Hmm czy warto wspominać wczorajsze typowanie? Raczej nie. Ogółem to był mocno pechowy dzień, ale nie zatrzymujemy się, bo przed nami kolejna dawka emocji i kolejne typy związane z piłką ręczną. Ode mnie na dzisiaj double. Zapraszam do zapoznania się z analizami.

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Masheka Mogilev 2 – Kronon 2 Grodno
26.03.2020r. 13:00

To moja pierwsza z propozycji na czwartek.

Ekipa Kronon 2 powinna być już cokolwiek znana. W środę przecież grali na wyjeździe z ekipą RTSOR Mińsk i patrząc po tym, co wystawili bukmacherzy można nazwać sensacją ich porażkę. Sensacja tym większa, że różnicą aż 11 bramek, ale tak czy inaczej nie miało dla nas to większego znaczenia, bo przecież typem na to spotkanie były bramki, a tych padło aż 75, a więc linia została pokryta z nieznaczną nawiązką.

To było więc kolejne spotkanie z tym rywalem, a konkretnie już 4 z rzędu, kiedy padło przynajmniej 70 bramek w meczu.

Takich ciekawych serii jest więcej. W meczach rezerw Grodna dzieje się na tyle, że w aż 8 z 9 ostatnich spotkań jakie grali padało przynajmniej 70 bramek, a nawet i były przecież starcia z 80 bramkami lub 90. Średnie z tego okresu przekraczają więc wyraźnie 70 bramek.

A czy grali z rywalem z Mohylewa? Tak i to nawet w tym roku.11 dni temu Masheka wygrał 36:33 na wyjeździe, a wcześniej pod koniec stycznia było 31:25. W ubiegłym roku było jeszcze 39:29 dla Mohylewa.

Warto jednak też coś wspomnieć o gospodarzach, bo o nich nie było okazji napisać. Tych informacji nie ma zbyt wiele, ale warto na przyszłość wiedzieć, że to jest jedna z lepszych ekip tej ligi. Ostatnie mecze na zapleczu ekstraklasy to 6 wygranych w 7 ostatnich spotkaniach. Przegrali tylko z RGUOREM, ale ogrywali jak wspomniałem już wcześniej ekipę z Grodna i to 3 razy.

Gospodarze to nie jest taka ekipa, która stawia na taki full ofensive, ale oni potrafią dobrze bronić, czego dowodem jest fakt, że w ciągu tych 7 spotkań tylko 3 razy stracili więcej niż 30 bramek, w tym 1 spotkanie przegrane. Jak na tak mocno ofensywną ligę to jednak są dobre liczby.

Do tego w tym okresie ani razu nie padło jednak więcej niż 70 bramek. Najwięcej ich padło w meczu z, a jakże, Grodnem w ostatnim meczu. Było ich 69.

Widać, że tu liczby są już nieco pokręcone. Z jednej strony ekipa, którą można było wczoraj śledzić i mieli spore problemy w drugiej połowie, w której stracili aż 25 bramek, a łącznie 43. Słaba jednak postawa w ataku. Z drugiej mamy zespół, który naprawdę nieźle broni i to on będzie zdecydowanym faworytem tego spotkania. Szkoda aż, że nie ma na BetFan jakiejś rozbudowanej oferty na handicap. Trzeba jednak się na coś zdecydować. Pójdę za tym, co wczoraj jednak dało plusa, a więc bramki. Mimo argumentów za underem po stronie gospodarzy idę w over.

Moja propozycja: Powyżej 69.5 bramek

Kurs: 1.93

HC Meshkov Brest 2 – Rguor Ska
26.03.2020r. 16:30

Rguor Ska pokazało wielką moc w takich małych derbach Mińska i ograło Vitazie różnicą aż 13 bramek. Co prawda typowaliśmy w drugą stronę i raczej wygraną lub remis gospodarzy, no ale już powoli wiadomo kto tu jest mocny, a kto nie, na kogo stawiać i tak dalej.

Tu znów faworytem jest klub z Mińska. Niestety brak handicapów sprawia, że trzeba po prostu pograć na bramki, no ale to chyba na tę ligę będzie najlepszym po prostu rozwiązaniem.

No ale jednak zacznijmy po kolei od gospodarzy tego spotkania. No to taki przedsmak z ich udziałem przed graniem pierwszej ekipy w weekend. Rezerwowa ekipa jednak radzi sobie całkiem nieźle. Marcowe 2 starcia w ich wykonaniu to porażka i wygrana. Co prawda w tych meczach nie padało wiele bramek, bo kolejno 53 i 58, ale o tym, że ta ekipa potrafi rzucać sporo bramek niech świadczy fakt, że robili świetne liczby w poprzednich 3 swoich meczach. 38, 43 i 41 bramek.

Do tego spotkania bezpośrednie. Co prawda każde z nich w ostatnim czasie było inne, ale to ostatnie imponuje i 78 bramek co prawda będzie trudne do powtórzenia, ale moim zdaniem jest szansa, by zakręcić się w okolicach tego wyniku.

Patrząc na wysoką formę gości ze środy, a szczególnie w ofensywie jadą do Brześcia na pewno w dobrych humorach. No w takiej lidze raczej jak ktoś gra takie zawody i jedzie do kolejnego rywala w roli faworyta to zazwyczaj robi albo identyczną rzecz albo przynajmniej podobną.

Informacji nie jest wiele, więc trzeba trochę zaryzykować, improwizować. Sugerowanie się też formą ekipy z poprzedniego dnia i w zasadzie to tyle jest na pewno trudne. Widać jednak po wczorajszych meczach jak wygląda ta liga. Nie będzie więc zbytniego kombinowania z mojej strony. W kolejnych dniach będziemy bardziej poznawać tę ligę i może będzie dzięki temu jakaś rozsądniejsza gra, ale na razie

Moja propozycja: Powyżej  70.5 bramek

Kurs: 1.84

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze