Meldujemy się dzisiaj również w Szwecji, gdzie przed nami trzy rywalizacje podczas tego poniedziałku. Ja wybrałem dwa mecze i omówiłem starcia odbywające się w studenckim mieście Uppsala oraz w stolicy Sztokholmu. Liczę na interesujące spotkania. Czy Hacken powróci na pozycję lidera Allsvenskan? Zapraszam do lektury!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Sirius – Hacken: typy i kursy bukmacherskie (22.08.2022)

Gospodarze to zespół, który znajduje się w studenckim mieście Uppsala w Szwecji. Nie jest to duża miejscowość, ale jak rozpoczyna się rok akademicki to wielu uczniów, tworzy po prostu tamtejszą społeczność. Sirius wspierany jest właśnie przez młodych ludzi i oczekiwania związane z tym projektem nie są zbyt duże. Najważniejsze jest utrzymanie się w Allsvenskan, a jeżeli uda się osiągnąć coś więcej, to jest to tylko na plus. Na ten moment gospodarze znajdują się w środku stawki i ostatnie wyniki napawają optymizmem. Szczególnie zwycięstwo nad mistrzem kraju Malmo dodało dodatkowe pokłady motywacji. Dzisiaj przed Sirius kolejne wymagające starcie. Czy ekipa z Uppsala będzie miała w ten poniedziałek co świętować?

Hacken rozgrywa świetny sezon i potwierdzeniem jest aktualna pozycja w tabeli szwedzkiej ekstraklasy. Przyjezdni znajdują się tuż za liderem Djurgardens, ale mają o jeden mecz rozegrany mniej. To oznacza, że punkty zdobyte podczas dzisiejszej rywalizacji pozwolą wskoczyć na pierwsze miejsce. Trzeba przyznać, że goście to projekt, który z roku na rok się rozwija. Naturalnie w Szwecji mamy potęgi jak Malmo, AIK, Djurgardens, Hammarby, ale Hacken stara się dołączyć do tej czołówki i regularnie bić się o najwyższe miejsca. Przyjezdni to klub, który odważnie stawia na młodych piłkarzy i potem sprzedaje je z zyskiem, tak jak to było w przypadku Gustava Berggrena, który przeniósł się niedawno do Rakowa Częstochowa. Czy goście sprostają zadaniu w Uppsala?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Sirius w lidze zakończyło się remisem 0:0 z Helsingborgiem
 • Sirius znajduje się na 9. miejscu w lidze z dorobkiem 25 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie to 5 zwycięstw i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Hacken w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 ze Mjallby
 • Hacken znajduje się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 38 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie to 5 zwycięstw i 4 remisy
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Hacken 4:3
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na stadionie Sirius, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy, 3 remisami i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Jestem zdania, że będzie to szybkie o ofensywne starcie. Sirius u siebie czuje się jak ryba w wodzie i jest w stanie powstrzymywać najlepszych, sprawdź zwycięstwo z Malmo. Hacken za to lubi wesoły futbol i w meczach z ich udziałem zawsze wiele się dzieje. Pobieram sobie kombinację w Forbet, który mówi o tym, że ujrzymy klasyczny wynik BTTS, a do tego dokładam minimum 9 rzutów rożnych. Wszystkie wyjazdowe spotkania przyjezdnych w tym sezonie kończyły się golami z obu stron. Gospodarze u siebie również regularnie notują trafienia. Co do kornerów to linia 8.5 zawsze była pokryta w delegacyjnych starciach gości w tych rozgrywkach. Sirius tylko raz u siebie nie oglądał minimum 9 takich stałych fragmentów gry. Statystyki wyraźnie są na naszą korzyść i mam nadzieję, że to odnajdzie swoje odzwierciedlenie na boisku w Uppsala. Warto skorzystać z bonusów w Forbet na start!

forBet
1.89
BTTS + powyżej 8.5 rzutów rożnych

Baner Zagranie

Hammarby – Degerfors: typy i kursy bukmacherskie (22.08.2022)

Przenosimy się już do stolicy, gdzie miejscowe Hammarby podejmie Degerfors. Gospodarze znajdują się w ostatnim czasie w bardzo dobrej dyspozycji i aktualne 3. miejsce nie jest dziełem przypadku. Przy korzystnym dzisiejszym rezultacie w Uppsala oraz zwycięstwie z outsiderem jest szansa wskoczenia na pozycję lidera Allsvenskan. Trzeba przyznać, że hiszpański szkoleniowiec Marti Cifuentes wykonuje świetną pracę i kibice byli pełni obaw, gdy ich wcześniejszy trener odszedł do Malmo a sprowadzono właśnie tego menadżera. Hammarby ogląda się bardzo przyjemnie, gdzie zawodnicy tego zespołu starają się utrzymywać przy piłce i zagrożenie z ataku pozycyjnego jest spore. Czy to przyniesie sukces również dzisiaj?

Degerfors od kilku dobrych lat balansuje na krawędzi spadku. Kto wie, czy ten sezon nie będzie dla nich bardzo negatywny i tym samym opuszczą Allsvenskan. Ich sytuacja nie jest najlepsza, bo jedynie 15. pozycja nie daje gwarancji utrzymania. W tym roku konkurencja na dole tabeli szwedzkiej ekstraklasy jest spora i Sundsvall, Helsingborg, Varnamo, a nawet Varberg będą do końca bić się o pozostanie. Problemem przyjezdnych są mecze rozgrywane w delegacji i aż osiem porażek wyraźnie pokazuje, gdzie należy poprawić swoją grę. Dzisiaj będzie bardzo trudno, aby w ogóle zanotować jakieś oczka i przełamać się na wyjazdach. Czy goście sprawią niespodziankę z Hammarby?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Hammarby w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Goteborgiem
 • Hammarby znajduje się na 3. miejscu w lidze z dorobkiem 36 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie to 6 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Degerfors w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Varbergs
 • Degerfors znajduje się na 15. miejscu w lidze z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie to 1 zwycięstwo i 8 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Hammarby 1:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na stadionie Hammarby, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Mój główny typ do AKO znajduje się powyżej, ale szukałem odpowiedniego uzupełnienia, aby dobić do podwojenia. Zdecydowałem się na minimum dwa trafienia Hammarby. Praktycznie wszystkie spotkania domowe gospodarzy kończyły się dla nich minimum dwoma golami. Tak było w 8/10 przypadkach. Jeżeli zerkniemy sobie na formę wyjazdową Degerfors to w każdym starciu w delegacji zawodnicy tego klubu tracili minimum dwie bramki. Kurs jest niski, ale statystyki wyraźnie wskazują, kto powinien sięgnąć po pewne zwycięstwo. Liczę, że skuteczność faworytów będzie na odpowiednim poziomie. Sprawdź kod promocyjny w Forbet!

forBet
1.23
Hammarby powyżej 1.5 gola

Forbet Szwecja 22.08.

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze