Do Elity jeden krok, jeden jedyny krok nic więcej! Polska siła w PP i walka o 225 PLN

Polacy hokej

To już dziś! Biało-Czerwoni po 21 latach przerwy mogą wrócić do hokejowej Elity. Tak się dobrze składa, że przyszłoroczne Mistrzostwa Świata odbędą się w Czechach, dlatego też cel od początku turnieju jest jeden. W ostatnim meczu MŚ Dywizji 1A Polacy zmierzą się z Rumunią. Czy świetna skuteczność w PP ponownie da o sobie znać? Dodatkowo zajrzałem do rywalizacji Włochów z Wielką Brytanią, zapraszam do lektury!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN


🔥 PROMOCJA: Kurs 100.00 na wygraną Pudziana ze Szpilką!
(tylko do 03.06.2023)

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska – Rumunia: typy i kursy bukmacherskie (05.05.2023)

Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że Polacy idą jak burza przez tegoroczne Mistrzostwa Świata Dywizji 1A. Jasne, pojawiła się jedna porażka z Wielką Brytanią, ale tak naprawdę wynik tamtego starcia mógł pójść w obie strony. Najważniejszy był triumf w regulaminowym czasie z Włochami i to tak naprawdę ustawiło sytuację w tabeli. Przypomnijmy, że do Elity awansują 2 drużyny, dlatego Biało-Czerwoni potrzebują dzisiaj jedynie wygranej, nawet po dogrywce i ewentualnych rzutach karnych. Cieszy przede wszystkim dobra dyspozycja w przewagach. W tym elemencie Orły nie mają sobie równych na tym turnieju i na 16 okazji nasi rodacy zaliczyli aż 10 trafień, czyli skuteczność wynosi 62,5 %. W rywalizacji z Koreą Południową uaktywniła się wreszcie druga linia z Alanem Łyszczarczykiem i jeden z liderów kadry aż 4-krotnie zapisał się do protokołu sędziowskiego. Ważne jest również zachowanie SO ze słabszymi nacjami i John Murray również może być zadowolony ze swojej atmosfery. W wywiadzie pomeczowym Łyszczarczyk stwierdził, że takiej atmosfery w kadrze nigdy nie doświadczył i to tylko pokazuje, że praca Roberta Kalabera jest świetnie wykonywana. Kilku zawodników zyska po tych Mistrzostwach Świata i m.in. Kamil Wałęga zastąpi Arona Chmielewskiego w Ocelari Trzyniec. Czas postawić ostatni krok w stronę Elity. Czy faworyci wywiążą się ze swojej roli?

Mistrzostwa Świata: Polska vs Rumunia

Polska awansuje dzisiaj do Elity?
TAK 94%
NIE 6%
16+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • TAK
 • NIE

Rumunia od początku była skazywana na porażkę i walkę o utrzymanie na zapleczu Elity. Wraz z Litwą oraz z Koreą Południową wyraźnie odstaje od reszty i jeden triumf na tym turnieju był bardzo ważny, aby pozostać w Dywizji 1A. Naturalnie  wiele może wydarzyć się w bezpośrednim meczu Litwy z Koreą Południową, ale przy ewentualnej wygranej w czasie regulaminowym do gry wkroczy mała tabela. Z pewnością Rumunia nie podłoży się Polakom i potrafiła postawić się Włochom oraz Wielkiej Brytanii na początku spotkania, niemniej jednak nie ma tutaj większej jakości, aby zagrozić Biało-Czerwonym. Wszyscy hokeiści outsidera występują na rodzimych taflach i prezentują niski poziom. Czy stać naszych rywali na niespodziankę?

Polska
May 05, 2023
13:30
Romania
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 07:51, 5 maja 2023 07:51.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Polski na Mistrzostwach Świata zakończyło się zwycięstwem 7:0 z Koreą Południową
 • Polska znajduje się na 2. miejscu z dorobkiem 10 punktów
 • Ich bilans meczów na Mistrzostwach Świata to 3 zwycięstwa i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Rumunii na Mistrzostwach Świata zakończyło się porażką 0:7 z Wielką Brytanią
 • Rumunia znajduje się na 4. miejscu z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów na Mistrzostwach Świata to 1 zwycięstwo i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Polski 8:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 1 zwycięstwem Polski i 4 wygranymi Rumunii

Co obstawiać?

