Freebet to zdecydowanie najchętniej wybierany bonus bukmacherski do gry. Zakład bez ryzyka to nic innego jak darmowe środki pieniężne, które upoważniają każdego gracza do obstawiania wydarzeń sportowych na koszt bukmachera. Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz zysk, a w przypadku porażki nie stracisz własnej gotówki. Najlepsze bonusy bukmacherskie rozdają wyłącznie legalni operatorzy zakładów wzajemnych – jednym z nich jest freebet. Który jest najkorzystniejszy i dlaczego? Odpowiedź znajduje się w poniższym artykule.

Czym jest freebet i gdzie można go otrzymać?

Freebet, czyli bonus do gry, inaczej nazywany darmowym zakładem. To jedyna okazja do postawienia kuponu objętego promocją umożliwiającą typowanie wydarzeń środkami otrzymanymi w prezencie od legalnego bukmachera. Dzięki temu możecie wygrać darmowe pieniądze, o ile uda się Wam poprawnie wytypować zakład. Zazwyczaj warunki są dość sprzyjające, więc nie powinno być to zbyt trudne, a na pewno jest możliwe do zrobienia.

Każdy gracz decydujący się na założenie konta na stronie wybranego przez siebie bukmachera posiada gwarancję otrzymania pakietu powitalnego na dobry początek gry. Nie chcemy narzucać Wam, która oferta bukmacherska jest najlepsza na rynku, ponieważ każdy z Was wie, czego szuka i czego oczekuje od promocji. Dla niektórych to freebet ma największe znaczenie, a inni gracze skupiają się wyłącznie na bonusie od depozytu. 

Już od paru lat rynek bukmacherski udowadnia nam, że jest branżą, której nie należy lekceważyć. W ostatnim czasie odnotowano znaczny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi, co znacząco przełożyło się na rozwój tego typu usług. Najlepszym rozwiązaniem dla początkujących graczy są oferty powitalne, dzięki którym każdy fan sportu może spróbować swoich sił jako typerski ekspert.

Typowanie przez internet jest łatwiejsze i przede wszystkim wygodniejsze. Strony bukmacherskie dają graczom wiele możliwości, ofert, promocji i pakietów, które są niedostępne w stacjonarnych punktach naziemnych.

 

Freebet jako najchętniej wybierany darmowy bonus bez depozytu

Z pewnością nasuwa się Wam wiele pytań dotyczących najkorzystniejszych bonusów bukmacherskich na rynku. Postaramy się przybliżyć ten temat i przedstawić według nas najciekawsze oferty proponowane przez operatorów zakładów wzajemnych. Jednak to do Was należy ostateczna decyzja. Sami wiecie, na czym zależy Wam najbardziej, czy w głównej mierze skupiacie się na typowaniu bez jakiegokolwiek wkładu własnego, czy może wolicie wpłacić minimalną stawkę i otrzymać znacznie wyższy bonus bukmacherski. W kolejnym akapicie zajmiemy się przedstawieniem topowych freebetów zawartych w ofertach buków.

Wśród graczy krąży opinia, że często to freebet jest najlepszym bonusem. Związane jest to, z tym że przede wszystkim jest darmowy i nie inwestujecie żadnych swoich środków, o czym warto pamiętać. Co więcej, stanowi on dobrą okazję, żeby sprawdzić ofertę bukmachera, a do tego ewentualną wygraną możecie też wypłacić. Tak naprawdę każdy bonus bukmacherski ma swoje plusy i minusy. Jednak freebet jest dość nietypową propozycją dla graczy. Wykorzystanie freebetu nie wiąże się z wpłaceniem żadnego depozytu.

 

Jak w praktyce wygląda proces rejestracyjny?

  1. W pierwszej kolejności wchodzimy na stronę internetową legalnego bukmachera lub korzystamy z listy bukmacherów znajdujących się tu – BUKMACHERZY [KLIK].
  2. Po przejściu na podstronę z opisem ofert poszczególnych bukmacherów wybieramy tę, która najbardziej przypadła nam do gustu i klikamy guzik „wejście”.
  3. Zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego wybranego przez nas legalnego bukmachera i wypełnimy formularz. Nie zapominając przy tym, o użyciu specjalnych kodów promocyjnych, oferowanych przez portal Zagranie.com, dzięki którym zyskamy jeszcze więcej promocji.
  4. Po założeniu swojego konta bukmacherskiego, logujemy się na nim i odbieramy bonus w postaci dodatkowych środków pieniężnych przeznaczonych na obstawianie zakładów bukmacherskich.

Freebety bez depozytu – analiza ofert bukmacherskich

Poniżej przedstawimy freebetowe oferty proponowane przez legalnych bukmacherów i przekonamy się, czyja oferta wypada najlepiej. Pamiętajcie, że na wykorzystanie darmowych zakładów mamy 30 dni, a co najważniejsze bukmacher nie nakazuje nam, co możemy obstawiać. Wybór należy do nas – piłka nożna, esport, rozrywka, polityka, a nawet gry karciane!

FORTUNA

Decydując się na rejestrację w Fortunie i wpisując nasz specjalny kod promocyjny – 2230PLN zgarniacie wyższy bonus na start. W ramach promocji otrzymujecie 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które mogą zostać wymienione na freebet o wartości 20 zł. Bonus można wykorzystać do obstawienia wyłącznie jednego zakładu o dowolnym kursie bukmacherskim. Zapewne zastanawiacie się więc, czym są wspomniane punkty FKP? To nic innego, jak waluta, którą posługuje się ten bukmacher. Możecie ją wykorzystać właśnie do obstawienia kuponu.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

STS

Prawdopodobnie jeden z najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. U niego również zyskujecie darmowy zakład bezpośrednio po założeniu konta bukmacherskiego. Co najważniejsze, aby otrzymać freebet w STS, nie potrzeba zakładać pełnego konta bukmacherskiego, wystarczy jedynie szybka rejestracja – 3 minuty i gotowe! Z naszym kodem promocyjnym – ZAGRANIE, uzyskasz dodatkowe 30 zł bonusu. Środki należy obrócić 3 razy po kursie minimalnym 1.91. Oferta u tego operatora jest bardzo duża, a do tego należy pamiętać też, że często oferuje dodatkowe promocje. Obserwując Zagranie nie przegapisz żadnej z nich i będziesz na bieżąco.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LV BET

Kolejny bukmacher posiadający w swojej ofercie opcję odebrania freebetu. Jednak wyłącznie z naszym kodem promocyjnym – 3423PLN. Bonus w LV BET wynosi 20 zł, by otrzymać dodatkowe środki pieniężne, pamiętajcie o wysłaniu maila na adres: promocje@lvbet.pl. W tytule wiadomości koniecznie wpiszcie „Bonus bez depozytu”. Tylko wtedy otrzymacie darmowy zakład w LV BET. Freebet zostanie Wam przyznany po postawieniu kuponu AKO, który zawierać będzie przynajmniej 3 zdarzenia o łącznym kursie minimalnym 2.50. Wygrane otrzymane ze środków bonusowych należy obrócić dwukrotnie po kursie 2.0.

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
3423PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

TOTOLOTEK

Bonus bez depozytu u tego bukmachera wynosi 25 zł. Nie musicie wpłacać żadnych środków pieniężnych na swoje konto, jednak aby uzyskać dodatkowy bonus, konieczne jest wpisanie naszego kodu promocyjnego – 574PLN – w polu bonus.card. Obrót bonusem wynosi 2 razy po kursie minimalnym 2.0. Ten freebet być może nie ma najwyższej wartości, ale warunki są dość sprzyjające. Do tego jest to przede wszystkim dobra okazja, żeby zgarnąć darmowe pieniądze, a także przetestować ofertę u tego operatora. W końcu ta nie jest najwyższa.

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu +49 zł aplikacja mobilna + 20 25zł freebet + 0150 zł bez ryzyka

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 724 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł
FREEBET: 25 zł
BEZ RYZYKA: 150 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

PZBuk

PZBuk to bukmacher, który wcześniej posiadał w swojej ofercie powitalnej freebet, jednak postanowił zmienić bonusy na start dla nowych graczy. Teraz wygląda to trochę inaczej, ale trudno powiedzieć, czy jest lepiej, czy gorzej. Podczas procesu rejestracyjnego wpiszcie kod – 400PLN, a dzięki niemu otrzymacie 200 złotych do wydania w sklepie gracza. Tam możecie zgarnąć różne promocje, w tym m.in. freebety. Oprócz tego otrzymacie też zakład bez ryzyka o tej samej wartości, więc promocja jest dość przyjazna klientom, o czym warto pamiętać.

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN darmowy zakład

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 520 pln

Kod rejestracyjny
520PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Freebety dla stałych klientów

Wyżej wypisaliśmy Wam freebety, które są za założenie konta u danego operatora. Jedna osoba może mieć tylko jedno konto. Zastanawiacie się więc pewnie, co w przypadku, gdy takie macie, a chcielibyście zagrać darmowy zakład? Obserwujcie Zagranie, gdyż na bieżąco informujemy naszych czytelników o dostępnych promocjach. Często przy okazji różnych wydarzeń w świecie sportu lub esportu, bukmacherzy dają możliwość zagrania freebetów. Zazwyczaj wiąże się to z dodatkowymi warunkami. Jeżeli będziecie na bieżąco z Zagranie, to nie przegapicie najlepszych promocji!

Darmowe zakłady dla graczy – podsumowanie

Jak więc widzicie, co raz więcej bukmacherów oferuje swoim graczom możliwość darmowych zakładów. Nic w tym dziwnego, gdyż jest to świetna okazja, żeby zgarnąć darmowe pieniądze, a także przetestować ofertę bukmachera bez inwestowania swoich środków. Być może wkrótce do podanego wyżej grona dołączą również inni operatorzy zakładów bukmacherskich. Jeżeli tak się stanie, to będziemy Was informować o tym na bieżąco. Pamiętajcie też, że u wspomnianych bukmacherów możecie zgarnąć również inne bonusy na start. Wśród nich jest gra bez podatku, która zwiększa Waszą wygraną o czternaście procent, czy bonus od depozytu – dzięki niemu będziecie mieli jeszcze więcej środków na grę. 

Autor zdjęcia: www.shutterstock.com / chrisdorney, lefthanderman

🎁 Czy na stronach innych legalnych bukmacherów nie otrzymam dodatkowych środków pieniężnych do gry?

Praktycznie na każdej stronie internetowej należącej do operatorów zakładów wzajemnych, oferowane są bonusy bukmacherskie. Jednak wyłącznie na wyżej opisanych istnieje możliwość otrzymania freebetu.

👉 Który freebet jest najlepszy na rynku?

Nie jesteśmy w stanie jednoznacznie określić, który z nich jest najlepszy. Wszystko zależy od oczekiwań graczy i sposobu ich gry. Według nas najkorzystniejszym freebetem na polskim rynku jest ten proponowany przez STS, ponieważ jest zdecydowanie najwyższym darmowym zakładem, a jego otrzymanie nie wiąże się z wpłaceniem depozytu na konto.

🤔 Czy warto rejestrować się z kodami proponowanymi na portalu Zagranie.com?

Zdecydowanie tak. Posiadamy oferty, których nie znajdziecie na stronach bukmacherskich. Oferujemy również bonusy, których nie posiadają inne podmioty oferujące dodatkowe środki pieniężne do obstawiania.