TOTALbet – ranking

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3x zakład bez ryzyka do 111 zł  – 100% zwrot na konto główne (do wypłaty BEZ obrotu!)

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

CASHBACK: 3 x 111 zł  - 100% zwrot na konto główne

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

 

Totalbet

Kod promocyjny i bonusy od Totalbet mogą stawać na równi z największymi promocjami bukmacherskimi w Polsce. Totalbet w rejestracji z kodem promocyjnym ma wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o bonusy powitalne. To bukmacher skrojony dla nowych graczy, którzy chcą na starcie odebrać sporo darmowej gotówki. Umożliwia to właśnie kod promocyjny Totalbet, który poznasz właśnie na naszej stronie!

 Totalbet 2021 – Pakiet 5290 złotych ✔️  
Bonus od depozytu 5000 PLN
Freebety na start 20 + 15 PLN
Zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) 200 PLN
Ostatnia aktualizacja 06.06.2022

Totalbet to bukmacher mający wszystko w swoich usługach. Użytkownicy szukający promocji znajdą bonusy bez depozytu, freebety oraz wysokie kwoty od depozytu. Profesjonalni typerzy docenią Totalbet za szeroką ofertę i wysokie kursy. Z kolei ci, co lubią typować bez podatku, by w ten sposób robić większe wygrane – w Totalbet skorzystają z promocji gry bez podatku. Totalbet to zakłady bukmacherskie, ale też dostęp do innych ofert: sportów wirtualnych i gier karcianych.

Bonusy i kod promocyjny od Totalbet pojawiły się w naszym kraju w 2017 roku. Bukmacher szybko wystartował w zakładach online po tym, gdy odebrał licencje od Ministerstwa Finansów. Przez te kilka lat działalności modyfikował bonus powitalny, który w końcu uzyskał renomę jednej z najwyższych promocji na start. Oczywiście takie rarytasy dostępne są tylko z kodem promocyjnym Totalbet!

Totalbet kod promocyjny

O kody bonusowe do polskich bukmacherów nie trzeba już specjalnie zabiegać, ponieważ firmy te doskonale wiedzą, że specjalny voucher jest koniecznością, żeby przyciągnąć do siebie nowego gracza. Kod promocyjny Totalbet działa podobnie, jak kody w STS, Fortunie czy Betfan. Specjalny ciąg liter lub cyfr np. kod: ZAGRANIE umożliwia uzyskanie bonusów za rejestrację. W przypadku Totalbet kodu promocyjnego wprowadzasz go w trakcie rejestracji na Totalbet online.

Totalbet kod promocyjny staje się gwarantem najwyższych bonusów od tego bukmachera. Stali bywalcy Zagranie wiedzą, że posiadamy najlepsze kody promocyjne do bukmacherów. Nasze kody zapewniają najwyższe bonusy u takich bukmacherów jak STS, Fortuna, forBET, Betfan i Betclic! Nie inaczej jest w Totalbet – wprowadzając kod pozyskany z portalu Zagranie, otrzymujesz darmowy zakład bez depozytu, kolejny freebet po wpłacie oraz bonus od depozytu!

Gdzie wpisać kod promocyjny Totalbet? Kiedy zaczniesz rejestrację w Totalbet, to masz przed sobą formularz, gdzie jednym z ostatnich pól do uzupełnienie jest okno “kod promocyjny”. To właśnie w tym miejscu wpisz aktywny kod Totalbet.

Totalbet bonus

Bonus od Totalbet – ile może wynieść? Oczywiście to zależy, czy mówimy o bonusie na start, czy o tym dla stałych graczy? W Totalbet bonusy przyznawane są nowym i stałym graczom. Zakładamy, że w pierwszej kolejności interesują was bonusy powitalne od tego bukmachera. To normalne, bo jeśli wprowadziliście kod promocyjny, to zapewne chcielibyście poznać bonus, który wam przysługuje.

totalbet bonus

W Totalbet jest pewna niespodzianka! Bonus to nie tylko jedna kwota, ale w przypadku bukmachera Totalbet, to kilka promocji. Poniżej rozkładamy na czynniki pierwsze bonus Totalbet:

 • Bonus bez depozytu 20 PLN
 • Bonus freebet 20 PLN
 • Bonus 100% do 5000 PLN

Jeden bonus Totalbet = trzy bonifikaty. Obyci gracze w świecie zakładów bukmacherskich na pewno dostrzegają atrakcyjność tej oferty. Patrząc od strony początkującego typera – najpierw otrzymuje on darmowe środki za rejestrację, później dodatkowy freebet, a na końcu, kiedy już złapię wprawę w obstawianiu, może użyć bonus od depozytu 100%.

Totalbet bonus na start

Najważniejszym punktem po wpisaniu kodu promocyjnego Totalbet jest odebranie bonusów na start. Na powitanie Totalbet ma kilka znaczących kwot, które wypłacane są jako środki bonusowe. Nowy gracz może otrzymać 20 PLN bez depozytu, darmowy zakład 20 PLN oraz 100% doładowanie bonusowe do 5000 PLN. Do tego jednak trzeba odpowiednich ruchów w zakładach bukmacherskich Totalbet.

Bonus na start jest dla nowych klientów – to pierwsza ważna informacja. Co jeszcze? Przysługuje on tylko przy rejestracji z kodem promocyjnym. Kiedy spełnisz te dwa warunki możesz rozpocząć tworzenie nowego konta, a kiedy już to zrobisz – przystąpić do konsumpcji bonusów na start.

W początkowej fazie gry w Totalbet najlepszym wyborem będzie wykorzytanie bonusu bez depozytu i kolejnych freebetów. Od bukmachera w darmowych zakładach można otrzymać nawet 40 PLN. Jeśli cię ta kwota satysfakcjonuje, to po rejestracji zrób weryfikacje, bo tylko na konto stałe Totalbet wypłaci bonus bez depozytu na start!

Freebet 20 PLN i bonus od depozytu mogą działać na koncie tymczasowym. Takiej możliwości nie ma, kiedy chodzi o 20 PLN bez depozytu.

Sprawdź typy dnia, na które możesz wykorzystać bonusy Totalbet!

Bonus od depozytu w Totalbet

Bonus powitalny od depozytu w Totalbet to naprawdę gruba kasa. W gotówce można uzyskać nawet 5000 PLN! Dlaczego w gotówce? Bo Totalbet po dokonaniu odpowiedniego obrotu wypłaca bonus właśnie w gotówce, którą od razu można przelać na rachunek bankowy.

Bonus od depozytu 100% oznacza ni mniej ni więcej, że od Totalbet możesz odebrać tyle samo, ile wpłacisz. Bukmacher podwaja pierwszą wpłatę już od minimalnej kwoty 10 PLN! Na dodatek sam wybierasz sobie warunki obrotu. Może to być obrót 4×4 (obrót czterokrotny na kuponach z czterema typami) lub 5×3 (pięciokrotny obrót na kuponach z trzema selekcjami).

bonus powitalny totalbet

W ofercie bonusowej Totalbet od depozytu bonusy uwalniany jest partiamy po 25% lub 20%. Odblokowany bonus oznacza gotówkę, która należy do ciebie. W ten sposób możesz dzięki niej typować dowolne zakłady lub po prostu zlecić wypłatę tych pieniędzy z konta.

W bonusie od depozytu Totalbet dobre jest to, że jeśli przy obrocie utracisz wszystkie środki, to wciąż możesz kontynuować proces uwalniania bonusu. W jaki sposób? Robiąc kolejny depozyt, za który będziesz mógł dokończyć warunki obrotu.

Totalbet freebet – darmowy zakład

Freebet w Totalbet to na dobrą sprawę dwa bonusy – jeden bez depozytu, a drugi po wykonaniu wpłaty. To promocja oznaczana przez Totalbet jako 20+20.

Zajmując się pierwszym freebetem bez depozytu trzeba na starcie zdać sobie sprawę, że otrzymasz go tylko w jednym przypadku: kiedy założysz konto stałe gracza Totalbet. To oferta sctricte działająca wraz z rejestracją konta, a do odebrania tego bonusu potrzeba założenia konta i weryfikacji danych osobowych. Te dwie formalności zapewniają wypłatę freebetu bez depozytu, który wynosi 20 PLN.

Drugi freebet nie jest wypłacany za rejestracje, a za pierwszą wpłatę. Totalbet nieco jednak rozbił ten freebet na cztery składowe bonusy, gdzie każdy liczy 5 PLN. Bukmacher ustalił cztery kryteria, które pozwalają odebrać te skromne darmowe zakłady. Realizując wszystkie punkty – w darmowym zakładzie otrzymasz 20 PLN.
Co zrobić, żeby Totalbet wypłacił bonusy freebet? Oto wymagania:

 • pierwsza wpłata = 5 PLN freebet,
 • pierwszy zakład z konta głównego = 5 PLN freebet,
 • udzielenie zgód marketingowych = 5 PLN freebet,
 • pierwszy zakład na sporty wirtualne = 5 PLN freebet.

freebet totalbet

Jak obrócić bonus w Totalbet?

Pozostając w temacie bonusu Totalbet musimy pochylić się nad kolejnymi bardzo istotnymi kwestiami. Wiemy, że typerów interesują przede wszystkim kwoty bonusów, ale też ważną sprawą są warunki obrotu bonusu. Jak obrócić bonusy od Totalbet?

Jak wspominaliśmy wyżej, w bonusie od depozytu, to ty decydujesz, który obrtów wybierasz. Jeśli weźmiesz 4×4, to robisz czterokrotny obrót, do którego będą zaliczać się kupony AKO z minimum czterema typami. Gdy wybierzesz opcje obrotową 5×3, to masz większy obrót, bo aż pieciokrotny, ale na kuponie akumulowanym możesz stawiać tylko trzy typy. W każdym obrocie 4×4 lub 5×3 pomniejsze składowe zakłady na kuponie muszą być po kursie minimalnym 1.25.

W obrocie 4×4 uwalniasz po 25% bonusu, a w obrocie 5×3 odblokowujesz po 20% bonusu.

Warunki obrotu dotyczą również freebetów Totalbet. W zasadzie mówią tylko one o tym, jak zagrać za darmowy zakład. Po tym jak już obstawisz za freebet jesteś zwolniony z obrotu. Darmowy zakład od Totalbet w promocji 20+20 trzeba obstawić na kuponie z kursem minimalnym 2.00.

Sprawdź zakłady bez ryzyka od legalnych bukamcherów!

Rejestracja w Totalbet

Rejestrowałeś się już kiedyś u legalnego bukmachera online? Jeśli tak, to rejestracja w Totalbet nie będzie dla ciebie żadną nowością. Bukmacher ten pozwala swoim klientom iść na skróty i oferuje szybką rejestrację bez dowodu osobistego. Konto w Totalbet założysz wypełniając formularz rejestracji w portalu totalbet.pl.

totalbet rejestracja

Do formularza zastosowane są podstawowe kwestie związane z danymi konta i danymi osobistymi. W szczegółach robiąc rejestrację w Totalbet uzupełniasz następujące pola:

 • imię,
 • nazwisko,
 • nazwę użytkownika,
 • e-mail,
 • hasło,
 • narodowość,
 • numer PESEL,
 • datę urodzenia,
 • kod promocyjny.

Jak to jest u bukmacherów należy również zaznaczyć komunikat, że zapoznałeś się z polityką prywatności, a także oświadczyć, że masz ukończone 18 lat. Co ważne, do jednego z freebetów należy również zezwolić na otrzymywanie treści marketingowych od Totalbet. Do wyboru masz SMS/telefon lub e-mail.

Konto tymczasowe w Totalbet jest ważne nawet 90 dni, ale w tym okresie lub przed pierwszą wypłatą trzeba je zweryfikować po to, żeby zyskać pełnię możliwości zakładów online. Wystarczy uzupełnić dane adresowe i numer konta bankowego, a także dołączyć skany/zdjęcia dowodu osobistego poprzez specjalny system bukmachera. Zweryfikowanie konta da ci darmowy bonus 20 PLN, o którym pisaliśmy powyżej.

Totalbet aplikacja

Aplikację od bukmachera Totalbet możesz zainstalować na telefon z systemem iOS i Android. Możesz też korzystać z Totalbet za pośrednictwem telefonu bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania. Wówczas będzie to mniej komfortowe, bo do tego wykorzystasz po prostu mobilną stronę totalbet.pl. W przeglądarce twojego urządzenia serwis Totalbet dostosuje się do twojego telefonu, a ty będziesz miał do dyspozycji wszystkie funkcje w wersji mobilnej.

aplikacja totalbet

Zdecydowanie lepiej jednak wybrać aplikację Totalbet. To oprogramowanie, które jest szybkie i wygodne, a co ważne nie zajmuje wiele miejsca w pamięci telefonu. Aplikacja z powodzeniem działa na Androidzie i systemie iOS. Totalbet app jest darmowe – pobierzesz je z App Store i ze strony internetowej tego operatora.

W aplikacji od Totalbet znajduje się pełna oferta, jaka jest w komputerowej wersji. W “apce” Totalbet są wszystkie zakłady pre-match/live, płatności, transmisje live, promocje, match tracker i powiadomienia “push” na ekranie.

