Przed nami początek rewanżowych meczów w grupach mistrzostw świata League of Legends, a ja przygotowałem z tej okazji analizę na dwa, ciekawe starcia. W rolach głównych G2 Esports i Team Liquid. Jankos i ekipa pokażą, dlaczego są najlepszą drużyną w Europie? Jak zagra Team Liquid, które ma dużo problemów z uporządkowaniem gry?

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

G2 Esports – Team Liquid

Czwartek, 08.10.20 – 10:00

Czwarty dzień Worldsów przyniósł kilka zaskoczeń. Przede wszystkim mowa o zwycięstwie Team Liquid nad G2 Esports, gdyż mało kto się tego spodziewał. Warto o tym wspomnieć, gdyż starcie rewanżowe tych ekip jest pierwszym meczem, który dodałem na kupon. Dwa dni temu w lepszej dyspozycji wydawało się, że jest G2. Mistrzowie Starego Kontynentu pokonali wcześniej Suning, faworyta do wyjścia z grupy i Machi Esports. Co więc mogło pójść nie tak w starciu z Team Liquid, gdzie drużyna z Ameryki zagrała fatalnie na Machni i Suning? W zasadzie wiele rzeczy. Przede wszystkim kompozycja ekipa z NA była lepiej dobrana, niż ta G2. 

Oprócz tego Jankos zagrał dość przeciętne spotkanie, a na jego Nidalee w późniejszym etapie gry nie widać było zadawanych przeciwnikom obrażeń, więc w zasadzie G2 grało 4 vs. 5. Caps i Perkz również mogli zagrać nieco lepiej, a w rękach top lanera G2 Esports zabrakło dobrze grającej Camille, która mogła odwrócić losy tego meczu. Z kolei Team Liquid wreszcie nie grało pasywnie, czekając aż przeciwnicy się sami potkną, tylko kreowało sytuację na mapie. Zaczęło się od dobre przemyślanego invade’a na czerwone wzmocnienie drużyny ze Starego Kontynentu, a zdobytą przewagę Liquid mocno wykorzystało we wczesnym etapie gry. 

Zwycięstwo Liquid dało drużynie z NA jakiekolwiek szanse na awans do fazy pucharowej. Jednak uważam, że przed jutrzejszym starciem w lepszej pozycji i tak jest G2 Esports, które teraz już wie, czego może się spodziewać i co ma do zaoferowania Team Liquid. Jeżeli Jankos zdecyduje się na bardziej bezpieczną opcję w jungli, a Caps stanie na wysokości zadania, jak to robił już wiele razy w tym sezonie, to mistrzowie Europy nie powinni nawet na chwilę oddać inicjatywy rywalom. Podobnie uważa również bukmacher, który o wiele większe szanse daje G2, co widać po kursach. Na wygraną formacji Jankosa jest 1.32 i być może jako SOLO nie robi to wrażenia, to jednak w połączeniu z drugim typem da już całkiem przyzwoite AKO. 

Moja propozycja: zwycięstwo G2 Esports

Kurs: 1.32

Zagranie na esport

Machi Esports – Team Liquid

Czwartek, 08.10.20 – 14:00

Do kuponu dodałem również mecz Team Liquid z Machi. Uważam, że drużyna z NA drugi raz już nie zagra tak słabo, jak za pierwszym. Amerykańska formacja teoretycznie ma jeszcze szanse na awans do kolejnego etapu, ale teraz bardziej walczy o honor, niż realną grę w fazie pucharowej. W meczu z G2, jak pisałem wyżej, wreszcie zaczęła kreować jakieś sytuacje na mapie i nie stała bezczynnie bijąc miniony. Dużą siłą rażenia tej ekipy bez wątpienia są Jensej i Broxah, którzy odpowiadają za większość stworzonych na mapie okazji do przejęcia prowadzenia. 

Na Team Liquid już nie spoczywa tak duża presja i drużyna z Ameryki może po prostu zagrać swoje. Poza tym warto pamiętać, że Machi to wcale nie jest rywal z wysokiej półki, a bardziej outsider, który od początku był skazywany na porażkę przez większość ludzi. Nic w tym dziwnego, w końcu w żadnym spotkaniu ta ekipa nie pokazała się dobrze, a z Liquid wygrała tylko dlatego, że te zagrało po prostu wtedy słabo. Myślę, że tym razem będzie zupełnie odwrotnie, tym bardziej że TL zaczęło wreszcie draftować z sensem. 

Kurs na wygraną Liquid w tym spotkaniu jest znacznie wyższy, niż w przypadku G2 Esports. W końcu ten mecz może być nieco bardziej wyrównany. STS na wygraną TL dał aż 1.57, a w przypadku Machi jest to 2.41. Ja jednak do kuponu dodaje wygraną ekipy z NA, która ma o wiele większe szanse. Da nam to kurs całkowity 2.07, co już wygląda całkiem przyzwoicie. Czy Team Liquid udowodni, że wcale nie jest tak słabą drużyną? Wydaje się, że G2 tym razem będzie zdecydowanie poza zasięgiem, ale Machi jak najbardziej jest do ogrania. 

Moja propozycja: zwycięstwo Team Liquid

Kurs: 1.57

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

STS Worlds

Zaloguj się aby dodawać komentarze