Jeśli szukasz opinii na temat bukmacher BetX, który wkroczył na polski rynek to dobrze trafiłeś. To najnowszy legalny bukmacher w Polsce oferujący zakłady bukmacherskie w internecie. Sprawdziliśmy jego ofertę i mamy opinię odnośnie oferty BetX.

BetX – legalny bukmacher

BetX jest kolejną firmą bukmacherską, która otrzymała licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielania zakładów wzajemnych w naszym kraju. Legalny operator został zarejestrowany w KRS (pod nr 0000750227) z siedzibą w Warszawie, a prezesem zarządu jest Krzysztof Wal.

Bukmacher rozpoczął swoją działalność (pod koniec maja 2020 roku) za pośrednictwem strony internetowej ebetx.pl. Na chwilę obecną BetX online nie oferuje mobilnej aplikacji.

Przypomnijmy, że status legalnego bukmachera to najważniejszy element. W Polsce można obstawiać tylko i wyłącznie u firm, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów, a BetX taką otrzymał w 2018 roku!

BetX – bonus i oferta powitalna

Zaraz po wystartowaniu BetX szczególnie zaimponował bonusami powitalnymi. Łączna kwota dla nowych graczy sięga rzędu 5230 złotych! W składach bonusu na start wchodzą:

  • Bonus od depozytu do 5000 PLN
  • Zakład bez ryzyka do 200 PLN
  • Darmowy zakład za 30 PLN

Jak na początek działalności – potrójny pakiet powitalny w BetX robi wrażenie. W ramach oferty dla nowych graczy możną sięgnąć po trzy najpopularniejsze rodzaje bonusów bukmacherskich. Inaczej mówiąc – każdy znajdzie coś dla siebie.

Poniżej wyjaśnimy: jak wykorzystać bonusy od BetX?

Bonus od depozytu 5000 PLN w BetX

Za pierwszy depozyt w BetX można zdobyć bonus 100% od wpłaty do 5000 PLN. To najwyższa promocja za pojedynczą wpłatę wśród polskich bukmacherów! Minimalna kwota depozytu pozwalająca na bonus to 10 PLN. Ale pamiętaj – chcąc odebrać maksymalny bonus należy wpłacić 5000 PLN lub więcej. Wówczas twoje konto zostanie zasilone bonusem 5000 złotych.

betx bonus

Aby skorzystać z promocji od depozytu w BetX należy zarejestrować konto na stronie ebetx.pl i zrobić wpłatę w ciągu 7 dni od rejestracji. Jeśli nie zdążysz – szansa na bonus przepadnie!

W zależności od kwoty, jaką wpłacisz będziesz zobligowany do spełnienia warunków obrotu:

  • Pierwszy depozyt 10 – 1200 PLN: obrót x6 kwotą wpłaty (minimalny kurs całkowity 1.95, minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3)
  • Pierwszy depozyt 1201 – 5000 PLN: obrót x8 kwotą wpłaty (minimalny kurs całkowity 4.00, minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3)

Bonus będzie ważny na twoim koncie przez 60 dni – w tym czasie trzeba dokonać wymaganego obrotu. Warto wiedzieć, że po zrobieniu 10% obrotu – kwota 10% bonusu zostanie uwolniona i będzie gotowa do wypłaty. I tak dalej przez 10 kroków aż do realizacji 100% obrotu.

Zakład bez ryzyka w BetX do 200 PLN

Bukmacher online BetX ubezpieczy twój pierwszy zakład postawiony za własne pieniądze. Jeśli przegrasz – możesz liczyć na zwrot stawki do 200 PLN. Jak wykorzystać cashback?

Aby odebrać zakład bez ryzyka w BetX należy założyć konto i wpłacić środki finansowe (w ciągu 7 dni od rejestracji). Następnie wytypować kupon złożony z maksymalnie 2 zdarzeń, gdzie pojedyncza selekcja będzie z kursem minimalnym 1.80. Jeśli twój pierwszy kupon w BetX, postawiony zgodnie z warunkami oferty, nie wejdzie – otrzymasz zwrot na konto gracza (bez warunków obrotu).

Darmowy zakład w BetX – 30 PLN za rejestrację

To coś co gracze lubią najbardziej, czyli darmowe bonusy bez depozytu. W BetX za rejestrację konta zgarnąć można freebet o wartości 30 PLN. Jak zagrać za darmowy zakład?

Wystarczy otworzyć konto w BetX, a na twoim koncie pojawi się darmowy zakład 30 PLN. Aby wykorzystać freebet przygotuj kupon złożony z minimum 3 typów o minimalnym kursie łącznym 3.00. Pamiętaj po rejestracji – masz 7 dni na skorzystanie z freebetu. W przypadku wygranej – pieniądze lądują na twoim koncie i są gotowe do wypłaty.

BetX – kod promocyjny

Jaki jest kod promocyjny w BetX na większy bonus na start? Aktualnie nie odpowiemy Ci na to pytanie, ponieważ bukmacher nie rozpoczął jeszcze swojego programu afiliacyjnego. Pamiętaj jednak, żeby zaglądać na naszą stronę, ponieważ z pewnością będziemy mieli dla Was wyjątkowy bonus na start u tego operatora i tak jak zawsze, z naszym kodem zgarnięcie więcej niż w standardowej ofercie!

Jak doskonale wiesz na portalu zagranie.com dla naszych użytkowników oferujemy specjalne kody promocyjne, dzięki którym bonusy są jeszcze wyższe niż w standardzie. Przykład? Z kodem promocyjnym STS otrzymasz zakład bez ryzyka 30 PLN, a dodatkowo zgarniesz freebet 29 PLN i bonus od wpłaty 1200 PLN.

Kiedy uruchomimy kod promocyjny BetX – od razu cię o tym poinformujemy!

BetX – oferta

Na początek działalności online BetX skupił się na podstawowej ofercie, czyli zakładach sportowych w trybie przedmeczowym i live. Dodatkowo bukmacher wzbogacił swoją ofertę o zakłady na sporty wirtualne.

Analizując ofertę zakładów sportowych trafiliśmy na wiele dyscyplin, które aktualnie są rozgrywane. Wydaje się, że zbiegiem czasu będzie przybywać nowych rozgrywek i dyscyplin sportowych. Co ważne, w ofercie znajdują się kursy na e-sport.

betx oferta

Najpopularniejsza dyscyplina sportowa w zakładach, czyli piłka nożna jest solidnie zagospodarowania przez BetX. Mecze piłkarskie posiadają ponad 300 rynków do obstawiania – podobnie jak u topowych legalnych bukmacherów. Obstawianie zakładów ułatwia dostęp do statystyk, które dostarczane są przez zewnętrzną firmę Sportradar.

Niestety w ofercie BetX występują także duże braki. Jakie? Nie ma popularnej funkcji cash-out oraz bukmacher nie prowadzi transmisji „na żywo”. Brakuje również mobilnej aplikacji na systemy iOS i Android.

Płatności w BetX

Na chwilę obecną depozyty w BetX można składać za pośrednictwem elektronicznego przelewu dotpay. Wpłaty realizowane są codziennie przez całą dobę. Wkrótce ma pojawić się opcja płatności przez serwis Przelewy24.

Wypłaty realizowane są na rachunek bankowy klienta.

BetX – opinie

Oczywiście jest wciąż za wcześnie, by stawiać kategoryczne oceny, jeśli chodzi o bukmachera BetX. Widać pozytywne elementy – jak szeroki wachlarz możliwości w obstawianiu piłki nożnej i sporo gier w sportach wirtualnych. Dodatkowo dużym plusem jest naprawdę wysoki bonus powitalny składający się z atrakcyjnego zakładu bez ryzyka i freebetu.

Cieniem na bukmachera BetX kładzie się brak specjalnych funkcji w zakładach. Co więcej, pierwszy kontakt z tym bukmacherem przez użytkowników jest mocno rozczarowujący. Klienci narzekają na brak możliwości zweryfikowania konta, a co za tym idzie – nie możność wypłacenia środków finansowych. W tym przypadku wielkim minusem jest brak kontaktu z bukmacherem, bo dział supportu nie odpowiada na skargi graczy. Monitorujemy tą sytuację – i na bieżąco będziemy informować o zmianach w BetX.

W oczekiwaniu na poprawę oferty BetX zobacz: ranking najlepszych legalnych bukmacherów.