Czy PLKD zdobędzie 120 000 wyświetleń? Ciekawy typ od Betfan

Typy FIFA 20

W czasie gdy większość z nas siedzi w domu, Betfan wychodzi naprzeciw tym osobom i oferuje dość niecodziennie typy na kolejne dni, w tym te dotyczące Quebonafide, Paczesia i PLKD.  Dzisiaj przyjrzymy się właśnie ostatniemu z nich, który jest znanym, polskim streamerem i youtuberem. PLKD nagrywa głównie odcinki z FIFY. Bukmacher proponuję zakład, w którym możemy obstawić, czy pod kolejnym odcinkiem Damiana do godziny 20:00 w środę będzie więcej niż 120 000 wyświetleń, czy mniej, a kursy na to są naprawdę wysokie. 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!
Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN
Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/betfan

PLKD jest bardzo popularnym polskim youtuberem, który filmy z FIFA nagrywa od wielu lat. Obecnie posiada ponad 868 000 subskrybcji, a jego produkcje zazwyczaj mają około 150 000 wyświetleń lub więcej. Oprócz filmów z FUT Champions i draftów, zdarza się mu tez nagrać odcinki z innymi osobami ze sceny FIFY. PLKD co tydzień próbuje też podbić Ligę Weekendową, gdzie często wbija Golda. Kilka razy udało mu się też zagościć w Elicie, a często kończył rywalizację na Goldzie 1. Oprócz tego często zmienia skład i rotuje zawodnikami, zapewne po to, aby ciągle się coś działo na jego filmach i stałych widzów nie dopadała nuda z oglądania tego samego składu po raz piętnasty.

Sympatyczny youtuber oprócz wysokiej oglądalności utrzymuje też dużą częstotliwość wrzucania filmów. W ostatnim tygodniu wrzucał je codziennie, a poniedziałkowy odcinek w osiem godzin zdobył ponad 111 000 wyświetleń. Trudno u niego znaleźć filmy, które nie przebiły bariery 100 000 wyświetleń. Takie są dopiero sprzed trzech miesięcy. Co prawda wiele osób uważa, że FIFA 20 to obecnie martwa gra, gdyż z powodu pandemii koronawirusa nie ma nowych drużyn tygodnia i zawieszono rozgrywki profesjonalistów. Jednak PLKD pokazuje, iż pomimo tego, można tworzyć ciekawy kontent, a widzowie, którzy teraz siedzą w większości w domu, oglądają go. Gdyby tak samo jak w przypadku poprzednich odcinków, było też tym razem, to linia pokryłaby się bez najmniejszego problemu. Co ciekawe, dwukrotnie więcej osób na naszej grupie zagłosowało, że PLKD nie zdobędzie 120 000 wyświetleń do godziny 20:00. 

Betfan na to, że tak się stanie, oferuje kurs wynoszący 2.15. Z kolei w przypadku pokrycia tego typu, otrzymamy 1.55, co jest bardzo dobrą ofertą, a szanse na to są dość duże. W końcu jeżeli dotychczas jego filmy bardzo szybko zdobywały popularność, to dlaczego tym razem miałoby być inaczej? W połączeniu z innymi zakładami, np. tymi związanymi z ESL Pro League lub League of Legends, które serwujemy wam na stronie codziennie, da nam to całkiem przyzwoity kupon z ponad dwukrotnym zyskiem.

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/goto/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze