Ranking zakładów bez ryzyka u legalnych bukmacherów!

bukmacherzy bez ryzyka - ranking

Jak powszechnie wiadomo, zakłady bez ryzyka są najważniejszą częścią oferty powitalnej. Który bukmacher bez ryzyka może się pochwalić najlepszą propozycją? Zapraszamy do specjalnego rankingu od Zagranie! Porównamy wszystkie najważniejsze elementy tej promocji. 

Ranking zakładów bez ryzyka

Wśród bonusów u bukmacherów coraz większą popularność zyskują już nie tylko te od depozytu, czy freebety, ale również zakłady bez ryzyka. Dzięki nim nie musicie się martwić o wynik, a jeżeli wygracie, to pieniądze otrzymacie na konto. Z kolei w przypadku zakładu, który zostanie rozliczony na czerwono, to otrzymacie zwrot stawki. Jest to dość ciekawa opcja, gdyż możecie wtedy nie martwić się właśnie o to, jak potoczy się spotkanie. Jednak często można zderzyć się z różnymi dodatkowymi warunkami, jak minimalne kursy, czy liczba zdarzeń. Czasami też zwrot jest na konto bonusowe lub kwota, która wraca jest pomniejszona o podatek. Zobaczcie więc, jak wygląda ranking zakładów bez ryzyka i gdzie najlepiej obstawiać.

1. Bukmacher Betfan – zakład bez ryzyka na start!

BETFAN to jedna z najmłodszych, ale również najprężniej działających firm. Legalny bukmacher wprowadził do swojej oferty specjalny zakład bez ryzyka „Siano wraca na konto główne”. Nic więc dziwnego, że zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu, gdyż sama kwota jest bardzo wysoka, bo wynosi aż 600 złotych, a do tego warunki również dość przyjazne, przez co nie trzeba się przejmować aż tak mocno nimi. Ciekawe jest też to, że zakłady bez ryzyka, a raczej ich maksymalna kwota, została podzielona na trzy części, do 100, 200 oraz 300 złotych.

Zakładając konto w BETFAN z kodem promocyjnym: 2961PLN macie do dyspozycji pierwszy zakład, który będzie ubezpieczony od porażki.

Bardzo proste zasady:

 • Zakładasz konto ze wskazanym kodem promocyjnym: 2961PLN
 • Wpłacasz pieniądze.
 • Obstawiasz pierwszy kupon, który będzie bez ryzyka maksymalnie do 100 złotych (a łącznie do 600 złotych).
 • Jeśli wygrasz – pieniądze są do Twojej dyspozycji.
 • Jeśli przegrasz – BETFAN zwróci Ci postawione środki w czasie 48h od postawienia zakładu na konto bonusowe.

Obrót bonusem 3 x 2.00 i minimum 3 zdarzenia.

Na rynku istnieje wiele promocji bez ryzyka, ale można powiedzieć, że BETFAN się wyróżnia. Na pierwszym miejscu w rankingu bukmacherów, którzy proponują zakład bez ryzyka w naszym rankingu plasuje się BETFAN.

Więcej informacji tutaj -> https://zagranie.com/betfan-bonus/

2. Bukmacher STS – zakład bez ryzyka do 230 zł

Na drugiej pozycji w naszym rankingu znalazł się STS, czyli uznana marka i lider rynku zakładów bukmacherskich. W STS czytelnicy Zagranie.com mogą skorzystać z dedykowanych promocji zakładu bez ryzyka od piątku do niedzieli. Jest to największy operator zakładów w naszym kraju, który ma udział w ponad połowie rynku. Nic więc dziwnego, że postawił na duże promocje, które możecie zgarnąć u niego. Przejdźmy więc do tego, jak wygląda zakład bez ryzyka w STS.

Zakład bez ryzyka w STS to możliwość postawienia pierwszego kuponu po rejestracji do 230 złotych. Uwaga – musisz założyć konto z kodem: ZAGRANIE – w innym wypadku nie będziesz mógł wykorzystać tej promocji.

Zakład bez ryzyka w STS – warunki:

 • Zakładasz konto z kodem: ZAGRANIE
 • Wpłacasz depozyt
 • Obstawiasz pierwszy kupon do 230 złotych.
 • Jeśli nie wejdzie otrzymujesz zwrot na konto depozytowe.
 • Pieniądze od razu możesz wypłacić, jednak przy zwrocie będzie uwzględniony podatek od gry

To oznacza, że kwota, która wróci na Twoje konto będzie zmniejszona o czternaście procent. Jeśli zagrasz za 230 złotych i kupon nie wejdzie, to otrzymasz zwrot wysokości 202 PLN.

Kwota zakładu bez ryzyka u bukmachera STS jest niższa niż w BETFAN (całościowo) i teoretycznie można więcej uzyskać na tej promocji, jeżeli się stawia tylko raz, jednak biorąc pod uwagę ryzyko straty kwoty przez odliczenie podatku – STS zajmuje drugie miejsce. Do tego same warunki nie są tak przyjazne, a oferta też nie zawsze jest większa.

Więcej informacji tutaj -> https://zagranie.com/sts-kod-promocyjny/

Promocja obowiązuje od piątku do niedzieli!

3. Bukmacher Fortuna – zakład bez ryzyka do 210 zł

Fortuna zamyka podium naszego rankingu. Po rejestracji u tego bukmachera z kodem: 2230PLN macie możliwość wykorzystania zakładu bez ryzyka do 210 złotych.

Zakład bez ryzyka pozwoli Wam na obstawienie maksymalnie za 210 PLN, jednak jeśli kupon nie wejdzie, otrzymacie zwrot po potraceniu podatku. W tym przypadku 210 złotych, a podana wyżej kwota to maksymalna stawka, za którą można zagrać, aby w pełni wykorzystać promocje. W tym wypadku można więc wyróżnić wysoką kwotę za jednorazowy zakład bez ryzyka, ale trzeba pamiętać, że w przypadku porażki należy jednokrotnie obrócić bonusem.

Zasady:

 • Dla nowych graczy – po rejestracji z kodem: 2230PLN
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
 • Jednokrotny obrót bonusem.

Fortuna znajduje się za plecami STS i BETFAN, ponieważ tak jak w STS od zwrotu pobierany jest podatek, a dodatkowo trzeba obrócić nim jednokrotnie przed wypłata. Nie jest to realny zwrot na konto depozytowe, dlatego trzecia pozycja w naszym rankingu. Pamiętajcie też, że z takimi obrotami różnie bywa i finalnie może się okazać, że nic nie wróci na Wasze konto.

Więcej informacji tutaj -> https://zagranie.com/fortuna-kod-promocyjny/

Czołówka prezentuje się następująco:

bez ryzyka - bukmacherzy ranking

4. Bukmacher PZBuk – 200 zł w zakładzie bez ryzyka

Na czwarte miejsce z nowa ofertą powitalna wskoczył PZBuk, który podobnie jak BETFAN jest stosunkowo młodą firmą na polskim rynku. Stale stara się rozwijać i widać to też po promocjach, które ma dla nowych klientów. Tym razem oferta jest na prawdę ciekawa, a sam bonus jeden z bardziej interesujących, jaki można znaleźć. Nic więc dziwnego, że PZBuk znalazł się tuż za podium naszego zestawienia.

Bukmacher wprowadził coś innowacyjnego, ponieważ zakład bez ryzyka do 200 złotych obowiązuje od pierwszego NIETRAFIONEGO zakładu. Takiej propozycji do tej pory nie było od żadnego bukmachera. Z pewnością jest to coś ciekawego, a poniżej przedstawiamy zasady tej promocji:

 • Załóż konto z kodem: 400PLN
 • Wpłać depozyt
 • Zweryfikuj swój numer telefonu, a następnie postaw zakład wielokrotny z kursem minimalnym 1.40 dla pojedynczego zdarzenia.
 • Zwrot następuje w przypadku pierwszego nietrafionego kuponu.
 • Jeśli postawiłeś pięć kolejnych kuponów i wszystkie zakończyły się powodzeniem, a szósty okazał się porażką – otrzymasz zwrot w formie darmowego zakładu.
 • Otrzymany zwrot w formie darmowego zakładu możesz wykorzystać w kuponach AKO z kursem 1.4 dla pojedynczego zdarzenia.
 • Uwaga – wygrane z darmowego zakładu obejmują tylko i wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie są objęte warunkami obrotu.
 • 30 dni na wykorzystanie darmowego zakładu.

Co to oznacza? Załóżmy, że zagrałeś pięć kuponów, które zakończyły się zielonym rozliczeniem. W przypadku szóstego zakładu za 200 PLN – przegrałeś. Cóż, zdarza się. Co teraz? Dostajesz zwrot 200 złotych w formie darmowego zakładu. Możesz nim zagrać na podanych wcześniej warunkach. Przykładowo obstawiasz za 200 PLN, a do wygrania masz 500 złotych. Jeśli kupon wejdzie to na Twoje konto główne przechodzi 300 PLN, czyli kwota różnicy między postawioną stawką, a realną wygraną.

Więcej informacji tutaj -> https://zagranie.com/pzbuk-bonus/

5. Betclic – najwyższy zakład bez ryzyka do 625 zł

Faktem jest, że bukmacher Betclic może się pochwalić najwyższym zakładem bez ryzyka, jednak nie jest on najlepszy. Kwota 625 złotych musi robić wrażenie, ale w czym tkwią szczegóły?

Realnie Betclic gwarantuje czytelnikom Zagranie zwrot do 550 zł, aby otrzymać zwrot tej wysokości, możecie zagrać kupon nawet za 625 zł. Różnica między tymi kwotami, to podatek, który zostanie pobrany od kupony – ten sam przypadek, co w STS i Fortunie. Więc oferta nie jest już najwyższą na polskim rynku, gdyż BETFAN ma aż realnie 600 złotych zwrotu.

Mimo bardzo wysokiej kwoty zakładu bez ryzyka, nie cieszy się on tak dużą popularnością, ponieważ ma skomplikowane warunki obrotu x6 ze zwrotem na konto bonusowe. To duży minus i jest to główny powód, przez który Betclic znalazł się dopiero na piątym miejscu.

Zasady:

 • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 550PLN
 • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
 • Obrót ewentualnym zwrotem x6.
 • Kurs minimalny 2.00.

Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 625 złotych – będzie objęty cashbackiem -> zwrot 550PLN.

Więcej informacji tutaj -> https://zagranie.com/kod-promocyjny-betclic/

Betclic logo bukmacher

6. Bukmacher eWinner – zakład bez ryzyka do 155 zł

Ewinner na start proponuje swoim klientom zakład bez ryzyka do 150 złotych po rejestracji z kodem: 655PLN.

Jest to cashback, z którego zwrot wraca na konto bonusowe z potrąceniem podatku, a następnie trzeba dokonać obrotu.

Zasady:

 • Załóż konto z kodem: 655PLN
 • Wpłać depozyt
 • Pierwszy DOWOLNY kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 155 złotych.
 • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na Twoje konto bonusowe
 • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
 • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.50!

Więcej informacji tutaj -> https://zagranie.com/ewinner-bonus-od-depozytu/

7. Bukmacher forBET – zakład bez ryzyka do 200 zł

W forBET – po rejestracji z kodem: 2480PLN otrzymujecie możliwość zagrania pierwszego kuponu do 120 złotych. Będzie on objęty promocją bez ryzyka.

Zasady zwrotu:

 • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym: 2480PLN
 • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
 • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
 • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
 • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
 • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
 • Kurs minimalny kuponu 2,00.

Więcej informacji tutaj -> https://zagranie.com/forbet-bonus-kod-promocyjny/

A Waszym zdaniem, kto ma najlepszy zakład bez ryzyka na start?

8. Bukmacher LVBET – zakład bez ryzyka do 333 zł

Na końcu naszego rankingu znaleźli się bukmacherzy LVBET i Superbet, o którym więcej niżej. Obie firmy gwarantują swoim użytkownikom interesujące zakłady bez ryzyka.

W LVBET za założenie konta z kodem promocyjnym 3423PLN otrzymujecie możliwość zagrania pierwszego kuponu do 333 złotych. Będzie on objęty promocją bez ryzyka.

Zasady zwrotu:

 • Zwrot za nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto w LVBET z kodem promocyjnym: 3423PLN
 • Możecie go zagrać za środki z trzeciego depozytu
 • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
 • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 333 PLN
 • Zwrot nastąpi w środkach depozytowych.
 • Kurs minimalny kuponu 1,75.

Więcej informacji tutaj -> https://zagranie.com/lvbet-bonus-i-opinie/

9. Bukmacher Superbet – zakład bez ryzyka do 500 zł

Na końcu znalazł się Superbet z zakładem bez ryzyka do 500 złotych. Wysokość robi wrażenie, jednak trzeba wziąć pod uwagę inne czynniki.

W Superbet za założenie konta z kodem promocyjnym z naszego linku otrzymujecie możliwość zagrania pierwszego kuponu do 500 złotych. Będzie on objęty promocją bez ryzyka, ale warto pamiętać, że są dodatkowe warunki, a sama oferta bukmachera jest nie jest wcale największa.

Zasady zwrotu:

 • Zwrot za nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto w Superbet z naszego linku
 • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
 • Promocja twa przez tydzień i w tym czasie możecie obstawiać
 • Wartość bonusu zależy od obrotu w ciągu siedmiu dni i wyliczana jest tak: Bonus = suma stawek – łączna wygrana – łączna kwota podatków
 • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych i trzeba nim obrócić cztery razy
 • Kurs minimalny kuponu 1,80.

Więcej informacji tutaj -> https://zagranie.com/superbet-kod-promocyjny/

 

Ranking zakładów bez ryzyka – podsumowanie

Jak więc widzicie, jest sporo ciekawych zakładów bez ryzyka do zgarnięcia u polskich bukmacherów. Są one o różnej wartości, a część z nich jest o wartości nawet powyżej 200 złotych. Obserwując Zagranie będziecie też na bieżąco z wszystkimi bonusami, które polscy operatorzy przygotowują przy okazji różnych wydarzeń w świecie sportu czy esportu. Często więc można zagrać bez ryzyka na konkretne zdarzenia, co jest dość ciekawe.

Zaloguj się aby dodawać komentarze