Kody bonusowe do legalnych bukmacherów – zyskaj więcej!

kody bonusowe - bukmacherzy

Poszukujesz informacji na temat kodów bonusowych, a także konkretnych warunków w jaki sposób je otrzymać? Doskonale trafiłeś! Zapraszamy do lektury. W dzisiejszym tekście przedstawimy Ci opis konkretnych kodów promocyjnych do legalnych bukmacherów.

Kody bonusowe – czym są?

Zapewne wiele razy spotkałeś się z definicją kodu bonusowego, lub zamiennie używanej formy – promocyjnego w kontekście legalnych bukmacherów. Czym one dokładnie są?

Kody bonusowe mają zagwarantować graczowi coś więcej, niż nominalnie proponuje bukmacher. Załóżmy, że wszedłeś na stronę Fortuny, zobaczyłeś opis promocji na start, a następnie udałeś się na Zagranie.com. Jaka jest różnica? Korzystając ze specjalnych kodów promocyjnych z naszej strony, zyskasz więcej, niż w standardowej ofercie bukmachera – właśnie dlatego warto z nich skorzystać. Pamiętaj, że wykorzystanie kodów bonusowych z naszej strony jest całkowicie darmowe. Nie musisz nic płacić, a rejestracja ze specjalnym kodem i po kliknięciu link zagwarantuje Ci ciekawe dodatki na początku przygody z danym bukmacherem.

Kody bonusowe należy wpisać podczas formularzu rejestracji u danego bukmachera.

Przedstawimy Ci kody bonusowe do:

 • STS
 • FORTUNA
 • BETCLIC
 • EWINNER
 • FORBET
 • BETFAN
 • SUPERBET
 • PZBUK
 • TOTOLOTEK
 • LVBET

Pełen spis wszystkich kodów promocyjnych znajdziecie w naszym rankingu bukmacherów. Tam od razu możecie zapoznać się z aktualnymi ocenami i opiniami o bukmacherach!

Kody bonusowe są potrzebne do tego, jeśli chcesz otrzymać od bukmachera wyższy bonus. Rejestracja z voucherem zawsze umożliwi odebranie dodatkowego bonusu na zakłady bukmacherskie.

Kod bonusowy STS

Standardowa oferta powitalna bukmachera STS pozwala graczom na dostęp do bonusu od depozytu (1200 złotych), a także Freebetu (30 złotych). Co zaoferuje Ci Zagranie po wykorzystaniu specjalnego kodu bonusowego?

Nasi czytelnicy mogą otrzymać:

 • 1200 złotych – bonus od depozytu
 • 30 złotych – freebet
 • 230 złotych – zakład bez ryzyka

To wszystko ze specjalnym kodem bonusowym – ZAGRANIE.
Jak widzisz, po rejestracji z kodem od Zagranie.com zyskujesz dodatkowe 260 PLN do wykorzystania w ramach oferty powitalnej. Nie dość, że dostaniesz większą kwotę freebetu, to jeszcze pierwszy zakład będzie bez ryzyka do kwoty 230 PLN. Pozostałe elementy oferty powitalnej pozostają bez zmian!

sts kod zagranie

Specjalny kod bonusowy do STS: ZAGRANIE.

Przeczytaj więcej na temat bonusów w STS

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 125 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1685 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 125 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod bonusowy do bukmachera Betclic

Wiele osób pyta nas o specjalny kod bonusowy dla Betclic, dlatego w tym przypadku czas rozwiać wszelkie wątpliwości. Ten bukmacher wyróżnia się na rynku najwyższym zakładem bez ryzyka, jednak część osób zwraca uwagę na trudne warunki obrotowe. To prawda, nie jest to najłatwiejszy obrót bonusem do wykonania spośród oferty polskich bukmacherów, jednak z pewnością warto to rozważyć.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W standardowej ofercie Betclic otrzymasz zakład bez ryzyka do 500 złotych, a jeśli wykorzystasz w procesie rejestracji kod od Zagranie -> 550PLN, to będziesz mógł zagrać bez ryzyka nawet do 625 złotych. Jak to możliwe?

Dzięki rejestracji z naszym kodem Betclic otrzymasz 100% gwarancję zwrotu na konto bonusowe do kwoty 550PLN, jednak aby otrzymać właśnie taki zwrot możesz zagrać pierwszy kupon za 625 złotych. 75 PLN, czyli kwota różnicy między tymi sumami, to 12% podatek od gry, który zostanie pobrany w przypadku zwrotu.

kod promocyjny betclic

Specjalny kod bonusowy do Betclic: 550PLN

Więcej na temat bonusu w Betclic.

Kod bonusowy Fortuna

Co zyskacie ze specjalnym kodem bonusowym Fortuny? Wchodząc na stronę tego bukmachera łatwo zauważyć, że w ofercie powitalnej znajduje się:

 • 2000 złotych – bonus od depozytu
 • 20 złotych – freebet
 • 200 złotych – zakład bez ryzyka

Zagranie ma dla Was lepszą propozycję, na którą składa się:

 • 2000 złotych – bonus od depozytu
 • 20 złotych – freebet
 • 210 złotych – zakład bez ryzyka
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start 600 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W jaki sposób odblokować wyższe bonusy? Wystarczy, że w procesie rejestracji użyjecie kodu promocyjnego: 2230PLN, tak jak widać to na poniższym screenie.

fortuna kod

Specjalny kod bonusowy do Fortuny: 2230PLN

BETFAN – kod bonusowy

BETFAN to aktualnie czołówka rynku pod kątem oferty powitalnej i szerokości zdarzeń. Ze specjalnym kodem: 2961PLN otrzymasz u tego bukmachera do wykorzystania:

 • 600 złotych – zakłady bez ryzyka
 • 2331 złotych – Pakiet Pudziana
 • 30 złotych – darmowe zakłady 

Dlaczego zakład bez ryzyka w BETFAN jest najlepszy na rynku? Głównie ze względu na znakomite warunki dla gracza, który otrzymuje po trzech depozytach trzy opcje zagrania bez ryzyka: 100 PLN, 200 PLN i 300 PLN. Dla każdego zakładu bez ryzyka obowiązują warunki obrotu: x3 na kuponach AKO z kursem min. 2.00.

Z kodem promocyjnym Betfan otrzymasz również trzy bonus od wpłaty, czyli 777 PLN z mnożnikiem x10. Dodatkiem do każdej wpłaty są darmowe zakłady, które można użyć na e-sport, do gier i sportowej oferty.

Specjalny kod bonusowy do BETFAN: 2961PLN.

ForBET kod bonusowy

Standardowa oferta powitalna w ForBET składa się z bonusu od depozytu do 2000 złotych, ale w ramach kodu bonusowego od Zagranie, który możecie wykorzystać przy rejestracji – otrzymacie:

 • 2080 złotych w bonusie od depozytu
 • 200 złotych w zakładzie bez ryzyka
 • 200 złotych w bonusie MaxiZysk

Jak widzisz, czytelnicy naszej strony mogą zgarnąć nawet 280 złotych więcej niż w ramach standardowej oferty, a to wszystko dzięki kodom bonusowym!

Na pewno w tym przypadku najlepiej prezentuje się zakład bez ryzyka do 200 PLN. Co ciekawe, w standardzie forBET w ogóle nie oferuje żadnego bonusu cashback. Więc widzisz, jak bardzo opłaca się nasz kod promocyjny. Po pierwszej wpłacie można sobie obstawić bez ryzyka kupon w forBET, a gdy się przegra to otrzymuje się zwrot stawki. Bonus później trzeba obrócić x4 po kursach minimalnych 2.00.

Specjalny kod bonusowy do ForBET: 2480PLN

PZBuk kod bonusowy

W ramach oferty powitalnej PZBuk wszyscy gracze otrzymają zakład bez ryzyka do 200 złotych, który będzie ubezpieczeniem pierwszego nietrafionego kuponu – maksymalnie do wskazanej kwoty.

Dzięki rejestracji w PZBUK z kodem bonusowym od Zagranie, jako gracz masz możliwość nie tylko zagrania bez ryzyka, ale również odebrania 200 złotych w sklepie tego bukmachera.

Specjalny kod bonusowy do PZBuk: 400PLN

kod bonusowy - pzbuk

Ewinner – kod bonusowy +5 PLN!

Standardowa oferta powitalna w eWinner składa się z:

 • 150 złotych – zakład bez ryzyka
 • 500 złotych – bonus od drugiego depozytu

Spokojnie, to jednak nie wszystko -mamy dla Was specjalny kod bonusowy do tego bukmachera, dzięki któremu zgarniecie więcej. Po rejestracji z kodem: 655PLN otrzymacie:

 • 155 złotych – zakład bez ryzyka
 • 500 złotych – bonus od drugiej wpłaty

ewinner kod

eWinner kod można wyróżnić za to, że daje zakład bez ryzyka bez obrotu. W Betfan cashbacki trzeba obracać, a w przypadku zwrotu stawki od eWinner można od razu wypłacić pieniądze! Jeśli chodzi o kody bonusowe na zakłady bez ryzyka to jedna z najlepszych okazji!

Kod bonusowy Totolotek

Poszukiwanie kodu bonusowego do Totolotka nie jest łatwym zadaniem, w końcu tylko najlepsi partnerzy tego bukmachera mają taką propozycję dla swoich czytelników, a takim jest właśnie Zagranie.com!

Totolotek ma dla Was w standardowej ofercie:

 • 500 złotych – bonus od depozytu
 • 49 złotych – bonus za aplikację mobilną

Z kodem promocyjnym: 574PLN od Zagranie na Totolotek zyskacie jeszcze:

 • 500 złotych – bonus od depozytu
 • 49 złotych – bonus za aplikację mobilną
 • 25 złotych – freebet

Wyjątkowo w Totolotku kod bonusowy wpisujesz po rejestracji w zakładce “wpłata”:

totolotek kod

Specjalny kod bonusowy do Totolotka: 574PLN.

LVBET – kod bonusowy

Jeśli poszukujesz kodu bonusowego do LVBET, to ekipa Zagranie.com zapewni Ci dodatek do standardowej oferty powitalnej. Nominalnie propozycja od tego bukmachera dla wszystkich graczy to tylko:

 • 3330 złotych w bonusie od depozytu

Jednak jako klient, który założył konto ze strony Zagranie.com otrzymasz również darmowy zakład o wysokości 20 złotych + dodatkowe 70 PLN w bonusach.

Uwaga – tylko po kliknięciu w LINK.

Superbet kod bonusowy

W Superbet z kodem promocyjnym odbiera się dodatkowy freebet 34 PLN. To bonus, na który nie ma co liczyć robiąc zwykłą rejestracją. W przypadku bukmachera Superbet wystarczy założyć konto z linku na Zagranie, a to oznacza darmowy zakład!

Specjalny freebet dla użytkowników Zagranie od Superbet to nie jedyna promocja u tego “buka”. To operator dający też pozostałe bonusy:

 • 100% od wpłaty do 50 PLN
 • Tydzień bez ryzyka ze zwrotem do 500 PLN

Jak odbierać kody bonusowe?

Kody promocyjne w zakładach online działają dla nowych klientów. Aby z nich korzystać trzeba przejść przez rejestrację konta. W zależności od promocji – raz wystarczy rejestracja z linka (kod wpisze się automatycznie), a raz trzeba ze swojej klawiatury wprowadzić specjalne hasło.

Rejestracji na kod bonusowy u bukmachera mogą dokonać tylko pełnoletni klienci. Przy uzupełnianiu formularza pamiętaj, żeby wpisywać prawdziwe dane. Wszelkie nadużycia są szybko weryfikowane przez bukmacherów, a później skutkują odbiorem bonusów za kod promocyjny.

Dzięki wprowadzonym udogodnieniom przez wielu bukmacherów – kod bonusowy aktywować można błyskawicznie przy rejestracji bez dowodu osobistego.

W przykładowym formularzu rejestracyjnym z kodem bonusowym Fortuna należy wpisać takie dane: pseudonim, hasło, PIN kod, adres e-mail, imię, nazwisko, telefon komórkowy, PESEL i kod promocyjny.

Gdzie znajdę najlepsze kody bonusowe?

Najlepsze kody bonusowe powiększające bonusy bukmacherskie znajdziesz w portalu zagranie.com!

Ile otrzymasz za kody bonusowe od Zagranie?

Jako przykład: w STS za nasz kod bonusowy odbierzesz wyższe bonusy o 260 PLN!

Jak użyć kod bonusowy?

Kod bonusowy u bukmachera aktywujesz przy rejestracji konta wpisując hasło od Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze