Szkoda wczorajszych dwóch rzutów rożnych w Super Lidze, ponieważ zanotowalibyśmy wtedy komplet trafionych propozycji, ale nie ma co narzekać, ponieważ drugie AKO na gole zaświeciło się na zielono. Dzisiaj już przedstawię swoje typy na dwa mecze chińskiej ekstraklasy i najpierw omówimy sobie hit pomiędzy Shanghai Port a Shandong Taishan, a potem rywalizację Guangzhou City z Beijing Guoan. Liczymy na rzuty rożne, zapraszam do lektury!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny do BETFAN znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/betfan-kod-promocyjny-bonus-do-3050-pln-na-start-20-do-wygranych/

Shanghai Port – Shandong Taishan: typy i kursy bukmacherskie (19.12.2021)

Formalni gospodarze idą jak burza przez kolejne spotkania, licząc na to, że ich główny rywal w walce o mistrzostwo się w końcu potknie. Niestety dla nich tak się nie stało, ale dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby skrócić dystans do Shandong Taishan. W Shanghai Port również odeszło w tym roku kilku graczy, jak Hulk, czy Marko Arnautović, ale sprowadzony z Hebei China Fortuna Paulinho dobrze spełnia się w tym zespole. Aaron Mooy i przede wszystkim Oscar to prawdziwi liderzy tego klubu. Kibice czekają na powrót Ricardo Lopesa, który były sporym wzmocnieniem ofensywy. Takich problemów nie mają formalni goście, których kontuzje czy ubytki w kadrze nie przeszkadzają. W ostatnim starciu z Beijing Guoan pokazali charakter, wygrywając w końcówce 2:1. Warto przypomnieć, że przegrywali już 0:1, ale gra się do ostatniego gwizdka i to tylko utwierdza nas, że są głównymi kandydatami do mistrzostwa. Od obrony, po ofensywę wszystko działa, jak należy. Czy Shandong Taishan zrobi kolejny ogromny krok w stronę tytułu?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 sierpnia 2022 20:22.

Co obstawiać?

Jak to zazwyczaj bywa w hitach, stawiam na rzuty rożne. Obie ekipy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jest to ważny pojedynek w kontekście ewentualnego mistrzostwa i gdy jeden z zespołów sięgnie po komplet punktów, będzie mieć spory handicap przed końcówką tej kampanii. Zarówno Shanghai Port, jak i Shandong Taishan są bardzo overowe w ten element gry, dlatego z chęcią pobieram linię 8.5 kornerów. Liczę na ciekawe widowisko w Super Lidze.

Betfan
1.60
Powyżej 8,5 rzutów rożnych

grupa

Guangzhou City – Beijing Guoan: typy i kursy bukmacherskie (19.12.2021)

Nieco później rozpocznie się rywalizacja Guanghzou City z Beijing Guoan. Formalni gospodarze przeżywają mały kryzys, ponieważ nie zgadzają się fundusze w klubowej kasie. Kilku piłkarzy chce rozwiązania kontraktu i tak jest np. z Guliherme, który szuka swojego miejsca w Europie. Szkoda, bo projekt ten ciekawie się rozwijał i mógł na dłużej pozostać w czołówce Super Ligi. Bogate czasy się jednak zakończyły i trzeba budować drużyny od podstaw, a więc szkolenia młodych graczy z Chin. Jak na razie Guangzhou City nie musi się martwić o utrzymanie, bo występuje przecież w grupie mistrzowskiej, ale większej motywacji na sukces nie ma. Całkiem inaczej jest w Beijing Guoan, który walczył dzielnie z liderem chińskiej ekstraklasy, ale zabrakło minut, aby urwać punkty. Mistrzostwo się naturalnie oddala, ale pozostała walka o azjatyckie puchary. Slaven Bilic nie może na razie zaliczyć swojej przygody w Państwie Środka do udanych, nie mniej jednak trzeba postarać się o jak najlepsze miejsce na koniec sezonu. Czy komplet punktów dla klubu z Pekinu to dzisiaj formalność?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 sierpnia 2022 20:22.

Co obstawiać?

Należy spodziewać się, że to Beijing Guoan będzie stroną dominującą w tym spotkaniu. Guangzhou City przez problemy finansowe nie ma większej motywacji, aby walczyć o dobry rezultat, całkiem inaczej jest w klubie z Pekinu, które chce znaleźć się w czołówce Super Ligi. Pobieram więc linię 4.5 rzutów rożnych w stronę faworytów z nadzieją, że ich skuteczność nadal będzie marna, a przeciwnicy udanie będą bronić dostępu do własnej bramki. Im dłużej będzie utrzymywał się wynik 0:0, tym większe szanse na szybkie pokrycie tego zakładu. Nawet po zdobytym golu Beijing Guoan nie powinno się zamykać, dlatego liczę na ich ofensywne podejście i sportową złość po przegranej z Shanghai Taishan.

Betfan
1.72
Beijing Guoan powyżej 4,5 rzutów rożnych

19.12, BETFAN Chiny

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze