Adrian Lewis zawiódł po całości, oddając przewagę w spotkaniu z van den Berghiem z 2-0 i 3-1, ostatecznie przegrał całe spotkanie. Wczoraj analizy na stronie nie było, ale pojawiły się moje propozycje na grupach i ponownie trafiłem, tym razem doubla. Co się odwlecze to nie uciecze, lecimy dalej i w przedostatniej analizie na tych Mistrzostwach wybieram dwóch najlepiej prezentujących się do tej pory zawodników!

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN

Zanim jednak konkrety, to przybliżenie sylwetki Nathana Aspinalla.

Nathan Aspinall (ur. 15 lipca 1991 r.) Jest angielskim graczem w rzutki, który obecnie bierze udział w wydarzeniach Professional Darts Corporation. Pochodzi z Stockport w Anglii. Wygrał turniej UK Open 2019, kończąc imprezę 170 w ostatnim legu, przeciwko byłemu mistrzowi świata Robowi Crossowi.

Aspinall zaczął grać w wydarzeniach PDC Development i Challenge Tour w 2012 roku. Jego pierwszy półfinał miał miejsce w 2013 roku, gdzie przegrał 4–2 z Maxem Hoppem. Zdobył dwuletnią PDC Tour Card w 2015 r. Poprzez Q School Order of Merit i zakwalifikował się do UK Open, gdzie pokonał Chrisa Dobeya 5–1 i Jamesa Richardsona 9–4, po czym przegrał 4-9 dla Jamesa Wade’a w czwartej rundzie.

Aspinall po raz pierwszy w Europie wystąpił w Dutch Darts Masters i wygrał z Jamie Robinsonem i Vincentem van der Voortem 6–5. W trzeciej rundzie Justin Pipe wyeliminował go wynikiem 4-6. Aspinall wygrał siódme wydarzenie Development Tour w 2015 roku, wygrywając 4–2 z Benito van de Pasem. Przegrał także w finale dwóch innych wydarzeń w ciągu roku.

Aspinall po raz pierwszy pojawił się w telewizji w finale Mistrzostw Świata Młodzieży PDC 2015, gdzie spotkał niemieckiego dartera Maxa Hoppa . Po 10 legach trzymających decydujący rzut to Hopp wygrał 6–5.

Aspinall został pokonany 6–5 przez Stuarta Kelletta w drugiej rundzie turnieju UK Open 2016. Podczas szóstych mistrzostw graczy dotarł do pierwszego ćwierćfinału podczas głównej trasy i przegrał 6–5 z Vincentem van der Voortem. Aspinall zakwalifikował się do swojego pierwszego Wielkiego Szlema w Rzutki, ale nie był w stanie wygrać meczów z Raymondem van Barneveldem , Mensurem Suljovićiem i Dannym Noppertem.

Aspinall zdobył swój pierwszy tytuł w rankingu PDC we wrześniu 2018 roku, pokonując Ryana Searle 6–4 w finale 18. Mistrzostw Graczy w tym roku w Barnsley. To zwycięstwo pomogło mu zakwalifikować się do jego pierwszych mistrzostw świata, PDC World Darts Championship 2019. Na mistrzostwach Aspinall, outsider 500/1 przed turniejem, pokonał światową szóstkę Gerwyna Pricea , Kylea Andersona, Devona Petersena i Brendana Dolana w drodze do półfinału, w którym przegrał 6-3 z Michaelem Smithem.

Po wycofaniu się Gary’ego Andersona z Premier League 2019 Aspinall został wybrany jako jeden z dziewięciu „kandydatów” na jego miejsce. Rozegrałby jednorazowy mecz z Michaelem Smithem w nocy szóstej w Nottingham.

Aspinall wygrał swój pierwszy major PDC na Open UK 2019, pokonując Toni Alcinasa, Christiana Kista, Madarsa Razme, Steve Lennona, Rossa Smitha i Gerwyna Pricea, aby dotrzeć do finału, gdzie pokonał Roba Crossa 11–5. Zwycięstwo to sprawiło, że Aspinall znalazł się w pierwszej 16 w rankingu Order of Merit PDC po raz pierwszy w swojej karierze.

Aspinall wygrał 2019 US Darts Masters, pierwsze wydarzenie w World Series of Darts 2019. Było to pierwsze wydarzenie Aspinall World Series i jedyne, w którym został wybrany do rywalizacji podczas edycji 2019. Średnią 107 zamkną spotkanie Aspinall z Michaelem Smithem w finale. W poprzednich rundach pokonał Shawna Brennemana, Roba Crossa i Petera Wrighta. Aspinall wygrał 20 000 £, a wygrana ta była jego drugą wygraną w turnieju telewizyjnym, po UK Open 2019.

 

Nathan Aspinall- Michael van Gerwen

Szukając jakiegoś fajnego typu, mającego przynieść zysk bez wielkiego ryzyka i nikłych szans w oczy rzucił mi się jeden. Mianowicie dominacja Anglika nad Holendrem w statystyce 180tek, oczywistym jest, że obaj w tej kwestii są niesamowicie,ale. Gerwen często przy trafionych dwóch 60, schodzi na potrójną 19, a w przypadku Nathana nie jest to, aż tak bardzo spotykane. Dodatkowym atutem jest przymuszenie Aspinalla do nirodpuszczania w drugim jego półfinałe Mistrzostw z rzędu, czas na finał?

Jeśli chodzi o same statystyki tego turnieju w tym aspekcie to Nathan w swoich pojedynkach zdobywał odpowiednio 5, 8, 11 i 11 180tek. Imponujące? Anglik rozkręca się z meczu na mecz i notuje przy tym niezłe średnie. Gerwen w tym turnieju zaś do tej pory rzucił ich w kolejności 1, 10, 7, 6.

Wynik tej rywalizacji to 35- 24, myślę, że najbardziej value typ tego spotkania i ku niemu się skłaniam. A ta przewaga już wystarczająco dużo pokazuje. Podziel się co sądzisz o tym wyborze i zostaw like. Start już o 22:00 spieszcie się!

 

Kurs: 2.25

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Cashback – zasady:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 550PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x6.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 625 złotych – będzie objęty cashbackiem.


Konto w Betclic ✅

Konto na Typomanii – jeszcze nie❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne na zdjęciu poniżej!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!