Pora na dokończenie pierwszej rundy w rywalizacji na World Matchplay, a więc turnieju dotychczasowych 32. najlepszych zawodników, którzy zebrali najwięcej punktów rankingowych do tej części sezonu. W poprzednich dniach faworyci wywiązywali się z obowiązku awansu do następnej fazy imprezy, jednak nie zabrakło zaskakujących wyników, takich jak wysoka wygrana Joe Cullena, odpadnięcie Claytona, czy też szybka wygrana Jamesa Wade’a. Ostatni dzień 1/32 finału tego wydarzenia, to 4 spotkania, które rozegrane zostaną w sesji wieczornej. W nich zobaczymy dwóch byłych Mistrzów Świata. Czy to właśnie oni pojawią się na naszym kuponie? Sprawdźcie propozycję na World Matchplay w poniższym artykule! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jose de Sousa vs Gabriel Clemens: typy i kursy bukmacherskie (18.07.2022 r. – 21:15)

Pierwszy mecz, który pojawi się na naszym kuponie, to starcie portugalsko-niemieckie, gdzie moim zdaniem będzie to jeden z łatwiejszych rywali w drabince dla następnego rywala w 1/16 finału, a więc dla kogoś z pary Rob Cross/Chris Dobey. Wygrany z wymienionej pary powinien poradzić sobie ze zwycięzcą z dzisiejszego pojedynku, który postaram się nieco przybliżyć. Panowie w ostatnim czasie nie są przedstawicielami dobrej formy, co widać po rezultatach telewizyjnych oraz w turniejach podłogowych. Lepsze wyniki bywały w tym sezonie u Jose de Sousy, ale jego forma jest tak mocno falująca na turniejach telewizyjnych, że nie jest on dla mnie aż takim faworytem, jak wskazują na to bukmacherzy. Obaj dużo lepiej grają w turniejach podłogowych, w których Niemiec zdołał uzbierać pieniądze rankingowe, dające mu awans do tego turnieju. Jose miał zagwarantowany występ w tym wydarzeniu, ze względu na wysoki ranking. W tym roku nie udało im się w zdobyć nic większego w występach tv, gdyż najlepszych rezultatem Portugalczyka był półfinał European Tour w Maju, a Gabriel najlepiej spisał się w European Tour 4, gdzie dotarł do 3. rundy. Który z nich pokaże się lepiej w tam prestiżowym turnieju i zagra z angielskim przeciwnikiem? Co ciekawe spotkali się tutaj w poprzednim roku, na tym samym etapie rozgrywek. wtedy zdecydowanie lepszy okazał się być The Special One, który po 12. legach awansował dalej. Panowie zagrali wtedy na średnich kolejno: 97.45/92.08, zdobyli w sumie 5. maksów, mieli bardzo niską skuteczność na doublach, która wynosiła 37%/20%, a najwyższym kończeniem było 116 Portugalczyka. Zakład na to spotkanie znajdziesz w STS, gdzie polecam założenie konta i odebranie bonusów na start od Zagranie! 

Statystyki:

Mecze bezpośrednie (najwyższe kończenie)

2021 Players Championship 9 – 6:3 Jose de Sousa

2021 Players Championship 14 – 7:5 Jose de Sousa

World Matchplay 2021 – 10:2 Jose de Sousa

Najwyższe kończenia w sezonie w turniejach telewizyjnych: 

Jose de Sousa: 

The Masters – 122; 141; 118

ET1 – 93

UK Open – 120; 2

ET2 – 115; 124

ET3 – 40

ET4 – 36

ET5 – 78; 100

ET6 – 127; 99; 81; 132

ET7 – 71

ET8 – 82

ET9 – 40

Gabriel Clemens: 

The Masters – 40

ET1 – 81

UK Open – 170; 61

ET2 – 161

ET3 – 40

ET4 – 81; 137; 150

ET5 – 105

ET6 – 78

ET – 81

ET9 – 156; 40

Co obstawiać?

Jeżeli interesują Cię zakłady na darta, a nie masz konta u bukmacherów, u których gramy, zobacz nasz ranking bukmacherów i promocje od Zagranie! Przechodząc do pierwszego meczu na naszym kuponie, to jak możecie zobaczyć w zebranych powyżej statystykach, są to zawodnicy, którzy nie są w tym sezonie gwarantami wysokich kończeń w swoich występach telewizyjnych. Tym bardziej że ich tegoroczne występy są dalekie od tego, jak prezentowali się, chociażby w poprzednim roku. Jose zupełnie nie przypomina zawodnika z występów w Premier League, czy też z momentu swojego Prime Time, który przypadał dwa lata temu. Często zdarzają się pomyłki w liczeniach i odrywanie się od schematu utrzymywania strony na doublach. Do tego skuteczność w tym aspekcie nie jest ostatnio wysoka po obu stronach. Gabriel tym bardziej jest daleki od tego, co można byłoby się po nim spodziewać i co prezentował, chociażby w sezonie, kiedy to walczył o ćwierćfinał MŚ z Krzysztofem Ratajskim. Dla mnie w tym meczu nie zobaczymy wyższego zamknięcia niż 128 punktów, ponieważ forma zawodników oraz ostatnia dyspozycja na doublach nie wskazują na to, aby mogło to nastąpić. Oczywiście są to panowie o wielkich umiejętnościach i długość meczu przysłuży się do możliwego takiego zamknięcia, ale ja zaufam temu, co widziałem w ich dotychczasowej grze.

STS
1.85
Najwyższe zamknięcie poniżej 127,5 punktów

Zagranie FB

Dave Chisnall vs Kim Huybrechts: typy i kursy bukmacherskie (18.07.2022 r. – 23:15)

Bardzo ciekawy mecz szykuje się nam na zakończenie sesji wieczornej i pierwszej rundy w rywalizacji World Matchplay, gdzie zawodnicy z Anglii i Belgii powalczą o późniejszy mecz ze zwycięzcą spotkania Gerwyn Price vs Martin Schindler. Walijczyk jest faworytem do awansu, ale moim zdaniem nie można skreślać Niemca, który coraz bardziej oswaja się z występami na dużych scenach i zaskakiwał już nie raz podczas European Tour. Jednak nie o nich tutaj mowa. Ja postarałem bliżej przyjrzeć się pojedynkowi, który w moim odczuciu ma potencjał na jeden z lepszych dzisiejszego wieczora. Dwóch zawodników, którzy świetnie czują się na sektorze “20” i często powinni nas zadowalać zdobyczami 180-tek. Faworytem do wygrania tego pojedynku jest Anglik i zdecydowanie zgadzam się z tym założeniem bukmacherów. Zdecydowanie trzeba zwrócić uwagę na jego grę w ostatnich turniejach tv oraz występach Players Championship. Dodatkowo będzie miał wsparcie swojej publiczności, co będzie mocno wpływało na to, jak zagra Kim. Belg bardzo nie lubi być rozpraszany i grać z Anglikami na ich terenie. Do tego występy tv mocno go peszą, co można było zauważyć na ostatnim turnieju Mistrzostw Świata Narodów. Dużo lepsze średnie występy ostatnio notował Dave Chisnall, który cały czas wysoko znajduje się w rankingu PDC i pomimo braku ważnych triumfów w turniejach telewizyjnych może w tym roku napsuć krwi nie jednemu rywalowi. Często zdobywa maksy oraz po kilku wstępnych legach wchodzi w rytm i notuje wysokie wartości na triple, oraz doublach. Czy dobrze zaprezentuje się przed własną publicznością?

Pierwszą rundę World Matchplay kończymy w STS! Odbierz zakład bez ryzyka do 100PLN z kodem: ZAGRANIE !

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

2016 World Series Finals – 6:4 Dave Chisnall

2017 Premier League – 7:5 Dave Chisnall

2017 European Tour – 6:4 Kim Huybrechts

2018 Mistrzostwa Świata – 4:0 w setach Dave Chisnall

2022 Players Championship – 6:5 Dave Chisnall

Występy telewizyjne w tym sezonie: 

Dave Chisnall: 

The Masters – wygrana z: Stephen Bunting – 6:0; James Wade – 10:4; Michael Smith – 10:8; Jonny Clayton – 11:8; przegrana z: Joe Cullen 9:11 (finał)

UK Open: wygrana z: Brendan Dolan – 10:3; przegrana z: Boris Krcmar – 4:10

ET2: wygrana z: Stefan Bellmont – 6:1; Gabriel Clemens – 6:5; przegrana z: Michael Smith – 1:6

ET3: wygrana z: Ryan Meikle – 6:4; przegrana z: Jonny Clayton – 2:6

ET5: wygrana z: Gabriel Clemens – 6:3; Damon Heta – 6:4; przegrana z: Ryan Searle – 5:6

ET6: wygrana z: Filip Sebesta – 6:0; Daryl Gurney – 6:5; przegrana z: Ross Smith – 5:6

ET8: wygrana z: Madars Razma – 6:2; Jose de Sousa – 6:3; przegrana z: Dirk van Duijvenbode – 5:6

Kim Huybrechtsa: 

ET1 – wygrana z: Florian Hempel – 6:3; Devon Petersen – 6:3; przegrana z: James Wade – 1:6

UK Open – wygrana z: Luc Peters – 6:2; przegrana z: Mensur Suljovic – 9:10

ET2: wygrana z: Joe Murnan – 6:3; przegrana z: Jose de Sousa – 5:6

ET3: przegrana z: Madars Razma – 3:6

ET7: wygrana z: Stephen Bunting – 6:5; przegrana z: Krzysztof Ratajski – 2:6

Co obstawiać?

Panowie dobrze znają się z pojedynków bezpośrednich. Ostatnia dyspozycja tych zawodników wskazuje na to, że lepszy powinien być Anglik i tak też dzisiaj gram. Dużo lepsza dyspozycja w turniejach telewizyjnych, a także podłogowych. O wiele wyższe średnie i mniej falująca forma podczas poszczególnych legów. Moim zdaniem Dave wygra ten pojedynek, tym bardziej grając przed własną publicznością. Ten typ, jak i wiele inny opcji na darta, możesz zagrać w STS, gdzie warto zarejestrować się z kodem promocyjnym: ZAGRANIE! 

STS
1.45
Dave Chisnall wygra

ZBR do 100 PLN w STS

Kupon double dart 18.07.2022

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze