STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1600 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

STS kod promocyjny VIP

Drogi graczu! Jesteś gotów na kolejną dawkę dodatkowych środków pieniężnych? Już dziś możesz zostać VIP-em na witrynie internetowej legalnego bukmachera STS. Specjalna oferta została przygotowana z myślą o potrzebach najbardziej wymagających graczy. Zainteresowany? W takim razie STS kod promocyjny VIP czeka właśnie na Ciebie!

Tutaj dowiesz się jak odebrać aż 1640 złotych w bonusach do STS [KLIK]

Odbierz najwyższy bonus powitalny w Polsce do STS!

Bonus w STS z kodem promocyjnym VIP 2022

STS obrót bonusem 2022 – Pakiet 1640 zł ✔️
Kod promocyjny STS ZAGRANIE
Bonus od 1. depozytu 100% do 300 zł
Zakład bez ryzyka 100 zł
Bonus od 2. depozytu 50% do 500 zł
Bonus od 3. depozytu 50% do 700 zł
Zakład bez ryzyka na Sporty Wirtualne 20 zł
Zakład bez ryzyka na BetGames 20 zł
+ Bonus “Zaproś kumpla” 50 zł
Ostatnia aktualizacja 01.05.2022

Zapamiętajcie, że na naszym portalu zawsze świeci słońce! Darmowe typy, specjalne oferty promocyjne, newsy ze świata sportu i co najważniejsze UNIKALNE KODY PROMOCYJNE! Staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, by jak najczęściej wywoływać uśmiech na Waszych twarzach. Mamy nadzieję, że idzie nam całkiem nieźle 😉 

Do sedna! Jeśli jesteś miłośnikiem sportu i interesują Cię zakłady bukmacherskie to znajdujesz się na odpowiedniej stronie. Na sam początek jeden z najlepszych legalnych bukmacherów działających na polskim rynku – STS, z którym wykorzystasz nasze typy dnia. Jego witryna internetowa aż kipi od dodatkowych bonusów. Właśnie ten operator od początku ruszył z nową ofertą promocyjną, dzięki której każdy gracz może liczyć na uzyskanie darmowej kasy. 

Zagranie.com postanawia podnieść poprzeczkę! Mamy dla Was coś specjalnego – unikalną ofertę promocyjną z bonusami bukmacherskimi tylko dla czytelników naszego portalu. Dla nas jesteście wyjątkowi, właśnie dlatego postanowiliśmy powiększyć Wam bonus STS dzięki naszemu kodowi promocyjnemu VIP.

Sprawdź STS kod promocyjny VIP – warto!

Każdy początkujący gracz, który postanowił założyć konto bukmacherskie na stronie zakładów bukmacherskich STS, może liczyć na uzyskanie dodatkowego bonusu powitalnego. Dzięki zarejestrowaniu się przez naszą stronę uzyskasz jeszcze więcej, co też pozytywnie wpływa na opinie o bukmacherze! Oferujemy darmowe kody promocyjne VIP – dzięki, którym uzyskasz powiększoną kwotę bonusu u legalnego bukmachera STS. Co należy zrobić? Wystarczy użyć naszego unikalnego kodu promocyjnego – ZAGRANIE. To wszystko! 

STS - rejestracja

Jakie bonusy otrzymasz w STS?

Po dokonaniu rejestracji w STS z naszym aktualnym kodem promocyjnym VIP, otrzymasz zakład bez ryzyka do 100 PLN! Ponadto na Twoje konto bukmacherskie mogą zostać przelane środki pieniężne o łącznej wartości 1500 zł za wpłatę (kwota zostanie umieszczona na koncie gracza po uiszczeniu depozytu). Obstawiaj swoje ulubione dyscypliny i bądź jak prawdziwy VIP!

Jak zdobyć kod promocyjny VIP w STS?

To takie proste! Odwiedzasz witrynę portalu Zagranie.com, a na stronie głównej bez problemu odnajdziesz oferowane przez nas kody rejestracyjne, w tym STS kod promocyjny VIP – ZAGRANIE. Klikasz w przycisk „skopiuj kod”, a nasza strona automatycznie przekieruje Cię do formularza rejestracyjnego, który umożliwi Ci założenie konta bukmacherskiego na witrynie operatora STS.

W jaki sposób obrócić bonusy bukmachera STS?

bonusy w sts i kody promocyjne vip

Dodatkowe bonusy, które otrzymujemy od legalnych bukmacherów, posiadają z góry określony regulamin. Przed przystąpieniem do gry warto zapoznać się z nim, w celu przyswojenia wszystkich obowiązujących nas zasad. Ta czynność z pewnością ułatwi nam korzystanie z serwisu i wykluczy możliwość popełnienia przez nas błędu podczas typowania.

  • Kod promocyjny STS odebranie kodu ZAGRANIE i wpisanie go w odpowiednią rubrykę w formularzu rejestracyjnym, upoważnia gracza do uzyskania bonusu powitalnego. Skorzystanie z tego kodu promocyjnego gwarantuje otrzymanie większej ilości bonusów niż w standardowej ofercie!
  • Bonus od trzech depozytów do 1500 zł – do skorzystania z tego bonusu wymagany jest trzykrotny jego obrót. Obowiązujące nas zakłady to AKO bądź SOLO, a kurs minimalny musi wynosić minimum 1,91.
  • Zakład bez ryzyka do 100 zł.

Rejestracja u legalnego bukmachera STS

Na samym początku warto wspomnieć, że STS oferuje swoim graczom dwie metody dokonania procesu rejestracyjnego. Jedną z nich jest możliwość szybkiej rejestracji konta bukmacherskiego. Pozwala ona otrzymywać bonusy powitalne i dostęp do obstawiania zakładów wzajemnych, jednak musimy mieć świadomość pewnych ograniczeń. Drugi sposób to rejestracja pełna, dzięki której otrzymujemy możliwość całkowitego dostępu do oferowanych przez STS usług. Jakie są różnice pomiędzy obiema rejestracjami? Sprawdźcie sami.

  • Konto niepełne, czyli takie, które uzyskaliśmy za pomocą szybkiej rejestracji, umożliwia nam otrzymanie pełnego dostępu do bonusów na start. Pamiętajmy, że możliwość skorzystania z promocji tymczasowych oraz dołączenia do klubu STS VIP, uzyskamy dopiero po dokonaniu pełnej weryfikacji konta.
  • W przypadku założenia konta niepełnego mamy możliwość obstawiania zakładów wzajemnych, jednak limit postawionych przez nas stawek wynosi 5000 zł. Pełna weryfikacja konta bukmacherskiego pozwala na typowanie wydarzeń sportowych bez jakichkolwiek ograniczeń.
  • Posiadanie konta tymczasowego i wypłata wygranych przez nas środków pieniężnych, nie idzie ze sobą w parze. Dlaczego? Ponieważ przy szybkiej rejestracji nie podajemy numeru swojego konta bankowego, co zamraża naszą wygraną do czasu pełnej weryfikacji konta. Dopiero pełna rejestracja pozwala nam na dodanie numeru konta bankowego oraz skanu dowodu osobistego, których zapisanie gwarantuje dostęp do przelewania swoich wygranych.

Baner z pewnym bonusem powitalnym na STS kod promocyjny

W jaki sposób przekształcić konto tymczasowe w konto stałe?

W przypadku zakładania konta stałego wymagane jest od nas podanie kilku informacji, mianowicie: numer konta bankowego, adres e-mail, login, adres zamieszkania oraz zdjęcie dowodu tożsamości. Jeśli jesteś już właścicielem niepełnego konta bukmacherskiego, wystarczy że zalogujesz się na witrynie internetowej operatora STS i klikniesz w zakładkę „Moje konto”. Następnym krokiem jest kliknięcie przycisku „Depozyt” – rozwinie to okienko, na którym będzie widniała opcja „Zweryfikuj swoje dane”, po wciśnięciu guzika uzyskamy możliwość edycji konta (w prawym dolnym rogu „Edytuj dane konta”). Ta opcja udostępni nam możliwość wprowadzenia potrzebnych zmian. Po kilku minutach otrzymamy potwierdzenie e-mail, w którym zostaniemy poinformowani o posiadaniu konta stałego w STS. To by było na tyle! Od teraz możliwe jest obstawianie zakładów sportowych bez obaw o limity związane z kontem bukmacherskim.

Czy warto skorzystać z proponowanego kodu promocyjnego STS przeznaczonego dla graczy VIP? Jasne, że tak! Dzięki wpisaniu kodu „ZAGRANIE” otrzymamy dostęp do unikalnych promocji i najwyższych bonusów powitalnych na polskim rynku!

FAQ

🎁 Jak odebrać bonusy VIP do STS?

Podczas rejestracji do STS, używając kodu promocyjnego ZAGRANIE, uzyskasz szereg promocji, w tym między innymi zakład bez ryzyka do 100 złotych czy dodatkowe środki od wpłaty do 1500 złotych.

💪 Jak wypłacić bonusową kwotę w STS?

Gracz musi dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą. Do obrotu zaliczane są tylko wygrane kupony. Wymagany kurs minimalny zagranego kuponu wynosi 1.91. W zakładce Moje Konto można śledzić postęp w obracaniu bonusem.

👉 O czym należy pamiętać przy rejestracji, aby odebrać bonusy?

Przede wszystkim trzeba pamiętać o zaznaczeniu podczas rejestracji pola „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”

  • Tagi

Comments are closed.