Nagrody Nobla: Greta Thunberg oraz Anne Carson i Maryse Conde wśród faworytów w STS!

sts bonus i typy

STS – największa firma bukmacherska w Polsce proponuje graczom kursy do obstawienia w Nagrodach Nobla. Kto faworytem w poszczególnych kategoriach? Dowiedz się więcej z naszego tekstu!

Jak rozkładają się szansę na otrzymanie Pokojowej Nagrody Nobla?

Pokojowa Nagroda Nobla, prawdopodobnie trafi do Grety Thunberg. Za każde postawione 100 zł na szwedzką aktywistkę klimatyczną u bukmachera STS można wygrać zaledwie 140,80 zł przy kursie 1.60.

Kolejne miejsce zajmują Abiy Ahmed i Raoni Metuktire – 3.25 i 7.50. Papież Franciszek znajduje się na szóstym miejscu – kurs 18.00.

W gronie ciekawszych kursów warto zwrócić uwagę między innymi na: Unię Europejską z kursem 20.00, Rada Arktyczna (kurs 20.00), prezydenta USA Donald Trump oraz prezydent Francji Emmanuel Macron (obaj z kursem 30.00).

Dla kogo Literacka Nagroda Nobla?

Największe szanse na Literacką Nagrodę Nobla mają ex aequo Anne Carson oraz Maryse Conde – obie z kursem 5.00. Na kolejnych miejscach znajdują się Can Xue, Haruki Murakami i Ludmiła Ulicka z kursami odpowiednio: 9.00, 9.00 i 10.00.

Twórca popularnej sagi fantasy Pieśń lodu i ognia, na której oparto serial wyprodukowany przez HBO, ma jednak niewielkie szanse na zdobycie literackiego Nobla – kurs 101.00. Jeśli ktoś trafnie postawi 100 zł na tego pisarza, to może zdobyć aż 7 999,20 zł.

Jakie szanse mają Polacy w tych zestawieniach?

Olga Tokarczuk, ma spore szanse na Literacką Nagrodę Nobla – zajmuje trzecie miejsce w swojej kategorii z kursem 7.50. Innym z polskich akcentów jest Jerzy Owsiak w Pokojowej Nagrodzie Nobla – kurs 250.00. Stawiając na niego 100 PLN, możesz wygrać 19 800 złotych.

Polacy coraz częściej postrzegają zakłady bukmacherskie jako formę rozrywki i możliwość sprawdzenia swojej wiedzy. Potwierdzają to nasze obserwacje, od dawna bowiem notujemy rosnące zainteresowanie graczy specjalnymi ofertami, udostępniamy przy okazji wyborów, referendów, realizacji dużych projektów infrastrukturalnych czy właśnie przyznawania Nagrody Nobla – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Więcej informacji na temat bonusów i bukmachera znajdziecie w naszej recenzji – STS Bonus