Zdjęcie:  Norbert Barczyk / PressFocus

Do tego, żeby wczorajszy kupon z Valoranta świecił się na zielono zabrakło niewiele. Gdyby 100 Thieves zagrało zaledwie dwie rundy inaczej, to zamknęłoby to spotkanie już na drugiej mapie. Dzisiaj kolejne mecze od 17:00, a ja wziąłem tym razem pod lupę spotkania z europejskich rozgrywek, gdzie FunPlus Phoenix zagra z fnatic, a OG Esports z Team Heretics. Zapraszam do analizy!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FunPlus Phoenix – fnatic

Niedziela, 21.02.2021, 17:00

Spotkanie pomiędzy FunPlus Phoenix, a fnatic zapowiada się na bardzo ciekawe. Głównie ze względu na fakt, że te ekipy mierzyły się już między sobą i wtedy były to naprawdę interesujące starcia. Do tego teraz stawka jest bardzo wysoka, a bezpośredni bilans to 1:1. FPX jest uznawane za jedną z najlepszych ekip w Europie. Nic w tym dzwinego – bronią ich nie tylko wyniki, ale też styl gry. ANGE1 wniósł do zespołu ogromne doświadczenie, a do tego jest też najskuteczniejszym strzelcem FunPlus Phoenix z ratingiem na poziomie 1.22. Fun Plus nie przegrało żadnego z pięciu ostatnich meczów, w tym czasie pokonując chociażby Alliance, czy Team Liquid, gdzie gra np. ScreaM. 

Z kolei fnatic to mocna ekipa, ale wciąż popełniająca sporo błędów. Duży wkład w grę ma doma i można wręcz powiedzieć, że ciągnie swój zespół za uszy. Chorwat w ciągu ostatnich trzech miesięcy wykręcił rating na poziomie 1.29. To świetny wynik, a ostatnio znacznie przyczynił się do zwycięstwa nad Guild Esports, gdzie FNC wygrało 2:1. Na pięć ostatnich meczów angielsko-chorwacko-grecka ekipa nie przegrała żadnego starcia, a ograła m.in. Pit Stop, GE, czy Edelweiss Esports. Nie były to najłatwiejsze mecze, a fnatic ma spore wahania formy. Jeżeli doma nie punktuje, to jego zespół ma problemy z wygrywaniem. Opieranie gry na jednej postaci to nie najlepszy pomysł. 

Co obstawiać?

Jeżeli spojrzymy na potencjał obydwóch ekip i ich grę w ostatnim czasie, to śmiało można stwierdzić, że FunPlus Phoenix to faworyci. ANGE1 i spółka grali w poprzednich meczach bardzo dobrze i przede wszystkim spokojnie, a dla porównania w szeregi fnatic wdarł się chaos nie tylko w meczu z Guild Esports, ale też momentami w starciu z Edelweiss. Bukmacherzy uważają podobnie i FPX widzą zdecydowanego faworyta. Kurs na zwycięstwo tej ekipy to 1.55, więc dobieram to do AKO. 

Moja propozycja: zwycięstwo FunPlus Phoenix
Kurs: 1.55

Zagranie na esport

OG Esports – Team Heretics

Niedziela, 21.02.2021, 20:00

Drugim meczem tego dnia w ramach europejskich zmagań w Valorant Champions Tour będzie starcie OG Esports z Team Heretics. Pierwsza z tych ekip to istna mieszanka narodowości, a na czele zespołu stoi niewątpliwie ellement, czyli Dragan Milanovic. Serb ma w ostatnich trzech miesiącach rating na poziomie 1.37 i prezentuje się świetnie, szczególnie grając Reyną. OG dość pewnie przebrnęło przez pierwsze kwalifikacje, gdzie ograło m.in. Entropiq, Team Vitality, czy właśnie Guild Esports. Jednak momentami widać, że nie cechuje ich tak duże doświadczenie, jak chociażby Heretics, co może okazać się sporym problemem, gdyby spotkanie zaczęło się wymykać spod kontroli.

Z kolei Team Heretics wykazuje się sporym opanowaniem, co pokazało chociażby w ostatnim meczu z Chakalaka. Polski mix realnie zagroził mistrzom Europy, a Ci i tak pokazali ogromny wręcz potencjał. Do tego mają w składzie znanych zawodników CS-a, jak loWel, czy też RUBINO. Hiszpan nie zagrał w ostatnim starciu z Chakalaka, ale Heretics i tak wygrało. Wróćmy też na chwilę do tego meczu. RUBINO i spółka byli bliscy przegrania na Polaków, ale wykazali się ogromnym spokojem. Najpierw wrócili na Ascent, a przecież przegrywali 6:11, a później na ostatniej mapie zdeklasowali naszych rodaków. 

Co obstawiać?

Za nim przejdziemy do tego, co obstawiać, to warto wspomnieć, że Heretics ma sześciosobowy skład i nie do końca wiadomo, kto będzie grał. Jednak nawet gdy nie ma loWela, jednej z największych gwiazd, to i tak reszta zespołu staje na wysokości zadania. To sprawia, że w starciu z OG Esports i tak wyrastają na faworyta, który nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem rywali. Podobnie też uważa STS, gdzie kurs na zwycięstwo Heretics to 1.65, a co za tym idzie łączny kurs wynosi aż 2.56!

Moja propozycja: zwycięstwo Team Heretics
Kurs: 1.65

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry. 

sts vct kupon