Na polskim rynku funkcjonuje już nowy, kolejny legalny bukmacher. Od razu graczy zainteresuje jedna kwestia – BetX bonus. Doczekaliśmy się oferty powitalnej, która naprawdę zasługuje na uznanie. Tym bardziej jak na tak młodą firmę. Nie dość, że suma wszystkich dodatkowych środków wynosi wysokie 7807 PLN, to jeszcze w pakiecie mamy trzy różne promocje – bezpieczny zakład, bonus od depozytu oraz freebet.

BetX bonus to pełny pakiet i aż 7807 PLN

Na polskim rynku bukmacherskim jest coraz większa konkurencja i niech świadczy o tym nowy bukmacher, który dostał zezwolenie z Ministerstwa Finansów jako szesnasta firma, która może organizować zakłady sportowe. W tym momencie ta liczba wynosi już osiemnaście, bo takie podmioty jak Mr Bet i Polski Bukmacher otrzymały licencję jak kolejne. W związku z rosnącą konkurencją wygrywamy przede wszystkim my wszyscy, czyli gracze, ponieważ firmy walczą o klientów jak najlepszymi ofertami. W związku z tym chcąc od razu zaistnień, BetX musiał ze swoim bonusem zaprezentować coś zachęcającego…. i na pierwszy rzut oka jak najbardziej się udało. Jako nowi gracze możemy liczyć na wszystkie trzy promocje, które najczęściej przewijają się w ofertach na start.

bonusy_powitalne w Polsce

Mamy już pierwsze opinie o BetX, ale tutaj skupiamy się na ocenie promocji. BetX zaproponował trzy formy bonusów na start, czyli te od wpłaty, bez ryzyka oraz freebet. Zazwyczaj trudno oczekiwać tego od nowego bukmachera, a tutaj proszę bardzo.

Na pewno mogę zapewnić, że jak w przypadku każdego bukmachera, tak przy BetX postaramy się o wyższe bonusy ze specjalnym kodem promocyjnym dla czytelników Zagranie. Będziemy na bieżąco informować, jak zawsze, o wszelkich newsach ze świata zakładów bukmacherskich. Na ten moment jednak nie mamy jeszcze takiego kodu, więc póki co mogę odesłać do innego z młodszych bukmacherów, który wszedł śmiało w polski rynek zakładów bukmacherskich, czyli BETFAN. Tam dostaniemy zakład bez ryzyka do 100 złotych ze zwrotem na konto depozytowe oraz bonus od depozytu to 3000 złotych. Tutaj dowiesz się więcej o kodzie promocyjnym do BETFAN.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Przejdźmy do mięsa – wiemy już jakie bonusy bukmacherskie na start oferuje Betx oraz w jakiej kwocie. Jednak jeżeli siedzisz już dłuższy czas w bukmacherce, to wiesz jak równie ważne są regulaminy i warunki takich promocji. Poniżej analizujemy poziom trudności bonusów w BetX.

Bonus od depozytu w BetX

W Betx bonus od depozytu wynosi aż 5000 PLN. Te środki można zdobyć za jedną wpłatę i jest to obecnie najwyższa kwota na polskim rynku, którą można uzyskać właśnie za pomocą jednego depozytu.

Na początek warto zaznaczyć, że do skorzystania z promocji, bukmacher wymaga wpłaty maksymalnie do 7 dni od rejestracji. To kwestia, która nie sprawi nikomu problemu, ale miej to na uwadze, aby przez przypadek nie stracić szansy skorzystania z dodatkowych środków od depozytu. Maksymalną kwotą, jaką można uzyskać w ramach tej promocji to 5000 PLN, ale firma zaznacza również, że dodatkowe środki możliwe są tylko przy minimalnej wpłacie 10 PLN. Tradycyjnie, otrzymany bonus będzie równowartości 100% wpłaty. Przykładowe kwoty depozytu oraz wysokości prezentu:

  • Za wpłatę 5 PLN nie otrzymasz bonusu
  • Za wpłatę 10 PLN otrzymasz  10 PLN bonusu
  • Za wpłatę 300 PLN otrzymasz 300 PLN bonusu
  • Za wpłatę 2700 PLN otrzymasz 2700 PLN bonusu
  • Za wpłatę 5000 PLN otrzymasz 5000 PLN bonusu
  • Za wpłatę 8000 PLN otrzymasz 5000 PLN bonusu

No ok, założyliśmy konto i mamy już pieniądze na koncie wraz z dodatkowymi środkami. Oczywiście, jak to bywa w tych promocjach, co jest uzasadnione i logiczne, nie wypłacisz od razu otrzymanej sumy. Także przechodzimy do najważniejsze, jak wygląda obrót bonusu w Betx? Co ciekawe, oryginalnie, bukmacher ma dwie różne opcje warunków, które są zależne od wpłaconej kwoty. Tak za mniejszą sumę, obrót jest łatwiejszy.

Warunki obrotu bonusem w BetX

Jak widać na powyższej tabelce, wymagany obrót jest sześciokrotny w przypadku depozytu poniżej 1200 PLN, natomiast ośmiokrotny jeżeli będzie to więcej. Do tego dochodzą warunki dotyczące kuponu i najbardziej w oczy rzucają się w przypadku minimalnego kursu kuponu przy bonusie powyżej 1200 PLN, bo jest to aż 4,00. Dodatkowo warto zauważyć, że nie dla wszystkich istnieje możliwość dokonania obrotu w jeden dzień, gdyż BetX narzuca maksymalną kwotę przeliczenia na dzień. Chociaż to też nie powinno sprawiać większego problemu.

Jak oceniam te warunki obrotowe? Śmiało trzeba napisać, że gorzej być już nie mogło i nie ma szału. Jednak żeby nie było, że tak źle to BetX przy swoim bonusie proponuje coś, co w pewnym stopniu wynagradza ten wysoki poziom trudności obrotu. Mianowicie nie trzeba dokonać całego obrotu, aby część środków móc już wypłacić! Bukmacherzy, patrzcie jaka fajna praktyka, bo tego z pewnością brakowało w regulaminach. Jak to dokładnie wygląda? Mamy aż 10 okazji do częściowego wybrania bonusu na konto depozytowe do wypłaty. Oznacza to, że każde obrócone 10% kwoty pozwala na realizację bonusu bukmacherskiego.

Podając na przykładzie jak to wygląda. Przy wpłacie 1000 PLN, całkowity wymagany obrót to 6000 PLN. Po spełnieniu 10% obrotu (600 PLN), 10% premii za pierwszą wpłatę (100 PLN) zostanie zaksięgowane na twoim koncie. Po wykonaniu wszystkich 10 kroków otrzymasz łącznie 10 razy 100 PLN na twoje konto. Co zasługuje na wyróżnienie to fakt, że nie znajdujemy żadnego obostrzenia związanego z terminem, co sprawia, że nawet duży obrót nie jest aż tak straszny. Te kwestie wyrównują fakt, że bonus od depozytu BetX jest na dobrym poziomie.

Więcej na temat bonusów bukmacherskich dowiesz się w naszym osobnym tekście -> https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/

Zakład bez ryzyka w BetX do 200 PLN i ze zwrotem do wypłaty

Według wiadomości zwrotnych od graczy, widzimy że zakład bez ryzyka staje się ulubioną promocją większości naszych czytelników. Dostrzegają to też już obecnie działający, legalni bukmacherzy, którzy coraz częściej oferują cashback już nie tylko dla nowych graczy, ale także dla stałych przy okazji różnych większych wydarzeń sportowych. Jak już wiemy, BetX w tym aspekcie także nie rozczarowuje. Cashback u tego bukmachera kryje się pod nazwą bezpieczny zakład i pozwala na zwrot do 200 złotych.

Tak jak przy każdym bonusie bukmacherskim, tak tutaj od razu rzucamy okiem na regulamin. identycznie jak przy środkach od depozytu, firma wymaga wpłaty do 7 dni od rejestracji, aby skorzystać z promocji. Tak jak przy każdym zakładzie bez ryzyka na start, tak tutaj automatycznie pierwszy kupon jest brany pod uwagę.

Na początek, warunki, bo takowe istnieją przy bezpiecznym zakładzie BetX – maksymalnie dwa zdarzenia oraz minimalny kurs jednej pozycji 1,80. Trzeba przyznać, że to nie jest żaden problem, więc plusik! Zdarzenia, z których można korzystać przy tej promocji to tylko zakłady przedmeczowe.

To, co najbardziej interesuje większość przy zakładach bez ryzyka to forma zwrotu. Niektórzy stwierdzą co to za cashback, jeżeli dostajemy go jako bonus, do tego do obrócenia. No to w BetX nie będzie negatywnych głosów, bo ewentualny zwrot otrzymujesz na konto gracza. O ile w przypadku bonusu od depozytu można się zastanawiać, jak określić poziom trudności, tak tutaj bez wątpliwości można napisać, że bezpieczny zakład jest przyjazny graczom.

Bonus bez ryzyka w BetX

BetX z darmowym kuponem za 30 PLN

Darmowy bonus to ulubieniec wielu graczy i w tym aspekcie BetX także zadowala obstawiających uzupełniając pakiet o freebet. Jak sam bukmacher nazywa tę promocję – darmowy kupon. Już na starcie mogę napisać, że w tym aspekcie BetX można postawić w czołówce – może tylko jeden bukmacher ma lepszy bonus od depozytu. Dlaczego? Za samą rejestrację na koncie pojawia się wspomniany, darmowy kupon warty 30 PLN. Wygrana zostaje zaksięgowana już na naszym koncie i można wypłacać daną kwotę – oznacz to nie mniej, nie więcej jak tylko jednokrotny obrót!

Tak jak przy każdym z innych bonusów na start, tak tutaj BetX daje maksymalnie 7 dni na skorzystanie z darmowego kuponu. Oczywiście nie jest aż tak kolorowo, bo wymogi takie zakładu narzucają co najmniej 3 zdarzenia oraz kurs łączny 3,00. Jednak nie można narzekać na coś, co dostaje się za darmo, prawda? Tym bardziej, że ten aspekt dla wielu graczy nawet nie będzie stanowił obciążenia.

Bonus bez depozytu w BetX

Promocje dla stałych graczy w BetX

Bonus na start to coś, co skusi gracza do założenia konta. Jednak pozostając przy dodatkowych środkach , to promocje dla stałych graczy są motywacją do dłuższego zastania z firmą. W tym wypadku BetX także miał tego świadomość i już znajdziemy ofertę dla stałych klientów.

Coś dla tych, którzy lubią tasiemki i szukania wysokich akumulacji, czyli tak zwany Boomerang bonus w BetX. W przypadku minimalnego AKO 200 i w przypadku, gdy tylko jedna pozycja będzie nietrafiona… bukmacher daje graczowi dziesięciokrotność postawionej stawki.

Boomerang bonus

Kolejna promocja to możliwość zwiększenia wygranej… nawet dwukrotnie, czyli o 100%! W tym wypadku tak zwany bonus akumulowany uzależniony jest od liczby pozycji na kuponie, z czego każde zdarzenie musi mieć kurs na minimalnym poziomie 1,25.

Bonus akumulowany w BetX

🎁 Co składa się na bonus na start w BetX?

W BetX na start otrzymasz: - Bonus od depozytu do 5000 PLN - Darmowy kupon 30 PLN - Bezpieczny zakład do 200 PLN

🔁 Jak wygląda obrót freebetu w BetX?

Wymogi darmowego zakładu narzucają na kupon co najmniej 3 zdarzenia oraz kurs łączny 3,00. Wygrana księgowana jest na koncie gracza i można ją od razu wypłacić.

✅ Czy BetX ma promocje dla stałych graczy?

Tak, stali gracze mogą liczyć na bonusy. Obecne promocje to m.in: - Boomerang bonus zwracający 10-krotność stawki za jedno nietrafione zdarzenia po określonych warunkach kuponu - Bonus akumulowany podnoszący wygraną nawet o 100%