Pierwszy majowy kupon okazał się wygrany. Zgarnęliśmy prawie 300PLN profitu a dziś będziemy próbować dokonać tego samego. Oczywiście tak jak wcześniej, skupimy się na meczach ESL One – Road to Rio. Miejmy nadzieje, że ostatnie zwycięstwo nie było jednorazowym wyskokiem a początkiem dobrej i długiej passy. Jak będzie dzisiaj? Tego dowiemy się wieczorem!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Hard Legion Esports – Natus Vincere

Niedziela, 10.05.20 – 15:00

Tak jak codziennie, zmagania do najważniejszego turnieju w tym roku typu major, zaczynamy od meczów CIS o godzinie 15. W ostatnim czasie zacząłem szukać bardziej niestandardowych typów, które okazują się częściej zielone od podstawowych, czyli wygrana gospodarzy czy gości. Counter Strike to gra, w której może zdarzyć się tak naprawdę wszystko, mimo, że wszystkie statystyki mówią, iż dany zespół powinien wygrać a okazuje się, że przegrywa z kretesem. Dlatego w najbliższym czasie znajdziecie u mnie większość typów na zawodników, które w mojej opinii są bardziej przewidywalne.

Pierwszym meczem, nad którym się skupimy to starcie Hard Legion z Natus Vincere. Patrząc na nazwy obu zespołów, ktoś mógłby powiedzieć, iż będzie szybkie 2:0 dla gości. Oczywiście, HL to drużyna, która nie jest tak znana jak NaVi i nie ma tylu osiągnieć, lecz trzeba pamiętać, że jest to ruska scena a tu wydarzyć się może dosłownie wszystko. Przykładem na to jest między innymi tabela, gdzie po 4 spotkaniach, 6 zespołów ma tyle samo punktów. Ciężko wytypować co w tym meczu może się wydarzyć, ale chyba nic mnie już nie zdziwi. Przeglądając ofertę bukmachera od razu rzucił mi się w oczy, prowadzący drużynę Natus Vincere – Kirill „Boombl4” Mikhailov, na którego linia w tym spotkaniu wynosi 36,5. Oczywiście zagramy under. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, iż jest to tak jak wspomniałem przed chwilą IGL, czyli zawodnikiem, którego głównym zadaniem jest prowadzenie drużyny a nie strzelanie. Naturalnie, że zdarzały się mecze gdzie Boombl4 pokazywał się z wyśmienitej formy i miał więcej fragów od s1mple’a, ale te czasy już minęły. W tym momencie Rosjanin nie jest już w takiej dyspozycji jak w lutym podczas IEM Katowice. Teraz gra na równym poziomie co pokazują jego ostatnie wyniki:

– z Syman 26 eliminacji

– z pro100 34 eliminacji

– z Virtus.pro 35 eliminacji

– z Espada 37 eliminacji

Jak widzimy, w rozgrywkach Road to Rio, Boombl4 tylko raz zdołał pokryć linię. Trzeba jednak zauważyć, że w meczu była dogrywka, także bez niej typ również byłby na plus. Wcześniej Natus Vincere rozegrało swoje spotkania w ramach 11 sezonu ESl Pro League. Na 10 meczów, Rosjanin zdołał tylko 3 razy ustrzelić 37 lub więcej fragów. Uważam, że dziś będzie podobnie i Kirill nie będzie szalał, lecz skupi się nad dobrym poprowadzeniem drużyny.

Hard Legion Esports – Natus Vincere

Typ: Boombl4 -36,5 eliminacji

Kurs: 1.83

typy cs

Copenhagen Flames – mousesports

Niedziela, 10.05.20 – 18:30

Po meczach ze wschodniej części Europy, czas na europejskie zmagania. Tym razem pod lupę wezmę spotkanie pomiędzy Copenhagen Flames a mousesports. Zacznę od tego, że goście dzisiejszego starcia są cieniem własnego siebie. Road to Rio będzie dla nich bardzo trudną drogą, która z meczu na mecz się wydłuża. Jak dotąd, myszy rozegrały 6 spotkań, przegrywając czterokrotnie 0:2. Trzeba zauważyć, że nie były to zespoły typu Natus Vincere na lanie czy fnatic w najlepszej formie. Nawet przegrana mapa w pojedynku z c0ntact wskazuje, że dzieje się coś niedobrego. Nie wiemy również jaka jest atmosfera w zespole i raczej się tego nie dowiemy. Pozostaje nam tylko spekulacja i poszukiwanie typów przeciwko niemieckiej formacji. Jako pierwszy typ chciałem podać wygraną pierwszej mapy przez Copenhagen Flames. Sądzę jednak, że mouz analizowało mapy i pewnie zbanuje inferno, na której Duńczycy grają znakomicie (6/6 wygranych spotkań) i jestem pewny, że po prostu by to przegrali. Przeglądając ofertę bukmachera betfan, na samym końcu zauważyłem typ, który mogę nazwać „perełką”. Mianowicie Robin „ropz” Kool nie może zdobyć więcej niż 42 eliminacji, łącznie na dwóch pierwszych mapach. Tak jak napisałem wyżej, cała drużyna mousesports gra tragicznie i kompletnie nie widać po nich tego, że zajęli po bardzo zaciętej walce, drugie miejsce w 11 sezonie Esl Pro League. W tym momencie bez wyjątku, no może po za frozenem, u którego można znaleźć jakieś plusy, cały zesół jest bez formy. Tyczy się to również naszego ropza, na którego linia w tym spotkaniu to chyba jakaś pomyłka. 43 fragi to bardzo wymagający wyczyn. Patrząc na to co pokazywał w ostatnich spotkaniach zawodnik z Estonii, nie chce mi się wierzyć, że jest on w stanie tego dokonać. Poniżej przedstawię ostatnie statystyki.

– GODSENT 34 eliminacji

– z G2 27 eliminacji

– z FaZe 28 eliminacji

-z c0ntact 42 eliminacji

– z North 37 eliminacji

– z Movistar Riders 37 eliminacji

Jak możemy zauważyć, ropz w żadnym ze wszystkich meczów w ramach Esl One – Road to Rio nie zdołał pokryć linii. Oprócz tego w ostatnich 3 meczach widać jeszcze większy spadek formy. Nie sądzę, aby akurat dzisiaj, jak podałem ten typ, ropz się odpalił i strzelał fantastyczne głowy. Mam nadzieję, że tak się nie stanie a 43 eliminacje dla Robina nie będą nawet w zasięgu ręki.

Copenhagen Flames – mousesports

Typ: ropz -42,5 eliminacji

Kurs: 1.83

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

kupon cs