Niestety wczoraj Dalian Pro kompletnie zawiodło pod względem rzutów rożnych, ale w KHL sobie to odbiliśmy. Dzisiaj ponownie zameldujemy się na chińskich boiskach i omówię dwie rywalizację odbywające się w Super Lidze. Zacznę od hitu tej serii gier pomiędzy Shanghai Port a Shenzhen, a potem omówię mecz Guanghzou z Beijing Guoan. Zapraszam do lektury!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny do Forbet znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/forbet-bonus-kod-promocyjny/

Shanghai Port – Shenzhen: typy i kursy bukmacherskie (26.12.2021)

Shanghai Port zawiódł swoich kibiców w spotkaniu z Guangzhou FC. Trzeba przyznać, że byli stroną dominującą, ale nic z tego konkretnego nie wynikało. W piłce liczą się gole nie rzuty rożne, które masowo zostały przez nich nabijane, a to tylko pokazuje, kto rządził tego dnia na boisku. Remis nikogo nie satysfakcjonuje, dlatego ekipa formalnych gospodarzy zrobi dzisiaj wszystko, aby wrócić na dobre tory. Być może to jeden z ostatnich sezonów dla Oscara i spółki, bo kto wie, jak potoczą się finansowe losy tego projektu z Szanghaju. Warto wskoczyć na podium Super Ligi i w ten sposób otrzymać dodatkowe pieniądze z gry w azjatyckich rozgrywkach. Powstrzymać faworytów będzie chciało Shenzhen, które rozkręca się z dnia na dzień. Ich wznowienie sezonu było niemrawe, ale z każdym kolejnym tygodniem łapią swój rytm i starają się wyciągnąć z drużyny maksimum. Ofensywa jest naprawdę jedną z lepszych w Chinach, brakuje jeszcze poprawy w defensywie. Czy dzisiaj ujrzymy wzorową obronę ze strony formalnych gości?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 15:11.

Co obstawiać?

Jedni i drudzy to czołówka pod względem rzutów rożnych, dlatego warto to wykorzystać. Stawiam na minimum 10 kornerów w tej rywalizacji. Zarówno Shanghai Port, jak i Shenzhen nie są zadowolone z wyników osiągniętych w poprzedniej kolejce, a walka o podium Super Ligi trwa w najlepsze. Po obu stronach barykady mamy świetnie wyszkolonych piłkarzy z zagranicy i uważam, że czeka nas ofensywny pojedynek, na co mocno liczę.

forBet
1.73
Powyżej 9.5 rzutów rożnych

grupa

Guangzhou FC – Beijing Guaon: typy i kursy bukmacherskie (26.12.2021)

Nieco później rozpocznie się mecz przeciwko klubowi z Kantonu a zespołem z Pekinu. Trzeba przyznać, że duet trenerski Zhi Zheng i Zhyiu Liu osiąga na razie wyniki ponad stan. Remis z Shanghai Port broniąc się przez cały mecz, pokazuje, że nie ma zbyt wielu argumentów z przodu, aby zagrozić przeciwnikowi. Sukcesem jest jednak utrzymanie się wyniku remisowego i urwanie punktów faworytom. Ciekaw jestem przyszłości Guangzhou FC i czy znajdzie się inwestor, który odbuduje dominacje tego projektu. Dzisiaj zmierzą się z Beijing Guoan, które finansowych problemów nie ma, ale nie potrafi wykorzystać potencjału, jaki drzemie w tym zespole. Pojawił się znany trener Slaven Bilić, który nie do końca radzi sobie w chińskich realiach i kto wie, czy Chorwat nie odejdzie z zakończeniem obecnych rozgrywek. W tym trudnych czasach szukane są oszczędności i jeżeli szkoleniowiec z zagranicy nie pozwala na osiąganie pozytywnych rezultatów to czas na zmianę myślenia. Nie mniej jednak liczy się teraźniejszość i zajęcie miejsca na podium. Czy stać na to Beijing Guoan?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 15:11.

Co obstawiać?

Dziwią mnie kursy wystawione w tym pojedynku i warto zastanowić się nad czystą dwójką, ja jednak skorzystam z kombinacji gol i rzuty rożne Beijing Guoan. Stroną dominującą będą zapewne formalni goście, którzy mają bardziej jakościowy skład od rywala i przede wszystkim trenera z doświadczeniem. Tego nie uświadczymy w Guangzhou FC. Spodziewam się, że obraz gry może być podobny do tego, co widzieliśmy w pierwszy starciu bezpośrednim, ale też w meczu sprzed trzech dni zespołu z Kantonu z Shanghai Port. Mam nadzieję, że duet Anderson, Yuning Zhang odcisną piętno na tym spotkaniu i zdobędą minimum gola, które będzie okraszone czteroma kornerami.

forBet
1.97
Beijing Guoan strzeli gola + Beijing Guoan powyżej 3.5 rzutów rożnych

26.12. Forbet Chiny

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze