Lionel Messi, a może Virgil van Dijk – kto wygra Złotą Piłkę 2019?

messi

W sekcji rozrywki na STS znalazłem dla Was ciekawe opcje. Mianowicie, można już obstawiać kto zgarnie Złotą Piłkę. Jak prezentują się kursy bukmacherskie, kogo warto obstawiać? O tym w dzisiejszym w tekście!

Złota Piłka w STS

Jak znaleźć możliwość obstawiania nagród ze złotą piłką w STS? Wystarczy wejść w kategorię rozrywka, a następnie skorzystać z oferty „Wydarzeń sportowych”. Następnie do wyboru macie zakłady na Złotą Piłkę 2019.

złota piłka

Faworytem bukmacherów w głosowaniu jest Virgil van Dijk. Za wygraną Holendra można złapać kurs na poziomie 1.45.

Liverpool miał za sobą udany sezon, w którym zgarnęli wygraną w Lidze Mistrzów, a także drugą pozycję w Premier League. Van Dijk został wybrany najlepszym piłkarzem minionego sezonu w Anglii. Dodatkowo, z reprezentacją Holandii triumfował również w Lidze Narodów.

Z drugiej strony mamy Lionela Messiego, który plasuje się na drugiej lokacie w przewidywaniach bukmacherów. Za zwycięstwo Argentyńczyka można zgarnąć typ z kursem 3.25! Kusi prawda?!

Dla mnie van Dijk wcale nie jest tak dużym faworytem, jak wskazują na to kursy. Okej, wygrał wiele i prezentował się doskonale, jednak wiele osób uznaje za najlepszego piłkarza na świecie Lionela Messiego. Ciężko przewidzieć jak rozłożą się głosy dziennikarzy, piłkarzy i trenerów.

Myślę, że za mniejszą stawkę warto spróbować typu na Messiego z kursem 3.25, a Wy jak uważacie, kto zgarnie Złotą Piłkę 2019?

Messi, van Dijk, a może ktoś inny?

Zasady – promocja bez ryzyka

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 200 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Nie musisz grać takiego samego kuponu jak my – mogą to być dowolne zdarzenia z oferty STS.
  • Uwaga: akcja łączy się z bonusem powitalnym
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.