Ponownie zaglądamy do Australii, gdzie dzisiaj odbędzie się ostatni mecz fazy zasadniczej i już za chwilę rozpoczną się play-offy o mistrzostwo A-League. Naszym głównym bohaterem będzie napastnik Western United, który się nie zatrzymuje i swoimi popisami udowadnia, że wiek nie gra roli szczególnie w takiej ofensywnie nastawionej lidze. Czy Besart Berisha sięgnie po koronę króla strzelców? Po drugiej stronie barykady stanie Jamie Maclaren, a więc aktualny lider tej klasyfikacji. Pomimo tego, że jest to spotkanie praktycznie o nic, to jest spora szansa na to, że ujrzymy tutaj piłkarskie grzmoty! Przygotowałem singla dostępnego w BETFAN na ten mecz, który odbędzie się o 11:30. Zapraszam do lektury!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Western United

Formalni gospodarze to debiutant A-League. Przypomnijmy, że w krajowej lidze występuje na ten moment 11 klubów i za chwilę dołączy do nich 12. zespół pod ciekawą nazwą Macarthur FC. Rozwija się nam piłka w tym kraju i kontynencie i bardzo dobrze dla popularności tego sportu. Western United to ciekawa mieszanka młodości z doświadczeniem. Besart Berisha oraz Alessandra Diamanti to piłkarze, którzy wiodą prym w szatni, ale mamy jeszcze takich zawodników jak Max Burgess, czy też Joshua Cavallo, którzy będą stanowić o sile australijskiej reprezentacji. Nasz rodzynek Filip Kurto broni barw tego klubu i trzeba przyznać, że po początkowych problemach teraz spisuje się naprawdę bardzo dobrze. Jak na A-League jego zespół traci w ostatnim czasie mało bramek i zasługa w tym jest spora Polaka. Dla Western United znalezienie się w gronie sześciu najlepszych ekip to spory sukces, który można oczywiście jeszcze poprawić. Nieznany jest im jeszcze przeciwnik w play-offach i wszystko zależy od dzisiejszego spotkania. Wydaje się, że najlepiej byłoby trafić na Perth Glory, który nie bryluje formą po wymuszonej przerwie, a formalni gospodarze grali przecież z nimi tydzień temu i zwyciężyli 2:0. Ciekawy jestem czy pojawią się jakieś rotacje, ale trener Western United zdaje sobie sprawę, że trzeba podtrzymać rytm meczowy i warto byłoby mieć mniej wymagającego rywala w pierwszej rundzie play-off. Grupa

Melbourne City

Przyjezdni to oczywiście kolejny z klubów City Football Group. Oprócz Manchesteru City oraz Melbourne City pod szyldem tej firmy występuje Girona, Lommel, Montevideo City, Mumbai City, New York City, Sichuan Jiuniu oraz Yohokama Marinos. Zainwestowane pieniądze w Australię zapewne kiedyś się zwrócą, ale jeszcze nigdy w historii nie udało się sięgnąć formalnym gościom po mistrzostwo A-League. Może to jest ten sezon? Kto wie, ale w tym szalonym okresie wszystko jest możliwe. Melbourne City dosyć pewnie zapewniło sobie półfinał play-off i czeka na swojego przeciwnika, który będzie musiał rozegrać jeszcze jeden mecz przed starciem z nimi. Największą gwiazdą przyjezdnych jest Jamie Maclaren. Piłkarz ten miał swoją przygodę w Europie i próbował swoich sił w Darmstadt oraz w Hibernian, ale w domu czuje się najlepiej i ma sporą szansę na tytuł króla strzelców. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ pozostali napastnicy Besart Berisha oraz Adam Le Fondre depczą mu po piętach i wypoczęty Australijczyk z pewnością ma chrapkę na kolejne trafienia. Melbourne City tak naprawdę gra dzisiaj o nic, ale spodziewany jest galowy skład, który pozowoli im podtrzymać rytm meczowy przed półfinałem play-off. Czy po raz kolejny najbardziej będzie błyszczała największa gwiazda przyjezdnych? O tym przekonamy się z pierwszym gwizdkiem o godz. 11:30!

Statistics:

 • Ostatnie spotkanie Western United w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Sydney FC
 • Western United znajduje się na 5. miejscu w lidze z dorobkiem 39 punktów
 • Ostatnie spotkanie Melbourne City w lidze zakończyło się remisem 2:2 z Adelaide United
 • Melbourne City znajduje się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 44 punktów
 • Ostatnie ich spotkanie w lidze zakończyło się zwycięstwem Melbourne City 3:2
 • Dwa ostatnie spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się dwoma zwycięstwami Melbourne City

Co obstawiać?

Pomimo tego, że jest to koniec fazy zasadniczej, to jestem zdania, że zobaczymy tutaj trochę bramek. Tak jak pisałem wyżej, trzeba podtrzymać rytm meczowy, aby po prostu w play-offach nie zawieźć swoich kibiców. Tylko pojedyncze mecze będą decydować o być albo nie być danej drużyny w kolejnej rundzie i niezwykle ważne jest, aby podejść do tych najważniejszych rywalizacji w roku pewnym siebie. Western United może być czarnym koniem tej kampanii A-League. Końcówkę mają wyborną i duża w tym zasługa legendy australijskiej piłki, a więc Besarta Berishę. Dzisiaj ponownie powinien dostać od trenera około 60 minut i jestem zdania, że je w pełni wykorzysta. Do Jamie Maclarena traci tylko jedną bramkę w klasyfikacji strzelców i jest spora szansa na to, że go wyprzedzi. Napastnik Melbourne City z pewnością również nie odpuści i czeka nas dzisiaj ciekawa rywalizacja dwóch napastników. W BETFAN przygotowałem ciekawy singiel, który mówi o tym, że zarówno Besart Berisha, jak i Jamie Maclaren przynajmniej raz pokonają bramkarza rywali. Obaj wykonują rzuty karne, a więc jesteśmy już w uprzywilejowanej pozycji. Poza tym spodziewam się sporej ilości goli, co tylko zwiększa nasze szanse. Ciekawostką jest fakt, że w dwóch rywalizacjach pomiędzy Melbourne City oraz Western United ten typ byłby na zielono. Mam nadzieję, że trenerzy postawią na to, co mają najlepsze i ujrzymy popis strzelecki z obu stron.

Zdarzenie: Western United vs Melbourne City

Typ: Besart Berisha + Jamie Maclaren strzelą przynajmniej po jednym golu

Kurs: 4.00

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

 1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
 2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
 3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
 4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
 5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Specjalny zakład Australia 19.08. BETFAN 19.08. Australia

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze