Drugi dzień rywalizacji w Salzburgu! Mistrzostwa Europy w darcie z kursem 2.51!

dart 15.10.2021

W drugim dniu rywalizacji na arenie w Salzburgu zobaczymy kilka bardzo ciekawych nazwisk. W tym gronie znalazł się także Krzysztof Ratajski, który będzie mierzył się z wymagającym rywalem, a jest nim Danny Noppert. Spotkanie Polaka postaram się jednak ominąć, gdyż może ono potoczyć się w niewiadomym kierunku. Ja dzisiaj swoją uwagę skupiam na dwóch pojedynkach z tego wieczoru, a także na jednym spotkaniu z jutrzejszej sesji popołudniowej. Kto znalazł się na moim kuponie? Sprawdźcie, co przygotowałem! 

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Nathan Aspinall vs Mervyn King

15.10.2021 r. – 21:30

Dzisiejszą rywalizację darterów na ME gramy w STS! Nie masz konta?

Zarejestruj się z kodem promocyjnym od Zagranie!

Po raz pierwszy na arenie w Salzburgu wyjdą dzisiaj zawodnicy z Anglii, którzy zagwarantowali sobie udział w rywalizacji o tytuł Mistrza Europy, a nam powinni zagwarantować bardzo dobre spotkanie. Moim zdaniem w tym spotkaniu mamy jednego z moich faworytów do wygrania całego turnieju, w postaci Nathana Aspinalla. Zawodnik, który od pewnego czasu gra bardzo stabilnie i notorycznie wysoko zachodzi w rywalizacjach telewizyjnych. W tym roku miał już okazję zagrać w półfinałach Premier League, co zdecydowanie powinien zapisać sobie jako najlepszy wynik w sezonie. Jednak jego gra zasługuje na większe osiągnięcia i spokojnie przy podtrzymaniu mentalności, mógłby wygrywać większe turnieje z taką dyspozycją. Dzisiaj rozpoczyna zmagania w ME, gdzie z pewnością będzie chciał zajść dalej niż na ostatnim Grand Prix. W poprzednim roku dotarł tylko do drugiej rundy, gdzie musiał uznać wyższość Wade’a.

Dzisiaj ponownie na jego drodze Anglik, jednak o znacznie słabszym współczynniku z tego roku. ASP gra od pewnego czasu na minimalnej średniej w okolicach 95. punktów na mecz, co dzisiaj powinno dać mu awans. Jego rywal z kraju jest ostatnio bardzo niestabilny. Dużo pomyłek w szukaniu potrójnych punktacji, które ostatecznie kończą się na pojedynczych strefach. Ostatnio nie potrafi się odnaleźć w turniejach telewizyjnych, a także w Playersach, gdzie przegrywa ze znacznie słabszymi zawodnikami. Największym problemem w grze Kinga wydaje się być jego podejście mentalne, gdzie bardzo często po nieudanym rzucie odpuszcza już totalnie koncentrację i nie potrafi dokończyć swojego podejścia na pełnej mobilizacji. Dzisiaj nie stawiam go w roli faworyta, po tym co widać w jego grze w ostatnim okresie sezonu. W bezpośrednim bilansie z tego roku mamy remis, jednak muszę się odnieść do obecnej formy tych zawodników. Mecz jest na krótkim dystansie, a ASP zdecydowanie lepiej wchodzi w spotkania. To powinno mu zagwarantować dzisiejszą wygraną.

Co obstawiać?

Ten mecz powinien zakończyć się zwycięstwem zawodnika, który obecnie dysponuje bardziej stabilną formą i dużo lepszymi występami w turniejach telewizyjnych w ostatnim okresie. Mowa oczywiście o wygranej młodszego z Anglików, Nathana Aspinalla. ASP jest dużo bardziej konsekwentny i pewny w sferze “20” oraz ma większą dyspozycyjność podróżowania po tarczy, jeżeli jest taka potrzeba. Dzisiaj gram na win Aspinalla z oferty STS, gdzie macie sporą ofertę na darta i dodatkowo możecie odebrać bonus za rejestrację! 

Nathan Aspinall win
Kurs: 1.62
Zagraj!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Michael van Gerwen vs Boris Krcmar

15.10.2021 r. – 22:30

Odrodzenie mistrza świata nastąpi właśnie na tym turnieju? Będzie o to bardzo trudno i musi się cieszyć z losowania w pierwszej rundzie, gdyż będzie miał dobrego kandydata, aby móc zapoznać się z areną, w której przyjdzie mu rywalizować. Z pewnością będzie on dopingowany przez zgromadzoną publiczność, a to dla MVG jest bardzo ważne w kontekście tego, jak spisuje się w swoich występach. Co do całej drabinki, to nie może on mówić o spacerku, ale pokazał on w swoich ostatnich występach, że stać go na bardzo dobry dart, który nawiązuje do najlepszego okresu w jego karierze. Oczywiście nie można zaliczyć do tego ostatniego World Grand Prix, gdzie Holendra zniszczyły rozpoczynające double. Mam wrażenie, że zawsze po nieudanym turnieju, w pierwszych rundach kolejnej rywalizacji, jest on mocniejszy i lepiej przygotowany. Dzisiaj powinno nastąpić to samo, tym bardziej że przeciwnik nie wydaje się być aż tak groźny. Nie będzie to jednak spotkanie, w którym będzie mógł sobie pozwolić na średnią w okolicach 90. punktów. Boris także potrafi wysoko notować i nie ma problemu z rywalizacją z bardziej doświadczonymi rywalami. MVG wydaje się być jednak mocnym faworytem do awansu.

Krcmar swoją karierę w telewizyjnych turniejach rozpoczął stosunkowo niedawno, jednak miał kilka występów, o których można mówić, że były zaskoczeniem. W kwalifikacjach do tego turnieju wygrał tylko jeden pojedynek, ale nie można mówić, że jest tutaj przypadkowo. Wygrał on z Hendersonem w drugim turnieju eliminacyjnym, dlatego jest także dzisiaj wśród rywalizujących zawodników. Dużo lepiej dla niego, że format gry jest tak krótki, ale musiałby wspiąć się na maksimum swoich umiejętności, aby pokonać Gerwena. Obecnie plasuje się na 70. miejscu w rankingu PDC i ma za sobą w tym roku tylko dwa turnieje telewizyjne. Z MVG nie miał okazji się jeszcze spotkać na żadnych zawodach, dlatego dzisiaj w roli debiutanta na Mistrzostwach Europy jest raczej spisywany na porażkę. Czy tak właśnie będzie?

Co obstawiać?

Pojedynek zawodników, którzy zdecydowanie inaczej mierzą w tym turnieju. Dla MVG powinien być to jeden z turniejów, gdzie będzie miał okazję ponownie pokazać się w najlepszej krasie, gdyż ostatnio lekko został zapomniany i nieuważany już za tak dobrego zawodnika, jak miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Jednak wraca do formy i sądzę, że dzisiaj to pokaże. Gram na wygraną Holendra z oferty zakładów bukmacherskich STS! 

Michael van Gerwen win
Kurs: 1.22
Zagraj!

Joe Cullen vs William Borland

16.10.2021 r. – 13:45 (godzina może uledz zmianie)

Z racji na fakt, że jutro nie zdążymy się zobaczyć przed planowaną godziną rozpoczęcia tego spotkania, już dzisiaj spieszę Wam z tą propozycją. W drugiej rundzie rywalizacji w Salzburgu koło siebie staną: Joe Cullen oraz William Borland. Zdecydowanie to ten pierwszy jest faworytem spotkania. Zaliczył najlepszy występ pierwszego dnia, gdzie w rywalizacji z Evettsem nie pozwolił mu na ani jednego lega i pewnie awansował dalej. Tak łatwo nie miał natomiast jego dzisiejszy rywal, jednak sprawił on małą niespodziankę, eliminując z turnieju Simona Withlocka. Cullen miał jako jedyny zawodnik średnią powyżej 100. punktów po pierwszych 9. lotkach. Później już tak uciekał rywalowi, że nie musiał spieszyć się do zakończenia lega. Bardzo dobra dyspozycja na T20, która mocno przodowała go w bezpośrednim wyścigu do wykończenia. Co prawda zamknięcia nie są jego specjalizacją, jednak patrząc na to, jak dobrze spisuje się na strefie, to można widzieć w nim bardzo groźnego kandydata do wysokich miejsc w tym turnieju, a dodatkowo znajduje się on w teoretycznie słabszej części drabinki, co jeszcze bardziej powinno go desygnować, jako faworyta nawet do finału.

Jego rywal to jeszcze mało doświadczony zawodnik z Walii, który w pierwszym meczu nie był faworytem. Pokonał Simona Withlocka, jednak sama gra nie powalała. Sporo pojedynczych błędów, gdzie lotka nie trafiała w celowane triple. Średnia także niebyła imponująca, jednak trzeba zwrócić uwagę na bardzo wysokie wykończenia, których nie brakowało w jego występie. Gdyby nie one, Simon miałby dużo więcej okazji do wygrania spotkania, gdyż miał już poustawiane double. Jestem zdania, że nie powtórzy ponownie takiego osiągnięcia, tym bardziej w kolejnej rundzie rywalizacji telewizyjnych, gdyż jego doświadczenie na to nie wskazuje. Dodatkowo gra będzie opierała się już na większej ilości legów do zdobycia, więc moim zdaniem jest to kolejny aspekt, który nie przemawia za jego możliwością zwycięstwa.

Co obstawiać?

Po pierwszym dniu rywalizacji na Mistrzostwach Europy, najlepszy występ zapisany jest na koncie zawodnika z Anglii. Sądzę, że podtrzyma dyspozycję z pierwszej rundy i dalej będzie na pełnej swobodzie grać z rywalem, który ma dużo mniejsze doświadczenie oraz gra po prostu gorzej na tarczy. Cullen po zwycięstwo! 

Poznajcie opinie o dzisiejszym bukmacherze od redakcji Zagranie –> Opinia STS

Joe Cullen wi
Kurs: 1.27
Zagraj!

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry

Triple dart 15.10.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze