Wczorajszy dzień udał się w 50%, gdyż G2 zgodnie z przewidywaniami wygrało swoje spotkanie przeciwko Faze, ale niestety Astralis zostało zdeklasowane przez NaVi. Dziś zaufamy innej francuskiej drużynie i mamy nadzieję, że zapewnią nam oni zysk. Vitality będzie podejmować Heroic na swojej drodze do półfinału IEM Beijing – Haidian. Pomimo ciągłych roszad w składzie, ich gra prezentuje się naprawdę nieźle i są dziś stawiani w roli faworyta. Jak będzie naprawdę?

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 2961PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan-2961PLN

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły
 

Heroic – Vitality
20.11.2020 r. Godz. 18:30

 

Dziś przyjrzymy się tylko jednemu spotkaniu z fazy play-off, jednak jest to zdecydowanie najciekawsze spotkanie dnia. Vitality wydaje się być faworytem tego spotkania, jednak kursy na zwycięzcę są dosyć wyrównane. Dziś w składzie francuskiej ekipy nie zobaczymy Shoxa, a w jego miejsce wskoczy Nivera, dotychczasowo zmieniał się on z Misutą w ramach rywalizacji o skład. Tym razem będziemy mogli zobaczyć ich razem w składzie, co może przynieść bardzo pozytywne rezultaty.

Zarówno Heroic jak i Vitality wygrały 4/5 swoich ostatnich spotkań, musimy jednak spojrzeć na klasę drużyn, z jakimi musieli się mierzyć. Heroic zwyciężało na takie ekipy jak AGF czy Apeks, natomiast francuska ekipa ma w swojej ostatniej historii wygrane pojedynki przeciwko Big czy Mad Lions. W ostatnich kilku tygodniach forma Vitality wyraźnie szybuje w górę i z każdym spotkaniem widać poprawę gry i zgrania. Dziś nie zobaczymy w ich składzie Shoxa, jednak Nivera w poprzednich spotkaniach pokazywał się z naprawdę świetnej strony i nie powinien mieć problemu, żeby godnie zastąpić legendę francuskiego Counter-Strike’a.

Można to pisać przy praktycznie każdej analizie spotkań z udziałem Vitality, ale jest to po prostu rzecz niezmienna od lat: najlepszym graczem i strzelcem ekipy jest Zywoo. To on w większości przypadków otwiera tabelę w meczu, wygrywa najtrudniejsze pojedynki i prowadzi swoją drużynę do zwycięstwa. W wielu przypadkach pokrywa on over fragów, jaki proponują bukmacherzy i zdecydowanie jest zawodnikiem, na którym warto skupić swoją uwagę. W Betfan mamy rozbudowaną ofertę zakładów tego typu, i to w tę stronę będę się dziś kierował. W ważnych pojedynkach Zywoo potrafi wejść na swój najwyższy poziom i udowodnić swoją wartość.

Heroic z pewnością nie będzie dziś chłopcem do bicia, zwłaszcza patrząc na stawkę spotkania. W ostatnich tygodniach szczególnie dobrze prezentował się Stavn, i to on dostarczał najwięcej zabójstw dla swojej drużyny. Gdyby nie jego świetna postawa w meczu z NiP, to prawdopodobnie Ninje stałyby dziś naprzeciw Vitality. Szczególnie ważna w tym pojedynku będzie mapa Nuke, bo chociaż jest to zwyczajowy pierwszy wybór Heroic, tak jednak Vitality również perfekcyjnie grają na tej mapie. Moim zdaniem zwycięstwo na tej mapie będzie kluczowe dla wygrania całego spotkania, i w tym widzę ogromną szansę Vitality.

Moim zdaniem Vitality powinno wygrać to spotkanie. Patrząc na rozwój ich gry i formy w perspektywie czasu są po prostu lepszą drużyną, u której widać ciągły progres. Heroic natomiast jest z pewnością dobrą drużyną, jednak wydają się być po prostu mniej stabilni, a co za tym idzie bardziej podatni na nagłą utratę formy. Spodziewam się jednak dosyć wysokiej liczby rund, zwłaszcza jeśli zobaczymy mapę Nuke. W Betfan znalazłem typ, który idealnie łączy moje przewidywania, co do tego spotkania, a mianowicie mówi o wygranej Vitality oraz o zdobyciu minimum 43 eliminacji przez Zywoo. Według mnie taki typ jest bardzo prawdopodobny, a kurs warty ryzyka. Vitality będzie chciało pokazać dominację i moim zdaniem mają umiejętności i doświadczenie, żeby tego dokonać. Zywoo natomiast uwielbia takie spotkania i to w nich zdobywa najwięcej zabójstw. 43 fragi na pierwszych dwóch mapach to nie jest wysoka linia, jak na tego zawodnika i liczę na sprawne zamknięcie tego kuponu na zielono!

 

Heroic – Vitality
20.11.2020 r. Godz. 18:30
Typ: Vitality wygra oraz Zywoo minimum 43 eliminacje (1&2 mapa)
Kurs: 2.40

 

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN do 100 – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan-2961pln
  2. Zakładasz konto z kodem: 2961PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
  6. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  7. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.
Kupon betfan 20.11

Zaloguj się aby dodawać komentarze