W niedzielę zakończył się turniej Flashpoint 3, w którym ostatecznie, po trudnej walce w finale triumfowała drużyna Mousesports. My oczywiście najbardziej kibicowaliśmy polskiej ekipie Anonymo, która została poszkodowana przez organizatorów turnieju, ale ostatecznie zajęła dwunaste miejsce w turnieju i zapewniła sobie 500 punktów RMR, czyli tych kwalifikujących do tegorocznego majora. Oczywiście przed nimi jeszcze długa droga, a dziś wracają do nieco innych rozgrywek, bo do ligi Esea Premier, gdzie rozegrają dziś dwa spotkania, jedno ze znanym im dobrze Sprout, a następnie, już wieczorem z ekipą Sangal. Z jakim bilansem drużyna Snaxa zakończy dzień i czy awansuje wyżej w tabeli? Przypominam, że zwycięzca ligi Esea Premier awansuje do rozgrywek ESL Pro League, a więc do najważniejszej i najbardziej prestiżowej ligi w CS: GO. Co typuję w dzisiejszych spotkaniach Anonymo?

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

(Zwrot na konto bonusowe BETFAN)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 50 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1650PLN

Kod rejestracyjny
1650PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł FREEBET: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Anonymo – Sprout
01.06.2021 r. Godz. 15:00

Z tego powodu, że Anonymo musi rozegrać dziś dwa spotkania w lidze ESEA, to pierwsze rozgrywane jest dosyć wcześnie, bo już o 15:00. Nie przeszkodzi to jednak z pewnością zawodnikom w dostarczeniu nam dużych emocji i naprawdę dobrego poziomu gry, pomimo pory obiadowej!  Kursy na to starcie są bardzo wyrównane, bo też ostatnie pojedynki między tymi ekipami takie właśnie były. Podczas ich spotkania w turnieju Flashpoint potrzebne były dogrywki na dwóch mapach, żeby wreszcie wyłonić zwycięzcę, którym wtedy okazała się być drużyna Sprout. Czy dziś również historia się powtórzy, czy jednak Anonymo pokaże pazur i zawalczy o swoje?

Moim zdaniem dosyć wysoki kurs na wygraną Anonymo jest tutaj niezłą okazją na główny typ na naszym kuponie. Polacy podczas Flashpointa prezentowali bardzo wysoki poziom, jednak brakowało im często skupienia w najważniejszych rundach, mieli całą masę przegranych w dogrywkach, przy stanie 15:14, ogólnie widać było oddziałującą na nich presję, która była jeszcze spotęgowana całą aferą z powtarzaniem meczu z NiP. Według mnie teraz gdy brak jest już całej otoczki wielkiego turnieju, nie ma tak dużych oczekiwań, bo pewne jest to, że rozgrywki ESEA będzie śledziło o wiele mniej osób, niż rozgrywki Flashpointa, podczas których były pobijane rekordy oglądalności na polskich transmisjach. W takich warunkach o wiele swobodniej mogą grać młodzi, niedoświadczeni zawodnicy, tacy jak Kei czy Kylar. Gra Anonymo w ostatnich tygodniach stale się poprawiała, widoczny jednak był ten czynnik skupienia i presji i według mnie jego brak dzisiaj, może znacząco odmienić losy gry.

Według mnie, patrząc również na występy Sprout w ich ostatnich spotkaniach, widać, że ich forma nieco opadła, bo przegrane z Sinners i LDLC nie są dla nich powodem do dumy. Dla mnie Sprout było do pokonania jeszcze podczas Flashpointa, ale tam właśnie pojawiła się presja w końcówce i ostatecznie to niemiecka ekipa zajęła wyższe miejsce w turnieju. Dziś przed Anonymo idealna okazja do odegrania się, zwłaszcza że forma rywala spada. Po raz kolejny wspomnę w przypadku rywalizacji tych dwóch ekip, o bardzo korzystnym układzie banowania dla Polaków, bo oni wykluczają Dusta, czyli najlepszą mapę Sprout, natomiast Niemcy decydują się najczęściej na odrzucenie mapy Overpass, na której to Anonymo nie lubi grać, co zresztą zostało udowodnione podczas Flashpointa. Wrzucam na kupon wygraną Anonymo w tym spotkaniu i w ten sposób rozpoczynamy Dzień Dziecka!!

Betfan
1.93
Anonymo wygra spotkanie

Baner grupy typerskiej facebook

Anonymo – Sangal
01.06.2021 r. Godz. 19:00

O Anonymo już rozpisywać się nie będę, zatem od początku przechodzimy do ich dzisiejszych rywali! Sangal to drużyna zajmująca obecnie 54. miejsce w światowym rankingu hltv, czyli ekipa na papierze słabsza od drużyny Innocenta, która to znajduje się czternaście oczek wyżej, zamykając pierwszą czterdziestkę rankingu. W obecnym sezonie ESEA Premier Sangal rozegrało dotychczas tylko jedno spotkanie, przeciwko GamerLegion, które zakończyło się dosyć łatwym zwycięstwem Sangal, dzięki czemu zajmują obecnie trzecie miejsce w grupie, chociaż oczywiście przy tak małej liczbie rozegranych spotkań przez wszystkie drużyny, miejsca w tabeli są na razie nieistotne i zmieniają się bardzo dynamicznie. Czym więc mogą dziś zaskoczyć Polaków i jak wyglądali w swoich ostatnich starciach?

Sangal wyraźnie nie potrafi grać przeciwko polskim ekipom, bo ich ostatnie zwycięstwo mogliśmy oglądać ponad trzy miesiące temu, a przez ten czas przegrywali oni na: Wisłę, Izako Boars, Pact, Ago, czy właśnie Anonymo, czyli na praktycznie każdą polską drużynę. Ich wyniki na przestrzeni ostatnich pięciu spotkań również nie napawają optymizmem, bo trzy porażki 2:0 i dwie wygrane przeciwko słabiutkim drużynom to nie jest bilans, którym mogłaby pochwalić się solidna ekipa. Pod uwagę musimy oczywiście też brać skalę rywali, bo np. wszystkie ostatnie wyniki Anonymo pochodzą z turnieju kwalifikacyjnego do majora, natomiast Sangal swoje porażki notowało w ramach malutkich turniejów. Na niekorzyść tureckiej formacji jest też fakt, że sytuacja z map poolem jest dokładnie taka sama jak w przypadku Sprout. Anonymo banuje ich najlepszą mapę, czyli Dusta 2, natomiast Sangal ułatwia sprawę Polakom, wykluczając z puli map Overpassa.

Podsumowując, według mnie to Anonymo jest tutaj wyraźnym faworytem i musiałaby stać się ogromna niespodzianka, żeby oni to spotkanie przegrali. Tak jak pisałem wyżej, prezentują oni naprawdę wysoki poziom, a grając na o wiele słabszych rywali nie będą musieli walczyć z tak dużą presją, która blokowała ich w najważniejszych momentach Flashpointa. Ich gra jednak wyglądała na bardzo dobrze przygotowaną, a i indywidualnie grali na najwyższym poziomie, co według mnie będzie wystarczające na turecką ekipę.  Kurs na ich zwycięstwo w tym spotkaniu nie jest już tak wysoki, jednak w połączeniu z pierwszym typem daje nam naprawdę fajne podwojenie. Sangal nie ma argumentów, żeby zatrzymać Polaków i według mnie ekipa Kylara zakończy dzień z bilansem 2-0!!

Betfan
1.41
Anonymo wygra spotkanie

 

Zgarnij bonus w BETFAN!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 1600PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia
  6. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFAN

 

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

 

Kupon esport Betfan 01.06.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze