Za nami już trzy dni zmagań w Valorant Champions. W tym czasie przygotowaliśmy dwa kupony z AKO2 i oba zostały trafione. W piątek jeszcze dograne zostaną dwa spotkania, ale nie mają one wpływu na nasze typy. Dzisiaj pod lupę wziąłem sobotnie oraz niedzielne spotkanie. Już jutro zawodnicy Team Liquid zmierzą się z Sentinels, a w niedzielę Team Secret zagra z Crazy Raccoon. Zobacz nasze typy z AKO 2.38!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1600 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Team Liquid – Sentinels: typy, kursy i zapowiedź meczu (04.12.2021)

Po dwóch dniach rywalizacji w Valorant Champions na pewno można przyznać, że emocje, których jesteśmy świadkami, są na najwyższym poziomie. Zawodnicy często grają agresywnie, wymieniają się fragami i w efekcie tworzą świetne widowisko. Najlepsze spotkania jednak dopiero przed nami. Już w sobotę dojdzie do prawdziwego hitu, w którym Team Liquid zmierzy się z Sentinels. Pierwsza z tych ekip przez większość roku borykała się z problemami, zmieniała trochę swoją grę i skupiała się na budowaniu drużyny wokół ScreaMa, swojej największej gwiazdy. W efekcie wywalczyła awans na mistrzostwa świata, a na samym turnieju pokazała się ze świetnej strony w pierwszym spotkaniu.

Zresztą już podczas kwalifikacji do MŚ widzieliśmy, że Liquid może być tutaj trudno zatrzymać. Po drugiej stronie serwera mamy zaś Sentinels, czyli groźną ekipę, która chciałaby udowodnić swoją dominację i wygrać te rozgrywki, tak jak to zrobiła chociażby w Reykjaviku. Przez większość roku Sentinels było uznawane za niezwyciężone, mówiło się o nich, jak o najlepszej drużynie na świecie. Tymczasem pierwszy mecz na Worldsach wcale nie był taki prosty. Amerykańska ekipa bardzo mocno męczyła się z FURIĄ, która przecież wcale nie jest niesamowicie silna. TenZ i spółka wygrali zaledwie 2:1, ledwo pokonując rywali.

Kursy na wygraną
STS
1.80
Liquid
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
1.88
Sentinels
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Co typuję?

Mecz Team Liquid z Sentinels będzie jednym z największych hitów, jakie czekają nas w ten weekend. Po jednej stronie serwera zobaczymy ScreaMa, a po drugiej TenZa. Te dwie supergwiazdy stoczą między sobą ważne spotkanie. Patrząc na statystyki tych ekip, to wychodzi na to, że Liquid jest faworytem. Pięć ostatnich starć to same zwycięstwa w wykonaniu europejskiego mixu. Dla porównania Amerykanie mają tylko trzy wygrane i dwie porażki. Na pewno bardzo dużo będzie zależeć od formy ScreaMa na Reynie, czy TenZa na Jett, ale można się tutaj spodziewać dobrego widowiska. Mimo wszystko jednak stawiamy na Liquid. Nie zapomnij sprawdzić również naszych innych typów na esport!

STS
Team Liquid wygra mecz
baner grupa zagranie 41 tys

Team Secret – Crazy Raccoon: typy, kursy i zapowiedź meczu (05.12.2021)

Drugi mecz, jaki postanowiłem wziąć na tapet dzisiaj, to rywalizacja Team Secret z Crazy Raccoon. Te dwie ekipy dotychczas nie wyglądały najlepiej podczas mistrzostw świata w Valorancie i nie ma się temu co dziwić. W końcu są to underdogi, po których raczej nie oczekuje się zajścia bardzo daleko. Team Secret w swoim pierwszym meczu na MŚ uległo Gambit Esports 1:2. Zespół z Filipin jednak sprawił trochę trudności formacji z regionu EMEA.

Dla niektórych osób taki obrót spraw był niespodzianką, ale później jeszcze przyszła rywalizacja Crazy Raccoon z Team Viking. Koreańska drużyna przegrała 0:2 i tak naprawdę nie podjęła żądnej walki. Teoretycznie wyniki to 9:13 i 8:13, ale jednak po przebiegu Iceboxa oraz Havena wiemy, że to nie oddaje dominacji Brazylijczyków. Ci po prostu byli lepsi w wielu aspektach i właśnie to zadecydowało o tym, że sięgnęli tutaj po zwycięstwo. CR w tej rywalizacji nie wyglądało jak ekipa, która może powalczyć o cokolwiek.

Kursy na wygraną
STS
1.32
Team Secret
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
3.04
Crazy Raccoon
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Co typuję?

Team Secret dotychczas wyglądało lepiej, a w składzie ma będącego w wysokiej formie witza. Do tego statystycznie ta ekipa wypada lepiej niż koreańska formacja, która wygrała zaledwie jeden z pięciu ostatnich meczów, pokonując Havan Liberty 2:0. TS pod tym kątem wyglądało dotychczas jednak lepiej i właśnie dlatego stawiamy tutaj na wirtza i spółkę. Kurs wystawiony przez STS to świetne dopełnienie AKO, a pamiętaj, że z kodem ZAGRANIE możesz obstawić bez ryzyka i nie martwić się o wynik!

STS
Team Secret wygra mecz

kupon w sts na valoranta

Zdjęcie: PressFocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze