Pierwszy dzień Majora przyniósł wiele niespodzianek, jednak co najważniejsze przyniósł również zwycięstwa dla ENCE, czyli drużyny której barwy reprezentuje dwójka naszych rodaków, czyli Paweł Dycha oraz Olek “Hades” Miskiewicz. Do tej pory ich ekipa notuje bilans 2-1 i dziś zmierzy się z BIG w walce o bezpośredni awans do fazy legend obecnego Majora. Faworytami tego starcia jest drużyna Polaków, jednak BIG również pokazało się z bardzo dobrej strony w pierwszych spotkaniach. Jakie są mocne strony obydwu ekip i co typować w dzisiejszym spotkaniu? 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BIG – ENCE:
typy i kursy bukmacherskie (27.10.2021)

KOD PROMOCYJNY STS – zajrzyjcie tutaj przed lekturą analizy, dowiecie się o gratisach wynikających z rejestracji!

Polacy na Majorze jak na razie nie zawodzą i po trzech spotkaniach ich drużyna notuje bilans 2-1. Na start turnieju w dosyć pewny sposób pokonali oni Godsent na mapie Nuke, gdzie pozwolili rywalom jedynie na dziesięć rund, drugie spotkanie nie poszło już jednak po ich myśli, bo tam lepsze okazało się być Faze. Ence jednak nie poddało się i wróciło na zwycięski szlak już w kolejnym meczu, dzięki czemu dziś mierzyć się będą z drugą drużyną z takim samym bilansem jak oni, czyli oczywiście z niemieckim BIG.

Ich rywale również zaczęli w niezły sposób, bo od wygranej przeciwko Entropiq, również polegli w drugim meczu przeciwko Copenhagen Flames, które z kolei jak do tej pory okazuje się być prawdziwą sensacją, bo nie poznali jeszcze smaku porażki. Big szczególnie dobrze czuje się na Duście i w poprzednich spotkaniach zawsze starali się poprowadzić fazę banowania, żeby ostatecznie rozgrywać tę mapę, jednak zawsze inne drużyny nie chciały dawać im takiego atutu w spotkaniu BO1. Tutaj jednak mamy oczywiście do czynienia ze starciem w formule do dwóch zwycięstw, wobec czego Dust II raczej powinien się pokazać, wobec czego BIG będzie miało przynajmniej jeden solidny punkt w swojej grze.

Baner grupy typerskiej facebook

Mimo tego to ENCE jest faworytem według bukmacherów w tym spotkaniu i szczerze mówiąc nie ma za bardzo co się dziwić. Szczególnie dobrze wygląda gra naszego bohatera z tytułu, bo Dycha po trzech spotkaniach osiągnął rating 1.18 i według mnie jutro jeszcze bardziej go poprawi. W drużynie BIG na plus wyróżnia się Tabsen, jednak z dosyć słabej strony pokazywał się Tizian i częśc komentatorów to w nim upatruje obecnie źródła osłabienia się formy niemieckiej formacji, chociaż oczywiście nie można zrzucać całej winy na jednego zawodnika, a problemy Big wynikają z różnych czynników.

Wspominałem wcześniej o mapie Dust, jednak jeśli spojrzymy na to szerzej, to jest ona jedynym plusem BIG, jeśli chodzi o możliwe mapy które mogą pojawić się w dzisiejszym spotkaniu. Przede wszystkim, ENCE jest niepokonane na mapie Mirage od pięciu spotkań, a na Nuke od czterech. Już to na starcie powinno nam dawać pewne przeczucia co do przygotowania i formy drużyny w ostatnich tygodniach. Nie zobaczymy jednak takich map jak Ancient czy Inferno, bo właśnie te pozycje zazwyczaj banują te drużyny. Wobec tego w puli map zostaje nam Dust opanowany przez Big oraz Mirage Nuke i Overpass. Co do dwóch pierwszych map się już wypowiadałem i według mnie ENCE jest pewniakiem jeśli w głosowaniu przeszłyby obydwie z nich, dlatego skupmy się na ostatniej pozycji. BIG w ciagu ostatnich tygodni rozegrało jedynie trzy spotkania na tej mapie i wygrało zaledwie jedno z nich. ENCE natomiast wygrało ich aż sześć na dziesięć rozgrywanych, więc nawet na tej mapie to ENCE powinno dominować rywala.

Garść statystyk:

  • ENCE notuje serie zwycięstw na dwóch mapach: Mirage i Nuke
  • W ciągu ostatnich miesięcy 38% spotka BIG kończy się ich wygraną 2:0
  • Aż 23.1% ich spotkań kończy się natomiast przegraną 2:1
  • ENCE wygrało cztery z pięciu swoich ostatnich spotkań
  • BIG wygrywa 67% swoich spotkań na mapie Dust 2

Co typować?

Według mnie to ENCE jest tutaj faworytem i powinni wygrać to spotkanie, chociaż BIG tanio skóry nie sprzeda. Jeśli planujecie zagrać to spotkanie w jakimś AKO, to mogę z czystym sumieniem polecić wam tutaj typ na zwycięstwo ENCE, bo według mnie to właśnie drużyna Polaków jest obecnie po prostu lepsza i prezentuje wyższy poziom, zwłaszcza jeśli mówimy tutaj o spotkaniu BO3, gdzie jest mniejsza szansa na niespodziankę. Ja jednak postanowiłem tym razem pójść nieco ryzykowniej, bo zabawimy się w wytypowanie dokładnego wyniku. Według mnie ENCE wygra to spotkanie dokładnie 2:1, a już tłumaczę dlaczego. W pierwszej rotacji zostaną prawdopodobnie wybrane mapy Dust (BIG) i Mirage (ENCE) i według mnie każda drużyna wygra swój pick. Jeśli natomiast chodzi o ostatnią mapę, to ENCE jest obecnie lepsze na każdej mapie w puli turniejowej, a jeśli połączymy to z ich dobrą formą i średnią dyspozycją BIG, to dla mnie nie ma tutaj innej opcji. Jedyną słabością ENCE, która jest jednocześnie siłą BIG jest mapa Dust, dlatego też uważam, że jeden punkt urwą oni właśnie na tej pozycji, jednak w perspektywie całego spotkanie to ENCE jest po prostu bardziej kompletną drużyną! Z racji tego, że jest to dosyć specyficzny typ, to ja dziś gram za połowę standardowej stawki, zresztą kurs jest bardzo wysoki! Po kolejne typy na Majora i CS:GO zapraszam was na naszą stronę!

STS
3.55
ENCE wygra 2:1

Kupon sts esport 28.10.2021 r.

fot.Adam Starszyński/pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze