Dobra postawa w przewagach kluczem do trafionego kuponu? NHL AKO 2.38!

Nie udało przedłużyć się serii trafionych kuponów do trzech. Przedział bramkowy w starciu Maple Leafs z Penguins był po naszej myśli. Jednak nie po naszej myśli poszła rywalizacja w Dallas, gdzie Sharks prawie po siedmiu latach wygrali na terenie Stars. Dzisiejszego wieczoru czekają na nas dwa starcia. My przyjrzymy się temu późniejszemu, czyli Florida Panthers – Edmonton Oilers. Później przeniesiemy się na mecz, który będzie miał miejsce niedzielnej nocy. Mowa tutaj o rywalizacji Toronto Maple Lefas – Vancuover Canucks. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi predykcjami z Florydy i Toronto!

600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

Florida Panthers – Edmonton Oilers: typy i kursy bukmacherskie (12.11.2022)

Na dobre wyszło, gdy ostatnio braliśmy pod lupę Oilers, którzy są po wysokiej i dość bolesnej porażce z Carolina Hurricanes na ich terenie. Ekipa z Florydy zdobyła komplet oczek w swoich poprzednich dwóch spotkaniach, a od trzech meczów nie przegrali w FLA Live Arena. Jednym z głównych winowajców przegranej z Hurricanes był Campbell, który popełniał kuriozalne błędy, a dzięki porze, o której rozgrywane jest spotkanie wiemy, że dziś też dostanie swoją szansę. Po drugiej stronie zobaczymy Knighta, który powoli wyrasta na godnego następcę Borbrowskiego, który od kilku sezonów obniżył zacznie loty, a jego wysoka pensja i dobra postawa Knighta może spowodować, że niedługo pożegna się z klubem.

Zagraj z nami National Hockey League w Fortunie! Nie masz jeszcze konta? Załóż je z kodem ZAGRANIE i zgarnij do 600PLN w zakładzie bez ryzyka!

Nasz zakład na to spotkanie będzie składał się z kilku spraw, które będą musiały się spełnić, ale do tego dojdziemy w podsumowaniu. Na początek sprawdzimy sobie, jak często hokeiści obu ekip lądują na ławce kar. Zacznijmy od Florida Panthers, który w tej statystyce zajmują 11. miejsce i ich hokeiści spędzili na ławce kar łącznie 150 minut, co daje 10:42 minuty na spotkanie. Edmonton Oilers pod tym względem osiągają podobne wyniki z łączną ilością kar na poziomie 145 minut i to daje im blisko dziesięć minut w osłabieniach na mecz. Teraz sprawdzimy, jak Panthers i Oilers radzą sobie w momentach bez swojego jednego zawodnika na lodzie. Gospodarze bronią dość słabo na poziomie 75%, ale goście radzą sobie pod tym względem zdecydowanie gorzej i ich 70% nie napawa optymizmem. Jednak McDavid i spółka nadrabiają w przewagach, w których pod względem skuteczności są na drugim miejscu w całej lidze. Panthers nie zachwycają ze swoimi 13% w power play, ale ich problemy trwają już od poprzedniego sezonu i nic w tym aspekcie się nie zmieniło.

Statystyki:

  • Na ostatnich pięć meczów na Florydzie cztery raz lepsi okazywali się Oilers
  • W ostatnich dwóch spotkaniach bezpośrednich padały co najmniej dwa trafienia w przewadze
  • Średnia goli w meczach Edmonton Oilers wynosi 7.1
  • Średnia bramek w spotkaniach Florida Panthers wynosi 6.1

Co obstawić?

Już chyba można się domyślać, czego oczekuję po tym starciu. Oczywiście goli w przewagach. Obie ekipy bardzo słabo bronią w osłabieniach, a na dodatek dochodzi aspekt znakomitej gry w przewadze Edmonton Oilers, którzy pod batutą McDavida potrafią pokonać każdą defensywę w lidze. Bez szans na trafienie w power play nie są goście, którzy będą mogli wykorzystać słabość gospodarzy w tym aspekcie i poprawić swoją statystykę. Ten zakład znajdziesz w ofercie Fortuny, a jeśli nie masz konta u tego bukmachera to z naszym kodem promocyjnym czeka na Ciebie mnóstwo korzyści.

Powyżej 1.5 goli w przewadze
Kurs: 1.82
Zagraj!

Toronto Maple Leafs – Vancouver Canucks: typy i kursy bukmacherskie (13.11.2022)

Dobrze poprzedniej nocy wytypowaliśmy zdarzenie w starciu Maple Leafs, więc i dziś do nic wracamy, ale w rywalizacji z Canucks. Dla gospodarzy będzie to trzeci z rzędu mecz w Scotiabank Arena. Niestety dla nich dwa poprzednie nie poszły po ich myśli. Wszystko wskazywało na to, że problemy ekipy z Toronto z bramkarzami zakończą się z wczorajszą nocą, gdzie miało wrócić trzech golkiperów. Jednak nie absencje przedłużyły się przynajmniej do następnego tygodnia. Co to oznacza dla Maple Leafs? Wczorajszej nocy bronił Kallgren, a na ławce mieliśmy Pettruzelliego. Na starcie z Canucks role się zamienią i to Kallgren zasiądzie na ławce, a od początku ujrzymy Pettruzelliego. Jakie doświadczenie w najlepszej hokejowe lidze świata ma młody golkiper Maple Leafs? Uwaga! Żadnego! Rywalizacja z Vancouver Canucks będzie dla niego pierwszą okazją, żeby sprawdzić się na tle hokeistów z NHL. Cztery razy mógł obserwować spotkania z ławki, aż skorzystał na graniu noc po nocy i otrzyma swoją szansę. Na pewno sporo roboty będzie czekać go, gdy jego zespół będzie musiał radzić sobie w osłabieniach, bo Canucks w power play grają na 27% skuteczności, co daje im piąte miejsce w całej lidze. Po drugiej stronie to samo będzie czekać golkipera gości, bo klub z Vancouver jest najgorszy, jeśli chodzi o obronę w osłabieniach.

Zagraj z nami National Hockey League w Fortunie! Nie masz jeszcze konta? Załóż je z kodem ZAGRANIE i zgarnij do 600PLN w zakładzie bez ryzyka!

Statystyki:

  • W ostatnich pięciu meczach przeciwko Maple Leafs trzy razy Canucks zdobywali dwa trafienia lub więcej
  • W ostatnich pięciu spotkaniach goście zdobywali dwie bramki lub więcej
  • Na ostatnich pięć rywalizacji trzy razy gospodarze tracili dwie bramki lub więcej
  • Ostatnia rywalizacja tych ekip w Toronto zakończyła się wygraną Canucks 6:4

Co obstawić?

W tej rywalizacji pójdę najniższą linią oporu i będę chciał dołożyć coś według mnie pewnego do wysokiego kursu z poprzedniego omawianego starcia. Debiut golkipera Maple Leafs wydaje się idealną okazją dla gości do odniesienia zwycięstwa, a nawet do zdobycia sporej ilości goli. Gospodarze grali poprzedniej nocy wymagający mecz, więc to powinno również ułatwić sprawę przyjezdnym z Vancouver. Co proponuje? Przynajmniej dwa trafienia gości i wtedy otrzymamy zwrot. Wszystko powyżej dwóch goli Canucks to nasz trafiony zakład. Przed przejściem do kuponu zachęcam Cię do sprawdzenia bonusu Fortuny!

Vancouver Canucks powyżej 2 goli ( 2 gole = zwrot)
Kurs: 1.31
Zagraj!

Foto. PressFocus

600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze