W piłce nożnej jesteśmy przyzwyczajeni, że nasza reprezentacja na wielkich turniejach rozgrywa mecz otwarcia, potem o wszystko i na koniec o honor, to podobny scenariusz może czekać polską kadrę w futsalu. Po przegranej z Chorwacją jedynie zwycięstwo nad Słowacją da nadzieję do fazy pucharowej. Czy podopieczni Błażeja Korczyńskiego staną na wysokości zadania? Przygotowaliśmy w Fortunie AKO Boost na wtorkowe spotkania, zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Fortunie i ciesz się bonusami na start!

Chorwacja vs Rosja: typy i kursy bukmacherskie – Futsal (25.01.2022)

Co by nie mówić, Chorwaci na inaugurację EURO nie imponowali. Jasne, liczy się wygrana z Polską, ale ich styl gry był dalece od idealnego. W pierwszej połowie wykorzystywali błędy naszej reprezentacji, ale druga część to już pełna dominacja rywala, który nie miał po prostu swojego dnia. Trzy oczka są jednak na koncie formalnych gospodarzy i dzisiaj czeka ich o wiele cięższa przeprawa. Należy wspomnieć, że u Chorwatów dochodzi powoli do zmiany pokoleniowej i spodziewany jest znaczny regres uzyskiwanych przez nich osiągnięć. Być może jest to ostatnia szansa, aby powalczyć o medale na wielkiej imprezie. Rosjanie wykonali swój plan i sięgnęli po pewną wygraną ze Słowacją. Mogliśmy oglądać ich dominację na parkiecie i jeden błąd i szybka kontra wykorzystana przez Petera Kozara spowodował, że bramkarz formalnych gości nie cieszył się z czystego konta. Po tym epizodzie przeciwnicy nie stworzyli sobie większych szans i zwycięstwo 7:1 stało się faktem. W Rosji możemy oglądać kilku naturalizowanych graczy z Brazylii, którzy podnoszą poziom swojej kadry. Robinho, Nando, Paulinho, Eder Lima zwiększają siłę rażenia. Czy sięgną po kolejny komplet punktów?

Co obstawiać?

Po tym, co oglądałem jestem zdania, że Rosja poradzi sobie z Chorwacją. Pierwsze mecze mają to do siebie, że nie zawsze wszystko wychodzi i potrzebne jest złapanie tego rytmu turniejowego. Oczekuje, że faworyci od początku zdominują swoich przeciwników, tak jak to zrobiła reprezentacja Polski w drugiej połowie. Kadra Rosjan jest o wiele bardziej zgrana i doświadczona od Chorwatów, którzy przechodzą zmianę pokoleniową. Mocno liczę na naszych sąsiadów.

Fortuna
AKO BOOST
Rosja zwycięstwo

Grupa Zagranie

Polska vs Słowacja: typy i kursy bukmacherskie – Futsal (25.01.2022)

Przenosimy się już do spotkania Polaków, dla których jest to mecz o wszystko. To samo możemy powiedzieć o Słowakach, dlatego tym bardziej nie możemy doczekać się tego pojedynku. Nasi reprezentanci popełniali wiele podstawowych błędów w pierwszej części starcia z Chorwacją i rywale skrzętnie to wykorzystywali. Wynik 1:3 po 20 minutach jest jak najbardziej do odrobienia, ale nie był to dzień graczy Błażeja Korczyńskiego. Bardzo dobrą zagrywką była zmiana zawodników co minutę, co pozwalało utrzymać intensywność gry i dominację nad przeciwnikami. Szwankowała skuteczność i sam Mikołaj Zastawnik oddał kilkanaście strzałów, które nie znalazły swojego celu. Dzisiaj od początku należy być skoncentrowanym i nie dać rywalowi łatwych okazji do pokonania Michała Kałuży. Co dobrego powiedzieć o Słowakach? Szczerze mówiąc, nie wiem. Oglądałem ich pojedynek z Rosją i w pierwszej połowie dotrzymywali tempa rywalom, ale im dłużej trwało tamto spotkanie, tym większa różnica klas dzieliła tamte reprezentacje. W ten wtorek muszą zagrać na 100% swoich umiejętności, aby liczyć na punkty z Polską. Czy stać ich na to?

Co obstawiać?

Liczę na Polaków, którzy pokazali na tym turnieju, że są w stanie nawiązać walkę z lepszymi od siebie reprezentacjami. Nasi zawodnicy okrzepli już na tegorocznym EURO i pierwszy stres z występami zapewne minął. Trzeba lepiej nastawić celowniki i Mikołaj Zastawnik zapewne wreszcie wykorzysta jedną z okazji. Słowacja to debiutant na tak wielkiej imprezie i mam nadzieję, że trema i stres będzie obecny po ich stronie. Jeżeli nasza reprezentacja zagra tak jak w drugiej połowie rywalizacji z Chorwacją, to o wynik jestem spokojny. Do AKO Boost pobieram sobie brak przegranej naszych zawodników i mocno kibicujemy przed telewizorami podczas wtorkowego wieczoru.

Fortuna
AKO BOOST
Polska nie przegra

Obstaw poniższy zakład w kuponie bez ryzyka! Pierwszy kupon po rejestracji z kodem: ZAGRANIE jest ubezpieczony w przypadku przegranej do 600 zł! Zwrotem należy obrócić 1x.

Odbieram bonus!

Boost na ME w Futsalu

Kupon na futsal ME

Fot. Pressfocus

 

 

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze