Temat tygodnia
POLITYKA
Wybory prezydenckie 2020
Kto lepszy w I turze wyborów: Kidawa-Błońska vs Kosiniak Kamysz? Władysław Kosiniak-Kamysz
kurs: 1,65 BETFAN
Zobacz analizę

Show-biznes

Bednarek: Żużel to taka moja religia

- Zdecydowanie nie można mnie nazwać sezonowcem! (śmiech) Moja rodzina od kilku pokoleń chodzi na żużel… Chyba mamy to we krwi. Rola...

Zobacz wszystkie newsy

Ekonomia

Który samochód z najlepszą sprzedażą w październiku? Takie rzeczy u bukmacherów!

Zakłady pozasportowe u bukmacherów to już nie tylko polityka czy zdarzenia z programów telewizyjnych. Tym razem przyglądamy się...

Zobacz wszystkie newsy

Wokół sportu

Zakłady specjalne z Ibrą w STS! Zlatan strzeli gola przewrotką?

Transfer Zlatana Ibrahimovića do wywołał spory szum w mediach, ale odbił się również na ofertach legalnych bukmacherów. Dzisiaj w...

Zobacz wszystkie newsy

Szukasz rozrywki w Internecie dla dorosłych? Jedną z takich możliwości są zakłady bukmacherskie, które nie muszą ograniczać się wyłącznie do sportu. Coraz większą popularnością cieszą się zdarzenia do obstawiania związane z polityką, kulturą, społecznością czy ekonomią. Tutaj znajdziesz swoją rozrywkę w Internecie tylko dla pełnoletnich dorosłych, czyli zakłady bukmacherskie jako sposób na zabawę.

Zakłady bukmacherskie i rozrywka w Internecie dla dorosłych?

Połączenie tych dwóch dziedzin jak zakłady bukmacherskie i rozrywka ma w ostatnim czasie coraz większe grono zainteresowanych. Internet tylko w tym pomaga. Obstawianie od zawsze kojarzy się ze sportem, ale to już przeszłość. Nachodzi nowa era typowania, którą pozwalam sobie tutaj określać jako rozrywkę dla dorosłych. W tym miejscu zaznaczę, że branie udziału w zakładach bukmacherskich jest dozwolone tylko dla pełnoletnich osób. Natomiast nieodłącznym elementem będzie tutaj także Internet. Nie trzeba pisać o fakcie, że wszystko idzie już online i nie inaczej jest oczywiście z branżą zakładów sportowych… bądź jak już możemy powoli zaczynać nazywać – zakłady rozrywkowe.

Wystarczy rzucić okiem na strony niektórych bukmacherów, aby dostrzec ten trend. Bukmacherzy już wskazują rozrywkę w Internecie dla dorosłych tuż obok dyscyplin sportowych w swoich ofertach.

Trend obstawiania rozrywki w Internecie potwierdzają sami prezesi firm bukmacherskich i można w tym miejscu przywołać kilka cytatów.

Chcemy zmieniać postrzeganie zakładów bukmacherskich. Dlatego nie skupiamy się wyłącznie na wydarzeniach sportowych i ich wynikach, bacznie obserwujemy otoczenie i proponujemy naszym fanom zakłady odpowiadające różnorodnym zainteresowaniom.” – Piotr Sienkiewicz, prezes zarządu Betfan

Polacy coraz częściej postrzegają zakłady bukmacherskie jako formę rozrywki i możliwość sprawdzenia swojej wiedzy. Potwierdzają to nasze obserwacje, od dawna bowiem notujemy rosnące zainteresowanie graczy specjalnymi ofertami, udostępniamy przy okazji wyborów, referendów, realizacji dużych projektów infrastrukturalnych czy przyznawania Nagrody Nobla” –Mateusz Juroszek, prezes STS.

Mimo że ten rynek w zakładach bukmacherskich rośnie, to jednak jest dopiero na początku swojej drogi rozwoju. Już można znaleźć wiele, bo nawet po kilkadziesiąt pozycji z różnych dziedzin do typowania. Obserwując trend łatwo można założyć, że rozrywka dla dorosłych w postaci bukmacherki w Internecie będzie rosła.

Jakie wydarzenia można obstawiać? Między innymi z następujących dziedzin

  • Polityka
  • Ekonomia
  • Filmy
  • Seriale
  • Pogoda
  • Społeczeństwo
  • Programy show

I tak naprawdę…. wiele, wiele innych. Temat jest bardzo szeroki!

Wiele możliwości na rozrywkę w Internecie u bukmacherów

Od momentu nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku liczba podmiotów na polskim rynku rośnie. Jednak co ważniejsze dla graczy, rośnie także jakość oferowanych usług. W ostatnich latach obserwujemy coraz więcej zdarzeń na nowe dyscypliny sportowe, rozgrywki, pozycje w obrębie jednego spotkania, rozwój zakładów na żywo, natomiast popularność zyskują tak zwane sporty wirtualne. Poza tym widzimy inne nowości jak BetGames. Niewątpliwie to nie koniec, a my z kolei skupimy się teraz na szeroko pojętej rozrywce, która jest rozwijana i prezentuje wiele możliwości w zakładach bukmacherskich w Internecie dla dorosłych.

Temat zakładów bukmacherskich na rozrywkę jest szeroki. Bukmacherzy prezentują w jej obrębie wiele możliwości. Tak jak przy sporcie, często konkretne zdarzenia z oferty są powielane, tak w tym wypadku analitycy danej firmy wykazują się często oryginalnością  i podobnych tematów nie znajdzie się u drugiego bukmachera.

Na potwierdzenie tej tezy sprawdźmy jak wyglądają w Internetowych zakładach sportowych pozycje na rozrywkę. W Fortunie znajdziemy zdarzenie poruszające temat kosmicznego wyścigu na Marsa – która firma jako pierwsza wyśle człowieka na Czerwoną Planetę lub w jakim czasie to się stanie. Jeszcze jakiś czas temu tych zdarzeń nie można było znaleźć u zdecydowanej większości konkurencji. Jednak widać, że to już się powoli zmienia.

Z kolei w STS mamy możliwość wskazania daty ukończenia remontu Zakopianki.

Mimo że prędzej wspomniałem o dwóch największych bukmacherskich firmach w kraju, to w Polsce w zakładach na rozrywkę wciąż trwa walka o lidera. Firmy działające tylko w Internecie także się popisują ciekawymi zdarzeniami i wystarczy wymienić tutaj chociażby Betclic, LV BET czy BETFAN. Oferty są niemal stale odświeżana i dają wiele możliwości, bo obszar typowania to między innymi zdarzenia z seriali lub filmów.

Nie brakuje także pozycji związanych z różnymi plebiscytami, reality-show, sytuacją ekonomiczną (co też jest czymś niespotykanym!) czy nawet prognozą pogody.

Rozrywka w telewizji, to także rozrywka w Internetowych zakładach bukmacherskich!

Oczywiście celem obstawiania nie ma być zarobek, ale dobra zabawa, bo o to w tym wszystkim chodzi! Skoro mowa o rozrywce, to jak sama nazwa wskazuje wiele wydarzeń ma dawać po prostu radość. W takim celu tworzone są seriale, filmy, programy typu reality-show czy plebiscyty. Co tam, nawet debaty wyborcze potrafią dostarczać niezłych emocji! A gdyby tak dodać do tego kolejny aspekt rozrywki w postaci zakładów bukmacherskich? Jakkolwiek to abstrakcyjnie nie brzmi, to jednak podobnie myślano o sporcie w XIX wieku. Zobaczmy jak to wszystko się rozwinęło. Czy podobna sytuacja jest możliwa w przypadku chociażby polityki, zdarzeń z seriali czy programów telewizyjnych? Jak najbardziej jest to jeszcze aspekt, który może się bardzo rozwinąć.

Pamiętajmy także, że zakłady bukmacherskie to rozrywka dla dorosłych. Jak to przełożyć na opisywane pozycje z oferty?

Jednym z popularniejszych seriali w historii była Gra o Tron. Podczas ostatniego sezonu tej serii zakłady bukmacherskie co tydzień wystawiały ofertę, między innymi na to, kto umrze w danym odcinku… no już taka była natura tej powieści. Wyobraźcie sobie, że macie obstawioną śmierć Oberyna Martella albo Gregora Clegane’a, nazywanego Górą. Oglądacie scenę ich walki…. ależ to byłyby dodatkowe emocje – jakby nie starczyły same sceny z serialu;)

Tę dodatkową nutkę emocji przy zdarzeniach dają sobie gracze zakładów bukmacherskich. Rozrywka to nie tylko rozszerzenie oferty na obstawianie dla tych stałych graczy. To również możliwość zainteresowania tematem obstawiania osób, które nie miały prędzej do czynienia z typowaniem, bo nie interesują się sportem.

Żyjemy w czasach, gdzie nadal powstają nowe dyscypliny sportowe. Rywalizacja od zawsze wzbudzała i będzie wzbudzać zaciekawienie. Nie ważne czy to będzie boisko czy inna platforma. Ostatnio coraz popularniejsze są esporty, gdzie często zawodnicy rywalizują „z domów” przez sieć online, więc tutaj miejscem wydarzeń są wirtualne mapy. Dzięki zakładom bukmacherskich rozrywka w Internecie dla dorosłych oraz rywalizacja to może być także – parkiet Tańca z gwiazdami, czerwone dywany Hollywood lub stacje benzynowe z cenami paliw czy otaczająca nas aura pogodowa.

Nie oszukujmy się, ale tę dodatkową nutkę emocji w zakładach bukmacherskich przy rozrywce będzie też zapewniał fakt trafiania interesujących przeliczników. Pewnie zastanawiacie się, jak to może wyglądać przy tego typu zdarzeniach? Odpowiadamy, że bardzo dobrze i nawet jesteśmy w stanie Wam przeanalizować i zaproponować typ na takie zdarzenie. Przykładem niech będzie trzeci sezon La Casa de Papel – UWAGA, SPOJLERY;) – gdzie poprawnie wskazaliśmy, która z postaci jako pierwsza zostanie schwytana przez policję. Kurs? 6,50! Ryzyko było warte podjęcia, a starczyła krótka analiza „oglądając zwiastun 3. Sezonu La casa de papel, już na początku widzimy jak Rio jest łapany. Co prawda kwestią zagadkową pozostaje czy będzie jako pierwszy… ale jak na kurs 6,5 myślę, że można zaryzykować.”

Takie wysokie kursy często się zdarzają i możemy także cofnąć się do Nagród Nobla w 2019 roku i oferty STS. Jakie były rezultaty? Laureatem Pokojowej Nagrody Nobla został premier Etiopii Abiy Ahmed Ali po kursie 3,25. Natomiast Literacka Nagrodę Nobla dostała Polka, Ogla Tokarczuk, na którą był mnożnik na poziomie aż…. 7,50!

Rozrywka dla dorosłych na zawołanie – zakłady bukmacherskie na co chcesz

Tak jak prędzej wspomnieliśmy – zakłady bukmacherskie rozrywka to bardzo szeroki temat. Tak naprawdę można wymyślać i wymyślać kolejne zdarzenia do typowania. Tym bardziej, że nie ma żadnego ograniczenia co do zakresu – polityka, programy tv, sytuacje ekonomiczne czy nawet tak tabloidowe tematy jak imię dziecka danej pary.

Każda osoba, to inne zainteresowania. Gdyby tak móc typować to, co się tylko chce? Obojętnie z jakiej dziedziny? Postaramy się, aby było to możliwe! Współpracujemy z wieloma zakładami bukmacherskimi i nasze możliwości nie ograniczają się tylko do lepszych bonusów powitalnych. Jesteśmy także w stanie skontaktować się z analitykami danego podmiotu i spróbować wprowadzić pożądaną przez Ciebie pozycję do oferty. Napisz mail na adres damian@adhoc.media z propozycją konkretnego zdarzenia. Postaramy się o wprowadzenie pożądanego typu na rozrywkę do zakładów bukmacherskich… a może nawet wtedy sami napiszemy do tego analizę i propozycję kuponu. Zakłady bukmacherskie rozrywka w Internecie dla dorosłych – czy to jest przyszłość? Bardzo możliwe i na potwierdzenie tej tezy zostawiamy Was z faktem, jakie przeróżne zdarzenia można już obstawiać.