Faza grupowa ESL Pro League trwa w najlepsze. Drużyny z grupy B mają rozegrane po cztery spotkania, a na wtorkową kolejkę wybrałem spotkania m.in. FaZe i Vitality. Czy Francuzi poradzą sobie bez przeszkód z fnatic? Jak zagra Spirit? Gramy AKO 2.25 z typami w Betclic!

Zagraj bez ryzyka w Betclic do 560 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz wypłacić!

Kod aktywujący promocję: 550PLN 
Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FaZe Clan – Team Spirit

Wtorek, 15.09.20 – 14:00

W tym sezonie ESL Pro League nie brakuje niespodzianek. W końcu dobre występy Spirit, czy duże wahania formy w Astralis to coś, co można było przewidzieć. Jednak, żeby FaZe po czterech meczach nie miało ani jednej wygranej mapy? Drużyna NiKo EPL-a zaczęła od porażki z mousesports 0:2, a później już tylko kontynuowała ten niezbyt chlubny marsz i przegrała jeszcze z Astralis, fnatic oraz Team Vitality. Jak więc widzicie, trudno mówić o dobrej formie tej ekipy. W sumie to trudno mówić o jakiejkolwiek formie. Gra “ekipy gwiazd” się po prostu nie klei od odejścia olofmeistera i widać, że drużyna ma bardzo zły okres. Nie pomogło nawet przyjście Kjaerbye’a. 

Co więcej, od dołączenia Duńczyka do FaZe trudno nie odnieść wrażenia, że FC gra coraz gorzej. Jeszcze kilka miesięcy temu mało kto w meczu FaZe Clan ze Spirit stawiałby Rosjanów i Ukraińca w roli faworyta. Teraz co do tego, kto gra stabilniej i lepiej nie ma wątpliwości – z całą pewnością jest to ekipa z regionu CIS. Zresztą potwierdzają to też jej wyniki w tym sezonie ESL Pro League. Formacja mira wygrała dwa mecze (z Vitality oraz Ninjas in Pyjamas) i uległa fnatic, a także Complexity. Jednak nawet jeżeli gracze Spirit przegrywali spotkania, to udało im się, chociaż urwać mapę. Ta “trudna” sztuka nie udała się w żadnym meczu graczom FaZe Clan. 

Gdyby ktoś na początku roku powiedział mi, że mir będzie kręcił lepsze statystyki niż NiKo, to prawdopodobnie zostałby nazwany szaleńcem. Jednak teraz prawda jest taka, że zawodnik, który kiedyś był w TOP 3 najlepszych graczy na świecie, obecnie ma zaledwie rating 1.10. Z kolei mir, najlepszy w ekipie Spirit, wykręcił rating na poziomie 1.18. To duża różnica, a to jak słabo gra FaZe podkreśla również fakt, że trzech ich zawodników nie przekroczyło progu 1.00. Dla porównania u ich rywali żaden gracz nie zszedł poniżej tego wyniku. Jeżeli Spirit zagra na swoim poziomie, to trudno spodziewać się, żeby FaZe miało jakiekolwiek szanse.

Podkreślają to również inne statystyki. Drużyna NiKo statystycznie nie radzi sobie na ani jednej mapie lepiej niż Spirit. Wyjątkiem jest Verigo, gdyż… żadna z tych ekip nie gra na tej arenie. Kursy na wygraną Spirit wynoszą aż 1.55 i najzwyczajniej w świecie szkoda z tego nie skorzystać, gdy FaZe prezentuje się tak słabo. Trudno też spodziewać się cudu w tym spotkaniu. W końcu Spirit ma jeszcze o co walczyć, a FaZe może co najwyżej o swój honor.

Moja propozycja: wygrana Spirit

Kurs: 1.55

Zagranie na esport

Vitality – fnatic

Wtorek, 15.09.20 – 17:30

Jako drugie starcie tego dnia wybrałem rywalizację Vitaltiy z fnatic. Ten mecz zapowiada się już o wiele bardziej wyrównanie, w końcu zmierzą się ze sobą formacje o podobnym potencjale. Pozostaje jedynie sobie zadać pytanie, która ekipa wykorzysta go bardziej? Bukmacherzy wskazują, że teoretycznie większe szanse na to ma drużyna z Francji. Nic w tym dziwnego, w końcu w składzie ma fenomenalnego ZywOo, najlepszego zawodnika na świecie, który w ostatnich trzech miesiącach wykręcił rating na poziomie 1.32. Jednak Szwedzi nie są bez gwiazdy w drużynie. Na taką wyrasta powoli młody, sympatyczny Brollan. 18-letni zawodnik ma wynik na poziomie 1.14.

Obydwie ekipy w tym sezonie ESL Pro League mają po dwie wygrane i dwie porażki. Vitality pokonało solidne Ninjas in Pyjamas oraz fatalne FaZe Clan i przegrało na mocne Astralis oraz Spirit. Dla porównania fnatic udało się zdobyć punkty w rywalizacji z Spirit i FaZe Clan, a stracić je w starciach z Complexity i mousesports. Zapowiada się więc zacięte starcie, co potwierdzają również pozostałe statystyki. Jeśli chodzi o procent zwycięstw na danych mapach, to Vitality radzi sobie lepiej na trzech z nich, a fnatic na dwóch. Nie liczę Traina i Vertigo, gdyż na jednej z tych aren nie gra FNC, a na drugiej VIT.

Francuzi co prawda mają w składzie magika, jakim niewątpliwie jest ZywOo, jednak jeżeli wyłączy się z go z meczu lub po prostu będzie miał gorszy dzień, to rywalom gra się już znacznie łatwiej. Jest o tyle ważne, że gra Vitality jest ułożona pod Francuza i jeżeli on nie eliminuje rywali, to o wygrane jest już znacznie trudniej. fnatic potrafi wyłączać poszczególnych przeciwników lub miejsca na mapie (jak np. rampa na Nuke’u lub dwór), ale czy to wystarczy? Spodziewam się, że w meczu zobaczymy trzy areny, jednak osobiście stawiam na to, że FNC wygra co najmniej jedną mapę. Kurs na handicap fnatic +1.5 wynosi 1.45 i razem ze zwycięstwem Spirit da kurs całkowity 2.25.

Moja propozycja: fnatic handicap +1.5

Kurs: 1.45

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto 550 PLN

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu 550PLN
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 550 PLN
Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
Kod promocyjny: 550PLN

Zaloguj się aby dodawać komentarze