Już jutro, 16 lipca, obejrzymy jubileuszową galę organizacji Armia Fight Night. Będzie to dziesiąta edycja. W związku z okrągłą liczbą organizator przygotował mocne zestawienia na karcie walk. Przede wszystkim zobaczymy dwa pojedynki mistrzowskie. Co ciekawe, na szali nie leży pas, jak w innych organizacjach, lecz… szabla. Ponadto na karcie goszczą takie znane w polskiej branży MMA nazwiska, jak Mansur Azhiev, Sylwester Miller, Norbert Daszkiewicz czy Klaudia Syguła. Dzisiaj typuję razem z Totalbet, sprawdź nasz kod promocyjny dla nowych graczy w Totalbet!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Armia Fight Night 10: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie | Karta walk Armia Fight Night 10

Armia Fight Night to obecnie federacja, która jest głównym produktem MMA jaki możemy odnaleźć w telewizji publicznej. Znalazła swoje miejsce w świecie sportów walki – przede wszystkim ze względu na nieszablonowy format, przykuwa uwagę szczególnie dlatego, że na każdej gali mamy okazję oglądać żołnierzy czy też innych członków służb mundurowych trenujących sporty walki.

Kiedy i gdzie oglądać galę Armia Fight Night?

Galę Armia Fight Night już od kilku lat regularnie możemy oglądać na różnych kanałach telewizyjnych. Obecnie wszystkie wydarzenia spod szyldu Armia Fight Night transmitowane są na sportowych kanałach TVP, a także na stronie sport.tvp.pl. Start wydarzenia przewidziano na godzinę 20:00

grupa 40Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Armia Fight Night 10: Typy, zapowiedzi i karta walk

Teraz przejdziemy do omówienia najciekawszych walk jutrzejszego wydarzenia.

Tymoteusz  Łopaczyk vs Jacek Bednorz typy i kursy

Walką wieczoru jubileuszowej gali jest starcie w kategorii do 77 kg o szablę mistrzowską (odpowiednik pasa w innych organizacjach). Main event zaplanowano na 3 rundy po 5 minut. Starcie to zostało zapowiedziane na ostatniej gali, kiedy to przedstawiono Tymoteusza Łopaczyka jako jednego z pretendentów, a drugim miał zostać zwycięzca walki Jacka Bednorza z Kamilem Szymuszowskim. Wszyscy wraz z organizatorem spodziewali się, że to były zawodnik KSW Kamil Szymuszowski zwycięży i w dalszej przyszłości skrzyżuje rękawice z Łopaczykiem. Jacek Bednorz jednak wszystkich zaskoczył i pokonał mocno faworyzowanego Szymuszowskiego, otwierając sobie tym samym drogę do walki o szablę mistrzowską. W tej walce po raz kolejny Bednorz będzie underdogiem. Czy jednak znów zaskoczy ekspertów?

Adrian Kępa vs Mansur Azhiev typy i kursy

Co-main eventem będzie także starcie mistrzowskie – w kategorii piórkowej (66 kg). Szablę w tej kategorii dzierżył Patryk Kaczmarczyk, po jego odejściu do KSW tytuł ten został zwakowany. Będzie to drugie podejście Adriana Kępy do zdobycia mistrzowskiego trofeum. Zawodnik reprezentujące barwy Mmatadores Katowice to sprawdzona marka na scenie sportów walki w Polsce. Można powiedzieć, że obecnie został on niejako “testerem” młodych zawodników aspirujących do wysokiego poziomu. Mierzył się on bowiem z wspomnianym Kaczmarczykiem, potem wygrał z młodym Karolczykiem, a teraz został zestawiony z Azhievem, który przedstawiany jest jako wielki talent w MMA i wiele osób wieści mu świetlaną przyszłość. Azhiev to 23-letni niepokonany zawodnik, który dysponuje rekordem 5-0. Choć Adrian Kępa ostatnio pokazał, że swoim doświadczeniem jest w stanie zatrzymać aspirację młodych zawodników, to tym razem o jego zwycięstwo będzie jeszcze trudniej, bo Mansur Azhiev to bardzo niebezpieczny zawodnik, który w każdej płaszczyźnie ma wiele do zaoferowania.

Sylwester Miller vs Rafael Apocalypse typy i kursy

Ten pojedynek został zestawiony na zaledwie kilka dni przed galą. Pierwotnie Sylwester Miller miał bić się z Turkiem Djamalem Rustem (4-0). Jednak przeciwnik Polaka wypadł z rozpiski i Miller ostatecznie zmierzy się z Rafaelem Apocalypse. Ciężko powiedzieć o Brazylijczyku powiedzieć coś więcej poza tym, że ma bardzo groźne nazwisko… Z oczywistych względów więc to Miller jest faworytem tego pojedynku. Zawodnik z Warszawy walczył ostatnio w co-main evencie gali Cage Warriors z niepokonanym Jack Cartwrightem. Pojedynek wyraźnie wygrywał, jednak sędzia zdyskwalifikował Polaka za uderzenia głową. W walce z Anglikiem jednak Miller pokazał się z bardzo dobrej strony i nie powinien on mieć problemów, żeby tym razem odprawić Brazylijczyka.

Norbert Daszkiewicz vs Roman Kurashvili typy i kursy

Postać Norberta Daszkiewicza na tej karcie walk na pewno zasługuje na uwagę. Zawodnik trenujący w warszawskim WCA to utytułowany zapaśnik dysponujący rekordem w MMA 3-0. Niewątpliwie jednak jego kariera w tym sporcie nie rozwija się tak szybko jakby mogła, a tą walką Daszkiewicz ma szansę zrobić duży krok w przód, bo jego obecny rywal – Roman Kurashvili – dysponuje przyzwoitym rekordem (6-1).

Sprawdź opinie o Totalbet!

Armia Fight Night 10 – kupon i podsumowanie

Na moim kuponie na galę Armia Fight Night 10 znajdą się dwa pojedynki. Nie da się ukryć, że w większości walk faworyci są dość mocno wskazywani przez bukmachera, i ja także nie dopatruję się tu wielkich niespodzianek.

Mimo że Jacek Bednorz popsuł nam ostatnio kupon, to nadal nie widzę w nim potencjału na klasowego zawodnika. Bednorz niewątpliwie rozwija się z walki na walkę, jednak moim zdaniem Tymoteusz Łopaczyk to zawodnik z innej półki. Łopaczyk co prawda przegrał ostatnio na niemieckiej gali EMC z Ismailem Naurdievem, ale jego rywal jest doświadczonym i znanym europejskim zawodnikiem. Przegrana Łopaczyka z Naurdievem wstydu mu nie przynosi. O Łopaczyku panuje powszecha opinii, że nie miał on jeszcze okazji pokazać w klatce tego, jak dobrym jest zawodnikiem. I niewątpliwie jest w nim ogromny potencjał. Obstawiam, że Łopaczyk porozbija i pokona Bednorza przed czasem.

Drugim typem na kuponie jest jedyne na tej karcie starcie kobiet. Klaudia Syguła miała dość trudny początek kariery w MMA, bo przegrała przed czasem z Karoliną Sobek, mimo że była sporą faworytką tego spotkania. Zawodniczka z Łodzi szybko jednak dostała drugą walkę z Sylwią Maksym, którą szybko i efektownie wygrała. Obecnie naprzeciwko Polki stanie rywalka z Ukrainy – Daria Regil, która w MMA stoczyła 4 walki, z czego 3 wygrała. Jak ostatnio mieliśmy okazję widzieć na gali Babilon MMA, zawodniczki z Ukrainy potrafią napsuć sporo krwi, a ich rekordy nie zawsze odzwierciedlają pełnię umiejętności. Ciężko znaleźć informację o Ukraińce, jednak biorąc pod uwagę ostatnio ściągane do Polski zawodniczki z tego kraju, wcale nie musi to być dla Syguły łatwa walka. Obstawiam, że zobaczymy tu przynajmniej 1,5 rundy. Taką ofertę na to wydarzenie oferuję tylko bukmacher Totalbet.

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 31.07 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

total

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

kuponarmiatotalbet

fot. Adam Starszynski

Zaloguj się aby dodawać komentarze