Wczoraj Mousesports zdecydowanie dostarczyło nam emocji ostatecznie wygrywając swoje spotkanie i zamykając nasz kupon na zielono! Dziś przed nami kolejna dawka świetnych spotkań w ramach Flaspoint oraz IEM Bejing – Haidian. Nie będzie brakowało świetnych starć, bo przeciw sobie staną m.in. Mad Lions i Fnatic, Heroic i NiP czy Astralis i Mousesports! Czeka nas dzień pełen wrażeń i ja nie mogę się doczekać. Tymczasem, zapraszam do lektury analizy!

 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Mad Lions – Fnatic
14.11.2020 r. Godz. 15:00

 

 

Moją analizę rozpocznę od spotkania w ramach Flashpoint, czyli naprawdę dużego turnieju z pulą nagród w wysokości miliona dolarów! Stawka jest więc wysoka, zwłaszcze, że zwycięzca tego spotkania awansuje do finału grupy A. Ten mecz jest chyba jednym z najciekawszych starć tego dnia, ponieważ drużyny te spotkały się kilka dni temu w ramach IEM Beijing – Haidian. Wtedy, po zaciętej walce zwyciężyła ekipa Mad Lions, jak będzie dziś? Historia się powtórzy czy może jednak legendy ze Szwecji staną na wysokości zadania?

Spodziewam się dziś dosyć wyrównanego spotkania, jednak moje myśli kieruje zdecydowanie bliżej Fnatic. Flashpoint to jeden z większych turniejów w ciągu roku, a wielkie drużyny zawsze świetnie się do nich przygotowują i prezentują, co widać było, chociażby we wczorajszym spotkaniu Big przeciwko Forze. Fnatic po nerwowej końcówce swojego występu na poprzednim turnieju, zdaje się powoli stabilizować swoją formę. Wygrana 2-1 przeciwko C0ntact nie jest wynikiem ze snów dla fanów tej organizacji, jednak jest to znak dobrej gry w wykonaniu Fnatic. Poprzednie spotkanie między tymi drużynami również było wyrównane, jednak u Fnatic zawiodły podstawowe mechanizmy, zwłaszcza po stronie atakującej na Vertigo. Fnatic jest jednak drużyną, którą stać na szybkie naprawienie błędów w swojej grze. Według mnie w takich momentach najlepiej wychodzi doświadczenie i wyrachowanie takich drużyn.

Forma Lwów również nie prezentuje się fenomenalnie. Po zwycięstwie na Fnatic przyszła również wygrana przeciwko Dignitas, jednak nie są oni dobrym wskaźnikiem dyspozycji, gdyż grają oni na wyraźnie niskim poziomie i odstają od reszty stawki. Poza tymi zwycięstwami, w ostatnich pięciu spotkaniach Mad Lions spotykały jedynie porażki, w tym ta dotkliwa przeciwko Wiśle. Nie można więc o nich powiedzieć, że są ekipą ze stabilną formą i że z pewnością rozgromią swoich rywali.

Moim zdaniem, względem ich ostatniego spotkania, zmieni się również podejście Fnatic co do banowania map. Ostatnio wykluczyli oni mapę Nuke, zostawiając do gry Vertigo. W tym momencie jednak, na tej mapie Mad Lions notują serię sześciu wygranych spotkań i prezentują się tam fenomenalnie, zatem wydaje mi się, że Fnatic wróci do swojego najczęstszego bana i wykluczy właśnie Vertigo. W przypadku gdy jednak postanowią kolejny raz zmierzyć się ze sobą na Vertigo, wtedy z pewnością zwrócą szczególną uwagę na poprawienie swojej gry po stronie atakującej. W poprzednim spotkaniu to właśnie ten czynnik zadecydował o przegraniu mapy, a być może w konsekwencji przegraniu całego spotkania. A pamiętajmy też, że każda seria zwycięstw kiedyś się kończy.

Podsumowując tę analizę, według mnie Fnatic wygra to spotkanie, dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu i wyrachowaniu. W ich poprzednim starciu wyraźnie coś nie zadziałało po stronie terro na pierwszej mapie, i gdy poprawią ten aspekt, wtedy powinni znacząco zwiększyć swoją przewagę. Indywidualnie również są w niezłej formie, pojedynki strzeleckie z Lwami nie powinny bydla nich strasznym wyzwaniem. Flashpoint jest turniejem o wielkiej stawce i coraz większej randze, a to w takich starciach Fnatic prezentuje się najlepiej. Lepiej wytrzymują oni presję i powinni dziś to wykorzystać, żeeby awansować do finału grupy. Mad Lions są dobrą drużyną, ale nie przerażająco dobrą. Moim zdaniem Szwedzi mają argumenty, żeby ich pokonać, a ostatnia przegrana pokazała im elementy do naprawy. Oby udało się im tego dokonać, a będziemy się cieszyć z trafionego typu!

 

Mad Lions – Fnatic
14.11.2020 r. Godz. 14:00
Typ: Fnatic wygra
Kurs: 1.86

 

baner grupy

 

 

Astralis – Mousesports
14.11.2020 r. Godz. 18:30

 

Zmieniamy turniej i przechodzimy do rozgrywek IEM Beijing – Haidian 2020! Tutaj przed nami niezwykle ciekawe spotkanie pomiędzy Astralis a Mousesports. Myszy wczoraj pokazały prawdziwy hart ducha, powracając do gry w meczu z Big i ostatecznie wygrywając to starcie. Dziś przed nimi kolejny wymagający rywal, bo staną naprzeciw Astralis. Duńczycy w świetnym stylu rozprawili się z Ence wygrywając 2:0, czym potwierdzili swoją dobrą dyspozycję. Czy będziemy dziś świadkami kolejnej niespodzianki? Czy może dominatorzy sceny nie pozwolą się zaskoczyć?

W tym spotkaniu postanowiłem pójść w połączenie moich dwóch wczorajszych typów. Wczorajsza dobra gra Mousesports w połączeniu z overem rund w meczu Astralis przyniosły nam zysk, dlaczego więc nie kontynuować tego w dzisiejszym spotkaniu. Forbet oferuje nam typ, który mówi o tym, że na pierwszej mapie Myszy wygrają z pomocą handicapu +5,5. Oznacza to wygranie minimum 11 rund. Moim zdaniem ten typ jest naprawdę bardzo dobry, co zresztą zaraz postaram się udowodnić.

Pierwsza mapa będzie wyborem Mousesports. Będzie to prawdopodobnie Nuke, Inferno lub Dust, którego Astralis nie jest specjalnym fanem. W przypadku dwóch pierwszych map spodziewam się bardzo wyrównanego starcia i wymieniania się “cios za cios” to z kolei może prowadzić do ciągłego utrzymywania się wyrównanego wyniku, a to również sprzyja naszemu typowi. Moim zdaniem jednak Mousesports będą chcieli z impetem wejść w to starcie z impetem i zawalczyć o zdobycie przewagi w spotkaniu. Wczoraj pokazali, że są w naprawdę dobrej formie, i potrafią wytrzymać presję.

Moim zdaniem Mousesports może po raz kolejny zaskoczyć i nawet wygrać to spotkanie. W ich grze widać determinację do powrotu na szczyt, a ich forma indywidualna na to z pewnością pozwala. Mecze z takimi rywalami jak Astralis są z pewnością najbardziej wymagającymi testami, jednak mam nadzieję, że Myszy zaliczą ten test. Niezależnie od końcowego rezultatu, według mnie 11 rund na pierwszej mapie to absolutne minimum, jakiego możemy oczekiwać od Mouse. Dobre wejście w mecz to podstawa, Ropz z ekipą będą mieli ułatwione zadanie, w postaci mapy ich wyboru. Czeka nas z pewnością emocjonujące starcie, którego przebiegu nie mogę się doczekać. Tymczasem kierujemy nasz wzrok na pierwszą mapę i to tam wypatrujemy zamknięcia naszego kuponu na zielono!

Astralis – Mousesports
14.11.2020 r. Godz. 18:30
Typ: Handicap map na 1. mapie: Mousesports (+5,5)
Kurs: 1.41

 

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

 

Kupon esport 14.11

Zaloguj się aby dodawać komentarze