Football’s coming home, czy też go to Rome? Finał EURO 2020 z singlem 2.10!

Piłka nożna Anglia

Doczekaliśmy się! Po wielu dniach rywalizacji na całym kontynencie wreszcie nadszedł ten dzień, gdzie poznamy nowego mistrza piłkarskiej Europy. Naprzeciw siebie staną reprezentanci Włoch oraz Anglii, którzy marzą o podniesieniu pucharu Henriego Delaunaya. Która z drużyn zapisze się na kartkach historii? Przygotowałem specjalny zakład w STS, który można zagrać bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe, zapraszam.

1200 PLN od depozytu + 230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

Kod promocyjny w STS: ZAGRANIE

sts

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Włochy vs Anglia (11.07. godz. 21:00)

Wydaje się, że od fazy grupowej Włosi byli jednym z kandydatów do udziału w wielkim finale. Oczywiście zwycięstwa nad Turcją, Szwajcarią oraz Walią budziły szacunek, ale nie do końca też chodziło o wyniki, ale o styl. Mecze z udziałem Squadra Azzurra oglądało się po prostu przyjemnie i zauważalny był pomysł na tę reprezentację prowadzoną przez Roberto Manciniego. Droga do ostatniego spotkania tych mistrzostw była jednak bardzo długa i kręta i pokonanie Austrii, Belgii oraz Hiszpanii wymagało nie lada umiejętności oraz szczęścia, które było obecne z Italią. Radzenie sobie z problemami, jak kontuzja Leonardo Spinazzoli, jednego z najlepszych obrońców EURO 2020, to kolejny aspekt, z którym musiał mierzyć się szkoleniowiec Włoch. Emerson w zastępstwie spisywał się bez zarzutu i szeroka kadra jest potrzebna na taką imprezę. Squadra Azzurra po raz ostatni ze złota na mistrzostwach Starego Kontynentu cieszyła się w 1968 roku. Czy to jest ten dzień, w którym powrócą na najwyższy stopień podium?

Sprawdź opinie o bukmacherze STS!

grupa 40

Po ostatnich wydarzeniach w meczu Anglia vs Dania nastąpiła ogromna dyskusja na temat faworyzowania Synów Albionu na tegorocznym EURO. Nawet gdy wspomnimy o kontrowersjach to udział drużyny Garetha Southgate’a w finale jest zasłużony i przez zdecydowany większy okres byli po prostu lepszym zespołem od swoich rywali w poszczególnych spotkaniach. Nie mniej jednak niesmak pozostał i nie ma co się w sumie dziwić, że wszyscy oprócz mieszkańców Wielkiej Brytanii będą w decydującym pojedynku za Włochami. Niewątpliwie sporym atutem gospodarzy jest sam fakt rozgrywania tego starcia na Wembley, a więc domu reprezentacji Anglii. Swoi kibice, dobrze znany obiekt, co może pójść nie tak, aby ostatecznie nie sięgnąć po tytuł mistrzowski? Wiele będzie zależało od formy dnia prezentowanej przez kapitana oraz napastnika Synów Albionu, a więc Harrego Kane’a, który potrzebował trochę czasu na przebudzenie. Czy on poprowadzi swój zespół do sukcesu?

Statystyki:

 • Reprezentacja Włoch awansowała do finału EURO 2020, pokonując w rzutach karnych reprezentację Hiszpanii 2:1
 • Reprezentacja Włoch zakończyła zmagania grupowe na 1. miejscu z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów na tym turnieju to 4 zwycięstwa i 2 remisy (czas regulaminowy)
 • Reprezentacja Anglii awansowała do finału EURO 2020, pokonując po dogrywce reprezentację Danii 2:1
 • Reprezentacja Anglii zakończyła zmagania grupowe na 1. miejscu z dorobkiem 7 punktów
 • Ich bilans meczów na tym turnieju to 4 zwycięstwa i 2 remis (czas regulaminowy)
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi reprezentacjami zakończyło się remisem 1:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 1 wygraną Włoch, 3 remisami i 1 zwycięstwem Anglii

Co obstawiać?

Mówi się, że, finał rządzi się swoimi prawami i nie ma tutaj jednoznacznego faworyta. Zarówno Włochy, jak i Anglia zasługują na mistrzostwo, ale jak dobrze wiemy, puchar jest tylko jeden. Ja korzystając z zakładów w STS, zaproponuję łączony typ, który mówi o tym, że ujrzymy maksymalnie 3 bramki, 10 rzutów rożnych i 4 kartki. Uważam, że nikt od początku nie ruszy na swojego przeciwnika. Każdy mały błąd może zostać wykorzystany przez rywala i kluczem dla naszego typu będzie jak najdłuższe utrzymywanie się wyniku 0:0. W półfinałach oglądaliśmy maksymalnie 2 gole i mam nadzieję, że podobnie będzie dzisiaj. Co do kornerów to linia jest bardzo wysoka, a nikt tutaj nie będzie przeprowadzał przecież zmasowanych ataków. Zawodnicy po obu stronach podzielą się piłką 50 na 50 i mam nadzieję, że ujrzymy spokojny mecz. Co do kartek to zajmie się nimi Björn Kuipers, który jest oszczędny w ukazywaniu upomnień i na tym EURO nie przekroczył jeszcze większej liczby niż 4.

Ta propozycja wygląda całkiem solidnie, a nie zapomnijcie, że w razie niepowodzenia pierwszy zakład w STS jest bez ryzyka do 230 PLN ze zwrotem na konto depozytowe. Warto skorzystać z tej promocji szczególnie przed takim widowiskiem. Udanego i emocjonującego finału!

Poniżej 3.5 gola, poniżej 10.5 rzutów rożnych, poniżej 4.5 kartek
Kurs: 2.10
Zagraj!

Skorzystaj z kodu promocyjnego STS!

Zasady promocji:

 • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
 • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
 • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
 • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
 • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
 • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
 • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Specjalny zakład STS 11.07. EURO

Kupon STS na 11.07. EURO

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fot. Cheng Tingting

Zaloguj się aby dodawać komentarze