Freebet to zdecydowanie najchętniej wybierany bonus bukmacherski do gry. Zakład bez ryzyka to nic innego jak darmowe środki pieniężne, które upoważniają każdego gracza do obstawiania wydarzeń sportowych na koszt bukmachera. Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz zysk, a w przypadku porażki nie stracisz własnej gotówki. Najlepsze bonusy bukmacherskie rozdają wyłącznie legalni operatorzy zakładów wzajemnych – jednym z nich jest freebet. Który jest najkorzystniejszy i dlaczego? Odpowiedź znajduje się w poniższym artykule.

Czym jest freebet i gdzie można go otrzymać?

Freebet, czyli bonus do gry, inaczej nazywany darmowym zakładem lub zakładem bez ryzyka. To jedyna okazja do postawienia kuponu objętego promocją umożliwiającą typowanie wydarzeń środkami otrzymanymi w prezencie od legalnego bukmachera.

Każdy gracz decydujący się na założenie konta na stronie wybranego przez siebie bukmachera posiada gwarancję otrzymania pakietu powitalnego na dobry początek gry. Nie chcemy narzucać Wam, która oferta bukmacherska jest najlepsza na rynku, ponieważ każdy z Was wie, czego szuka i czego oczekuje od promocji. Dla niektórych to freebet ma największe znaczenie, a inni gracze skupiają się wyłącznie na bonusie od depozytu. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach bukmacherskich, kliknij ikonkę poniżej.

freebet

Już od paru lat rynek bukmacherski udowadnia nam, że jest branżą, której nie należy lekceważyć. W ostatnim czasie odnotowano znaczny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi, co znacząco przełożyło się na rozwój tego typu usług. Najlepszym rozwiązaniem dla początkujących graczy są oferty powitalne, dzięki którym każdy fan sportu może spróbować swoich sił jako typerski ekspert.

Typowanie przez Internet jest łatwiejsze i przede wszystkim wygodniejsze. Strony bukmacherskie dają graczom wiele możliwości, ofert, promocji i pakietów, które są niedostępne w stacjonarnych punktach naziemnych.

Freebet jako najchętniej wybierany darmowy bonus bez depozytu

Z pewnością nasuwa się Wam wiele pytań dotyczących najkorzystniejszych bonusów bukmacherskich na rynku. Postaramy się przybliżyć ten temat i przedstawić według nas najciekawsze oferty proponowane przez operatorów zakładów wzajemnych. Jednak to do Was należy ostateczna decyzja. Sami wiecie, na czym zależy Wam najbardziej, czy w głównej mierze skupiacie się na typowaniu bez jakiegokolwiek wkładu własnego, czy może wolicie wpłacić minimalną stawkę i otrzymać znacznie wyższy bonus bukmacherski. W kolejnym akapicie zajmiemy się przedstawieniem topowych freebetów zawartych w ofertach buków.

Tak naprawdę każdy bonus bukmacherski ma swoje plusy i minusy. Jednak freebet jest dość nietypową propozycją dla graczy. Wykorzystanie freebetu nie wiąże się z wpłaceniem żadnego depozytu. Stanowi on zakład bez ryzyka otrzymywany bezpośrednio po założeniu konta bukmacherskiego na stronie operatora.

Jak w praktyce wygląda proces rejestracyjny?

  1. W pierwszej kolejności wchodzimy na stronę internetową legalnego bukmachera lub korzystamy z listy bukmacherów znajdujących się tu – BUKMACHERZY [KLIK].
  2. Po przejściu na podstronę z opisem ofert poszczególnych bukmacherów wybieramy tę, która najbardziej przypadła nam do gustu i klikamy guzik „wejście”.
  3. Zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego wybranego przez nas legalnego bukmachera i wypełnimy formularz. Nie zapominając przy tym o użyciu specjalnych kodów promocyjnych oferowanych przez portal Zagranie.com, dzięki którym zyskamy jeszcze więcej promocji.
  4. Po założeniu swojego konta bukmacherskiego, logujemy się na nim i odbieramy bonus w postaci dodatkowych środków pieniężnych przeznaczonych na obstawianie zakładów bukmacherskich.

Freebety bez depozytu – analiza ofert bukmacherskich

Poniżej przedstawimy freebetowe oferty proponowane przez legalnych bukmacherów i przekonamy się, czyja oferta wypada najlepiej. Pamiętajcie, że na wykorzystanie darmowych zakładów mamy 30 dni, a co najważniejsze bukmacher nie nakazuje nam, co możemy obstawiać. Wybór należy do nas – piłka nożna, esport, rozrywka, polityka, a nawet gry karciane!

FORTUNA

Decydując się na rejestrację w Fortunie i wpisując nasz specjalny kod promocyjny – 1145PLN zgarniacie wyższy bonus na start. W ramach promocji otrzymujecie 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które mogą zostać wymienione na freebet o wartości 20 zł. Bonus można wykorzystać do obstawienia wyłącznie jednego zakładu o dowolnym kursie bukmacherskim.

STS

Prawdopodobnie jeden z najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. U niego również zyskujecie darmowy zakład bezpośrednio po założeniu konta bukmacherskiego. Co najważniejsze, aby otrzymać freebet w STS nie potrzeba zakładać pełnego konta bukmacherskiego, wystarczy jedynie szybka rejestracja – 3 minuty i gotowe! Z naszym kodem promocyjnym – 1259PLN, uzyskasz dodatkowe 49 zł bonusu. Środki należy obrócić 3 razy po kursie minimalnym 1.91.

sts baner

LV BET

Kolejny bukmacher posiadający w swojej ofercie opcję odebrania freebetu. Jednak wyłącznie z naszym kodem promocyjnym – 1500PLN. Bonus w LV BET wynosi 20 zł, by otrzymać dodatkowe środki pieniężne, pamiętajcie o wysłaniu maila na adres: promocje@lvbet.pl. W tytule wiadomości koniecznie wpiszcie „Bonus bez depozytu”. Tylko wtedy otrzymacie darmowy zakład w LV BET. Freebet zostanie Wam przyznany po postawieniu kuponu AKO, który zawierać będzie przynajmniej 3 zdarzenia o łącznym kursie minimalnym 2.50. Wygrane otrzymane ze środków bonusowych należy obrócić dwukrotnie po kursie 2.0.

TOTOLOTEK

Bonus bez depozytu u tego bukmachera wynosi 25 zł. Nie musicie wpłacać żadnych środków pieniężnych na swoje konto, jednak aby uzyskać dodatkowy bonus, konieczne jest wpisanie naszego kodu promocyjnego – 1074PLN – w polu bonus.card. Obrót bonusem wynosi 2 razy po kursie minimalnym 2.0.

PZBuk

Tylko z naszym kodem promocyjnym uzyskacie 50 zł freebetu od legalnego bukmachera PZBuk. Podczas procesu rejestracyjnego wpiszcie kod – 150PLN i cieszcie się dodatkowymi środkami do gry. Aby wykorzystać bonus, należy postawić zakład wielokrotny z kursem minimalnym 2.0. Kwota zakładu musi wynosić 50 zł.

eWinner

Jak odebrać freebet od eWinner? Wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera z kodem promocyjnym 1225PLN i obstawić dowolny zakład SOLO lub AKO za 50 zł. W efekcie otrzymacie 50% postawionej stawki – czyli Was freebet wynosić będzie 25 zł.

forBET

Tak naprawdę ten bukmacher nie posiada w swojej ofercie możliwości wyboru darmowego zakładu do gry. Jednak z naszym kodem promocyjnym – 2120PLN – otrzymacie możliwość zgarnięcia freebetu o wartości 20 zł. Oferta obejmuje wyłącznie obstawianie zakładów za pośrednictwem konta założonego na stronie www.typomania.net. Załóż konto w forBET i Typomanii, a następnie połącz je ze sobą i zyskaj darmowy zakład, którego nie otrzymasz nigdzie indziej!

FAQ

  • Czy na stronach innych legalnych bukmacherów nie otrzymam dodatkowych środków pieniężnych do gry? – praktycznie na każdej stronie internetowej należącej do operatorów zakładów wzajemnych, oferowane są bonusy bukmacherskie. Jednak wyłącznie na wyżej opisanych istnieje możliwość otrzymania freebetu.
  • Który freebet jest najlepszy na rynku? – nie jesteśmy w stanie jednoznacznie określić, który z nich jest najlepszy. Wszystko zależy od oczekiwań graczy i sposobu ich gry. Według nas najkorzystniejszym freebetem na polskim rynku jest ten proponowany przez STS, ponieważ jest zdecydowanie najwyższym darmowym zakładem, a jego otrzymanie nie wiąże się z wpłaceniem depozytu na konto.
  • Czy warto rejestrować się z kodami proponowanymi na portalu Zagranie.com? – zdecydowanie tak. Posiadamy oferty, których nie znajdziecie na stronach bukmacherskich. Oferujemy również bonusy, których nie posiadają inne podmioty oferujące dodatkowe środki pieniężne do obstawiania.

Autor zdjęcia: www.shutterstock.com / chrisdorney, lefthanderman