Kibice śledzący mecze PlusLigi z pewnością zgodzą się, że mecze rozgrywane w ramach trzeciej kolejki bieżącego sezonu, przyniosły wiele interesujących i emocjonujących rozstrzygnięć. Jednak to nie koniec! Już dziś na parkiecie w akcji zobaczymy takie drużyny, jak np. Resovia Rzeszów i Trefl Gdańsk. Tym razem kupon związany z typami siatkarskiej PlusLigi stawiam w ETOTO.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Asseco Resovia Rzeszów vs Czarni Radom (17.10.2021 r. 14:45)

W tym spotkaniu będziemy świadkami starcia zespołów, które na przestrzeni lat miały okazję kilkunastokrotnie ze sobą rywalizować. Zazwyczaj, bo aż piętnaście z osiemnastu ostatnich spotkań zwyciężali Rzeszowianie. Jednak to nie oznacza, że można już na wstępie założyć, że czeka ich proste zadanie do wykonania.

W tak złudne myślenie można wpaść przez to, kiedy spojrzy się na kursy bukmacherskie na stronie ETOTO. Piszę tak, ponieważ zwycięstwo Resovii zostało wycenione u wspominanego bukmachera na 1.02, a „Czarnych” na 13.00. Teoretycznie mamy tu olbrzymią dysproporcję. W praktyce należy pamiętać, że chociażby w poprzednim sezonie radomscy zawodnicy ograli raz Resovię i to trzy do zera. I choć ten sezon rozpoczęli fatalnie, bo od dwu porażek, w których nie ugrali ani jednego seta; tak nie sądzę, by ot tak oddali zwycięstwo Rzeszowianom. Dość powiedzieć, że Resovia zmaga się ze swoimi problemami. Prawdą jest, że znajduje się o sześć oczek wyżej w ligowej tabeli, ale do tej pory zanotowali po razie zwycięstwo i porażkę w trzysetowych spotkaniach. Oznacza to, że z jednej strony siatki stanie zespół, którego forma dryfuje w różnych kierunkach, a z drugiej drużyna, która w końcu będzie chciała odbić się od dna ligowej tabeli. Skoro obie drużyny szukają optymalnych rozwiązań, bardzo możliwe jest, że będziemy świadkami wyrównanego, jeśli nie spotkania, to przynajmniej pierwszego seta. W końcu Rzeszowianie będą chcieli wrócić na zwycięski szlak, a radomski zespół udowodnić, że najgorsze mają już za sobą.

Interesujące jest również to, że w ostatnich dziesięciu spotkaniach tylko czterokrotnie padał wynik trzy do zera dla którejś ze stron w spotkaniu tych drużyn. I choć we wspomnianym okresie częściej, bo aż ośmiokrotnie górą byli Rzeszowianie, tak należy zaznaczyć, że zazwyczaj obie drużyny toczyły ze sobą wyrównane pojedynki w poszczególnych setach. I co potwierdzające mój typ, zazwyczaj najbardziej wyrównane były ich pierwsze sety. Za potwierdzenie mych słów może uchodzić, chociażby pierwszy set w ostatnim, tj. grudniowym ich meczu. Wówczas wygrali Rzeszowianie, ale po grze na przewagi – trzydzieści dwa do trzydziestu. Jak historia ma się do teraźniejszości? Otóż, Rzeszowianie w tym sezonie już dwukrotnie prowadzili najbardziej wyrównane pojedynki właśnie w pierwszych setach. Raz zwyciężyli nad Olsztynianami do dwudziestu dwóch, by tym samym bilansem ulec Katowiczanom. Z kolei zawodnicy z Radomia w pierwszej kolejce ulegli Projektowi Warszawa w pierwszym secie do szesnastu, żeby w drugiej kolejce, kiedy to mierzyli się z ZAKSĄ, przegrać już tylko do dwudziestu.

etoto
1.67
W 1 secie drużyny zdobędą łącznie więcej niż 43.5 pkt

Dlatego też w tym przypadku podejmuję się typowania, ile drużyny zdobędą łącznie punktów w pierwszym secie. Moim typem jest, że więcej niż czterdzieści trzy i pół. Na to zdarzenie bukmacherzy ETOTO ustanowili wycenę na poziomie 1.67. Jeżeli ktoś szuka wyceny zdarzenia na podbicie kursu, powinien rozważyć ten na to, że będziemy świadkami więcej niż trzech setów w tym meczu. W tym przypadku wycena kursu została ustanowiona na 1.37.

Sprawdź teraz naszą recenzję zakładu bukmacherskiego ETOTO -> https://zagranie.com/etoto-opinie/

Trefl Gdańsk vs Cuprum Lubin (17.10.2021 r. 17:30)

Niespełna trzy godziny później do gry wkroczy zespół gdańskich lwów i drużyna z Lubina. Za faworyta tego spotkania uchodzą gospodarze, ponieważ w ostatnich dziesięciu grach tylko raz przegrali z ekipą przyjezdnych. Sytuacja ta miała miejsce w 2017 roku. Od tego momentu w oficjalnych meczach tych drużyn ośmiokrotnie górą byli Gdańszczanie. Co jeszcze równie interesujące, to fakt, że na czternaście spotkań tych drużyn ze sobą, aż jedenastokrotnie zwyciężały gdańskie lwy.

Nie ma, więc w tym nic dziwnego, że to właśnie gospodarze przystąpią do tego spotkania w roli faworytów. Podobnego zdania są bukmacherzy ETOTO, którzy na triumf Gdańszczan przygotowali kurs na poziomie 1.30, a Lubinian na 3.40. Jeżeli ktoś chciałby tylko podbić swój kupon, powinien rozważyć pierwszą wycenę. Dlaczego? Otóż, mimo, że obie drużyny do tej pory nie wygrały żadnego meczu w lidze, a Trefl znajduje się wyżej tylko dlatego, że zdołał ugrać o jednego seta więcej od swoich najbliższych przeciwników, tak patrząc gołym okiem w lepszej formie w ostatnim czasie są gospodarze tego meczu. Dlaczego? Dlatego, że w każdym meczu w poszczególnych setach toczyli albo bardzo, albo po prostu wyrównane pojedynki. Zazwyczaj dopiero w samej końcówce rozstrzygało się to, która drużyna zgromadzi jako pierwsza dwadzieścia pięć oczek z co najmniej dwupunktową przewagą nad rywalami. Podobnie, jak w przypadku Cuprumu. I choć bardziej wyrównane było pierwsze spotkanie, kiedy mierzyli się z PGE Skrą; tak (zwłaszcza w pierwszym i czwartym secie) pokazali, że są w stanie walczyć dłuższymi chwilami, jak równy z równym nawet z Projektem Warszawa.

Należy dodać również, że zarówno siatkarze Trefla, jak i Cuprumu w wywiadach przedmeczowych podkreślali, że ich drużyny nadal szukają optymalnej formy. Patrząc na to, że obie do tej pory prezentują grę na podobnym poziomie i do tego, jeśli dołożymy, że zdobywają podobną ilość punktów blokiem, serwisem i przeróżnym atakiem, to z trudem przychodzi oczekiwanie, że nie będziemy świadkami wyrównanego meczu. Dlatego też typowania końcowego rezultatu się nie podejmuję. Tu również stawiam na zdarzenie związane wyłącznie z pierwszym setem. Sądzę, że obie drużyny zdobędą łącznie więcej niż czterdzieści cztery i pół punktu. Jeśli komuś brakuje argumentów na poparcie mej tezy, powinien wziąć pod uwagę również to, że oba zespoły do tej pory nie wygrały żadnego meczu, przez co poziom koncentracji jest na porównywalnie wysokim poziomie. W końcu nikt nie chce pełnić niewdzięcznej roli zespoły od dostarczania punktów przeciwnikom.

etoto
1.55
W 1 secie drużyny zdobędą łącznie więcej niż 44.5 pkt

Na sam koniec zapraszam Was do skorzystania z naszego kodu promocyjnego, jak i do dowiedzenia się więcej na temat bonusu u tego bukmachera. W końcu, skoro obstawiać, czy też zaczynać przygodę z typowaniem danych zdarzeń np. z siatkarskich parkietów PlusLigi, to przyjemniej podejmować się tego wtedy, gdy ma się z tego dodatkowe profity.

fot. Adam Starszyński

Zaloguj się aby dodawać komentarze