Wreszcie nadszedł dzień debiutu Anonymo na turnieju Flashpoint 3! Podczas kwalifikacji cała Polska trzymała kciuki za ekipę Snaxa, a emocje, jakich nam dostarczyli przypominały te z czasów świetności polskiego Cs-a. Na starcie czeka na nich niezwykle trudny przeciwnik, wzmocniony dodatkowo niedawnym transferem jednego z najlepszych zawodników na świecie, a według wielu zdecydowanie najlepszego zawodnika w historii. Dev1ce wraz z NiP-em z pewnością będą chcieli popsuć piękny polski esportowy sen, jednak jestem przekonany, że Anonymo nie będzie zwykłym chłopcem do bicia w tym turnieju, a że naprawdę zaskoczą swoich rywali. Muszą jednak dobrze zacząć, bo w formacie tego turnieju dostaje się tylko jedną dodatkową szansę. Rywalizacja z pewnością będzie zacięta, zwłaszcza że i stawka jest bardzo duża, jak zatem wygląda forma obydwu ekip?

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku
 
Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


NiP – Anonymo
14.05.2021 r. Godz. 18:00

Myślę, że jeszcze żadne spotkanie podczas tegorocznego Flashpointa nie sprowadzi na streamy tylu widzów, co właśnie pojedynek Anonymo z NiP. Z jednej strony będziemy mieli potężną falę polskich fanów, wspierających jedyną polską ekipę na tak dużym turnieju, a z drugiej cała światowa scena będzie ciekawa debiutu Dev1ce w nowej, szwedzkiej ekipie. Z pewnością czeka nas naprawdę świetne widowisko, chociaż pamiętajmy o tym, że presja ciąży tutaj na NiP, to oni są tutaj faworyzowani, zarówno przez bukmacherów, jak i przez całą społeczność CS:GO. Anonymo może natomiast bez presji, na spokojnie podejść do spotkania z pozycji underdoga i po prostu grać swoje. Jak według mnie potoczy się to spotkanie?

Ostatni występ NiP podczas oficjalnego spotkania był ponad miesiąc temu przeciwko Gambit, jednak wobec zmian w składzie i miesięcznemu przygotowaniu do tego turnieju myślę, że nie ma sensu dłużej zajmować się ich grze w ostatnich spotkaniach, gdyż statystyki te praktycznie nie mają przełożenia na teraźniejszość, NiP to teraz zupełnie inna drużyna z nowym świetnym snajperem. Myślę jednak, że nawet taki gracz jak Dev1ce nie jest w stanie z marszu zrobić z NiP niepokonanej maszyny do wygrywania turniejów i Anonymo wcale nie jest wystawione na pożarcie. Kursy na poszczególne zdarzenia w tym spotkaniu może nie są szokujące, ale z pewnością da się na nich skorzystać!

Osobiście zdecydowałem się na over eliminacji Snaxa na pierwszej mapie, który wystawiony jest na naprawdę niskiej linii, 14,5. Moim zdaniem w meczu taki jak ten, podczas wielkiego turnieju, doświadczenie takiego zawodnika jak Janusz może być kluczowe w tej rywalizacji i jego talent strzelecki połączony ze zmysłem i czuciem gry ze spokojem powinien mu zapewnić 15 eliminacji. Dodatkowo warto odnotować fakt, że pierwsza mapa będzie wyborem Anonymo, prawdopodobnie będzie to Nuke, gdzie Snax czuje się naprawdę dobrze. Nie uważam również, żeby NiP od początku zupełnie zdominowało polską ekipę, nie dając im kompletnie dojść do głosu. Z pewnością są oni faworytami, jednak pamiętajmy o tym, że sztab Anonymo z pewnością też nie siedział z założonymi rękami i przygotował dobrze ekipę pod kątem taktycznym.

Według mnie taki trochę patriotyczny typ jest tutaj dosyć opłacalny, NiP jest tutaj faworytem jednak linie i kursy w tym spotkaniu są bardzo korzystne, co z kolei zmniejsza trochę ryzyko typu. Moim zdaniem Anonymo stać nawet na wygranie pierwszej mapy, jednak ten typ zostawiam dla jeszcze odważniejszych ode mnie. Tymczasem wrzucam over eliminacji Snaxa na swój kupon w Forbet, możecie u nich zobaczyć zdarzenia na indywidualne pojedynki graczy, jak np pomiędzy Rezem i Dev1ce!

forBet
1.76
Snax powyżej 14,5 eliminacji na 1. mapie

Baner grupy typerskiej facebook


Izako Boars – Honoris

15.05.2021 r. Godz. 16:00 (mecz w ramach ESL MP)

Tym razem nietypowo wcześniejsze spotkanie opisuje jako drugie, jednak to z uwagi na rangę spotkania Anonymo. Izako Boars oraz Honoris spotkają się w ten weekend dwukrotnie, najpierw w piątek o  18:00 w ramach turnieju Spring Sweet Spring, a następnie w sobotę o 16 w ramach Mistrzostw Polski. Oczywiście o wiele większą wartość ma pojedynek na krajowym podwórku, dlatego też to właśnie je postanowiłem wrzucić dziś na kupon. Faworytem bukmacherów jest tutaj ekipa Stompa, jak jednak to wygląda z perspektywy statystyk oraz formy obydwu ekip w ostatnich spotkaniach turnieju?

Zacznijmy może od h2h drużyn, podczas rozgrywek zarejestrowanych przez hltv jest dokładny remis 6:6. W tegorocznych Mistrzostwach Polski również mamy remis, bo obydwie drużyny wygrały na siebie po jednej mapie. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami odbyło się dwa dni temu i zakończyło się zwycięstwem Honoris. Na podstawie tego może trochę dziwić rozstawienie kursów i tak wyraźne faworyzowanie IB, jednak według mnie są oni cały czas lepszą drużyną, a ich porażka wynikała z bardzo dziwnej decyzji o wybraniu mapy Mirage zamiast Traina. Na tej drugiej mapie IB wygrywa ponad 50% swoich starć, a nawet w MP to właśnie na tej mapie pokonali oni Honoris.

Myślę, że jeśli powrócą oni do swojego standardowego draftu to oni powinni stać na wygrywającej pozycji w tym spotkaniu. IB obecnie jest w bardzo dobrej formie i według mnie mają oni więcej argumentów, chociażby właśnie w postaci map poolu. Honoris natomiast nawet na przestrzeni pierwszej rundy MP było nieco mniej stabilne, według mnie po prostu są oni całościową słabszą drużyną. IB natomiast jest, przynajmniej na polskiej scenie bardziej regularne i to również w tym wypatruje ich przewagi w dzisiejszym spotkaniu. Mecz trochę “na doczepkę”, jednak bardzo fajnie będzie uzupełniał nasz kupon! Tak jak mówiłem, najważniejsze według mnie będzie to odpowiednie wybranie mapy, jednak wydaje mi się, że jest to kwestia, którą sztab Izako powinien dosyć łatwo naprawić!

forBet
1.49
Izako Boars wygra spotkanie

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmacheraSprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

 

Forbet 14.05.2021 r.
 

Zaloguj się aby dodawać komentarze