Hitowe starcie w mistrzostwach świata CS:GO – kto zagra w półfinale? Gramy singla z kursem 2.25!

Chcesz poznać typy na Heroic – Faze? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ właśnie dzisiaj je omówimy. Mecz, który równie dobrze mógłby być wielkim finałem, zostanie rozegrany w ramach ćwierćfinału. Kto awansuje dalej, a kto już teraz pożegna się z rozgrywkami?

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 zł zakład bez ryzyka + 40 zł ekskluzywny freebet


🔥 PROMOCJA: + 20 zł freebet ZA SAMĄ rejestrację
(tylko 29-31.05)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 500 zł
FREEBET: 40 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Heroic vs FaZe, 18.05.2023, 15:00

FaZe rozpoczęło swój udział w mistrzostwach świata w CS:GO z niefortunnym bilansem 0:2. Było to spore zaskoczenie, ponieważ ten zespół jest jednym z głównych kandydatów do zdobycia tytułu. Można jeszcze zrozumieć ich porażkę z Heroic 7:16 na Inferno, biorąc pod uwagę, że drużyna z Danii jest obecnie w światowej czołówce. Jednak przegrana z dość przeciętnym Into the Breach 12:16 (również na Inferno) była prawdziwym szokiem. Istnieje szansa, że europejska drużyna FaZe na dzisiejszym meczu z Heroic jako pierwsza wyeliminuje Inferno z gry. Duńska ekipa jest znana z dobrej gry na tej mapie, a FaZe ma na niej ewidentne problemy. Jednak od starcia z ItB wszystko się zmieniło, a gdy ropz i spółka stanęli pod ścianą, to nagle zaczęli grać jak z nut. Wyrzucili z turnieju 9INE, pokonując je 2:0, a później Bad News Eagles (2:1) i wreszcie Natus Vincere (także 2:1). Będąc na fali mogą pójść za ciosem i ograć Heroic!

Z kolei Heroic w turnieju rozegrało o dwa spotkania mniej niż FaZe. Najpierw pokonało dzisiejszych rywali do siedmiu, a później rozprawiło się z Apeks 16:10 na Mirage’u i wreszcie z Liquid 2:1 (16:11 Inferno, 11:16 Mirage i 16:12 Ancient). Obie drużyny mają więc po trzy wygrane z rzędu, ale droga FaZe do tego miejsca była o wiele trudniejsza, przez co Duńczycy są mocno faworyzowani. Widać to m.in. po kursach bukmacherskich, do których zaraz przejdziemy. Zanim jednak je omówimy, to sprawdź nasze pozostałe typy dnia i korzystając z nich zwiększ swoje emocje z oglądania meczów!

Zanim przejdziemy do omówienia konkretnych typów na Heroic vs FaZe, to warto jeszcze zobaczyć, jak indywidualnie radzą sobie te ekipy. Nie ma tutaj tak wielkich gwiazd, jak s1mple czy ZywOo, ale zamiast tego mamy teamowe granie oraz dwóch dobrych duelistów – po stronie Heroic jest to stavn, a po stronie FaZe ropz. Obaj gracze wykręcili rating na poziomie 1.19!

CS:GO Major

Kto wygra
FaZe 0%
Heroic 100%
7+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • FaZe
  • Heroic

Statystyki

  • FaZe zaczęło turniej z bilansem 0:2 i doprowadziło do 3:2
  • Heroic zaczęło turniej z bilansem 3:0
  • FaZe rozegrało o dwie mapy więcej w turnieju niż Heroic
  • Ostatnie mecze pomiędzy tymi ekipami to dwie wygrane FaZe i jedna Heroic
  • Heroic ma lepszy map pool – na 6 z 7 aren posiada większy win rate

Co obstawiać?

zagranie na esport

Rzecz jasna faworytami w tym starciu są gracze Heroic. Nikogo to nie dziwi, ponieważ dotychczas sprawili lepsze wrażenie, ale to FaZe jest tutaj rozpędzone po NaVi i Bad News Eagles. Do tego ma dobrze czującego grę ropza i widać, że potrafi grać na Heroic, któremu z kolei nie leży styl FaZe. Patrząc na statystyki widzimy, że będziemy po prostu świadkami wyrównanej rywalizacji, która raczej zakończy się dopiero na trzeciej mapie. Przy okazji sprawdź kod promocyjny GO+bet i grając z nim zwiększ swoje emocje z oglądania!

Nie spodziewam się tutaj prostej przeprawy ani dla FaZe, ani dla Heroic, a raczej trzech map z dogrywkami i ogromem emocji. Wierzę jednak, że FaZe udowodni swoją wartość i wygra. Kurs 2.25 daje nam ogromne value i po prostu bukmacherzy nie doceniają ropza i spółki. To starcia na szczycie, które równie dobrze mogłoby być finałem, a nie ćwierćfinałem. Szczególnie że przecież te drużyny nie raz walczyły w ostatnim czasie w półfinałach czy finałach!

FaZe wygra mecz
Kurs: 2.25
Zagraj!
kupon heroic faze

Obrazek w tle: fot. PressFocus

20 zł za rejestrację + 500 zł zakład bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + freebet 40 zł

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze