Do tego, żeby piątkowy kupon był na plus niewiele brakło, ale jednak Acend okazało się znacznie lepsze niż rywale. Dzisiaj na tapet znowu biorę mecze Valoranta z Europy, ale tym razem będzie to singiel na starcie FOKUS – OG. W barwach pierwszej z tych ekip gra Polak – jak pójdzie jego zespołowi i czy przełamie się po serii porażek? Sprawdź moje propozycje na sobotę!

Koszulka do baneru Noblebet
Koszulka do baneru Noblebet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2500 zł od trzech depozytów
+ 0 34 zł freebet + 20 zł bonus w aplikacji

standardowa oferta to 2520 zł, a z naszym kodem zgarniasz 2554 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2500 zł
FREEBET: 34 zł
BONUS APLIKACJA: 20 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FOKUS – OG LDN UTD: typy, kursy i zapowiedź meczu (11.06.2021)

Wczoraj rozgrywane były kolejne mecze w VCT EMEA, gdzie doszło do sporej niespodzianki, bo Acend wygrało swoje starcie. Mistrzowie świata wracają na dobre tory, więc na pewno będziemy obserwować ich dalsze poczynania. Dzisiaj pod lupę bierzemy kolejną drużynę, w której gra Polak, bo typować będziemy starcie FOKUS z OG LDN UTD. W barwach drużyny sponsorowanej przez RedBulla gra MOLSI, a oprócz niego jest tam czterech Litwinów. Polsko-litewska drużyna nie radziła obie dotychczas najlepiej, bo wygrała zaledwie jeden z czterech ostatnich meczów, pokonując G2 Esports 2:1. Do tego na koncie ma porażki m.in. z FunPlus Phoenix, czy Acend.

FOKUS nie radzi sobie wcale wiele lepiej, bo też wygrało tylko jedno spotkanie w pięciu ostatnich meczach. Europejski mix ograł BIG 2:0, ale warto zaznaczyć, że było to ósmego kwietnia, czyli dość dawno. Później przyszła seria aż czterech porażek, a JUGi i spółka ulegli m.in. fnatic, FunPlus Phoenix, czy Acend. Ostatnie spotkania w ich wykonaniu nie były zbyt dobre, a jak już zdobywali jakieś rundy, to głównie dzięki nadzwyczajnym umiejętnościom JUGiego. Duńczyk w ostatnich trzech miesiącach wykręcił rating na poziomie 1.21. Dla porównania najlepszy gracz OG, MOLSI, ma rating na poziomie 0.89, więc przepaść jest spora.

baner grupa zagranie 41 tys

OG opiera się na grze zespołowej, a FOKUS na jednym zawodniku i każde rozwiązanie ma swoje plusy oraz minusy. Drużyna RedBulla nie musi się martwić, gdy główna gwiazda ma słaby dzień, ale też nie ma nikogo, kto w trudnym momencie poniesie ją na plecach. W przypadku FOKUS jest zupełnie inaczej, bo JUGi wiele razy pokazywał swoją wartość w sytuacjach podbramkowych. Dlaczego o tym mówię? Ponieważ dzisiaj spodziewam się bardzo wyrównanego starcia i co najmniej trzech map.

Jeżeli OG nie znajdzie sposobu, żeby wyłączyć Duńczyka, to ten w pojedynkę jest w stanie ponieść swój zespół. Warto jednak podkreślić, że obie drużyny w zaledwie jednym z pięciu swoich ostatnich meczów miały wynik +2.5 mapy, ale wynika to z tego, że były po prostu wyraźnie słabsze od swoich rywali. Zanim przejdziemy do omówienia typów na OG – FOKUS, to sprawdź jeszcze, jakie bonusy możesz odebrać w Noblebet z kodem promocyjnym ZAGRANIE.

Statystyki:

  • OG wygrało zaledwie jeden z pięciu ostatnich meczów, przegrywając na FPX, Fnatic, Acend i M3, a ogrywając G2 Esports
  • FOKUS wygrało zaledwie jedno z pięciu ostatnich spotkań, ulegając Fnatic, FPX, Acend i G2 Esports, a pokonując BIG
  • Tylko w jednym z pięciu ostatnich spotkań tych ekip było +2.5 mapy
  • Jest to pierwsze, bezpośrednie starcie tych drużyn

Co obstawiać?

Jeżeli szukasz typów na mecz FOKUS – OG LDN UTD, to dobrze trafiłeś, bo właśnie do tego przejdziemy. Jak możemy zauważyć, kursy bukmacherskie faworyzują OG, ale nie uważam, żeby typ na zwycięstwo jednej z ekip miał value, ponieważ będzie to typowe spotkanie 50/50. Co prawda statystyki dotyczące map na to nie wskazują, ale i tak uważam, że tutaj zobaczymy min. trzy areny, ponieważ dotychczas te drużyny grały po prostu na o wiele lepsze od siebie zespoły, a teraz zmierzą się z rywalem równym sobie, więc o 2:0 dla którejś z ekip może być bardzo trudno.

To spotkanie typujemy w Noblebet, a kurs na +2.5 mapy wynosi 2.20, co jest dobrą opcją na singla i daje nam bardzo duże value. Pamiętaj, że możesz to zagrać z innymi propozycjami, więc nie zapomnij sprawdzić również naszych innych typów na esport!

esportowe typy noblebet

Zdjęcie: PressFocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze