Celujemy w 2. trafione AKO z SHL z rzędu i liczymy na gole w 3. tercjach po 244 PLN!

Hokej Farjestad

Naturalnie zostajemy na hokejowych taflach i dwa dni temu udało się trafić kupon ze szwedzką kanadyjką. Mam nadzieję, że dzisiejsze AKO również się zazieleni i skupiłem się na 7. meczach w parach Orebro z Timra i Farjestad z Frolundą. Czekają nas spore emocje, ponieważ dwa zespoły w tę środę zakończą swój sezon w SHL. Które drużyny awansują do półfinałów? Zapraszam do lektury!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Orebro – Timra: typy i kursy bukmacherskie (29.03.2023)

Gospodarze z pewnością są nieco zszokowani ostatnimi spotkaniami z Timrą. Przypomnijmy, że Orebro prowadziło już w serii 3:1 i wydawało się, ze awans jest już w kieszeni. Tym bardziej że 5. rywalizacja odbywała się na ich tafli, gdzie przez cały sezon czują się świetnie. Niestety nic nie ułożyło się po myśli faworytów i niedawna wizyta w hali przeciwnika przyniosła kolejny zawód. To rywal był zespołem lepszym i zasłużenie sięgnął po zwycięstwo i tym samym remis w serii 3:3. Dzisiaj nie ma już miejsca na błędy i Orebro potrzebuje perfekcyjnego meczu, aby powstrzymać ten negatywny trend. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ Timra jest pozytywnie nakręcona i widoczna jest coraz lepsza gra przyjezdnych. Mocną stroną gości jest przede wszystkim skuteczność w PP i ekipa ta, nie potrzebuje zbyt wielu czasu w grze z przewagą zawodnika, aby zaliczyć trafienie. PK również stoi na wysokim poziomie i nie należy lekceważyć outsidera. Czy Timra znów zdobędzie Orebro?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Orebro w lidze zakończyło się porażką 3:4 z Timrą
 • Orebro zakończyło sezon zasadniczy na 4. miejscu z dorobkiem 83 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 16 zwycięstw i 10 porażek
 • Ostatnie spotkanie Timry w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:3 z Orebro
 • Timra zakończyła sezon zasadniczy na 5. miejscu z dorobkiem 81 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 15 zwycięstw i 11 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Timry 4:3
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na tafli w Orebro, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Dzisiaj zdecydowałem się na trochę nietypowe propozycje w Szwecji i stawiam na minimum 2 gole w 3. tercji. Dlaczego tak? Przede wszystkim jest to ostatni mecz tej serii. Przegrany kończy swój sezon i każdy błąd może być bardzo kosztowny. Zdecydowałem się na trafienia w ostatniej części, ponieważ jest spora szansa na to, że bramkarz jednej z ekip zostanie wcześnie wycofany. Jeżeli Orebro lub Timra będzie przegrywać 2-3 bramkami, to nie ma nic do stracenia i trzeba zagrać w formacji 6 vs 5 nawet 5 min przed końcem. Pojawią się szanse na łatwe gole. Oczywiście to jeden ze scenariuszy. Jeżeli zerkniemy na pozostałe 6 spotkań w tej serii, to nasz zakład był pokryty w 3/6 przypadkach. Oby w tę środę było podobnie. Skorzystaj z kodu promocyjnego w BETFAN!

Powyżej 1.5 gola w 3. tercji

Hokej fb

Farjestad – Frolunda: typy i kursy bukmacherskie (29.03.2023)

Przenosimy się do Karlstad i aktualny jeszcze Mistrz SHL podejmie Forlundę. Farjestad było pod ścianą w ostatnim starciu w Göteborgu. Udało się jednak wyjść spod topora i pokonać rywali na ich tafli. Było to dobre spotkanie w wykonaniu dzisiejszych gospodarzy i fani mają nadzieję, że w swojej hali, która z pewnością będzie zapełniona, padnie 4 i decydujące zwycięstwo w tej serii. Dla Farjestad odpadniecie już na tym etapie, byłoby uznane za sporą porażkę, dlatego nikt w Karlstad nie zakłada przegranej. Przed obrońcą tytułu wymagające zadanie, ponieważ Frolunda to doświadczony zespół w play-off i potrafi rozgrywać mecze, taki jak ten dzisiejszy. Zabrakło dwa dni temu nieco konsekwencji w ofensywie, bo sytuacje były, ale skuteczność stała na marnym poziomie. Goalie Lars Johansson potrzebuje wsparcia swoich kolegów, bo sam nie zawsze jest w stanie wygrać spotkanie dla Frolundy. Czy goście wyciągnęli wnioski po ostatnim niepowodzeniu?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Farjestad w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:2 z Frolundą
 • Farjestad zakończyło sezon zasadniczy na 3. miejscu z dorobkiem 90 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 16 zwycięstw i 10 porażek
 • Ostatnie spotkanie Frolundy w lidze zakończyło się porażką 2:4 z Farjestad
 • Frolunda zakończyła sezon zasadniczy na 6. miejscu z dorobkiem 81 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 13 zwycięstw i 13 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Farjestad 4:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na tafli w Karlstad, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Tak jak w pierwszym omawianym spotkaniu, tak i tutaj stawiam na 2 gole w 3. tercji. W Karlstad sytuacja może być podobna, co w Orebro, gdzie jedna z drużyn będzie zmuszona już wcześniej ściągnąć bramkarza z tafli. To stwarza okazje na trafienia do pustej bramki. Liczę, że ofensywa Farjestad oraz Frolundy będzie stała na wysokim poziomie. Czysto statystycznie ten zakład został pokryty w 3/6 przypadkach w tej serii. Uważam, że są szanse na poprawienie tej statystyki. Na sam koniec zachęcam Cię do sprawdzenia bonusów w BETFAN!

Powyżej 1.5 gola w 3. tercji

29.03. BETFAN SHL

fot. Pressfocus

Bonus 200% do 450 zł od 1. depozytu = POTROJENIE wpłaty

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze