betx promocje

BetX bonus

BETFAN bonus 2022 – Pakiet 7827 złotych✔️  
Kod promocyjny BetX JUŻ WKRÓTCE
Bonus od depozytu 7777 złotych
Freebet 50 złotych
Gra bez podatku 24/7
Ostatnia aktualizacja 01.08.2022

Na polskim rynku funkcjonuje już nowy, kolejny legalny bukmacher. Od razu graczy zainteresuje jedna kwestia – BetX bonus. Doczekaliśmy się oferty powitalnej, która naprawdę zasługuje na uznanie. Tym bardziej jak na tak młodą firmę. Nie dość, że suma wszystkich dodatkowych środków wynosi wysokie 7827 PLN, to jeszcze w pakiecie mamy trzy różne promocje – bezpieczny zakład, bonus od depozytu oraz freebet.

BetX bonus na start

Kod promocyjny w przypadku bonusów BetX powoduje, że w aktualnej ofercie tego bukmachera możesz otrzymać dwie bonifikaty na start:

  • Darmowy zakład bez depozytu 50 PLN
  • Rekordowy bonus 100% od wpłaty do 7777 PLN

Jaki jest kod promocyjny w BetX? Kiedy już pojawi się to specjalne hasło, to poinformujemy cię o tym. Jak doskonale wiesz na Zagranie działa wiele kodów bonusowych, z których można korzystać u bukmacherów online. BetX kod także znajdzie się wśród naszych specjalnych ofert.

Jak będzie można użyć kod na bonusy BetX? Wszystko będzie przebiegać według standardowej formuły, którą być może poznałeś już u innego bukmachera. O co chodzi? Bonusy BetX są przygotowane dla nowych graczy, a więc warunkiem koniecznym jest rejestracja na stronie ebetx.pl. Tam właśnie trzeba uzupełnić formularz, w którym wpisuje się dane dotyczące konta i informacje takie jak imię, nazwisko, PESEL itd. U polskich bukmacherów, tak i w BetX, zakładając konto wpisuje się unikalny kod promocyjny, dzięki któremu odbiera się lepsze bonusy powitalne. A więc jak już rejestrujesz konto w BetX – to koniecznie sprawdź kod promocyjny od Zagranie, żeby uzyskać bonusy VIP!

BetX bonus powitalny to aż 7827 PLN

Na polskim rynku bukmacherskim jest coraz większa konkurencja i niech świadczy o tym nowy bukmacher, który dostał zezwolenie z Ministerstwa Finansów jako szesnasta firma, która może organizować zakłady sportowe. W tym momencie ta liczba wynosi już osiemnaście, bo takie podmioty jak Mr Bet i Polski Bukmacher otrzymały licencję jak kolejne. W związku z rosnącą konkurencją wygrywamy przede wszystkim my wszyscy, czyli gracze, ponieważ firmy walczą o klientów jak najlepszymi ofertami. W związku z tym chcąc od razu zaistnień, BetX musiał ze swoim bonusem zaprezentować coś zachęcającego…. i na pierwszy rzut oka jak najbardziej się udało. Jako nowi gracze możemy liczyć na wszystkie trzy promocje, które najczęściej przewijają się w ofertach na start.

bonusy_powitalne w Polsce

Mamy już pierwsze opinie o BetX, ale tutaj skupiamy się na ocenie promocji. BetX zaproponował trzy formy bonusów na start, czyli te od wpłaty, bez ryzyka oraz freebet. Zazwyczaj trudno oczekiwać tego od nowego bukmachera, a tutaj proszę bardzo.

Na pewno mogę zapewnić, że jak w przypadku każdego bukmachera, tak przy BetX postaramy się o wyższe bonusy ze specjalnym kodem promocyjnym dla czytelników Zagranie. Będziemy na bieżąco informować, jak zawsze, o wszelkich newsach ze świata zakładów bukmacherskich. Na ten moment jednak nie mamy jeszcze takiego kodu, więc póki co mogę odesłać do innego z młodszych bukmacherów, który wszedł śmiało w polski rynek zakładów bukmacherskich, czyli BETFAN.

Przejdźmy do mięsa – wiemy już jakie bonusy bukmacherskie na start oferuje Betx oraz w jakiej kwocie. Jednak jeżeli siedzisz już dłuższy czas w bukmacherce, to wiesz jak równie ważne są regulaminy i warunki takich promocji. Poniżej analizujemy poziom trudności bonusów w BetX.

Bonus od depozytu w BetX

W Betx bonus od depozytu wynosi aż 7777 PLN. Te środki można zdobyć za jedną wpłatę i jest to obecnie najwyższa kwota na polskim rynku, którą można uzyskać właśnie za pomocą jednego depozytu.

Na początek warto zaznaczyć, że do skorzystania z promocji, bukmacher wymaga wpłaty maksymalnie do 7 dni od rejestracji. To kwestia, która nie sprawi nikomu problemu, ale miej to na uwadze, aby przez przypadek nie stracić szansy skorzystania z dodatkowych środków od depozytu. Maksymalną kwotą, jaką można uzyskać w ramach tej promocji to 7777 PLN, ale firma zaznacza również, że dodatkowe środki możliwe są tylko przy minimalnej wpłacie 10 PLN. Tradycyjnie, otrzymany bonus będzie równowartości 100% wpłaty. Przykładowe kwoty depozytu oraz wysokości prezentu:

  • Za wpłatę 5 PLN nie otrzymasz bonusu
  • Za wpłatę 10 PLN otrzymasz  10 PLN bonusu
  • Za wpłatę 300 PLN otrzymasz 300 PLN bonusu
  • Za wpłatę 2700 PLN otrzymasz 2700 PLN bonusu
  • Za wpłatę 5000 PLN otrzymasz 5000 PLN bonusu
  • Za wpłatę 7777 PLN otrzymasz 7777 PLN bonusu
  • Za wpłatę 8000 PLN otrzymasz 7777 PLN bonusu

No ok, założyliśmy konto i mamy już pieniądze na koncie wraz z dodatkowymi środkami. Oczywiście, jak to bywa w tych promocjach, co jest uzasadnione i logiczne, nie wypłacisz od razu otrzymanej sumy. Także przechodzimy do najważniejsze, jak wygląda obrót bonusu w Betx? Tutaj bukmacher postawił na oryginalne warunki obrotu – bonus uwalniany jest w czterech krokach po wykonaniu 25% obrotu.

Obrót bonusem w BetX

Generalnie obrót bonusu BetX to zagranie cztery razy za przyznaną kwotę. Wszystko to jednak trzeba zrobić przy użyciu odpowiednich zakładów. W BetX kupon, który spełnia obrót, to zakład wielokrotny z minimum czterema selekcjami. Do każdego pojedynczego zakładu musi być przypisany kurs minimalny 1.25. Co jeszcze? Zakład AKO nie może mieć mniejszego kursu ogólnego niż 2.44.

Obracając bonus BetX trzeba pamiętać, żeby nie korzystać ze sportów wirtualnych. Do obrotu nie są objęte również zakłady systemowe.

Jak oceniam te warunki obrotowe? Śmiało trzeba napisać, że gorzej być już nie mogło i nie ma szału. Jednak żeby nie było, że tak źle to BetX przy swoim bonusie proponuje coś, co w pewnym stopniu wynagradza ten wysoki poziom trudności obrotu. Mianowicie nie trzeba dokonać całego obrotu, aby część środków móc już wypłacić! Bukmacherzy, patrzcie jaka fajna praktyka, bo tego z pewnością brakowało w regulaminach. Jak to dokładnie wygląda? Mamy aż 4 okazji do częściowego wybrania bonusu na konto depozytowe do wypłaty. Oznacza to, że każde obrócone 25% kwoty pozwala na realizację bonusu bukmacherskiego.

Podając na przykładzie jak to wygląda. Przy wpłacie 1000 PLN, całkowity wymagany obrót to 4000 PLN. Po spełnieniu 25% obrotu (1000 PLN), 25% premii za pierwszą wpłatę (1000 PLN) zostanie zaksięgowane na twoim koncie. Po wykonaniu wszystkich 4 kroków otrzymasz łącznie cztery razy 1000 PLN na twoje konto. Co zasługuje na wyróżnienie to fakt, że mamy dość długi okres na obrót (60 dni), co sprawia, że nawet duży obrót nie jest aż tak straszny. Te kwestie wyrównują fakt, że bonus od depozytu BetX jest na dobrym poziomie.

Więcej na temat bonusów bukmacherskich dowiesz się w naszym osobnym tekście -> https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/

Zakład bez ryzyka w BetX do 200 PLN i ze zwrotem do wypłaty (chwilowo niekatywny)

Według wiadomości zwrotnych od graczy, widzimy że zakład bez ryzyka staje się ulubioną promocją większości naszych czytelników. Dostrzegają to też już obecnie działający, legalni bukmacherzy, którzy coraz częściej oferują cashback już nie tylko dla nowych graczy, ale także dla stałych przy okazji różnych większych wydarzeń sportowych. Jak już wiemy, BetX w tym aspekcie także nie rozczarowuje. Cashback u tego bukmachera kryje się pod nazwą bezpieczny zakład i pozwala na zwrot do 200 złotych.

Tak jak przy każdym bonusie bukmacherskim, tak tutaj od razu rzucamy okiem na regulamin. identycznie jak przy środkach od depozytu, firma wymaga wpłaty do 7 dni od rejestracji, aby skorzystać z promocji. Tak jak przy każdym zakładzie bez ryzyka na start, tak tutaj automatycznie pierwszy kupon jest brany pod uwagę.

Na początek, warunki, bo takowe istnieją przy bezpiecznym zakładzie BetX – maksymalnie dwa zdarzenia oraz minimalny kurs jednej pozycji 1,80. Trzeba przyznać, że to nie jest żaden problem, więc plusik! Zdarzenia, z których można korzystać przy tej promocji to tylko zakłady przedmeczowe.

To, co najbardziej interesuje większość przy zakładach bez ryzyka to forma zwrotu. Niektórzy stwierdzą co to za cashback, jeżeli dostajemy go jako bonus, do tego do obrócenia. No to w BetX nie będzie negatywnych głosów, bo ewentualny zwrot otrzymujesz na konto gracza. O ile w przypadku bonusu od depozytu można się zastanawiać, jak określić poziom trudności, tak tutaj bez wątpliwości można napisać, że bezpieczny zakład jest przyjazny graczom.

Bonus bez ryzyka w BetX

BetX z darmowym kuponem za 50 PLN

Darmowy bonus to ulubieniec wielu graczy i w tym aspekcie BetX także zadowala obstawiających uzupełniając pakiet o freebet. Jak sam bukmacher nazywa tę promocję – darmowy kupon. Już na starcie mogę napisać, że w tym aspekcie BetX można postawić w czołówce – może tylko jeden bukmacher ma lepszy bonus od depozytu. Dlaczego? Za samą rejestrację na koncie pojawia się wspomniany, darmowy kupon warty 30 PLN. Wygrana zostaje zaksięgowana już na naszym koncie i można wypłacać daną kwotę – oznacz to nie mniej, nie więcej jak tylko jednokrotny obrót!

Tak jak przy każdym z innych bonusów na start, tak tutaj BetX daje maksymalnie 7 dni na skorzystanie z darmowego kuponu. Oczywiście nie jest aż tak kolorowo, bo wymogi takie zakładu narzucają co najmniej 3 zdarzenia oraz kurs łączny 3,00. Jednak nie można narzekać na coś, co dostaje się za darmo, prawda? Tym bardziej, że ten aspekt dla wielu graczy nawet nie będzie stanowił obciążenia.

betx bonus

Promocje dla stałych graczy w BetX

Bonus na start to coś, co skusi gracza do założenia konta. Jednak pozostając przy dodatkowych środkach , to promocje dla stałych graczy są motywacją do dłuższego zastania z firmą. W tym wypadku BetX także miał tego świadomość i już znajdziemy ofertę dla stałych klientów.

Coś dla tych, którzy lubią tasiemki i szukania wysokich akumulacji, czyli tak zwany Boomerang bonus w BetX. W przypadku minimalnego AKO 200 i w przypadku, gdy tylko jedna pozycja będzie nietrafiona… bukmacher daje graczowi dziesięciokrotność postawionej stawki.

Boomerang bonus

Kolejna promocja to możliwość zwiększenia wygranej… nawet dwukrotnie, czyli o 100%! W tym wypadku tak zwany bonus akumulowany uzależniony jest od liczby pozycji na kuponie, z czego każde zdarzenie musi mieć kurs na minimalnym poziomie 1,25.

BetX daje także ciekawe możliwości stałym i aktywnym graczom. Chodzi o promocję “Grasz, to masz”. To oferta, w której wysokość twojego bonusu zależy do tego, ile postawisz w ciągu miesiąca. Największy bonus można otrzymać, jeśli obrót na twoim koncie wyniesie minimum 20 tysięcy złotych. Wtedy w prezencie od bukmachera BetX odbierzesz bonus 200 PLN. Firma ta daje także bonusy za mniejsze obrotu – jeśli zagrasz za przynajmniej 500 PLN, otrzymasz 10 PLN bonusu.

Okazjonalnie BetX oferuje także bonusy w zależności od pory roku. Dla przykładu w grudniu bukmacher ten wprowadził do oferty kalendarz Adwentowy, gdzie codziennie odkrywana jest nowa promocja. Na pewno przy większych turniejach sportowych i meczach z udziałem “Biało-Czerwonych” będzie można liczyć także na jakiś konkurs czy bonus.

Bonus akumulowany w BetX

BetX – oferta bukmachera

BetX to bukmacher z siedzibą w Bielsku-Białej. To firma, która znajduje się w gronie legalnych operatorów zakładów bukmacherskich w Polsce. BetX ma licencję na zakłady online.

Jak na razie BetX przyjmuje zakłady tylko na stronie ebetx.pl. Bukmacher nie ma mobilnej aplikacji na iOS i Android. BetX nie oferuje też zakładów w punktach stacjonarnych, bo nie ma do tego wymaganej zgody od Ministerstwa Finansów.

Jak prezentuje się oferta zakładów bukmacherskich BetX? To ile w bonusach od BetX możecie otrzymać już wiecie, a co obstawisz u tego bukmachera? Oferta kursowa na sport w BetX jest dość szeroka, a tryby możliwe do typowania to zakłady przedmeczowe i “na żywo”. Nie ma co się oszukiwać i ukrywać faktu, że BetX nie należy do grona najlepszych bukmacherów. Mimo to typerzy skupiający się na kuponach przedmeczowych wcale nie będą narzekać na ofertę BetX. Gorzej wygląda to w zakładach live.

Typerzy, którzy chcą obstawiać coś poza sportem, mogą znaleźć w serwisie BetX zakłady na rozrywkę. Bukmacher ten pozwala obstawiać także sporty wirtualne i wirtualne wyścigi.

W BetX można wymieniać długo czego brakuje u tego bukmachera. Nie ma popularnych transmisji live z meczów. Korzystając z zakładów BetX nie wypłacisz także wcześniej kuponu za pośrednictwem cash-out. O braku mobilnej aplikacji już wspominaliśmy.. Ubogo wyglądają również metody wpłaty. Na chwilę obecną działa tylko jeden sposób: depozyt przy użyciu systemu dotpay.

Zakłady bukmacherskie BetX są sponsorem lokalnego klubu piłkarskiego, Podbeskidzie Bielsko-Biała. To drużyna, która aktualnie występuje w rozgrywkach Ekstraklasy. Jak na razie temu bukmacherowi daleko do takich sponsorskich ruchów, jakie wykonuje konkurencja np. STS, Fortuna czy Betclic.

FAQ

🎁 Co składa się na bonus na start w BetX?

W BetX na start otrzymasz: - Bonus od depozytu do 7777 PLN - Darmowy kupon 50 PLN

🔁 Jak wygląda obrót freebetu w BetX?

Wymogi darmowego zakładu narzucają na kupon co najmniej 3 zdarzenia oraz kurs łączny 3,00. Wygrana księgowana jest na koncie gracza i można ją od razu wypłacić.

✅ Czy BetX ma promocje dla stałych graczy?

Tak, stali gracze mogą liczyć na bonusy. Obecne promocje to m.in: - Boomerang bonus zwracający 10-krotność stawki za jedno nietrafione zdarzenia po określonych warunkach kuponu - Bonus akumulowany podnoszący wygraną nawet o 100%

Zaloguj się aby dodawać komentarze