Ostatnie dwa zakończyły się niestety niepowodzeniem i mimo, że zysk z mojej strony dalej wygląda dobrze, to czas na kolejne zwycięstwo i przełamanie tej złej, krótkiej passy. Uderzamy po raz kolejny w latynoską piłkę, a dokładnie rozgrywki w Argentynie i Chile. Najpierw odwidzimy stadion Gimnasia Mendoza, która w drugiej lidze argentyńskiej podejmie u siebie Sarmiento Junin, by w międzyczasie obserwować starcie San Luis z Copapio w Chile. Na drugim poziomie chilijskich rozgrywek znajdziemy się też podczas ostatniego spotkania, które odbędzie się pomiędzy San Felipe i CD Santa Cruz. Zapowiada nam się więc długi wieczór z latynoską piłką, która regularnie daje zarobek. Liczę, że i tym razem zagości kolor zielony i jutro w lepszych nastrojach przystąpimy do następnych kuponów. Wracam też do wyższej stawki, gdyż jest to zdecydowanie pewniejszy kupon, niż ten poprzedni. 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Gimnasia Mendoza – Sarmiento Junin

17.03.2020r. godz. 21:45

Zaczynamy od spotkania, które rozpocznie się najwcześniej. W ramach drugiej ligi argentyńskiej zmierzą się Gimnasia Mendoza i Sarmiento Junin, które naprawdę mają o co grać i z pewnością walki nie zabraknie. Gospodarze zajmują na ten moment 7. miejsce w tabeli, jednak przy zwycięstwie mogą wskoczyć nawet na piąte i zmniejszyć stratę do czwartej ekipy. Piszę o 4 miejscu, gdyż jest to ostatnie miejsce, które daje przepustkę do play-off o awans. Ewentualne 3 punkty sprawią, że zmniejszą swoją stratę o połowę i będą już bardzo blisko. Z drugiej strony przyjeżdża ekipa z czołówki, która zajmuje obecnie 3. miejsce z 34 punktami i jeszcze niedawno mogło wydawać się, że powalczą o pierwsze miejsce, które daje miejsce w kolejnych barażach. Niestety, zanotowali 3 porażki z rzędu, w których nie zdołali strzelić ani bramki, co z pewnością nie świadczy o ich dobrej dyspozycji. Nie można tego powiedzieć o gospodarzach, którzy złapali niesamowitą formę strzelecką. W ostatnich 4 spotkaniach pokonywali bramkarza rywali, a ich tendencja jest wzrostowa. Najpierw była to jedna bramka, następnie dwie, a później 3 i 5 gole. Idąc tym tropem powinniśmy zobaczyć co najmniej 7 z ich strony, ale tak na poważnie, to są w stanie spokojnie strzelić dwie. Podchodzą do tego meczu na niesamowitej fali z dużą motywacją, natomiast przyjezdni muszą zapomnieć o poprzednich spotkaniach i w końcu zapuntkować. Z pewnością nie będzie to łatwe zadanie, ale Sarmiento Junin posiada na ogół lepszą ofensywę, która strzeliła o 11 bramek więcej niż rywale. Średnia bramek tej drużyny to 2,6 na mecz, Gimnasia Mendoza ma zaledwie 2 gole mecz, ale ostatnie mecze pokazują świetną formą. Zapowiada się nam naprawdę ciekawe spotkanie i naprawdę nie zdziwią mnie w tym meczu 3 lub nawet 4 bramki. Ja wybieram jednak dość bezpieczną opcję i tradycyjnie po dobrym kursie idę w over 1,5. Nawet przy słabszej skuteczności można to zrobić w kilka minut, o czym przekonaliśmy się wczoraj, podczas jednego z meczów ligi brazylijskiej.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,42

San Luis – Copiapo

17.03.2020r. godz. 22:00

Od drugiego meczu przenosimy się do Chile i zostaniemy tu już do końca. Najpierw jednak skupiamy się na ciekawym meczu San Luis z Copiapo, które powinno dać nam dużo radości, jeśli chodzi o bramki. Obie ekipy średnio spisały się na początek sezonu, gospodarze świetnie spisali się przed własną publicznością na inaugurację sezonu wygrywając 4:1 z Barnecheą, by później przegrać 0:1 na wyjeździe z Magallanes. Dużo ciekawiej było w starciach Copiapo, które ma za sobą już 3 spotknia. Wszystkie obfitowały w gole i również na początek wygrali 4:1, by kolejne mecze przegrać 1:2 i 1:3. Są to wyniki bardzo zachęcające i ciężko cokolwiek przewidzieć, ale jest to początek sezonu i nie będzie tu żadnych kalkulacji. Drużyny w takim kraju jak Chile grają wyrachowany futbol dopiero przy końcu, a na ogół jest to dość otwarty futbol z wieloma okazjami na bramki. Doszukałem się pewnego artykułu, który mówi, że dzisiejsi gospodarze mają na cel znaleźć się w czołówce ligi. Wymagania są duże i bardzo odbiegają od tego, co działo się w poprzednim sezonie, gdyż po prostu grali o utrzymanie. To goście awansowali do play-offów i tam ulegli dopiero w półfinale, grając niezłą piłkę. Biorąc pod uwagę, że obie drużyny dość ciekawie rozpoczęły sezon i w ich spotkaniach pada wiele bramek to postanowiłem nieco zaryzykować. Zdecydowałem się tradycyjnie na over, ale wybrałem wyższą linię, która wymaga 3 bramek. Z pewnością nie jest to dużo, jeśli chodzi o możliwości obu ekip i samą charakterystykę ligi, ale problem może być ze skutecznością. Liczę jednak, że obie drużyny potwierdzą dobrą dyspozycję w ofensywie i słabszą w obronie, co da nam dużo radości, dlatego jedziemy w ten sposób.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 2,00

San Felipe – CD Santa Cruz

18.03.2020r. godz. 00:30

Ostatnie już spotkanie to także Chile i tzw. Primera B, która w przeciwieństwie do pierwszej ligi dalej ciągnie rozgrywki. Miejmy nadzieję, że będzie to trwało jak najdłużej, a my będziemy mogli skorzystać z takich spotkań jak te. W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest drużyna San Felipe. Kursy znacznie poszły w dół, robi się z tego niezła masówka i uważam, że może coś pójść nie tak. Grać na gospodarzy na pewno się już nie opłaca, ale można bazować na tym, co działo się w lidze do tej pory i pójść w bezpieczny over. San Felipe dobrze weszło w ten sezon, dwa remisy i jedno zwycięstwo to naprawdę dobry bilans, ale na uwagę zasługuje głównie fakt, że w każdym spotkaniu zdobyli po 2 bramki. W prawie każdym tracili po tyle samo, gdyż oba remisy zakończyły się wynikiem 2:2, natomiast jedna wygrana zakończyła się 2:1. Pokazuje nam to dosadnie, że śmiało możemy liczyć na ofensywę z ich strony i obecnego lidera klasyfikacji króla strzelców Gonzalo Alvareza, który po 3 kolejkach ma tyle samo bramek, ile miał w całym ubiegłym sezonie czyli cztery. Ekipa gości w zupełnie innych nastrojach przystępuje do tego meczu. Do tej pory rozegrali 2 spotkania i oba przegrali, najpierw na wyjeździe 0:1, następnie w domu 0:2. Na razie bez strzelonej bramki, ale ta drużyna ogólnie potrafi je zdobywać, co pokazywali w poprzednim sezonie. Zanotowali 32 trafienia, czym nie mogły się pochwalić drużyny wyżej notowane, ale zawodziła głównie defensywa. Średnia bramek z ich udziałem w roku 2019 to 2,6 na mecz, natomiast u San Felipe wynosiła 2,2. Jak już pisałem wcześniej, decyduję się na bezpieczny over, a więc nasz ulubiony over 1,5. Przekonało mnie to, co znajduje się powyżej, ale też fakt, że w obu bezpośrednich tą linię pokryli. Faworytami są gospodarze, sami powinni strzelić te 2 bramki, ale uważam, że Santa Cruz może nieco zaskoczyć i także zdobędzie w tym meczu bramkę. Zawsze przychodzi czas na przełamanie, a przeważnie następuje ono w trudnych spotkaniach, kiedy jesteś skazywany na porażkę. Nie ma presji, nie ma stresu, zawodnicy grają na dużym luzie, co często powoduje zaskakująco dobre wyniki. Moim zdaniem, 2 bramki są tu bardzo pewnym rozwiązaniem, jak i całość kuponu, która wydaje się pewna. Kluczowym spotkaniem może być pierwszy mecz ligi chilijskiej, w której potrzebujemy trzech bramek, jednak po takim kursie było to warte zaryzykowania, stąd moja decyzja. Czekamy na mecze i rezultaty, mam nadzieję, że w nocy będziemy cieszyć się z wygranego kuponu, który da nam fajny zysk.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,35

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze