Piotr Szeli Szeliga – Krzysztof Fericze Ferenc: typy, kursy, zakłady i zapowiedź walki ✅

szeli fericze typy kursy

Z całą pewnością można stwierdzić, że walka Szeli – Fericze będzie jedną z bardziej interesujących na FAME MMA 11. To zawodnicy, którzy mogą zaprezentować kibiom po prostu dobre show. Szeli Fericze typy/kursy – informacji z tym związanych często szukacie, więc idziemy naprzeciw oczekiwaniom i przygotowaliśmy ich kompleksowy spis.

szeli

Piotr Szeli Szeliga – Krzysztof Fericze Ferenc: kursy, TYPY i zakłady

Na walkę Szeli Fericze typy/kursy są bardzo wyrównane. Trudno tak naprawdę wskazać kto jest faworytem. Teoretycznie nieco większe szanse ma Fericze, ale przecież wiemy, że Szeli to groźny zawodnik, potrafiący sprawiać niespodzianki. U bukmacherów są jednak ciekawe rzeczy, jakie można obstawić. Warto też żebyś zobaczył, jakie są proponowane przez nas typy dnia. Dzięki temu będziesz mógł zagrać najciekawsze propozycje na FAME MMA 11!

Piotr Szeli Szeliga – Krzysztof Fericze Ferenc: zapowiedź walki FAME MMA 11

Walka Szeli z Fericze zapowiada się na dość ciekawą. Kursy wskazują na Fericze, ale ludzie typują już na Szeligę. 54 procent osób uważa, że to właśnie on ma większe szanse. Niespecjalnie to dziwi, bo to po prostu typowa walka 50/50. Przejdźmy jednak jeszcze do samych zawodników.

Piotr Szeli Szeliga

Piotr Szeli Szeliga będzie miał trudne wyzwanie na FAME MMA 11. Słynie z mocnych ciosów i to może być jego główny atut, ale czy będzie potrafił to wykorzystać? Fericze wydaje się być nieco szybszy.

grupa zagranie

Krzysztof Fericze Ferenc

Fericze na FAME MMA 11 jest stawiany jako delikatny faworyt. Pomimo tego tylko 46 procent graczy na niego obstawia. Może być to związane z tym, że Szeli jest nieco bardziej rozpoznawalny, ale jednak przy typach/kursach na walkę Szeli Fericze warto zachować zdrowy rozsądek.

Piotr Szeli Szeliga – Krzysztof Fericze Ferenc: typy na walkę

Szeli Fericze typy/kursy – to hasło, którego często szukają ludzie, więc mamy dla naszych czytelników konkretne propozycje na tę walkę. Główny typ to akurat wygrana Piotra Szeli Szeligi. Ta jest po kursie 1.90, więc uważamy to za dobrą opcję.

Szeli wygra walkę
Kurs: 1.90
Zagraj!

Piotr Szeli Szeliga – Krzysztof Fericze Ferenc: kursy

Kursy bukmacherskie na FAME MMA 11 dostępne są w ofercie Betclic. To bukmacher, który jest partnerem FAME MMA 11. Dzięki naszej ścisłej współpracy z nim gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 550 PLN. Co dokładnie trzeba zrobić? Wystarczy, że założysz konto z kodem VIPFAME. Wtedy będziesz mógł grać najciekawsze kursy!

Kursy na zwycięzcę walki

Na walkę Szeli Fericze typy/kursy są dość ciekawe. Szczególnie te dotyczące rynku 1/2, co przy takich galach nie jest oczywiste. Faworyzowany jest Fericze, chociaż sporo osób uważa, że to Szeli wygra. Trudno tutaj stwierdzić tak naprawdę, w jaką stronę to może pójść, dlatego taki zakład bez ryzyka jest dobrą opcją do wybrania.

1/2

Kursy na wygraną walki Szeli - Fericze

Betclic
1.90
Szeli
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.75
Fericze
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

Proponowany typ na walką Szeli Fericze przez KO, TKO, DQ lub poddanie będzie w stronę właśnie Szeliego. Jeżeli już walka ma się zakończyć przed czasem, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że to właśnie on tego dokona.

Szeli wygra walkę przez KO, TKO, DQ lub poddanie
Kurs: 2.00
Zagraj!

Kursy na wygraną na punkty

Wiele osób twierdzi, że ta walka właśnie nie zakończy się wygraną na punkty. Niespecjalnie nas to dziwi, bowiem to zawodnicy, którzy rzucą się na siebie od pierwszych sekund.

Wygrana na punkty

Kursy na wygraną na punkty w walce Szeliga - Fericze

Betclic
3.30
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.25
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Piotr Szeli Szeliga – Krzysztof Fericze Ferenc: kto wygra walkę?

Trudno tak naprawdę stwierdzić, kto wygra tę walkę. W przypadku rywalizacji Szeli Fericze typy/kursy będą bardziej w stronę pierwszego z nich. Uważamy, że to właśnie Szeli ma większe szanse na końcowe zwycięstwo. Jednak na pewno nie będzie to prosta dla niego walka, a może się tutaj w oktagonie dużo wydarzyć.

Zakłady na walkę Piotr Szeli Szeliga – Krzysztof Fericze Ferenc

Zapowiedź Szeli Fericze – sporo osób się zastanawia, w którą stronę pójdzie starcie tych zawodników. Naszym zdaniem nieznacznie większe szanse na ma właśnie Szeli. Jednak zakłady na walkę Szeli Fericze dostępne u bukmachera Betclic są dość wyrównane pod kątem kursów. Warto to mieć na uwadze.

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze