Trzeba być dumnym z naszych reprezentantów, którzy dzielnie walczyli wczoraj przeciwko hokeistom ze Słowacji. Niestety determinacja i poświęcenie nie pozwoliły sprawić ogromnej sensacji, ale sam udział w turnieju i jedno zwycięstwo na ten moment to spory sukces. Mam nadzieję, ze te osiągnięcia pozwolą nieco spopularyzować tę piękną dyscyplinę sportu. Jutro tak naprawdę dowiemy się, czy Słowacja czy Białoruś awansują z Bratysławy do Pekinu, a ja przygotowałem skromnego dubla na niedzielne zmagania. Zapraszam do lektury!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

 
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Austria vs Polska (29.08. godz. 13:30)

O Polakach za chwilę, ale należy poświęcić trochę czasu naszemu jutrzejszemu rywalowi. Austriacy, tak jak Polacy byli z góry skazywani na porażkę, a zarówno w spotkaniach ze Słowacją, jak i z Białorusią sprawiali ogromne problemy przeciwnikom. Wszak w starciu z gospodarzami turnieju ostatnie 10 minut były bardzo elektryczne i mało brakowało, a nie oglądalibyśmy dogrywki. W hokeju, jak w ogóle w sporcie decydują często detale i to powiedzenie się sprawdziło. Austria ma w swoich szeregach jedną perełkę, a nazywa się Marco Rossi. Draftowany przez Minnesotę Wild jak na razie ma na swoim koncie tylko jedną asystę, ale będzie niezwykle groźny w niedzielnym spotkaniu. Czy popisze się trafieniem?

Selekcjoner naszej reprezentacji Robert Kalaber w rozmowie z dziennikarką Anną Kozińską opowiadał przed kamerami, że większość założeń taktycznych z meczu ze Słowacją były spełnione i jest dumny ze swoich podopiecznych. Być może ilość kar była zbyt duża, ponieważ łącznie Polacy występowali na lodzie w osłabieniu aż 12 minut, ale tylko jeden gol w PP padł po stronie przeciwników. Nie mniej jednak byliśmy zdecydowanie gorsi od rywali i wynik nie jest wcale zaskakujący. Należy cieszyć się ze zdobytej bramki, która na moment dawała nadzieję na pozytywny rezultat. Szans na awans już nie ma, ale jest okazja pożegnać się z turniejem i przygotować się do Mistrzostw Świata dywizji 1B. Z taką grą jak w Bratysławie możemy liczyć na promocję wyżej. Jak tym razem zaprezentują się Polacy?

Odds are not currently available.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 6 września 2021 05:43.

Co obstawiać?

Robert Kalaber nie chciał zdradzić w telewizji, jak podejdzie do meczu z Austrią, ale wydaje się, że tym razem zdecyduje się na otwarty hokej. Ile można bronić w defensywie i skupiać się jedynie na obronie. Teraz nadchodzi przeciwnik, który jest półkę wyżej od naszej reprezentacji, ale nie dwie, trzy, tak jak to było w przypadku Białorusi i Słowacji. Spodziewam się nieco towarzyskiego klimatu, ale nikt nie odpuści i każdy powalczy o wygraną. Wiele sytuacji w PP się zapewne pojawi, a to zwiększa szanse na gole. Swój kupon otwieram overem 4.5 trafień. Mam nadzieję, że skuteczność po obu stronach dopisze. Po przeczytaniu tekstu zapraszam do sprawdzenia bonusów bukmacherskich.

Fortuna
1.43
Powyżej 4.5 bramek

hokej

Słowacja vs Białoruś (29.08. godz. 17:30)

O awans na przyszłoroczne igrzyska zdecyduje ostatni mecz turnieju rozgrywanego w Bratysławie. W lepszej sytuacji są gospodarze, którzy na swoim koncie mają komplet zwycięstw i tak naprawdę potrzebny jest im remis, aby zameldować się w Pekinie. Białoruś potrzebuje wygranej w regulaminowym czasie i to wtedy oni będą radować się z udziału w Chinach.

Widać postępy w grze Słowacji. Przede wszystkim zawodnicy coraz lepiej się rozumieją i czują lód. Przypomnijmy, że Craig Ramsey narzekał, że jego podopieczni nie rozgrywali meczów kontrolnych i zauważalne to było szczególnie w spotkaniu z Austrią, gdzie w ostatnich 10 minutach gry brakowało pary. Udało się wybronić remis i naszych rodaków wypunktować. Teraz przed nimi największa przeszkoda. Czy Peter Cehlarik i spółka wykonają zadanie?

O Białorusi też możemy powiedzieć, że rozkręca się z meczu na mecz. O starciu z Polską lepiej się nie wypowiadać. Z Austrią na początku także nie wyglądało to kolorowo, ale sprawę w swoje ręce i nogi wziął Yegor Sharangovich i popisał się dwoma trafieniami. Nasi wschodni sąsiedzi poszli za ciosem i wyjaśnili kwestię wygranej w drugiej tercji. Tym razem nie ma można pozwolić sobie na chwilę słabości. Czy Białorusini spełnią swoje marzenia?

Odds are not currently available.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 6 września 2021 05:43.

Co obstawiać?

Przed rozpoczęciem turnieju w Bratysławie typowałem, że to Białoruś awansuje do Pekinu. Niestety po tym co oglądałem, muszę zmienić zdanie, ponieważ w grze Słowacji widzę większy postęp. Liczy się gra zespołowa i nie ma zbyt wielu akcji indywidualnych. One też są potrzebne, ale gospodarze prezentują się mądrze w przeciwieństwie do gości. Często Yegor Sharangovich bierze grę na swoje barki, ale faworyci mają zawodników, którzy mogą go wyłączyć i wtedy jest problem. Poza tym mają swoich kibiców i zapewne popularne pasiaki będą pod sporą kwestią jeżeli chodzi o decyzje podejmowane na lodzie. Nie zapomnijmy jeszcze, że to właśnie Białoruś potrzebuje wygranej w regulaminowym czasie i gdy pod koniec tego starcia będzie utrzymywał się wynik remisowy, to pojawi się szansa na gola przy empty net. To wszystko pozwala mi myśleć, że Słowacja sięgnie po zwycięstwo w 60 minutach.

Fortuna
1.70
Słowacja zwycięstwo

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: ZAGRANIE
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem

Hokej Fortuna na 29.08.

fot. Grega Valancic

Zaloguj się aby dodawać komentarze