Nie bez powodu wspomniałem wyżej o skuteczności Polaków w PP i postaramy się to wykorzystać. Stawiam po prostu na 2 gole w grze z przewagą zawodnika. Naturalnie liczę na pokrycie tej linii przez Biało-Czerwonych, ale kto wie, może Rumunia również stworzy sobie szanse na trafienie w tym elemencie gry. Nasi rywale w PK radzą sobie całkiem, całkiem, chociaż Wielka Brytania oraz Korea Południowa zdobyły parę bramek w PP. Do pierwszej formacji specjalnej do gry w przewagach doszła również druga i Alan Łyszczarczyk oraz jego koledzy z linku zaprezentowali się świetnie przeciwko Azjatom. Czas pokazać swoją dobrą dyspozycję również i dzisiaj i awansować po 21 latach do Elity! Skorzystaj z kodu promocyjnego w BETFAN!

Powyżej 1.5 gola w PP (w przewadze)
Hokej fb

Włochy – Wielka Brytania: typy i kursy bukmacherskie (05.05.2023)

Czas, aby krótko omówić bezpośrednią rywalizację w walce o Elitę Włochów z Brytyjczykami. Dla Italii sytuacja jest prosta. Potrzebna jest wygrana w czasie regulaminowym, aby zepchnąć dzisiejszego rywala na ewentualną 3. pozycję. Nawet zwycięstwo w dodatkowym czasie nic nie da jeżeli Polska pokona Rumunię. Niestety przegrane spotkanie z Biało-Czerwonymi może zaważyć o losach Włochów w najbliższym czasie. Przede wszystkim jest tutaj spory problem w defensywie. 4 stracone gole z Polakami to nie jest wstyd, ale już z Litwą 4 owszem. Blisko było wpadki z outsiderem, niemniej jednak jakość kadry i ogranie na najwyższym poziomie pozwoliło sięgnąć po komplet oczek.

Tym razem nie wolno pozwolić sobie na przestoje, ponieważ Brytyjczycy są bardzo dobrze przygotowani do turnieju rozgrywanego w Nottingham. Zespół ten nie traci głupich bramek i pewnie pokonuje kolejnych przeciwników. Biało-Czerwoni postawili jednak trudne warunki i nieco gospodarskie gwizdki zdecydowały o triumfie. Trzeba wykorzystać jeszcze ważne sytuacje w PP i tak też się stało w przypadku Wyspiarzy. Tak jak już wcześniej wspominałem, niekwestionowanym liderem Wielkiej Brytanii jest Liam Kirk i to on wraz z naszym Krystianem Dziubińskim jest liderem w punktacji kanadyjskiej. Czy napastnik ten poprowadzi swoją reprezentację do wygranej, która da awans?

Włochy
May 05, 2023
20:30
Wielka Brytania
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 07:51, 5 maja 2023 07:51.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Wielkiej Brytanii na Mistrzostwach Świata zakończyło się zwycięstwem 7:0 z Koreą Południową
 • Wielka Brytania znajduje się na 1. miejscu z dorobkiem 11 punktów
 • Ich bilans meczów na Mistrzostwach Świata to 4 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie Włochów na Mistrzostwach Świata zakończyło się zwycięstwem 6:4 z Litwą
 • Włochy znajduje się na 3. miejscu z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów na Mistrzostwach Świata to 3 zwycięstwa i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Włoch 3:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 1 zwycięstwem Wielkiej Brytanii i 4 wygranymi Włoch

Co obstawiać?

Dużo wskazuje tutaj na Brytyjczyków, którzy o wiele lepiej prezentują się w defensywie od swoich rywali. Włosi często gubią krążek przy rozegraniu w tercji ataku i przeciwnicy dotąd to wykorzystywali. Dodatkowo PP nie funkcjonuje, jak należy i ta broń jest groźniejsza u Wielkiej Brytanii. Początkowo chciałem zaproponować 3 trafienia gospodarzy, ale kurs jest zbyt niski, dlatego postanowiłem skusić się na 6 goli. Przede wszystkim to Włosi muszą wygrać w czasie regulaminowym. Jeżeli utrzyma się wynik remisowy, to piątkowy outsider wycofa bramkarza pod koniec czasu regulaminowego, co stwarza okazje na trafienia do pustej bramki. Oczywiście faworyci będą grać o zwycięstwo, niemniej jednak jest to kolejny plus w stronę overa. Szkoda, że oferta jest okrojona, bo z chęcią pograłbym gola do empty net, ale do AKO pobieram minimum 6 bramek. Oby jedyni i drudzy pokazali swoją jakość w ofensywie. Na sam zachęcam Cię do sprawdzenia bonusów w BETFAN!

Powyżej 5.5 goli
05.05. hokej BETFAN

fot. Pressfocus

Bonus 200% do 450 zł od 1. depozytu = POTROJENIE wpłaty

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze