeciwników Endpoint to 34 pozycja.

Mapy:

mapy esport 3

Co obstawić?

Endpoint mimo podobnych wyników jest o wiele lepszą drużyną. Mierzyli się oni z przeciwnikami wyższej klasy, niż Singularity, które miało ostatnio problem z AGO.

TYP: Zwycięstwo Endpoint

Kurs Betclic: 1.48

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN✅

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

 • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
 • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
 • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
 • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
 • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać, trzeba zagrać za 57 PLN
✅Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
✅Kod promocyjny: ZAGRANIE50
Promocja trwa do 20.02!!! Pieniądze można od razu wypłacić 💵
 
 
kupon 17.03 esport

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Konto w Betclic ✅

Konto na Typomanii – jeszcze nie❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne na zdjęciu poniżej!

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze