Szkoda wczorajszej Białorusi, gdzie zabrakło jednego gola, aby cieszyć się z trafionego kuponu. Dzisiaj aż cztery mecze na rozkładzie Wyszejszaja Liha i omówimy sobie wszystkie tworząc dwa AKO na bramki i rzuty rożne. Wielkimi faworytami sobotnich spotkań są BATE oraz Szachcior Soligorsk. Czy łatwo i przyjemnie poradzą sobie z outsiderami ligi? Zapraszam do lektury i do sprawdzenia opinii o LVBET!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się z kodem 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Nioman Grodno vs Isłacz Mińsk (01.05. godz. 13:00)

Nioman zawodzi i to bardzo. Ich wyniki są przeciętne i po świetnej poprzedniej kampanii, ta wydaje się być o wiele cięższa. Tylko 15. pozycja na 16 zespołów w białoruskiej elicie pokazuje, jak szybko zmienia się w piłce nożnej. Trzeba wreszcie wrócić do formy z poprzedniego roku i regularnie punktować, bo stawka ucieka. Wydaje się, że dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby nieco uszczęśliwić swoich kibiców, którzy przybywają na stadion do Grodna. Europejskich pucharów nie ma co się spodziewać, ale walkę o środek tabeli już tak. Isłacz bardzo dobrze rozpoczął starcie z BATE strzelając gola i zdobył go nie kto inny, jak kapitan Dmitri Komarovski. Ten charakterystyczny pomocnik jest główną postacią gości i od niego rozpoczyna się ustalanie składu. Niestety im dalej w las, tym gorzej i czerwona kartka pokazana młodemu obrońcy Alekseiowi Shalashnikovi skomplikowała walkę o przynajmniej punkt. Ekipa z Borysowa takie sytuacje wykorzystuje i nie było inaczej w tym przypadku. Cel klubu spod Mińska jest jasny, spokojne utrzymanie i pozostanie w elicie. Czy w tę sobotę zrobią kolejny krok w tym kierunku?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 20:27.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Niomana Grodno w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Eniergietikiem-BDU
 • Nioman Grodno znajduje się na 15. miejscu w lidze z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 1 zwycięstwo i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Isłacza Mińsk w lidze zakończyło się porażką 1:4 z BATE
 • Isłacz Mińsk znajduje się na 7. miejscu w lidze z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Niomana Grodno 3:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi zespołami na stadionie Niomana Grodno, zakończyły się 3 zwycięstwami gospodarzy i 2 remisami

Co obstawiać?

Idę tutaj w stronę BTTSa. Korzystam z zakładów w LVBET i stawiam na gole z obu stron. Gospodarze tworzą sobie wiele sytuacji, niestety są nieskuteczni pod bramką przeciwnika. Isłacz lubi grać do przodu i uważam, że obie ekipy stać jest przynajmniej na jedno trafienie.

LVbet
1.90

Torpedo Żodzino vs FC Mińsk (01.05. godz. 15:00)

Torpedo w przerwie zimowej zostało nieco osłabione. Dwóch Brazylijczyków z ofensywy odeszło do Rygi, aby kontynuować swoje kariery i niestety nie znaleziono do tej pory odpowiedniego zastępstwa. Jest to jednak zespół, który marzy o kwalifikacjach do europejskich pucharów i zrobi wszystko, aby tak też się stało. Powoli rozkręcają się w tej kampanii i nie można lekceważyć drużyny z Żodzina. Udało się wywieźć szczęśliwy remis z Homel, czy tym razem piłkarze gospodarzy będą cieszyć się ze zwycięstwa? FC Mińsk zaznało smaku porażki w derbach z Dynamo. Niestety nie był to ich najlepszy mecz w wykonaniu, ale wydawało się, że bramka kontaktowa obudzi nadzieję na przynajmniej remis. Tak się nie stało, bo ich przeciwnicy bardzo szybko odbudowali swoją przewagę i byli tego dnia po prostu lepsi. Nie mniej jednak stołeczni znajdują się aktualnie na dobrym dziewiątym miejscu, które z chęcią zajęliby na koniec rozgrywek w 2021 roku. Nikt nie oczekuje od FC Mińsk cudów, a spokojnego pozostania w Wyszejszaja Liha.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 20:27.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Torpedo Żodzino w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Gomel
 • Torpedo Żodzino znajduje się na 10. miejscu w lidze z dorobkiem 7 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie FC Mińsk w lidze zakończyło się porażką 1:3 z Dynamo Mińsk
 • FC Mińsk znajduje się na 9. miejscu w lidze z dorobkiem 8 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 2 zwycięstwa i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 1:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi zespołami na stadionie Torpedo Żodzino, zakończyły się 1 zwycięstwem gospodarzy i 4 remisami

Co obstawiać?

Tutaj także liczę na gole. Oba kluby zdają sobie sprawę z tego, że jest to dobre spotkanie na zdobycie kompletu punktów. Nie spodziewam się zamkniętego starcia wręcz przeciwnie, uważam, że będzie ofensywnie. Zarówno gospodarze, jak i goście mają swoje problemy w defensywę, które rywale mogą wykorzystać.

LVbet
1.88

Skorzystaj z kodu promocyjnego od LVBET już dziś!

grupa

Sputnik Rzeczyca vs Szachcior Soligorsk (01.05. godz. 17:00)

Trzecim omawianym starciem będzie to w Rzeczycy pomiędzy miejscowym Sputnikiem a mistrzem kraju z Soligorska. Gospodarze zdecydowanie odstają od swoich rywali w lidze. Nie mają większych argumentów, aby pozostać w Wyszejszaja Liha i pokazali to w starciu ze Smorgonie. Nie mniej jednak będą walczyć, aby co jakiś czas zaskakiwać białoruskich obserwatorów i ciekawy jestem, czy dzisiaj im się to uda. Okazja na to świetna. Szachcior udowadnia z każdym tygodniem, że są głównym kandydatem do mistrzostwa. Przekuli sukces z poprzedniego roku, na nowe rozgrywki i bardzo przyjemnie ogląda się poczynania gości. Nie mieli do tej pory jeszcze żadnej wpadki, ale zapewne słabsze momenty za chwilę się pojawią. Dzisiaj przed nimi kolejny dzień w biurze, lecz nie można nikogo lekceważyć na tym poziomie. Czy kolejny komplet punktów pojawi się na ich koncie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 20:27.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Sputnika Rzeczyca w lidze zakończyło się porażką 0:2 ze Smorgonie
 • Sputnik Rzeczyca znajduje się na 16. miejscu w lidze z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Szachciora Soligorsk w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:1 z Ruchem Brześć
 • Szachcior Soligorsk znajduje się na 1. miejscu w lidze z dorobkiem 18 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Sputnika Rzeczyca 1:0
 • To było ich jedyne bezpośrednie spotkanie w historii

Co obstawiać?

Pomimo tego, że powinniśmy ujrzeć tutaj różnice klas, idę w stronę rzutów rożnych. Myślałem, aby pograć tylko linię Szachciora, ale Sputnik u siebie zapewne też coś dołoży. Nawet jak faworyci będą wyraźnie prowadzić, to oni mają taki styl gry, że się nie wycofują jak Dynamo Mińsk, tylko atakują dalej. Jestem zdania, że są spore szanse na ujrzenie minimum 10 kornerów w tej rywalizacji.

LVbet
1.85
Powyżej 9.5 rzutów rożnych

BATE vs Smorgonie (01.05. godz. 19:00)

Ostatnie spotkanie soboty odbędzie się w Borysowie, gdzie miejscowe BATE podejmie beniaminka ze Smorgonie. Wydaje się, że walka o mistrzostwo Wyszejszaja Liha rozstrzygnie się pomiędzy gospodarzami, a Szachciorem. Nie widzę tutaj innego klubu, który realnie mógłby im zagrozić. Może trochę Dynamo Mińsk, ale to bardziej życzeniowo. Trzeba przyznać, że od początku starają się zdominować rozgrywki i to im się udaje. Brak kompletu punktów dzisiaj zdobytych przez BATE będzie sporą niespodzianką, ponieważ na ich drodze stoi Smorgonie. Przyjezdni tak jak Sputnik Rzeczyca odstają od reszty stawki i będą głównym kandydatem do spadku. W bezpośrednich starciach pojawia się iskra nadziei, która pozwala myśleć o pozostaniu w elicie. Dzisiaj przed gośćmi bardzo trudne zadanie i będą prosić o jak najmniejszy wymiar kary. Ile goli przepuści bramkarz beniaminka w Borysowie? O tym przekonamy się późnym wieczorem.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 20:27.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie BATE w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:1 z Isłaczem Mińsk
 • BATE znajduje się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 14 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 3 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie Smorgonie w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 ze Sputnikiem Rzeczyca
 • Smorgonie znajduje się na 14. miejscu w lidze z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 remis i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem BATE 7:0
 • Cztery ostatnie spotkania, które odbyły się pomiędzy tymi zespołami na stadionie BATE, zakończyły się 3 zwycięstwami gospodarzy i 1 remisem

Co obstawiać?

Zaproponuję to samo, co w Rzeczycy, ponieważ BATE zapewne zdominuje przeciwnika. Linia na ich kornery to aż 7.5 więc lepiej pobrać meczówkę 9.5, bo Smorgonie stać na kilka stałych fragmentów gry. Im dłużej wynik remisowy będzie się utrzymywał, tym lepiej dla naszych rzutów rożnych, ale nawet przy wysokim prowadzeniu faworytów oni się nie zatrzymają.

LVbet
1.55
Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Sprawdź koniecznie bonusy od LVBET!

Gole Białoruś LVBET 01.05.

LVBET Białoruś rzuty rożne na 01.05.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fot. Rafal Rusek

Zaloguj się aby dodawać komentarze