W czerwcu ostatnim na placu boju naszego Zagraniowego Battle Royale został Mateusz Wilk, któremu gratulujemy wygranej bitwy Typerów na naszej dyskusyjnej grupie! Dzięki temu Mateusz wygrał 100 złotych bonusu do Totolotka. Osoby z drugiego i trzeciego miejsca również zostały nagrodzone.

Pierwszy lipca, więc czas na kolejną edycję! Pierwsza była udana, więc teraz podwyższamy główną nagrodę do 200 złotych, które zwycięzca otrzyma do wykorzystania w forBET.

Wchodźcie do gry dołączając do naszej Grupy Zagranie na Facebooku

Codziennie na grupie będzie ukazywał się post na rozgrywkę w naszym Battle Royale. Zadaniem gracza jest podanie jednego typu na dany dzień – zawsze będzie narzucony, minimalny kurs. Startujemy z mnożnikiem na poziomie 1,50, jednak co dwa dni zadanie będzie coraz trudniejsze, bo wymogi kursowe będą wzrastać o 0,05. Wybór zdarzeń tylko z oferty legalnych bukmacherów.

Post zawsze będzie ukazywał się o północy, aby użytkownicy lubujący się w nocnym obstawianiu także mieli swoje okazje na typy. Poza tym daje to każdemu możliwość wzięcia udziału w grze, wchodząc na grupę o dowolnej porze dnia. Bądźcie uczciwi, bo Wasze propozycje będą weryfikowane.

➡️Zdarzenia z danego dnia
➡️Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę
➡️W konkursie udział bierze tylko jeden komentarz od danego użytkownika
➡️Konkurs 18+

Sprawa jest prosta – trafiłeś swoją propozycję, to przechodzisz do następnego dnia rywalizacji. Pudło? Niestety, w tym miesiącu wygrana nie jest dla Ciebie, ale bądź gotów na następną edycję!

Każdy kto odpadnie w ostatniej rundzie (co najmniej po 14 dniach gry) otrzyma 60PLN. Natomiast jeżeli nie załapiesz się do żadnej z powyższych grup, a utrzymujesz się na placu boju już minimum osiem dni, to dostaniesz nagrodę pocieszenia w wysokości 30PLN do bukmachera.

Wchodźcie do gry dołączając do naszej Grupy Zagranie na Facebooku