Drogi graczu! Jesteś gotów na kolejną dawkę dodatkowych środków pieniężnych? Już dziś możesz zostać VIP-em na witrynie internetowej legalnego bukmachera STS. Specjalna wrześniowa oferta została przygotowana z myślą o potrzebach najbardziej wymagających graczy. Zainteresowany? W takim razie STS kod promocyjny VIP czeka właśnie na Ciebie!

Odbierz najwyższy bonus powitalny w Polsce do STS!

1230 PLN od depozytu + 49 PLN we freebetach + 30 PLN zakład bez ryzyka

 

Bonus w STS – z kodem promocyjnym VIP

Wrzesień wcale nie musi kojarzyć się z jesienną chandrą. Zapamiętajcie, że na naszym portalu zawsze świeci słońce! Darmowe typy, specjalne oferty promocyjne, newsy ze świata sportu i co najważniejsze UNIKALNE KODY PROMOCYJNE! Staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, by jak najczęściej wywoływać uśmiech na Waszych twarzach. Mamy nadzieję, że idzie nam całkiem nieźle 😉 

Do sedna! Jeśli jesteś miłośnikiem sportu i interesują Cię zakłady bukmacherskie? To znajdujesz się na odpowiedniej stronie. Na sam początek jeden z najlepszych legalnych bukmacherów działających na polskim rynku – STS. Jego witryna internetowa aż kipi od dodatkowych bonusów. Właśnie ten operator od początku września ruszył z nową ofertą promocyjną, dzięki której każdy gracz może liczyć na uzyskanie darmowej kasy. 

Zagranie.com postanawia podnieść poprzeczkę! Mamy dla Was coś specjalnego – unikalną ofertę promocyjną tylko dla czytelników naszego portalu. Dla nas jesteście wyjątkowi, właśnie dlatego postanowiliśmy powiększyć Wam bonus STS dzięki naszemu kodowi promocyjnemu VIP.

Sprawdź STS kod promocyjny VIP – warto!

Każdy początkujący gracz, który postanowił założyć konto bukmacherskie na stronie operatora STS, może liczyć na uzyskanie dodatkowego bonusu powitalnego. Dzięki zarejestrowaniu się przez naszą stronę uzyskasz jeszcze więcej! Oferujemy darmowe kody promocyjne VIP – dzięki, którym uzyskasz powiększoną kwotę bonusu u legalnego bukmachera STS. Co należy zrobić? Wystarczy użyć naszego unikalnego kodu promocyjnego – 1259PLN. To wszystko! 

gdzie umieścić sts kod promocyjny vip

 

REJESTRACJA KONTA BUKMACHERSKIEGO – STS KOD PROMOCYJNY VIP [KLIKNIJ]

Jakie bonusy otrzymasz w STS?

Po dokonaniu rejestracji w STS z naszym aktualnym kodem promocyjnym VIP, otrzymasz freebet w wysokości 29 zł bez depozytu. Ponadto na Twoje konto bukmacherskie mogą zostać przelane środki pieniężne o łącznej wartości 1200 zł za! (kwota zostanie umieszczona na koncie gracza po uiszczeniu depozytu). Mamy coś również dla wiernych kibiców i pasjonatów zakładów wzajemnych – dodatkowe 20 zł darmowego zakładu (które zdobędziesz dzięki rejestracji w Typomanii”). O szczegółach promocji przeczytasz w regulaminie operatora STS. Obstawiaj swoje ulubione dyscypliny i bądź jak prawdziwy VIP! 

Jeśli zainteresował Cię temat TYPOMANII” zapraszamy do odwiedzenia zakładki umieszczonej na naszym portalu sportowym. Znajdziesz tam szczegóły gry oraz informacje o nagrodach rzeczowych przewidzianych dla najlepszych graczy! 

[ KLIKNIJ TUTAJ ] – i zapoznaj się z ofertą TYPOMANII” od Zagranie.com!

Jak zdobyć kod promocyjny VIP w STS?

To takie proste! Odwiedzasz witrynę portalu Zagranie.com, a na stronie głównej bez problemu odnajdziesz oferowane przez nas kody rejestracyjne, w tym STS kod promocyjny VIP – 1259PLN. Klikasz w przycisk „skopiuj kod”, a nasza strona automatycznie przekieruje Cię do formularza rejestracyjnego, który umożliwi Ci założenie konta bukmacherskiego na witrynie operatora STS.

sts kod promocyjny vip

W jaki sposób obrócić bonusy bukmachera STS?

bonusy w sts i kody promocyjne vip

Dodatkowe bonusy, które otrzymujemy od legalnych bukmacherów, posiadają z góry określony regulamin. Przed przystąpieniem do gry warto zapoznać się z nim, w celu przyswojenia wszystkich obowiązujących nas zasad. Ta czynność z pewnością ułatwi nam korzystanie z serwisu i wykluczy możliwość popełnienia przez nas błędu podczas typowania. 

 

  • Kod promocyjny STS odebranie kodu 1259PLN i wpisanie go w odpowiednią rubrykę w formularzu rejestracyjnym, upoważnia gracza do uzyskania bonusu powitalnego. Skorzystanie z tego kodu promocyjnego gwarantuje otrzymanie większej ilości bonusów niż w standardowej ofercie! 
  • Freebet bez depozytu w wysokości 29 zł – jeśli interesuje nas użycie darmowego zakładu w wysokości 29 zł, musimy pamiętać o wymogu trzykrotnego obrócenia bonusem po minimalnym kursie 1,91. 
  • Bonus od depozytu 1200 zł – do skorzystania z tego bonusu wymagany jest trzykrotny jego obrót. Obowiązujące nas zakłady to AKO bądź SOLO, a kurs minimalny musi wynosić minimum 1,85. 
  • Bonus za rejestrację w Typomanii 20 PLN – podepnij konto u bukmachera STS i odbierz freebet 20 PLN od Zagranie!
  • Czas na obrót bonusami – w regulaminie STS znajduje się informacja o obowiązującym nas czasie na obrót bonusami, wynosi on 120 dni. 

Rejestracja u legalnego bukmachera STS

Na samym początku warto wspomnieć, że STS oferuje swoim graczom dwie metody dokonania procesu rejestracyjnego. Jedną z nich jest możliwość szybkiej rejestracji konta bukmacherskiego. Pozwala ona otrzymywać bonusy powitalne i dostęp do obstawiania zakładów wzajemnych, jednak musimy mieć świadomość pewnych ograniczeń. Drugi sposób to rejestracja pełna, dzięki której otrzymujemy możliwość całkowitego dostępu do oferowanych przez STS usług. Jakie są różnice pomiędzy obiema rejestracjami? Sprawdźcie sami.

  • Konto niepełne, czyli takie, które uzyskaliśmy za pomocą szybkiej rejestracji, umożliwia nam otrzymanie pełnego dostępu do bonusów na start. Pamiętajmy, że możliwość skorzystania z promocji tymczasowych oraz dołączenia do klubu STS VIP, uzyskamy dopiero po dokonaniu pełnej weryfikacji konta. 
  • W przypadku założenia konta niepełnego mamy możliwość obstawiania zakładów wzajemnych, jednak limit postawionych przez nas stawek wynosi 5000 zł. Pełna weryfikacja konta bukmacherskiego pozwala na typowanie wydarzeń sportowych bez jakichkolwiek ograniczeń. 
  • Posiadanie konta tymczasowego i wypłata wygranych przez nas środków pieniężnych, nie idzie ze sobą w parze. Dlaczego? Ponieważ przy szybkiej rejestracji nie podajemy numeru swojego konta bankowego, co zamraża naszą wygraną do czasu pełnej weryfikacji konta. Dopiero pełna rejestracja pozwala nam na dodanie numeru konta bankowego oraz skanu dowodu osobistego, których zapisanie gwarantuje dostęp do przelewania swoich wygranych.

rejestracja z sts kodem promocyjnym vip

W jaki sposób przekształcić konto tymczasowe w konto stałe?

W przypadku zakładania konta stałego wymagane jest od nas podanie kilku informacji, mianowicie: numer konta bankowego, adres e-mail, login, adres zamieszkania oraz zdjęcie dowodu tożsamości. Jeśli jesteś już właścicielem niepełnego konta bukmacherskiego, wystarczy że zalogujesz się na witrynie internetowej operatora STS i klikniesz w zakładkę „Moje konto”. Następnym krokiem jest kliknięcie przycisku „Depozyt” – rozwinie to okienko, na którym będzie widniała opcja „Zweryfikuj swoje dane”, po wciśnięciu guzika uzyskamy możliwość edycji konta (w prawym dolnym rogu „Edytuj dane konta”). Ta opcja udostępni nam możliwość wprowadzenia potrzebnych zmian. Po kilku minutach otrzymamy potwierdzenie e-mail, w którym zostaniemy poinformowani o posiadaniu konta stałego w STS. To by było na tyle! Od teraz możliwe jest obstawianie zakładów sportowych bez obaw o limity związane z kontem bukmacherskim.

 

Czy warto skorzystać z proponowanego kodu promocyjnego STS przeznaczonego dla graczy VIP? Jasne, że tak! Dzięki wpisaniu kodu „1259PLN” otrzymamy dostęp do unikalnych promocji i najwyższych bonusów powitalnych na polskim rynku!