Mistrzostwa rozpoczęliśmy z animuszem, przekonujące zwycięstwo Hammond 2-0 i zwycięski set Montgomerego. Niestety, Szkot nie potrafił utrzymać przewagi i ostatecznie oddał spotkanie 2-3, ale nie ma się co oszukiwać, ze to początkowa faza turnieju i tego typu niespodzianki są normalne. W BDO formę zawodników będziemy mogli ocenić dopiero na etapie ćwierćfinałów, bo w przeciągu całego roku nie mamy wielu odnośników ich dyspozycji. Dlatego też nie załamujemy rąk, przecież w PDC też zaczęliśmy od strat. Biorąc pod uwagę ryzyko, stawiania pierwszej rundy, zachęcam do korzystania z oferty bez ryzyka w bukmacherze ewinner, gdzie z naszym kodem promocyjnym otrzymacie dodatkowe 50PLN!

 

Odbierz 1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start!

Aż 1200 złotych na start!

Kod promocyjny: 1200PLN

Skuteczność typów na Dart w styczniu: 1/2

Profit/strata w typach na Dart w styczniu: +807PLN

Andreas Harrysson- John O’shea

O obu zawodnikach raczej ciężko wyszperać jakiekolwiek informacje w internecie. Zacznijmy od Johna O’shea ciekawostką jest, że występował już w organizacji PDC w latach 2010-14 i 2018. Jednak bez większych osiągnięć, systematycznie powracając do BDO, obecnie zajmuje  78 lokatę w światowym rankingu. Doświadczenia zdobyte w najlepszej światowej organizacji na pewno nie poszły na marne, co udowodnił podczas World Masters, zwyciężając je w ubiegłym roku, w finale pokonał Waitesa 6-4. W 2016 roku również w World Masters zrobił niemałą niespodziankę, dochodząc tam do ćwierćfinału, jednak musiał uznać wyższość Hughesa 2-4. Ogólnie formuła setowa nie jest mu obca i potrafi się w niej poruszać. Do pomniejszych sukcesów należą występy w Irlandzkiej wersji Player Championship. Andreas Harrysson zaś nie posiada większych, bądź porównywalnych osiągnięć w turniejach, jednak w tym roku kilkukrotnie starał się o kartę PDC tour, jednak zawsze kończył w ostatniej 64-ce. W ubiegłym roku wygrał WDF Europe Cup Team w reprezentacji Szwecji i jest to jego jedyne osiągnięcie międzynarodowe. W 2019 roku zajmował 91 miejsce w rankingu BDO, a w całej karierze zarobił niespełna 6000 funtów. Mam wrażenie, że to spotkanie zamknie się w trzech setach, a biorąc pod uwagę niepewność co do faworytów w tej fazie turnieju, myślę, że warto zaryzykować. Będzie to pojedynek doświadczenie-ambicja, także przebieg tego spotkania może być różny, ale też porażka w pierwszym secie może spowodować całkowite załamanie dyspozycji, szczególnie mam tutaj na myśli Szweda.

Baner - skubiemy bukmachera

Wielu z was zastanawia się skąd te drugie Mistrzostwa?

BDO World Darts Championship – jedna z wersji mistrzostw świata w darcie (od rozłamu w 1994 roku), traktowana na równi z PDC World Darts Championship. Organizacją mistrzostw zajmuje się federacja British Darts Organisation. Turniej jest organizowany od 1978 roku. Zawody są organizowane kilka dni po zakończeniu mistrzostw federacji PDC.

Pierwszy turniej rozegrano w 1978 roku w klubie Heart of the Midlands Nightclub w Nottingham w Anglii. Rok później mistrzostwa zostały rozegrane w Stoke-on-Trent, gdzie impreza została do 1985 roku. Obecnie zawody są rozgrywane w Lakeside Leisure Complex w miasteczku Frimley Green w hrabstwie Surrey.

W trakcie turnieju miało miejsce wiele ciekawych sytuacji. W 1983 roku 22-letni kwalifikant Keith Deller, pokonał trzech najlepszych zawodników świata i dokonał dużej , niespodzianki zdobywając mistrzowski tytuł. W 1990 roku amerykański zawodnik Paul Lim w drugiej rundzie turnieju zanotował jedyne w historii turnieju, zakończenie lega w dziewięciu rzutach (jego przeciwnikiem był Jack McKenna), za co zainkasował 50,000 funtów, co było większą nagrodą niż ewentualna wygrana w konkursie.

Warunki zakładu bez ryzyka w eWinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1200PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na Twoje konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.50!

Warto wiedzieć:

  • Używając kodu promocyjnego 1200PLN przysługuje Tobie także bonus za drugą (do 500 PLN), trzecią (do 500 PLN), a nawet czwartą wpłatę (do 50 PLN)! eWinner bonus czeka właśnie na Ciebie!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!