Wspomniane w tytule reprezentacje są zdecydowanymi faworytkami dzisiejszych gier w siatkarskiej Lidze Narodów. W pierwszym ćwierćfinale Canarinhos zmierzą się z rewelacyjnymi w tym sezonie Japonkami. Ich spotkanie zostało zaplanowane na godzinę czternastą. Trzy i pół godziny później dojdzie do starcie kadry Stanów Zjednoczonych z Serbkami. Tu również faworyt wydaje się oczywisty. Jednak, czy to właśnie siatkarki z Brazylii i USA zapewnią sobie awans do najlepszej czwórki kobiecej edycji Ligi Narodów? Przekonamy się już popołudniu. A na razie gramy kupon z BETFAN-em, który wiąże się właśnie z tymi spotkaniami.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Brazylia vs Japonia: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (13.07.2022 r.)

Zdecydowanymi faworytkami są bardziej utytułowane przedstawicielki Ameryki Południowej. Canarinhos to jedna z najlepszych siatkarskich drużyn, zarówno kiedy mówimy o piłce siatkowej mężczyzn, jak i kobiet. W rankingu FIVB plasują się na drugiej pozycji, a ich dzisiejsze rywalki na siódmej. Obie kadry błyszczały w tegorocznej edycji Ligi Narodów, lecz pod koniec turnieju lepiej wyglądały Canarinhos. Brazylijki wygrały pięć ostatnich spotkań z rzędu, a Japonki aż w czterech ostatnich meczach musiały uznawać wyższość rywalek. Po trzech tygodniach Brazylijki mają ledwie dwie porażki na koncie: ze Stanami Zjednoczonymi i Włoszkami. Z kolei Azjatki cztery, z czego ulegały takim reprezentacjom, jak: Belgijkom, Serbkom, Turczynkom i Holenderkom. Co ważne, pierwsze osiem spotkań wygrywały, dopiero w ostatnim turnieju doszła seria porażek. Brazylijki za to prezentowały równą formę przez cały okres zmagań. Jak statystycznie wygląda porównanie obu tych drużyn? O tym za chwilę. Najpierw przypomnę, że kupon gram z BETFAN-em, u którego masz świetny BONUS do odebrania. Przygotowali świetne nie tylko kursy, lecz również dodatki, które z pewnością przydadzą się przed postawieniem kuponu, choćby na siatkarskie mecze Ligi Narodów kobiet.

Statystyczne porównanie reprezentacji Brazylii i Japonii

 • W 12 meczach Brazylijki wygrywały 10 razy, a Japonki 8.
 • W 12 spotkaniach Brazylijki cieszyły się z 6 spotkań bez straty seta, a Japonki 5 razy.
 • Brazylijki zakończyły zmagania po 3 tygodniach na drugim, a Japonki na piątym miejscu w tabeli.
 • Brazylijki wygrały łącznie 31 setów, straciły 12, a Japonki 30 razy triumfowały w partiach i 16 razy były pokonywane.
 • Obie reprezentacje zdążyły już błysnąć formą w tegorocznej edycji Ligi Narodów.
 • Wyższym i częściej punktującym blokiem dysponują Brazylijki.
 • W tym sezonie Ligi Narodów zarówno Brazylijki, jak i Japonki najczęściej toczą wyrównane pojedynki w premierowych odsłonach, co pokazują ich wyniki z 12 ostatnich gier.

Jednak to nie jedyne argumenty, którymi warto się kierować przy obstawianiu meczów tych drużyn. Warto spojrzeć jeszcze na te, które mówią, że:

 • Bardziej utytułowane, a także mające więcej gwiazd w zespole są Brazylijki.
 • W przypadku meczów obu drużyn sety najczęściej, w przeważającym procencie kończyły się po zdobyciu co najmniej czterdziestu trzech punktów przez wówczas grające zespoły.
 • Obydwie kadry „lubią” gubić masę punktów w setach, by dopiero w końcówkach przechylać szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
 • Brazylia z Japonią grała 31 razy, z czego 27 razy wygrywały Canarinhos.
 • W ostatnich 10 grach 7 razy z rzędu, a łącznie 8-krotnie lepsze były Brazylijki. Ostatnie zwycięstwo Japonki zanotowały po tie-breaku w 2017 roku.
 • W ostatnich 7 meczach, tylko 3-krotnie padał wynik do zera.
 • Od tamtego czasu zawsze Azjatki przegrywały, a w ostatnim meczu z 2021 r. do zera.

Interesujące typy związane z meczem Brazylii z Japonią

Nic więc dziwnego, że to Canarinhos są stawiane w roli faworytek. Kurs na ich triumf został ustabilizowany na poziomie 1.45 względem 2.70 na Azjatki. Jeżeli planujesz zagrać bezpieczniej to spotkanie, polecam Ci rozważyć wycenę 1.41 na to, że reprezentacje ugrają co najmniej cztery sety. Prawdą jest, że ostatnim razem Canarinhos ograły Japonki do zera, lecz wówczas kadry znajdowały się w innym momencie i Canarinhos są mniej rozpędzone względem przeciwniczek niż w ubiegłym roku. Dlatego też nie podejmuję się wskazania w ilu partiach zakończy się rywalizacja, choć kusi postawienie na to, że w czterech, na co mamy wycenę na poziomie 2.50. Jeżeli sądzisz, że ponownie w trzech partiach, wówczas spotkasz się z kursem na poziomie 2.43, a że w pięciu aż 3.15. Innym pewnym typem jest to, że reprezentacje ugrają więcej niż 172 punkty, na co mamy kurs 1.50. Wszakże obie kadry są silne, pokazały się w tym sezonie już nie raz, czy dwa z dobrej strony, a także walczą o znalezienie się w najlepszej turniejowej czwórce.

Moje typowanie związane z meczem Brazylia vs Japonia

Kusi postawienie na Brazylijki, lecz nie przekonuje kurs. Tym razem chcę nieco bardziej zaryzykować, stąd wskazanie na to, że ich mecz zakończy się wynikiem trzy do jednego na korzyść Brazylijek, na co mamy wycenę ustabilizowaną na poziomie 3.75. Patrząc, jak „ochoczo” obie kadry tracą oczka, zwłaszcza w premierowych odsłonach, a także że będą musiały zaadoptować się do nowych warunków i grają o znalezienie się w najlepszej czwórce, stawiam że będziemy świadkami wyrównanego spotkania już od pierwszej piłki. Do tego Japonki potrafią wyrywać sety, również w rywalizacjach z mocniejszymi zespołami. Nie zapominajmy, że w tym sezonie były uznawane za jeden z tych zespołów, które nazywa się mianem tzw. czarnego konia. Stąd takie me wskazanie, choć wodzi na pokuszenie również te, które głosi, że kadra Brazylii wygra do zera, na co mamy wycenę ustabilizowaną na poziomie 3.30. Jednak, czy Japonki pozwolą na „aż” tyle się rozhulać swym rywalkom? W teorii jest to możliwe, lecz spodziewam się, że Brazylijki jak to mają w zwyczaju: zaczną z przytupem, by później zgubić partię, a następnie wrócić na zwycięskie szlaki.

Betfan
3.75
Mecz zakończy się wynikiem 3:1 - TAK

Stany Zjednoczone vs Serbia: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (13.07.2022 r.)

W drugim ćwierćfinałowym spotkaniu będziemy świadkami rywalizacji przedstawicielek Stanów Zjednoczonych z Serbkami. Gospodynie tego meczu są obecnie najlepszą drużyną świata i można tak napisać nie tylko wtedy, kiedy zerknie się do oficjalnego rankingu FIVB. Z kolei Serbki plasują się we wspomnianym zestawieniu na szóstym meczu i w zasadzie mogą mówić o tym, że na dzisiejszym meczu kończy się ich udział w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Znalazły się na szóstym miejscu w tabeli, lecz patrząc na klasę zespołów, mimo że mówimy o solidnej europejskiej drużynie, to jednak USA jest, o co najmniej dwa szczeble wyżej w tym przypadku. Dlatego też spodziewam się szybkiego triumfu Stanów Zjednoczonych, co zakładają również bukmacherzy BETFAN-a, którzy kurs na ich zwycięstwo przygotowali na poziomie 1.05 względem aż 9.00 na Serbki.

Statystyczne porównanie reprezentacji Stanów Zjednoczonych i Serbii

 • W 12 meczach Stany Zjednoczone przegrał raz (z Japonią), a Serbki czterokrotnie z: USA, Brazylią, Włochami i Tajlandią.
 • W ostatnim ich meczu, który odbył się 1 lipca tego roku, USA wygrało rezultatem 3:0.
 • W meczach USA rywalizacja kończyła się po trzech setach 9 razy, a w przypadku Serbek 4 razy.
 • Siatkarki Stanów Zjednoczonych zdobyły 33 sety w 12 grach, a straciły ledwo 7 partii. Dla porównania Serbki ugrały 27 partii, a zgubiły 20.
 • Ich poprzednie starcie zakończyło się w setach odpowiednio do: 17, 31 i 16 punktów ugranych przez Serbki.
 • Powyższa statystyka pokazuje, że były w stanie ledwo w drugim secie nawiązać rywalizację z wyżej notowanymi przedstawicielkami USA.
 • USA prezentują się lepiej, co potwierdzają statystyki, w każdym elemencie gry.
 • Siatkarki Stanów Zjednoczone są typowane do końcowego triumfu już teraz, a Serbki jako zespół, który dopiero buduje się na kolejne imprezy międzynarodowe, nie tylko w tym roku.

Interesujące typy związane z meczem Stanów Zjednoczonych z Serbią

Nim przejdę do tego, co oferują bukmacherzy BETFAN-u, dodam że nie tylko oni przygotowali zarówno ciekawe kursy na te spotkania, ale także bonusy w związku z założeniem u nich konta. Nie wierzysz? Wystarczy, że sprawdzisz i przekonasz się, dowiadując się z rankingu, który przygotowaliśmy z myślą o Tobie. Wracając, dodam, że spodziewam się łatwego, szybkiego zwycięstwa Stanów Zjednoczonych. Mimo stawki meczu, prestiżu, a także klasy zespołów, wątpię, by Serbki były w stanie, jakkolwiek zagrozić siatkarkom USA. Dlatego też, jeżeli planujesz zagrać bezpieczniej, polecam rozważyć, że kadry ugrają więcej niż zaledwie 136 punktów, na co mamy kurs na poziomie 1.52. Ciekawie „brzmi” również ten typ, który „głosi”, że Serbki ugrają mniej lub więcej niż 72 punkty, na co mamy kolejno kurs na poziomie 1.85. Zwłaszcza drugi set z ich ostatniego spotkania udowodnił, że momentami Serbki mogą namieszać.

Moje typowanie związane z meczem Stanów Zjednoczonych z Serbią

Jako, że mówimy o właśnie tych drużynach, a także patrząc w jakiej są formie i o jaką stawkę będą grały, spodziewam się, że czekają nas wyrównane części poszczególnych setów. Jednak mniej więcej od połowy partii reprezentantki Stanów Zjednoczonych, jak to mają w zwyczaju, będą uciekać na bezpieczny dystans. Wtedy pewno pojawiają się rezerwowe zawodniczki, tak by nie męczyć stale pierwszego składu w trakcie finałowego turnieju. Patrząc, jak do tej pory ich selekcjoner zarządzał drużyną, pewnie i dziś udowodni, że na każdej pozycji dysponuje nie jedną, ale co najmniej dwoma świetnymi siatkarkami. Dlatego też spodziewam się szybkiego zwycięstwa, już od premierowej partii. Niewykluczone, że ich mecz ponownie skończy się już po trzech setach. Od siebie typuję to, że reprezentacje ugrają więcej niż 42 punkty, ale niewiele więcej. Nie da się wykluczyć tego, że ugrają jeszcze mniej, lecz po tygodniowej przerwie i tym, że obie kadry muszą zaaklimatyzować się do nowych warunków, spodziewam się, że Serbki postawią się na tyle, by ugrać więcej niż siedemnaście oczek.

Betfan
1.58
Reprezentacje zdobędą więcej niż 42 pkt - TAK

Propozycja kuponu:

Siatkówka, BETFAN, 13.07.2022, Liga Narodów

fot. Zhu Zheng/PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze