2/2 w ostatnich kuponach! Tenisowy singiel w damskim wydaniu na 334 PLN

Nie samym tenisem w męskim wykonaniu świat żyje, dziś skupimy się na spotkaniu Pań. Równocześnie na terenie Europy i Azji, rozgrywane są turnieje w Chińskim Tianjin i Austriackim Linz.

W Szanghaju turniej Rolex Masters trwa w najlepsze, mimo dwóch dni przerwy od typowania tych rozgrywek, postanowiłem po raz kolejny, je pominąć, Wszystko to, ze względu na zestaw par ćwierćfinałowych, w których każda posiada zdecydowanego faworyta i nie łatwo znaleźć bezpieczne rozwiązania, po korzystnym kursie

1000 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1140PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Jekatierina Aleksandrowa- Kristina Mladenovic

W trzecim ćwierćfinałowym spotkaniu rozgrywanym w Linz spotykają się dwie młode, wciąż perspektywiczne zawodniczki, które mają jeszcze wiele do pokazania, zważywszy na wachlarz swoich umiejętności. Pierwsza z nich to 24-letnia Rosjanka, która aktualnie zajmuje 35. miejsce rankingu WTA. W obecnym sezonie prezentuje się bardzo dobrze na 59 rozegranych spotkań, zwyciężała aż 35 razy. Biorąc pod uwagę tylko spotkania na kortach twardych, na których zresztą rozgrywany jest ten turniej, bilans ten prezentuje się jeszcze korzystniej. Dwadzieścia sześć zwycięstw przy czternastu porażkach, to można powiedzieć znakomity wynik. W swojej karierze turnieje wygrywała pięciokrotnie, ostatni raz w ubiegłym roku, we francuskim Limoges.

Po drugiej stronie siatki stanie zajmująca 46. pozycję w rankingu Francuzka, Kristina Mladenovic. Zawodniczka swoje największe sukcesy święciła w roku 2017, kiedy to była 11-stą rakietą świata. W obecnym sezonie, 28 zwycięstw, przy 25 porażkach to niezbyt udany rezultat. Na kortach twardych statystyka, wydaje się fatalna 14:17, oczywiście biorąc pod uwagę umiejętności zawodniczki. Mimo już dziesięciu lat na arenie międzynarodowej, tylko trzy wygrane turnieje, ostatni 3 lata temu w St. Petersburgu.

Spotkania w obecnym turnieju:

Aleksandrowej przyszło spotkać się już z Siegmund, oraz Karoliną Pliskovą. Oba spotkania zakończyły się rezultatem 2:1. W spotkaniu z Pliskovą, mimo porażki w pierwszym secie, później po prostu zmiotła rywalkę 6-0:6-1.
Mladenovic w pierwszej rundzie zmierzyła się z Czeszką Siniakową i odniosła spokojne zwycięstwo 2:0. Drugie spotkanie to już bój z wyżej rozstawioną Donną Vekić i mimo porażki w pierwszym secie, odrabianie strat w stosunku 6-1:6-2.

Co obstawiać?

Moim zdaniem mimo gorszych statystyk w rozrachunku sezonowym, wygra Mladenovic. W trakcie odbywających się spotkań pokazała, że ciężko ją przełamać, nie licząc seta z Vekić. Z pewnością będzie to wyrównane spotkanie, jak to w damskim tenisie, ale moim zdaniem Kristina lepiej potrafi operować piłką po korcie, posiada lepszy return i grę przy siatce. Statystyki Aleksandrowej moim zdaniem trochę zakłamują rzeczywistość, a świadczyć może o tym, przykładowo porażka z przeciętną Magdą Linette 0-2.

TYP: K. Mladenovic

Kurs: 1,89 (Fortuna)