Totalbet opinie

Co możemy powiedzieć w opiniach o Totalbet? Znamy tego bukmachera od 2017 roku, bo właśnie wtedy po raz pierwszy został udostępniony dla graczy. W obstawianiu jest dość komfortowym operatorem, bo oferuje szybką stronę www i przyjazną kolorystykę (dominuje kolor zielony). O gustach estetycznych jednak nie ma co dyskutować – lepiej przejść do spraw, które są kluczowe dla obstawiających. Opinie o kodzie promocyjnym i bonusach? Te muszą być dość dobre, bo jeśli bukmacher daje bonus bez depozytu, freebet i tak wysoki bonus 100%, to zawsze trzeba to docenić. Dodatkowym plusem jest obrót, który nie jest zbyt wymagający.

Opinie o zakładach bukmacherskich – porównaj jak wypada Totalbet!

Plusów w Totalbet można wymienić więcej, co sprawia, że opinie są pozytywne. Wysokie oceny Totalbet zapewnia sobie również poprzez stałe promocje. Kasomania jest kojarzona właśnie przede wszystkim za sprawą Totalbet, a gra bez podatku 24/7 na wszystkie sporty również wszystkim się podoba!

Totalbet często występuje też w zestawieniach kursowych, gdzie oferuje najlepsze współczynniki m.in. na typy piłkarskie. Co więcej? Sprawne płatności oraz dobra obsługa klienta pozwalają skupić się przede wszystkim na obstawianiu. Elementy te również trzeba zapisać po stronie atutów Totalbet.

Totalbet zakłady bukmacherskie

Właścicielem zakładów bukmacherskich Totalbet jest Zbigniew Benbenek, który prowadzi m.in. sieć kasyn stacjonarnych w Polsce oraz holding Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe. Totalbet posiada komplet licencji od Ministerstwa Finansów. Legalnie może oferować zakłady bukmacherskie w internecie oraz za pośrednictwem lokali naziemnych.

totalbet zakłady

Adres bukmachera Totalbet:

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa;
Telefon: 22 611 61 99.
KRS nr: 0000662497,
kapitał zakładowy: 4.000.000 zł;
NIP: 1132929621.

Bukmacher Totalbet zaistniał w świecie sportu sponsorując klub piłkarski występujący w Ekstraklasie, Warta Poznań. Co więcej, Totalbet sponsoruje również Polski Związek Lekkiej Atletyki i federacje MMA: Fight Exclusive Night (FEN).

Operator rozwija się i idzie z duchem czasu. Totalbet wyspecjalizował na swojej stronie zakładkę dotyczącą zakładów na e-sport. Firma ta od dłuższego czasu oferuje typy na sporty wirtualne. Totalbet wzorem STS, Betfan, forBET czy Fortuny – rozpoczął działalność na polu związanym z grami karcianymi. W Total Games do obstawiania są poker, blackjack i bakarat.

W zakładach Totalbet działa system transmisji live oraz narzędzie cash out. W płatnościach bukmacher współpracuje przy wpłatach z takimi operatorami jak: PayU, dotpay, Przelewy 24, Blik, Paysafecard, VISA i Mastercard.

Bukmacher Totalbet – promocje

Na początku tego artykułu znajdziesz kod promocyjny i bonusy Totalbet przeznaczone dla nowych klientów. To jednak nie jedyne specjalne promocje dla graczy od tego bukmachera. Firma ta posiada też stałe oferty, z których zarejestrowani typerzy mogą korzystać na bieżąco. Co to za promocje? Kasomania, gra bez podatku lub ranking Total Games. Totalbet w swoim portfolio ma naprawdę sporo promocji!

promocje totalbet

Kasomania Totalbet to loteria, w której można wygrać atrakcyjne nagrody. Na zwycięzcę w wielkim finale czeka samochód marki Porsche. Los na loterię Kasomiana zdobywasz poprzez zagranie kuponu za minimum 10 PLN. Każde 10 PLN postawione w zakładach Totalbet = los w Kasomani.

Codziennie można wygrać bonusy z puli 400 PLN. Losowania odbywają się również w sekwencji tygodoniowej i miesięcznej.

Ważną promocją w Totalbet jest oczywiście gra bez podatku. To wygrywanie 14% więcej na kuponach, a czas trwania akcji jest przez całą dobę. Kupon bez podatku to zakład AKO (trzy typy) z pojedynczymi kursami minimum 1.20. Co więcej, Totalbet poszerzył tą ofertę również o typy singlowe w zakładach “na żywo”!

W zakładach wielokrotnych od dłuższego czasu Totalbet prowadzi akcje “Total bonus”. Kupony powyżej czterech typów podnoszą twoje wygrane – dla rekordzistów może wynosić to nawet 100% więcej! Do tego jednak trzeba byłoby trafić kupon AKO z 30 typami. Do tej oferty kwalifikują się zakłady składowe z kursami co najmniej 1.20.

FAQ